Областен кръг 2016

КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ 2016

 

КЛАСИРАНЕ 1.-4. КЛАС

КЛАСИРАНЕ 5.-8. КЛАС

КЛАСИРАНЕ ПРОГРАМИСТ, УЕБ

……………………………

КЛАСИРАНЕ 1.-4. КЛАС

1. КЛАС

2. КЛАС

3. КЛАС

4. КЛАС

…………………………………….

 

1. КЛАС

Класиране 1 клас      
             
Група А          
име клас училище град точки
Тереза Иванова Иванова 1 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 900
Алейна   Мутлу 1 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 890
Ноа  Игорева  Ройтман 1 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 870
Валентина Станимирова Димитрова 1 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 860
Виктория Петрова Петрова 1 Център за ученическо, техническо и научно творчество – Русе Русе 840
Рафаил-Исаак Константину Пириллис 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 820
Ана-Мария Василева Петрова 1 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 805
Антония  Янкова  Елкина 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 770
Ния Радославова Стефанова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 760
Ангел Боянов Дочев 1 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово 755
             
Група В          
Даниел Бойков Соколов 1 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 740
Никол Стефанова Иванова 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 735
Деница Стоянова Халачева 1 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 730
Виктория Кирилова Илиева 1 ЧОУ "ВЕДА" София 730
Валерия Танева Велизарова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 715
Надежда Ганчова Иванова 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 705
Теодора Николаева Ракова 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 700
Кристиан Николаев Христов 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 700
Стефан Тодоров Караянов 1 ОУ "Найден Геров" Бургас 695
Емма  Тихомирова Койчева 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 695
Ванеса Костадинова Бозукова 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 690
Ипек Антонова Красимирова 1 ОУ "Васил Левски" Разград 670
Габриела Томова Драганова 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 660
Спасиян Александров Гьоладжиев 1 ОУ "Георги Караславов" Първомай 650
Дарина Божидарова Машева 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 620
Велина Сашова Мечкарова 1 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 615
Мирела Мирославова Нейкова 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 610
Айсу Сунай Фикри 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 605
Габриела Георгиева Нанкова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 600
Борислава Бориславова Генчева 1 ОУ "Васил Левски" Разград 590
Борислав Бойков Малчев 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 590
Радина Стойкова Врагова 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 590
Емма Йорданова Йорданова 1 ОУ "Васил Левски" Разград 590
             
Група С          
Елисавета Каменова Каменова 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 560
Росица Росенова Шишкова 1 ОУ "Васил Левски" Разград 550
Павлена Миролюбова Михайлова 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 550
Божидара Тодорова  Кабланова 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 545
Здравко Стефанов Енчев 1 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 545
Борислава Милчева Атанасова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 545
Николай Христов Христов 1 ОУ "Максим Горки" Левски 545
Йордан Панчев Йорданов 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 545
Ивайло Кирилов Богоев 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 530
Ивона Виолинова Борисова 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 530
Магдалена Цветомирова Иванова 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 530
Иван  Калоянов Матев 1 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 525
Максимилиан Кръстев Нанов 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 525
Мартин  Петев Коджабашев 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 525
Станислав Минчев Кисьов 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 525
Александра Николова Данкова 1 ОУ "Георги Караславов" Първомай 520
Мартин  Миленов Петров 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 520
Огнян Веселинов Велинов 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 520
Кристина Ивайлова Стефанова 1 ОУ "Васил Левски" Разград 515
Бояна  Тонева Тонева 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 515
Сияна Спасова Сеферинкина 1 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 510
Мария Руменова Манева 1 ЧОУ "ВЕДА" София 510
Никол Емилова Попова 1 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 505
Максим Иванов Иванов 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 505
Ерихан Ерхан Юксел 1 ОУ "Васил Левски" Разград 505
Таня Минчева  Минчева 1 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 500
Даниил Стилиянов Филипов 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 495
Поли Бориславова Банева 1 ОУ "Васил Левски" Разград 490
Александър Антонов Ангелов 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 485
Мартин Бориславов Джалев 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 480
Слави Атанасов Станоев 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 480
Пламен Илиян Илиев 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 480
             
Група D          
Моника Венциславова Йорданова 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 470
Радостин Бисеров Бонев 1 ОУ "Васил Левски" Разград 470
Надежда Радостинова Цанева 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 470
Даниил Андреевич Баулин 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 465
Иво Кирилов Богомилов 1 ОУ "Васил Левски" Разград 465
Неделина Диянова Недялкова 1 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 465
Гергана Рангелова Денева 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 460
Йоанна Йоани Мантзуни 1 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 450
Андрея Георгиева Иванова 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 450
Кристиан Андреев Георгиев 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 445
Диана Калинова Калева 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 440
Стефани Стефанова Иванова 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 440
Симона Георгиева Георгиева 1 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 425
Никола Георгиев Минчев 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 420
Ивайло Иванов Тодоров 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 415
Анна Станиславова Благова 1 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 415
Ана Стаматова Папаринова 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 410
Дилян Георгиев Дочев 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 410
Андреа Димитрова Димитрова 1 ОУ "Васил Левски" Разград 410
Владимир Иванов Стоянов 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 390
Любомир Атанасов Топалов 1 163. ОУ "Черноризец Храбър" София 390
Стилиян Станиславов Атанасов 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 385
Асен  Данаилов Абаджиев 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 350
Калоян Димитров Колев 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 335
Йоана Веселинова Иванова 1 ОУ "Васил Левски" Разград 300
Асен Иванов Йорданов 1 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 290
Велизара Георгиева Бабекова 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 290

НАЗАД

2. КЛАС

Класиране 2 клас        
             
Група А          
име клас училище град точки
Анна-Мария Атанасова Атанасова 2 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 885
Георги Иванов Гьоков 2 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 860
Райна Ивайлова Енчева 2 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 860
Силвестър Йорданов Велячки 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 855
Атанас Кирилов Атанасов 2 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 850
Филип Красимиров Тоджаров 2 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 845
Атанас Здравков Грозев 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 775
Димитър Илиев Орков 2 Обединен детски комплекс Благоевград 720
Лиляна Деянова Личева 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград 675
Ноела Валериева Йоткова 2 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 670
             
