Четвърти клас

 

КЛАСИРАНЕ

ВТОРИ КРЪГ, 4 клас

Класираните са разпределени в две групи. 

Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация

На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!

Група А

Кристина Димитрова Димитрова Бургас ОУ"Найден Геров"
Йоанна Мирославова Славейкова Видин СОУ "Цар Симеон Велики"
Марина Стоянова Михалева Димитровград ОУ "Алеко Констнантинов"
Ина Михайлова Михайлова Лясковец СОУ"Максим Райкович"
Мирела Христова Симеонова Плевен СОУ"Иван Вазов"
Жаклин Николаева Торкова Пловдив ОУ "Георги Бенковски"
Тереза Йорданова Христова Провадия Първо ОУ "Христо Смирненски"
Георги Любомиров Вълев с.Кирилово ЧСОУ "Нов век"
Джемиле Ибрахим Тиберска с.Смолево ОУ"Гоце Делчев"
Звезделина Георгиева Пеева София 56 СОУ Константин Иречек"
Андрея Васкова Спирова Тополовград НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Александър Йонков Обрешков  Сливен Детски комплекс 

Група Б

Александра Борисова Андонова Русе СОУ "Възраждане"
Симона Йорданова Йорданова Първомай СОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
Силвия Илиева Кекова Панагюрище СОУ "Нешо Бончев"
Стефан Иванов Кузманов Лом СОУ "Димитър Маринов"
Анна Андреева Михайлова Благоевград 2 ОУ " Димитър Благоев"
Захари Емилов Маринов Плевен СОУ"Иван Вазов"
Росица Петкова Димитрова Бургас ОУ"Найден Геров"
Микаела Димитрова Димитрова Димитровград ОУ"АлекоКонстантинов"
Никол-Валери Димитрова Димитрова Димитровград ОУ"АлекоКонстантинов"
Симона Цветомирова Резашка Плевен СОУ "Иван Вазов"
Синтия Чалъкова Плевен СОУ"Иван Вазов"
Деница Евгениева Германова София 56 СОУ Константин Иречек"
Мирослава Симеонова Павликени СОУ "Бачо Киро"
Вилена Димитрова Василева Русе СОУ "Възраждане"
Кристина Ивайлова Иванова – ЕКИП видин СОУ "Цар Симеон Велики" 
Теодора Ивайлова Петрова – ЕКИП Видин СОУ "Цар Симеон Велики" 

 

За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка, съчинение, презентация или мултимедиен продукт по темата. Избери как да разработиш темата, начинът, по който да я представиш и изпрати своята работа в срок.  

Изисквания

За рисунката:

· Рисунката да отговаря на поставената тема.

· Да е създадена с програмата Paint.

· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.

· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.

Изисквания

За съчинението:

· Съчинението да отговаря на поставената тема.

· Да е оформено като файл, създаден с програмата Word.

· В съчинението да има вмъкнати графични обекти – снимки или собствена рисунка.

Изисквания

За Презентацията:

· Презентацията да отговаря на поставената тема.

· Да е оформено като файл, създаден с програмата Power Point.

· В презентацията да има вмъкнати графични обекти – снимки или собствена рисунка. Да се включат музика, преходи и ефекти.

Изисквания

За Мултимедийния проект:

· Проектът да отговаря на поставената тема.

· Да е оформен като файл, създаден с програмата Power Point, Movie Maker, Photo Story или др.

· Да има вмъкната графика и/или звук.

За участие във ВТОРИ КРЪГ на състезанието IT Знайко, е необходимо да се изпратят материали по поставените теми за всеки клас на адрес dgklaz@dgklaz.net.

Краен срок за изпращане на готовите работи –

25 януари 2013 г.

Go to Top