Втори клас

 

КЛАСИРАНЕ

ВТОРИ КРЪГ, 2 клас

Класираните са разпределени в две групи. 

Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация

На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!

Група А

 

Ахмед Мехмед Орхан с.Смолево ОУ"Гоце Делчев"
Гергана Стоянова Зайкова Панагюрище СОУ " Нешо Бончев"
Йоана Методиева Тихова Варна ОУ  " Цар Симеон I "
Йоана Филипова Николова Благоевград Пето СОУ "Георги Измирлиев"
Лилия Любомирова Илиева  Габрово ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ 
Нелина Свиленова Колева с.Кирилово ЧСОУ "Нов век"
Никол Валериева Съртмаджиева Стара Загора СОУ"Васил Левски"
Стилян Мирославов Ставрев Първомай СОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
Стиляна Германова Котакова Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Теди Тихомирова Тодорова Берковица ОУ"Христо Смирненски"

Група Б

 

 

Карла Красимирова Асенова Берковица ОУ"Христо Смирненски"
Айше Сюлейман Сюлейман   с.Смолево ОУ"Гоце Делчев"
Александра Владимирова Николова София Петдесет и шесто СОУ
Александър Христов Христов Горна Оряховица Частна занималня "Студио Мечта"
Антония Симеонова Димитрова  Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"
Антония Тодорова Стоянова Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Борис Димитров Димитров Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Ева Теодорова Алексиева Видин СОУ "Цар Симеон Велики"
Емилия Миленова Колева Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Жанет Кирилова Стамова Бургас ОУ"Елин Пелин"
Жанет Христова Желева Айтос СОУ "Никола Вапцаров"
Здравко Светославов Колев Плевен ОУ "Климент Охридски"
Златина Ангелова Маринова Първомай ОУ"Георги Караславов"
Йоана Петрова Попова Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Калоян Мирославов Атанасов Лясковец СОУ "Максим Райкович"
Кирил Диянов Петков Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Мариела Николаева Ангелова Първомай ОУ"Георги Караславов"
Мариела Руменова Янчева Топовград НУ "Св. Св. Кирил и Методий" 
Мария Григорова Горанова Видин СОУ "Петко Рачов Славейков" 
Мария Кръстева Кузманова Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Ния Аспарухова Аспарухова Мездра ОУ "Св.св. Кирил и Методий"
Стела Станимирова Куруджиева Панагюрище СОУ " Нешо Бончев"
Цветомира Цветанова Фандъкова Панагюрище СОУ " Нешо Бончев"

 

За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка. 

Изисквания

За рисунката:

· Рисунката да отговаря на поставената тема.

· Да е създадена с програмата Paint.

· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.

· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.

Потърси помощ от родител или учител, за да изпратиш работата си!

За участие във ВТОРИ КРЪГ на състезанието IT Знайко, е необходимо да се изпратят материали по поставената тема на адрес dgklaz@dgklaz.net.

Краен срок за изпращане на готовите работи –

25 януари 2013 г.

Go to Top