Група В          
Александра Янева Колеолова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 660
Никола Здравков Мавродиев 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 655
Божидар Димитров Кавазов 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 650
Невена Нелкова Каспарова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 645
Мария Ивайлова Костова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 645
Марко Николов Мечев 2 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 635
Даная Бориславова Бобекова 2 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 630
Елица Миленова Серафимова 2 СОУ "Христо Ботев" Русе 630
Марина Веселинова Николова 2 Обединен детски комплекс Благоевград 630
Мерве Веледова Бейтулова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 630
Едже  Мехмедова  Кадирова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 615
Никола Светлинов Цветков 2 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 610
Костадин Янков Петров 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 605
Васко Тенчев Атанасов 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 605
Боряна Николаева Тодорова 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 600
Розалина Зорницова Златева 2 Център за ученическо, техническо и научно творчество – Русе Русе 600
Кристин  Драгомирова  Николова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 600
Габриела Томиславова Иванова 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 580
Антония Красимирова Митева 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 560
Даяна Илиева Бужева 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 560
Мария Кирилова Атанасова 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград 560
             
Група С          
Магдалина Георгиева Райчева 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 540
Деница Петрова Левичарова 2 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 540
Ива Красимирова Стефанова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 530
Мартин Ангелов Ризов 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 525
Микаела Ангелова Калинкова 2 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 525
Красимир Георгиев Бусаров 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 520
Елеонора Симеонова Младенова 2 Център за ученическо, техническо и научно творчество – Русе Русе 520
Деница Костадинова Фучеджиева 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 515
Петя Венциславова Бръндева 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 515
Никола Яворов Дяков 2 ОУ "Васил Левски" Разград 510
Ангел Бисеров Божанов 2 ОУ "Васил Левски" Разград 510
Жизел  Месутова Кьосева 2 ОУ "Васил Левски" Разград 510
Кристиян Мирославов Николов 2 ОУ "Максим Горки" Левски 505
Михаела Светославова Мартева 2 СОУ "Гео Милев" Варна 500
Максим Стелианов Шалаверов 2 СОУ "Гео Милев" Варна 500
Габриела Лъчезарова Ризова 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 495
Константин  Красимиров Добрев 2 ОУ "Найден Геров" Бургас 495
Анджелина Георгиева Стоянова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 595
Деян Василев Динков 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 490
Виктория Радостинова Йорданова 2 ОУ "Найден Геров" Бургас 490
Кристи Костадинова Дамбазова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 490
Виктор  Адриянов Димитров 2 ОУ " Васил Левски" Разград 490
Магдалена Деянова  Драганова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 490
Христина Тодорова Каракашева 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград 490
Лора Галинова Великова 2 СОУ "Гео Милев" Варна 485
Ива Малинова Заимова 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 485
Любомира Асенова Точева 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 480
Мартина Данаилова Иванова 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 480
Стефани Николаева Гахова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 480
Цветелина Бранимирова Палова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 480
             
Група D          
Вероника Ангелова Харизанова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  470
Иван Иванов Попов 2 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 470
Лилия Симеонова Карчева 2 ОУ "Васил Левски" Разград 465
Валери Валериев Дахминов 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 465
Дариан Стефанов Джельов 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 465
Стилиян Райков Зашев 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 465
Анелия Иванова Йомова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 460
Симона Здравкова Гръчка 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 460
Теодор Стоянов Желев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 460
Лора Христова Борисова 2 СОУ "Гео Милев" Варна 460
Велин Стоянов Николов 2 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 460
Никола  Стоянов Николов 2 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 460
Желязко Генадиев Горчев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 460
Теодор Евгениев Караджов 2 ОУ "Максим Горки" Левски 455
Даниел Стоянов Червенков 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 455
Елизабет Александрова Николова 2 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 455
Михаела Светломирова Иванова 2 ОУ "Цар Симеон 1 " Варна 455
Стелиан Петров Стефанов 2 СОУ "Гео Милев" 455
Мехмед Илхан Мехмед 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 455
Велина Диянова Колева 2 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 455
Мартин Красимиров Найденов 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 455
Сергио Ангел Найденов 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 455
Георги Иванов Тодоров 2 ОУ "Васил Левски" Разград 455
Мариян Георгиев Георгиев 2 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 455
Явор Атанасов Гуглев 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград 455
Янчо  Тенчев Козаров 2 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 455
Виолетка  Цветомирова  Иванова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 450
Мария Иванова Дишкова 2 СОУ "Гео Милев" Варна 450
Нели Ивайлова Тодорова 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 450
Алек Ивайлов Иванов 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 450
Явор-Габриел Георгиев Йорданов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 450
Маргарита Тодорова Автанска 2 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 450
Боряна Венциславова Цветанова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 450
Нелина Ангелова Иванова 2 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 450
Милчо Бориславов Генуров 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 450
Лора  Александрова Попова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 450
Теодора Валентинова Петрова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 450
Валерия Петрова Праматарова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 450
Велизар  Владимиров Вълков 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 445
Владимир Атанасов Овчаров 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 445
Александър Стоянов Митков 2 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 445
Християна Янкова Вълканова 2 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 445
Натали Иванова Колева 2 ОУ "Васил Левски" Разград 445
Станислава Милчева Михайлова 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград 445
Алисия Ивайлова Иванчова 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 445
Симона Тодорова Руменова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 445
Цветина Здравкова Здравкова 2 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 445
Иван  Мартинов Терзийски 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 445
Кристиян Миленов Георгиев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 445
Станимир Илчев Тонев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 445
Николай  Станиславов Червенков 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 445
Ивалина Ивайлова Славчева 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  445
Даниел Ивайлов Младенов 2 ОУ "Цар Симеон 1 " Варна 445
Николай Николай Вълов 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 445
Александра Валентинова Кирилова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  445
Илияна Людмилова Илиева 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  445
Румен Николаев Димов 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград 440
Светлана Петрова Арабаджиев  2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 440
Георги Иванов Стойков 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 440
Мира Добринова Чехларова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 440
Илона Димитрова Куманова 2 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 440
Елена Димитрова  Станева 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 440
Симона Светломирова Василева 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  440
Анелия Данаилова Комсийска 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 440
Боян Теодор Вълчанов 2 Център за ученическо, техническо и научно творчество – Русе Русе 440
Окан  Сюлейхан  Мехмед 2 ОУ "Васил Левски" Разград 440
Дамян Стоянов Димов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 440
Емил Александров Георгиев 2 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 440
Александрия Светлин Райкова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  440
Благовест Методиев Бачев 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 440
Георги Стефанов Попов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 440
Димана Димитрова Давидова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 440
Моника Стоянова Ненчева 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 440
Таня Тихомирова Тодорова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  440
Елизабет Светославова Величкова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 440
Тома Мирославов Иванов 2 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 440
Явор Янчев Георгиев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 440
Виктория Николаева Славова 2 ОУ "Найден Геров" Бургас 440
Симона Илкова Тичкова 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 440
Мария Руменова Манолева 2 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 440
Петя Галинова Димитрова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 440
Берин Атила Ариф 2 ОУ "Васил Левски" Разград 340

