Четвърти клас

 

Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв. 

Участието на Национален кръг е след направена регистрация

 

КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ

ЧЕТВЪРТИ КЛАС

 

ГРУПА А      
Тереза Йорданова Христова Провадия Първо ОУ "Христо Смирненски" 150
Димитър Владимиров Тагарев Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 138
Джемиле Ибрахим Тиберска Смолево ОУ „Гоце Делчев“  128
Евелина Иванова Русатева Бургас ОУ "Братя Миладинови" 101
Ирена Станимирова Димитрова Варна ОУ "Цар Симеон I" 100
Петина Иванова Христова Шумен НУ "Княз Борис I" 97
Никол – Валери Димитрова Димитрова Димитровград ОУ "Алеко Константинов" 96
Дани Николаев Джонов Берковица Второ ОУ "Христо Смирненски" 91
Михаела Пламенова Пеева  Бургас ОУ "Найден Геров" 91
Бойко Иванов Мавродиев  Гоце Делчев Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" 91
ГРУПА Б      
Синтия Бориславова Чалъкова Плевен СОУ "Иван Вазов" 90
Жаклин Николаева Торкова Пловдив ОУ "Георги Бенковски" 90
Виктория Янкова Стражакова Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 90
Петя Илианова Стоянова Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 90
Василена Димитрова Аргирова Бургас ОУ "Братя Миладинови" 88
Пламен Иванов Симеонов Павликени СОУ "Бачо Киро" 88
Йоанна Мирославова Славейкова  Видин СОУ „Цар Симеон Велики“ 86
Мустафа Мехмедов Бодев  Смолево ОУ „Гоце Делчев“  84
Християн Юриев Панов Бургас ОУ "Братя Миладинови" 82
Марио Мирославов Мирков София Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ 82
Вилена Димитрова Василева Русе СОУ "Възраждане" 82
Юнуз Неджиб Юнуз Варна СОУ "Любен Каравелов" 80
Симона Цветомирова Резашка Плевен СОУ "Иван Вазов" 78
Белослава Веселинова Загарева София Петдесет и шесто СОУ "Проф.Константин Иречек" 78
Анна Росенова Михалкова Благоевград Второ ОУ "Димитър Благоев" 77
Микаела Димитрова Димитрова Димитровград ОУ "Алеко Константинов" 75
Жасмина Христова Каравълчева Бургас СОУ "Антон Страшимиров" 75
Никол Николаева Стоева Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 70
Зори Димитрова Байкушева Благоевград Второ ОУ "Димитър Благоев" 65
Яна Михайлова Янкова Берковица Второ ОУ "Христо Смирненски" 65

 

Резултатите на всички участници от четвърти клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата. 

 
Go to Top