Първи клас

Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв. 

Участието на Национален кръг е след направена регистрация

 

КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ

ПЪРВИ КЛАС

 

ГРУПА А       
Запрян Желязков Павлов Първомай ОУ "Георги Караславов" 99
 Йоана Иванова Агафонова Бургас НБУ "Михаил Лъкатник" 99
Никола Валентинов Ганчев Бургас  НБУ "Михаил Лъкатник" 99
Никол Георгиева Георгиева Русе ЦУТНТ 99
Христо Христов Йорданов Левски СОУ "Крум Попов" 97
Денислав Галинов Топалов Левски СОУ "Крум Попов" 97
Валентин Дианов Тамахкяров Русе ЦУТНТ 97
Мария Георгиева Каменска Бургас СОУ "Антон Страшимиров" 96
Владимир Владимиров Велков  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев" 95
Виктор Силвиев Георгиев  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев" 94
ГРУПА Б       
Явор Ивелинов Ангелов Левски СОУ "Крум Попов" 93
Йордан Христов Йорданов Левски СОУ "Крум Попов" 93
  Виктория Станкова Димова Бургас НБУ "Михаил Лъкатник" 93
Кристина Ненова Милкова Варна ОУ "Цар Симеон I" 93
Грета Руменова Едрева Бургас НБУ "Михаил Лъкатник" 93
Ивелина Валентинова Славова Бургас НБУ "Михаил Лъкатник" 93
Неделин Маринов Генев Стара Загора Второ ОУ "П. Р. Славейков" 93
Димитър Деянов Георгиев Русе ЦУТНТ 93
Мелиса Сунай Кемик Бургас СОУ "Антон Страшимиров" 92
Невена Дойнова Трифонова Стара Загора Второ ОУ "П. Р. Славейков" 91
Люси Емилов Диваков Велинград ОУ "Неофит Рилски" 91
Гаяне Ашот Погосян Горна Оряховица Занималня "Студио мечта" 90
Мартина Боянова Дочева  Карлово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 90
Жозеф Ивайлов Иванов Благоевград Пето СОУ "Георги Измирлиев" 90
Маргарита Младенова Георгиева Провадия Първо ОУ "Христо Смирненски" 90
Йоана Емилиян Данчева  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев" 90
Тони Пламенова Ставрева Бургас СОУ "Антон Страшимиров" 89
Кирил Бориславов Войнов Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 89
Салихе Али Бодева   Смолево ОУ „Гоце Делчев“  89
Мария Георгиева Славова Тополовград НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 85
Николай Иванов Николов Кирилово  ЧСОУ "Нов век" 85

 

Резултатите на всички участници от първи клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата. 

 

Go to Top