НАЗАД

3. КЛАС

Класиране 3 клас      
             
Група А          
име клас училище град точки
Мария Ния Хавиер Морено 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 1000
Каталина Младенова Димитрова 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 980
Донна Калоян Кашавелова 3 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 980
Калина Цветелинова Стоянова 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 975
Кристина Георгиева Петкова 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 965
Анета Драгомирова Димова 3 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 965
Виктория Илиева Бикова 3 Център за ученическо, техническо и научно творчество – Русе Русе 940
Даниел Василев Новоселски 3 Обединен детски комплекс Благоевград 930
Есра Метин Муса 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 925
Тея Пламенова Чобанова 3 Център за ученическо, техническо и научно творчество – Русе Русе 900
             
Група В          
Георги Виталиев Потоцкий 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 895
Тея Красимир Петрова 3 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 890
Дария Миленова Добрева 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 885
Моника Кора Якобсен 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 885
Николай Василев Деспотов 3 ОУ "Васил Априлов" Бургас 860
Виктория Валентинова Чорбаджийска 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 850
Кристияна Любомирова  Владова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 850
Самир Касим Касим 3 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 850
Георги Живков Даскалов 3 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 850
Ивет Лъчезарова Венелинова 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 845
Даная Йорданова Миладинова 3 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 845
Ивайла Георгиева Христова 3 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 845
Любена Боянова Георгиева 3 ОУ "Максим Горки" Левски 835
Рени  Огнянова Паскалева 3 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 830
Дилян Иванов Иванов 3 СОУ "Любен Каравелов" Варна 830
Калина Калоянова Спасова 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 820
Сияна Тодорова Майсторова 3 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 805
Ванина Емилианова Дикова 3 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 805
Ванеса Ангелова Калинкова 3 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 800
Виктория Станимирова  Петрова 3 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 800
Екатерина Миленова Никифорова 3 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 800
Рени Върбанова Ватралова 3 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 800
Виктория Николаева Желязкова 3 СОУ "Любен Каравелов" Варна 800
Цветанка  Василева Василева 3 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 800
             
Група С          
Илина  Йорданова Димитрова 3 СОУ "Любен Каравелов" Варна 790
Анита Александрова Димитрова 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 780
Валентина Димитрова Стайкова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 780
Йоанна Христова Петрова 3 ОУ "Максим Горки" Левски 770
Михаела Иванова Иванова 3 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 765
Димитър Димитров Кунев 3 СОУ "Любен Каравелов" Варна 765
Емилия Владимирова  Димитрова 3 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 755
Ива Костадинова Валявичарска 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 750
Ивона Росенова Веселинова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 750
Ива Николаева Стоева 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 745
Елена Руменова Кесерджиева 3 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 740
Ева Стойчева Айвазова 3 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 740
Доника Тодорова Търнарова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 710
Гергана Николаева Богданова 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 700
Владимир Велиславов Найденов 3 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 700
Стефания Любомирова Генова 3 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 695
Александър Тошков Попминчев 3 ИКТ Център Казанлък 690
Велизара Димитрова  Караджова 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 690
Марио Ивелинов Златев 3 ОУ "Васил Априлов" Бургас 680
Мирослав Ивайлов Петев 3 СОУ "Гео Милев" Варна 680
Александра Росенова Александрова 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 670
Любомира Петрова Шаркова 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 670
Филка Георгиева Александрова 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 660
Симона Венциславова Витанчова 3 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 660
Бианка Стефан Ставрева 3 СОУ "Гео Милев" Варна 660
Нора Огнянова Паскалева 3 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 640
Деяна Димитрова Кефалова 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 630
Венцислав Венциславов Георгиев 3 ОУ "Максим Горки" Левски 630
Виктор Симеонов Попов 3 СОУ "Гео Милев" Варна 620
Ива Илиянова Трайкова 3 СОУ "Гео Милев" Варна 620
Валентина Пенкова Костова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 620
Ивайло  Светославов Георгиев 3 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 620
             
Група D          
Мартин Антониев Алексов 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 600
Неделина Стоянова Новакова 3 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 600
Румяна Руменова Попова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 580
Денислав Даниелов Георгиев 3 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 570
Бранимир Тихомиров Киров 3 ОУ "Максим Горки" Левски 560
Ивана Светославова Стоянова 3 ОУ "Максим Горки" Левски 560
Георги Красимиров Алексиев 3 СОУ "Гео Милев" Варна 560
Даниел Бойков Петров 3 ОУ "Максим Горки" Левски 550
Емил Павлинов Върбев 3 СОУ "Гео Милев" Варна 550
Кристиан Миленов Рангелов 3 СОУ "Гео Милев" Варна 540
Дарина Георгиева Борисова 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  520
Диляна Анатолиева Трифонова 3 ОУ "Максим Горки" Левски 520
Василена Димитрова  Пеева 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик 520
Илина Бисерова Александрова 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  500
Симона Иванова Костадинова 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 480
София Стефанова Гошева 3 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 470
Елица Емилова Илиева 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  465
Иван Руменов Стоянов 3 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 420
Радослав Георгиев Джонов 3 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 350
Георги Георгиев Джонов 3 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 340
Йоана Радославова Кресничка 3 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 310
Мартин Красимиров Дудаклиев 3 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 200
Дария Живкова Караатанасова 3 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 140
Александър Лъчезаров Ризов 3 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 130
Иван Роберто Бадолати 3 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 130
Георги Ваньов Динков 3 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 120
Божидар Красимиров Динков 3 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 100
Анастатия Бойкова Златкова 3 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 100

НАЗАД

4. КЛАС

Класиране 4 клас        
             
Група А          
име клас училище град точки
Александър Недялков Алексиев 4 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 860
Никола Валентинов Ганчев 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 845
Георги Иванов Пеев 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 830
Юсеин Юмер Мустафа 4 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 815
Йоана Емилиан Данчева 4 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 800
Зейнур Шериф Хасан 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 800
Господин Живков Жечев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 785
Деян  Александров Златев 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 775
Белослава Иванова Цветкова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 765
Деница Христова Радева 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 760
             
Група В          
Ивана Борис Сачкова  4 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 755
Никол Атанасова Карагьозова 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 755
Стефани Стоянова Кирязова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 745
Ния Краснодарова Недялкова 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 745
Невена Дойнова Трифонова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 745
Василена Пламенова  Паскалева 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 745
Веселина Марчева Марчева 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 745
Жозеф Ивайлов Иванов 4 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 740
Мартина Боянова Дочева 4 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово 740
Васил Иванов Бояновски 4 СОУ "Гео Милев" Варна 740
Нигел Заринов Райков 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 735
Бенита Запрянова Стоилова 4 Обединен детски комплекс Благоевград 730
Тони Пламенова Ставрева 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 730
Яна Антонова Ангова 4 ЧОУ "ВЕДА" София 730
Димитър Тончев Енев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 730
Неделин Маринов Генев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 730
Александър Анатолиев Данчов 4 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 725
Кристина Пламенова Пацова 4 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 725
Райна Ивайлова Дихонова 4 ОУ "Максим Горки" Левски 725
Велислав Петков Иванов 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 725
Стилян  Георгиев Костадинов 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 725
             
