Втори клас

Класиране 

ПЪРВИ КРЪГ

ДЕКЕМВРИ 2012

 

Учениците от 2. клас. които взеха участие в първи кръг на състезанието са 201.

Класираните са разпределени в две групи. 

Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация

На всички останали пожелаваме успех във втори кръг!

Група А

 

 

Йоана Филипова Николова Благоевград 5 СОУ "Георги Измирлиев"
Александра Владимирова Николова София 56 СОУ
Теди Тихомирова Тодорова Берковица 7 ОУ "Христо Смирненски"
Марио Венциславов Владимиров Благоевград 8 СОУ "Арсени Костенцев"
Мартина Димитрова Пенчева Русе ЦУТНТ
Михаела Светлозарова Славова с. Кирилово, общ. Стара Загора ЧСОУ "Нов век"
Лилия Любомирова Илиева Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Мирела Ненова Милкова Варна ОУ "Цар Симеон I"
Николай Светозаров Ташев Бургас ОУ "Васил Априлов"
Петър Жан Иванов Видин СОУ "П. Р. Славейков"

Група Б 

 

 

Мартина Димитрова Аргирова Бургас ОУ "Братя Миладинови"
Карла Красимирова Асенова Берковица 7 ОУ "Христо Смирненски"
Теодор Атанасов Диманков Благоевград 8 СОУ "Арсени Костенцев"
Мариела Николаева Ангелова Първомай ОУ "Георги Караславов"
Антония Евгениева Тодорова Бургас ОУ "Елин Пелин"
Даяна Боянова Михайлова Левски ОУ "Максим Горки"
Йоана Петрова Попова Бургас ОУ "Св. Климент Охридски"
Илиян Лилянов Куков Панагюрище СОУ "Нешо Бончев"
Тюлин Бюлент Кадир Провадия СОУ "Димитър Благоев"
Мария Боянова Никова Димитровград СОУ "Любен Каравелов"
Калоян Мирославов Атанасов Лясковец СОУ "Максим Райкович"
Мелиса Гьонюл Сабри Айтос СОУ "Никола Вапцаров"
Моника Златкова Николова Айтос СОУ "Никола Вапцаров"
Силвия Ивайлова Йончева Видин СОУ "Цар Симеон Велики"
Александър Христов Христов Горна Оряховица Частна занималня "Студио Мечта"
Стилян Мирославов Ставрев Първомай СОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
Мариела Руменова Янчева Тополовград НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Радина Косева Косева Разград ОУ "Никола Икономов"
Анелия Николаева Вукадинова Самоков ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"

Работите на учениците, класирани в Група А могат да се видят ТУК

Работите на учениците, класирани в Група Б могат да се видят ТУК


ЗАДАЧА ЗА ВТОРИ КЛАС

теми:

За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка. Избери една от темите, начинът, по който да я представиш и изпрати своята работа в срок.

Изисквания

За рисунката:

· Рисунката да отговаря на поставената тема.

· Да е създадена с програмата Paint.

· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.

· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.

Потърси помощ от родител или учител, за да изпратиш работата си!

 

За участие в първи кръг на състезанието материалите трябва да се изпратят до 23.11.2012 г.  на адрес dgklaz@dgklaz.net като прикачен файл или чрез SkyDrive. В полето за тема запишете: IT Знайко, първи кръг.

Go to Top