4 клас класиране областен

Група А

Кирил Иванов Пашалиев 4 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 920
Мартина Христова Христова 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 920
Елина Боянова Батинкова 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 880
Фатиме Хусеин  Хъйрола 4 ОУ "Гоце Делчев" Смолево 870
Христина  Анатолиева Андонова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна 860
Ивана Георгиева Ванчева 4 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 860
Поля Василева Какалова 4 Пето СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 850
Даниела Колева Колева 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 850
Калоян Панайотов Панайотов 4 СОУ "Гео Милев" Варна 840
Ния Тодорова Караянова 4 ОУ "Найден Геров" Бургас 840

Група Б 

Бранимир Борисов Борисов 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово 830
Весела Владимирова Данаджиева 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 820
Йоана Николаева Бакърджиева 4 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 820
Йордан Йорданов Портокалски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 800
Гергана Дончева Нонова 4 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 785
Елица Владимирова Стоянова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна 775
Иван Иванов Димов 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 760
Анелия Пенчева Димитрова 4 ОУ "Найден Геров" Бургас 750
Андон  Ивайлов Тодоров 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 740
Джулиана Бисерова Иванова 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 740
Преслав Тихомиров Атанасов 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово 730
Петър Иванов Иванов 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 730
Светлана Василева Николова 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 720
Виктор Тончев Тонев 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 710
Дарина Иванова Иванова 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 700
Методий  Методиев Методиев 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 690
Александра Александрова Александрова 4 Пето СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 680
Ангел Красимиров Хубенов 4 ОУ "Алеко Константинов"  Димитровград 680
Константина Антонова Коюмджиева 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 670
Димитър  Тодоров Бимбелов 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 670
Николай Росенов Гаврилов 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  670
Елица Ивова Иванова 4 ОУ "Климент Охридски" Сталийска махала 670

Група В 

Кирил Данаилов Михтарски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 650
Ива Валентинова Георгиева 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 650
Валентин  Атанасов Вълканов 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна 650
Стефан Петков Захариев 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 640
Любов Младенова Георгиева 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово 630
Велизар  Стоянов Даченски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 610
Петя Константинова Петрова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна 610
Хрисия Георгиева Горанова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна 600
Йоана Здравкова  Грозева 4 ОУ "Георги Караславов" Първомай 600
Неда Любомирова Кресничка 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 590
Алекс Василев Петров 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  590
Go to Top