Група С          
Ния Станимирова Рунчева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 720
Кристиана Миленова Ботевска 4 ИКТ-Център Казанлък 720
Мария Георгиева Каменска 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 715
Виктория Станкова Димова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 715
Веселина Динкова Велева 4 ОУ "Георги Караславов" Първомай 715
Александра Александрова Боева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 710
Крис Иванов Арабаджиев 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 710
Запрян Желязков Павлов 4 ОУ "Георги Караславов" Първомай 710
Петър Огнянов Петличков 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 710
Борис Павлов Михайлов 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 705
Грета Руменова Едрева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 705
Стелла Диянова Славова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 705
Йоана Георгиева Чакърова 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 705
Яна Илиянова  Ризова 4 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 705
Гергана Добромирова Добрева 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 700
Надя Живкова Савева 4 ОУ "Максим Горки" Левски 700
Алис   Туна 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 700
Виктор Живков Колев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 700
Елена Петрова Миланова 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 700
Момчил Антонов Димитров 4 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 700
Мария Тончева Енева 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 695
Преслава Михайлова Михалева 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 695
Мартин Владимиров Тодоров 4 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 695
Петя Методиева Гъркинина 4 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 690
Мелиса Сунай Кемик 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 690
Стоян Стоянов Иванов 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 690
Анастас Теодосиев Досев 4 ОУ "Максим Горки" Левски 690
Радослав Георгиев Бонев 4 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 685
Полина  Живкова Живкова 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 685
Велина Костова Костова 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 685
Радостин Манолов Пенев 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 685
Михаил Александров Николов 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 685
Елина Добрева Атанасова 4 ЧОУ "ВЕДА" София 685
Дарина Маринова Димитрова 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 685
Йоана Иванова Агафонова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 685
Калина Евгениева Танчева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 685
Мария Миленова Ботева 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 685
             
Група D          
Виктор Антонов Андонов 4 СОУ "Любен Каравелов" Варна 675
Кристиян Петков Иванов 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 670
Радина Иванова Цанева 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 670
Кремена Илиянова Симеонова 4 ОУ "Васил Левски" Правец 670
Йоана Красимирова Габровска 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 670
Димитър Живков Жеков 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 670
Мария Генова Бикова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 670
Стоян Павлинов Андреев 4 СОУ "Гео Милев" Варна 670
Ивелина Валентинова Славова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 665
Нина Николаева Стефанова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 665
Калоян Стойков Гюров 4 ИКТ-Център Казанлък 665
Лъчезара Тодорова Томова 4 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 665
Георги Тончев Енев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 665
Стоян  Владиславов  Златев 4 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 665
Симона Стилиянова Стоянова 4 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 660
Стоян Славов Пеев 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 655
Боряна Адрианова Личова 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  655
Димитър Петров Петков 4 ОУ "Васил Левски" Правец 655
Габриела Деянова Панайотова 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 655
Слави Златев Маджаров 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 650
Таня  Пламенова Узунова 4 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 645
Йоан-Миньо Росенов Стоименов 4 СОУ "Гео Милев" Варна 645
Дария Парушева Янева 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 640
Доника Златомирова Колева 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 640
Йордан Мирославов Цветков 4 СОУ "Гео Милев" Варна 640
Галина Георгиева Василева 4 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 635
Стефан Златев Ташев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 635
Виктория Антонова Андонова 4 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 635
Виктория Венциславова Аспарухова 4 СОУ "Гео Милев" Варна 635
Алексиа Владимирова Цветанова 4 ОУ "Васил Левски" Правец 625
Паомина Стефанова Кисьова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 625
Борис Димитров Михайлов 4 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 620
Алексадър Пламенов Пеев 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 620
Вивиан Иванова Арбалова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 615
Никола Петков Кралев 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 610
Илиана Горанова Русинова 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  605
Николай Николаев Петров 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  605
Светослава Светославова Йорданова 4 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 600
Десимира Георгиева Георгиева 4 ИКТ-Център Казанлък 600
Мирослава Екимова Китова 4 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 595
Георги Бориславов Петров 4 ИКТ-Център Казанлък 595
Карина Константинова Григорова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 590
Димитър Валентинов Иванов 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 570
Мая Недялкова Христова 4 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 570
Кирил Радославов Станчев 4 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 560
Ева-Мария Венелинова Вълчева 4 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 550
Петя Димчева Димитрова 4 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 550
Румен Руменов Стефанов 4 ЧСОУ „Нов век“ Кирилово 515
Стела Петрова Димитров 4 ОУ "Васил Левски" Разград 495
Захари Росенов Донев 4 2. ОУ "Димитър Благоев"  Благоевград 330

НАЗАД

 

……………………………

КЛАСИРАНЕ 5.-8. КЛАС

5. КЛАС

5. КЛАС ЕКИПИ

6. КЛАС

6. КЛАС ЕКИПИ

7. КЛАС

7. КЛАС ЕКИПИ

8. КЛАС

8. КЛАС ЕКИПИ

 

5. КЛАС

 

Класиране 5 клас      
             
Група А          
име клас училище град точки
Йоана Филипова Николова 5 Обединен детски комплекс Благоевград 960
Виолета Георгиева Попова 5 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 960
Габриела Милкова Гочева 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли 940
Гено Стойчев Стойчев 5 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 920
Вероника  Велиславова Найденова 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 910
Елица Викторова Петрова 5 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 880
Цветомир Христов Стайков 5 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 880
Валерия Матеева Кунчева 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица 875
Тереза Стоянова Стоянова 5 ОУ "Васил Левски" Разград 860
Елеонора Миленова  Милева 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 845
             
             
Група В          
Мария Петрова Гудева 5 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 840
Антония Симеонова Димитрова 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 835
Надежда Пламенова Митева 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 835
Ива Петрова Петрова 5 СОУ "Гео Милев" Варна 835
Калина Николаева Пепелджийска 5 140. СОУ "Иван Богоров" София 830
Велизар Петков Данев 5 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 820
Невена Донева Дочева 5 ОУ "Васил Левски" Разград 820
Ема Емилова Велкова 5 140. СОУ "Иван Богоров" София 820
Нели  Ивайлова Димова 5 140. СОУ "Иван Богоров" София 820
София Стефанова Сивриева 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 815
Есра Ерджан Ибрахим 5 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 810
Николета Ивайлова Тодорова 5 ОУ "Васил Левски" Разград 810
Стефани Първанова Мишева 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 800
Явор Красимиров Тоджаров 5 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 800
Азра Ерхан Мехмед 5 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен 800
Ганка Пламенова Гвоздейкова 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 800
Моника Валентинова Велчева 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 795
Ванеса Димитрова Димитрова 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 790
Йолина Маринова Цветанова 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 790
Атанас Славев Капитански 5 Обединен детски комплекс Благоевград 785
             
Група С          
Велин Ивов Иванов 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово 775
Евгения Томова Димитрова 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово 775
Максим Ивов Георгиев 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 770
Мартин Атанасов Колев 5 ИКТ Център Казанлък 765
Никол Цветанова Методиева 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 760
Александра Георгиева Фънева 5 ОУ "Екзарх Антим 1" Пловдив 760
Ива Георгиева Тошева 5 ОУ "Екзарх Антим 1" Пловдив 760
Лидия Петрова Седмакова 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 755
Николай Андреев  Кирилов 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово 755
Никола Христомиров Генев 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 755
Виктория Теодорова Атанасова 5 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 750
Вероника Валентинова Иванова 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 750
Мира Стойчева Стойчева 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 750
Неда Юриева Иванова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 750
Явор Галинов Христов 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 750
Теодор  Тошков  Каменов 5 ОУ "Екзарх Антим 1" Пловдив 740
Яна Валериева Кръстева 5 СОУ "Иван Вазов" Своге 740
Биляна Руменова Паунова 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 740
Донован Евгениев Петров 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 740
Аркан Рейхан Узунов 5 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 730
Йоана Иванова Любенова 5 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  730
Виктория Петрова Дочева 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово 720
Лъчезар  Каменов Коцилков 5 ЧОУ "ВЕДА" София 720
Юнона Радослав Николаева 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 720
Волен Божидаров Кръстев 5 МГ "Баба Тонка" Русе 710
Ивана Горанова Русинова 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  705
Тихомир  Тодоров Димитров 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 705
Георги Димитров Чонгов 5 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 700
Радослав  Тихомиров Недев 5 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково 700
Даниел Пламенов Иванов 5 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен 700
Евгени Евгениев Гандев 5 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен 700
             
             
Група D          
Александър Христов Янев 5 СОУ "Иван Вазов" Своге 700
Теди  Тихомирова Тодорова 5 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 690
Александра Миленова Данева 5 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 690
Любомир Валентинов Иванов 5 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 680
Карла Красимирова Асенова 5 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 670
Генади Младенов Колев 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 670
Гергана Тодорова Спасова 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица 670
Симеон Константинов Костов 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 670
Дамян Светославов Цветанова 5 ОУ "Васил Левски" Правец 650
Димитър Николаев Карагьозов 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 640
Милена Стефанова Миткова 5 СОУ "Неофит Рилски" Харманли 630
Мартин Георгиев Попов 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 605
Християна Николова Колева 5 СОУ "Неофит Рилски" Харманли 600
Зосия Ивайлова Борисова 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 580
Катрин Димитрова Методиева 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 580
Мартин Огнянов Досев 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 580
Ендрю Николо Мауриелло 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 550

НАЗАД

5. КЛАС ЕКИПИ

 

Група А            
име клас училище град екип точки
Боголюба Живкова Георгиева 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли Орфей 940
Елеонора Георгиева Димитрова 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли Орфей  
Николета Владимирова Маркова 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли Орфей  
Тончо Борисов Михайлов 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли Орфей  
               
Мартин Борисов Христов 5 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев екип5в 890
Румен Руменов Пехливанов 5 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев екип5в  
               
Дани  Димитрова Стоянова 5 ПМГ "Нанчо Попович" Шумен ЕКИП 4 890
Рафаела Ивайлова  Радкова 5 ПМГ "Нанчо Попович" Шумен ЕКИП 4  
Сиана  Дианова  Димова  5 ПМГ "Нанчо Попович" Шумен ЕКИП 4  
               
Група В            
               
Кристиян Руменов Тодоров 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Еврика 880
Мартин Мариянов Вълев 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Еврика  
               
Иван Михалов Георгиев 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Воден свят 870
Моника Ромео Харалампиева 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Воден свят
Симона Симеонова Митревска 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Воден свят
               
Антоанета Антонова Леваневска 5 СОУ "Гео Милев" Варна Одесос 840
Светослав Илиев Славов 5 СОУ "Гео Милев" Варна Одесос  
               
Красимир Венциславов Бръндев 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Междузвездни войни 810
Марио Венциславов Владимиров 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Междузвездни войни
Теодор Атанасов Диманков 5 8. СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Междузвездни войни
               
               
Група С            
               
Пресиян Йорданов Великов 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Делфини 800
Теодор Трифонов Неделчев 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Делфини  
               
Калоян Дамянов Павлов 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград МК 790
Мартин Валентинов Петров 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград МК  
               
Деян Бранимиров  Димитров 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово Форс 785
Красимир Георгиев Славчев 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово Форс  
Росен Йорданов Генчев 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово Форс  
               
Дамян Драгомиров Лазаров 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Родолюбци 760
Радослав Ненчев Нейчев 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Родолюбци
               
Йоана Методиева Тихова 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна Сини вълни 760
Мирела Ненова Милкова 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна Сини вълни
Яна Ивайлова Атанасова 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна Сини вълни
               
Велина Красимирова Коева 5 МГ "Баба Тонка" Русе Фантастичната четворка 750
Гергана  Росенова Стойчева 5 МГ "Баба Тонка" Русе Фантастичната четворка
Даниела Ивелинова Димитрова 5 МГ "Баба Тонка" Русе Фантастичната четворка
Десислава Иванова Бахчеванова 5 МГ "Баба Тонка" Русе Фантастичната четворка
Йордан Василев Петков 5 МГ "Баба Тонка" Русе Фантастичната четворка
               
Група D            
Георги Иванов Гочев 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Георги 660
Георги Миленов Монев 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Георги  
               
Никола Петров Маринов 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица Камбата 620
Цветелина Петрова Петрова 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица Камбата  
               
Велина Дончева Новакова 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица Спондж Боб 610
Ивана Васкова Йовкова 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица Спондж Боб
               
               
Радка Атанасова Боева 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица По света и у нас 600
Симона Цанкова Белакова 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица По света и у нас
               
Васил Станиславов Багелейски 5 ОУ "Васил Левски" Правец Златният отбор 520
Ивана Дафинова Георгиева 5 ОУ "Васил Левски" Правец Златният отбор
Марин Ивайлов Маринов 5 ОУ "Васил Левски" Правец Златният отбор
Ния  Николаева Николова 5 ОУ "Васил Левски" Правец Златният отбор
Пенка Марианова Николова 5 ОУ "Васил Левски" Правец Златният отбор
               
Пламен Веселинов Кацаров 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица Супер герои 330
Цветомир Христов Луков 5 СОУ "Любен Каравелов" Копривщица Супер герои

НАЗАД

 

6. КЛАС

  Група А          
  име     клас училище град точки
GD6001 Кирил Иванов Пашалиев 6 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 950
BJ6002 Калина Александрова Миленова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 900
PMAZ6003 Елина Боянова Батинкова 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 900
PMAZ6002 Даниела Колева Колева 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 880
SA6001 Ангел Иванов Калоянов 6 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански 870
SA6002 Стоян Стоянов Георгиев 6 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански 870
VD6005 Десислава Цанкова Христова 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 860
VD6006 Калоян Калинов Трифонов 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 860
VD6007 Радослав Стефанов Стефанов 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 840
VD6004 Десислава Олегова Маринова 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 830
               
  Група В          
GB6003 Любов Младенова Георгиева 6 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 820
PMAZ6001 Атанас  Радков Радичев 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 820
VCS6002 Калоян Панайотов Панайотов 6 СОУ "Гео Милев" Варна 820
VD6008 Самуил Светлинов Ганчев 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 820
DGAK6004 Полина  Атанасова Атанасова 6 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 810
VD6003 Дамян Димитров Витковски 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 810
DGAK6002 Мария Христова Писарова 6 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 800
DGPMG6001 Десислава Тодорова Стоянова 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 800
SFIR6001 Ели Ангелова Спасова 6 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 790
DGAK6001 Иван Иванов Димов 6 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 780
DGAK6003 Никол Станимирова Пашалиева 6 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 780
LO6007 Сияна Владимирова Йорданова 6 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  780
PMAZ6005 Мира Станимирова Бонева 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 780
RZ6002 Мария Росенова Шишкова 6 ОУ "Васил Левски" Разград 770
SFIR6002 Кристина Анатолиева Анастасова 6 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 770
SFIR6004 Михаела Бориславова Везирска 6 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 770
TUHB6002 Никола Сашев  Тодоров 6 СОУ "Христо Ботев" Тутракан 770
VCS6003 Полина Ивайлова Петева 6 СОУ "Гео Милев" Варна 770
KZPMG6002 Габриела Мирославова Димитрова 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък 750
KZPMG6003 Елиа Елисеева Тилева 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък 750
               
  Група С          
SI6001 Вирджиния Георгиева Тодорова 6 ОУ "Отец Паисий" Силистра 750
TUYY6003 Диляра Мелин Рашидова 6 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 750
DGAK6005 София – Никол Николаева Стойчева 6 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 740
TUYY6001 Велислава Бориславова Димова 6 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 740
GB6004 Преслав Тихомиров Атанасов 6 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 730
GB6005 Христиан Атанасов Атанасов 6 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 730
PMAZ6004 Иван Златков Иванов 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 730
PMAZ6006 Теодора Николаева Караславова 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 720
SIMG6001 Маринела Бранимирова Николова 6 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 720
PMAZ6007 Христо Николаев Добриков 6 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 710
TUHB6001 Дарина Димитрова Димитрова 6 СОУ "Христо Ботев" Тутракан 710
TUYY6002 Даниела Христова Христова 6 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 710
LO6001 Андрей Иванов Кръстев 6 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  700
LO6002 Елица Ивова Иванова 6 ОУ "Климент Охридски" Сталийска махала 700
RO6001 Никалас Янков Тодоров 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 700
GB6001 Велизар Петров Ангелов 6 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 690
KB6001 Анета Юлиянова Микова 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 690
LO6003 Калоян Александров Петров 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  690
LO6006 Силви Красимиров Зарков 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  690
TUHB6003 Ния Бранимирова Георгиева 6 СОУ "Христо Ботев" Тутракан 690
               
  Група D          
TUHB6004 Трифон Миленов Маринов 6 СОУ "Христо Ботев" Тутракан 680
LO6004 Мирослав Кирилов Рангелов 6 ОУ "Климент Охридски" Сталийска махала 670
DGPMG6002 Иван Георгиев Янев 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 660
VPS6001 Петра Асенова Матеева 6 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 660
VCS6001 Васил Димитров Василев 6 СОУ "Гео Милев" Варна 640
KZPMG6001 Александър Иванов Бояджиев 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък 620
RZ6001 Дилек Гюнер Исмет 6 ОУ "Васил Левски" Разград 610
LO6005 Никол Емилова Вълчкова 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  600
KZPMG6004 Николай Димитров Атанасов 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък 570

НАЗАД

 

 

6. КЛАС ЕКИПИ

Група А            
име клас училище град екип точки
Ивана Георгиева Ванчева 6 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Ив-Йо 950
Йоанна Аспарухова Апостолова 6 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Ив-Йо  
               
Габриела Николаева Колева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Хеброс 900
Жоро Светославов Димитров 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Хеброс  
Николай Живков Желязков 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Хеброс  
Тиана   Димитрова Димитрова 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Хеброс  
               
Антония Спасова Геранова 6 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Де-Ан-Жи 890
Дениз Миленова Тюмбелекчиева 6 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Де-Ан-Жи
Жана Тодорова Панайотова 6 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Де-Ан-Жи
               
               
Група В            
Ана Ивайлова Атанасова 6 ОУ "Цар Симеон 1" Варна Цветята на България 880
Петя Константинова Петрова 6 ОУ "Цар Симеон 1" Варна Цветята на България
Христина Анатолиева Андонова 6 ОУ "Цар Симеон 1" Варна Цветята на България
               
Антон Стоилов Станоев 6 Обединен детски комплекс Благоевград "Аватар" 870
Поля Василева Какалова 6 Обединен детски комплекс Благоевград "Аватар"  
               
Кристина Илиянова Заркова 6 54. СОУ "Св. Иван Рилски София Многознайки 800
Светлозара Иванова Червенкова 6 54. СОУ "Св. Иван Рилски София Многознайки
               
               
Група С            
Валерия Минчева Стаменова 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Геймърс 750
Деян Пламенов Стоянов 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Геймърс  
               
Алис Ахмед Мехмед 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Приятели 730
Анастасия Георгиева Георгиева 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Приятели
               
Дениз  Билгин  Бекир 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП 3 730
Ивайло Николаев Димитров 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП 3  
               
Божидар Дилянов Цветков 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца Искър 730
Николета Ивова Михалева 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца Искър  
Полина Лилова Бенчева 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца Искър  
               
Ася Росенова Андреева 6 ОУ "Васил Левски" Разград Близнаци 720
Симона Росенова Андреева 6 ОУ "Васил Левски" Разград Близнаци
               
Василиса Игоревна Сержанович 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Спящите красавици" 710
Михаела Гълъбинова Милякова 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Спящите красавици"
Никол Георгиева Николова 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Спящите красавици"
               
Жечко Диянов Ганев 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП  2 610
Ибрахим Сезгинов Ибрахимов 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП  2  
Мерткан Мехмедов Бейти 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП  2  
Теодор Емилов Терзиев 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП  2  
               
               
Група D            
Ива Василева Георгиева 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Хубави неща" 590
Мария-Магдалена Мигленова Ангелова 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Хубави неща"
Цветослава Илинова Микова 6 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Хубави неща"
               
Иван Данаилов Данаилов 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП  1 580
Кристиян Христов Лесев 6 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен ЕКИП  1  

НАЗАД

 

 

7. КЛАС

Група А          
име клас училище град точки
Симона Симеонова Пейчинова 7 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 940
Стилиян Цветанов Иванов 7 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък 910
Анна-Мария Миленова Дамянова 7 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 900
Тихомира Теодорова Тодорова 7 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 900
Гюлнур Нуржан Кяшиф 7 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 860
Ирена Станимирова Димитрова 7 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Варна 830
Микаела  Димитрова Димитрова 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 820
Илиян Павлинов Иванов 7 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан 820
Анита Георгиева Дамянова 7 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 800
Мартина Тодорова Великова 7 ОУ "Васил Левски" Разград 790
             
Група В          
Боряна Данаилова Йорданова 7 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Варна 750
Николета Красимирова Иванова 7 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 740
Христина Иванова Иванова 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 730
Станислав Василев Чолев 7 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък 730
Лилия Атанасова Димова 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 720
Стилиана Добромирова Янкова 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 720
Виктор Иванов Иванов 7 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 700
Валерия Симеонова Гаджева 7 Обединен детски комплекс Благоевград 700
Марина Стоянова Михалева 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 690
Габриела  Боянова Иванова 7 140. СОУ "Иван Богоров" София 670
Христа Юлиянова Иванова 7 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 650
Джем Гюнчай Назми 7 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 640
Кевин Месрин Ферхад 7 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 640
Средко Ивов Средков 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  640
Йоана Росенова Йорданова 7 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 630
Николай Миленов Филипов 7 СОУ "Христо Ботев" Тутракан 590
Калоян Веселинов Колев 7 54. СОУ "Св. Иван Рилски София 570
Георги Данаилов Горанов 7 СОУ "Иван Вазов" Своге 550

НАЗАД

 

 

7. КЛАС ЕКИПИ

Група А            
име клас училище град екип точки
Калоян Иванов Милков 7 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин БДИН 910
Мартин  Емилов Георгиев 7 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин БДИН  
               
Лиана Красимирова Иванова 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански ИТ Тийн 860
Славина Георгиева Каракашева 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански ИТ Тийн  
               
Мелани Мирославова Илиева 7 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Романова крепост" 830
Теодор Христов Христов 7 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Романова крепост"
Яница Георгиева Панчева 7 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Романова крепост"
               
               
Група В            
Антония Тодорова Николова 7 ОУ "Отец Паисий" Силистра екип 1 820
Камелия Пламенова Костова 7 ОУ "Отец Паисий" Силистра екип 1  
               
Ива Николаева Петрова 7 ОУ "Отец Паисий" Силистра екип 2 820
Миглена Илкова Петрова 7 ОУ "Отец Паисий" Силистра екип 2  
               
Божидар Иванов Делииванов 7 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Знайковците от запаса 760
Димитър Петров Манолев 7 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Знайковците от запаса
Мартин Петров Кочанов 7 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Знайковците от запаса
Радослав Стоянов Шарланев 7 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Знайковците от запаса
               
               
               
Група С            
Кристиян Тодоров Стефанов 7 5. СОУ "Христо Ботев" Монтана Луиза и приятели 750
Луиза Димитрова Александрова 7 5. СОУ "Христо Ботев" Монтана Луиза и приятели
Теодора Любомирова Асенова 7 5. СОУ "Христо Ботев" Монтана Луиза и приятели
Тодор Георгиев Христов 7 5. СОУ "Христо Ботев" Монтана Луиза и приятели
Юлия  Светославова  Струнджева 7 5. СОУ "Христо Ботев" Монтана Луиза и приятели
               
Радослав Ивелинов Русев 7 СОУ "Христо Ботев" Тутракан Р и Р 740
Ростислав Миленов Митев 7 СОУ "Христо Ботев" Тутракан Р и Р  
               
Антония Емилова Георгиева 7 СОУ "Димитър Благоев" Свищов Рали и Тони 740
Ралица Красимирова Кръстева 7 СОУ "Димитър Благоев" Свищов Рали и Тони
               
Никол-Валери Димитрова Димитрова 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Пантери 730
Оля Светославова Атанасова 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Пантери  
               
               
Мартин Бориславов Димитров 7 ОУ "Васил Левски" Правец Капсула на времето 660
Петко  Венциславов Петков 7 ОУ "Васил Левски" Правец Капсула на времето
Валери Мариов Николов 7 ОУ "Васил Левски" Правец Капсула на времето
Ванеса Николаева Горянова 7 ОУ "Васил Левски" Правец Капсула на времето
Стефан Иванов Борисов 7 ОУ "Васил Левски" Правец Капсула на времето
               
Абидел Ахмед Мехмед 7 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък ХиА 570
Христина Миткова Митева 7 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък ХиА  

НАЗАД

 

 

8. КЛАС

Група А            
име клас училище град точки  
Симона Стойчева Стоева 8 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 910
Ивена Тинкова Сребчева 8 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък   900
Беркан Октай Бейти 8 ОУ "Христо Смирненски" Дулово   870
Денислав Златков Маринов 8 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан   860
Мария Свиленова Георгиева 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра   850
Радослава Славова Терзийска 8 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 840
Божидар Димитров Ангелов 8 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград 800
Антонио Василев Валентинов 8 СОУ "Иван Вазов" Своге   800
Фатме Юсейн Шиндева 8 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Якоруда   780
Антон Митков Пашов 8 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък   750
               
Група В            
Йоана Янкова Цанкова 8 ОУ "Христо Смирненски" Дулово   740
Мария Василева Фърчева 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 740
Вероника Иванова Рачева 8 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък   730
Александър Иванов Петров 8 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък   720
Катрин Захариева Йорданова 8 9. СОУ "Йордан Радичков" Монтана   720
Рукие Ахмед Шакир 8 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Якоруда   720
Теодор Руменов Здравков 8 5. СОУ "Христо Ботев" Монтана   610
Абдуррахман-Енес  Мустафа  Егели 8 3. ОУ "Димитър Благоев“ Шумен   560

НАЗАД

 

 

8. КЛАС ЕКИПИ

Група А            
име клас училище град точки  
Виктория Иванова Спасова 8 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев ВИВИ 1000
Виргиния Иванова Спасова 8 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев ВИВИ  
Иван Иванов Пашалиев 8 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев ВИВИ  
Ивана Костадинова Златкова 8 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев ВИВИ  
               
Илия Атанасов Шопов 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев ПМГ 850
Невена Димитрова Джепкова 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев ПМГ  
               
Борислав Николаев Рачев 8 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин ВЕДОНИБО 790
Веселин Пламенов Вълов 8 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин ВЕДОНИБО
Добромир Пламенов Вълов 8 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин ВЕДОНИБО
Никола Венелинов Апостолов 8 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин ВЕДОНИБО
               
               
Група В            
Аслъ Исмаил Джевдет 8 ОУ "Христо Смирненски" Дулово АйПи Лайф 630
Фатмегюл Али Сейфидин 8 ОУ "Христо Смирненски" Дулово АйПи Лайф

НАЗАД

 

Класиране ПРОГРАМИСТ – ЕКИПИ  
Група А            
име клас училище град екип точки
Пресиян Петров Пенков 6 ОУ "П. Р. Славейков" Варна "Морски дракон" 460
Нико Радев Трушев 6 ОУ "П. Р. Славейков" Варна "Морски дракон"

 

Класиране ПРОГРАМИСТ – ИНДИВИДУАЛНО
име клас училище град точки
Група А          
Мария Великова Михайлова 4 СОУ "Гео Милев" Варна 530
Искрен Георгиев Бакалов 4 ИКТ-Център Казанлък 500
Никол Георгиева Георгиева 4 ЦУНТ  Русе 500
Свилен Галинов Бъчваров 4 ИКТ Център Казанлък 390
Алекзандър Владимиров Владимиров 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  500
Богомил Лъчезаров Богданов 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 420
Габриел Георгиев Джоджев 6 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 400
Деян Красимиров Томов 7 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 410
             
             
Група В          
Марк Василев Константинов 4 ЧОУ "ВЕДА" София 380
Янко Иванов Диков 4 ЧОУ "ВЕДА" София 360
Христо Огнянов Читаков 5 ОУ "Цар Симеон 1" Варна 380
Елена Николова Жечева 5 ЧОУ "ВЕДА" София 380
Станислав Цветелинов Игов 6 3. ОУ "Иван Вазов" Берковица 390
Диана Василева Иванова 6 3. ОУ "Иван Вазов" Берковица 320

 

Класиране УЕБ – ИНДИВИДУАЛНО    
име клас училище град точки  
Група А              
GD7003 Иван Владимиров Горанов 7 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 590
GD8002 Иван Иванов Белянов 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 680
LO8001 Ивана Иванова Денева 8 СОУ "Димитър Маринов" Лом  510
Група В              
SH8001 Калоян Руменов Великов 8 ГПЧЕ "Никола Вапцаров" Шумен 280

 

Класиране УЕБ – ЕКИПИ          
име клас училище град екип точки  
Група А                
ROE8001 Божидара Василева Николаева 8 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Суши с лютеница" 730
ROE8001 Марта Мартинова Бояджиева 8 СОУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца "Суши с лютеница"
                 
GDE8001 Ерик Венциславов Биляров 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Алфа 640
GDE8001 Мария Александрова Янушева 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Алфа  
GDE8001 Яна Георгиева Балтаджиева 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Алфа  
                 
SHE8001 Симона Петромирова Хинкова 8 ГПЧЕ "Никола Вапцаров" Шумен ГПЧЕ Шумен 600
SHE8001 Христина Николаева Иванова 8 ГПЧЕ "Никола Вапцаров" Шумен ГПЧЕ Шумен
                 
DGAKE7001 Виктория Илиева Георгиева 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград "Днес" 470
DGAKE7001 Владимир  Василев  Кръстанов 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград "Днес"  
                 
Група В                
BLG5E8002 Дженифър Йосифова Йосифова 8 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград Джина 80
BLG5E8002 Ивана Борисова Стоянова 8 5. СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград Джина  

НАЗАД

………………………………………..

ПОДГОТОВКА ОБЛАСТЕН КРЪГ 2016

 

РЕГЛАМЕНТ, КРИТЕРИИ, ТЕМИ

Регламент областен кръг – 19 март 2016

download_pdf_S

Критерии – областен кръг

download_pdf_S

Теми областен кръг

download_pdf_S
 

 

НАЧАЛО

Областният кръг ще се проеде на 19 март 2016 г. от 9:00 часа.

Пунктовете с повече от една група са по специален график. 

РЕГИСТРАЦИЯ

Регистрации на ученици за Областния кръг ще се приемат до 13 март 2016 г., за да могат да се определят пунктовете за провеждане и да се подготви провеждането му.

РЕГИСТРАЦИЯ IT Знайко 1-4 клас

РЕГИСТРАЦИЯ IT Знайко 5-8 клас

ТАКСА

Такса участие – заплаща се след направена регистрация. Училищата-пунктове заплащат след проведен разговор с организаторите. Родителите, които сами са регистрирали своите деца, превеждат таксата-участие до 15 март 2016 г. по сметка: 

Банкова сметка за превеждане на таксите:

Титуляр на сметката: СНЦ "Образование и технологии"

Банка: Прокредит Банк

IBAN на получателя: BG94PRCB92301023037817

BIC на банката получател: PRCBBGSF

Основание за превода: такса областен – име на ръководител (или участник)

ГАЛЕРИИ

ГАЛЕРИИ – ПРЕГЛЕД ТУК

Галериите ще бъдат предоставени на отговорниците на пунктовете от организаторите!

——————

ПУНКТОВЕ (предстои)

Молим всички координатори да изпратят на електронния адрес dgklaz@dgklaz.net пощенския адрес на пункта, в който ще се проведе областния кръг, за да изпратим сертификатите за участие. 

Молим учителите внимателно да огледат имената на участниците, защото по тези списъци ще бъдат изготвени сертификатите за участие! Списъщите ще бъдат публикувани.

Молим училищата-пунктове да осигурят слушалки. Участниците могат да носят и да ползват свои слушалки по време на работата си.

На участниците се разрешава да използват текст – до една страница (А4) печатен текст и до 1 лист ръкописен текст. В листа не се допуска да има чертежи и схеми. Допуска се само текст. Листът се проверява при настаняването на участниците от квесторите.   

 

Важно! Файловете на участниците трябва да се именуват на латиница според указанието!

 

–––––––––––

 

 

Go to Top