Първи кръг 2016

Класиране ПЪРВИ КРЪГ 2016 г.

Класирани 1. клас

Класирани 2. клас

Класирани 3. клас

Класирани 4. клас

Класирани 5. клас

Класирани 5. клас ЕКИПИ

Класирани 6. клас

Класирани 6. клас ЕКИПИ

Класирани 7. клас

Класирани 7. клас ЕКИПИ

Класирани 8. клас

Класирани 8. клас ЕКИПИ

Класирани – ПРОГРАМИСТ

Класирани – УЕБ

Оценяване 1.-4. клас 

Оценяване 5.-8. клас

Оценяване 5.-8. клас ЕКИПИ

 

……………………………………………………………………………………………….

Класирани 1. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Тереза Иванова Иванова 1 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 995
Мария Руменова Манева 1 Частно основно училище "Веда" София 970
Алейна Мутлу Башлъ 1 ПЧСОУ"Леонардо да Винчи" Русе 950
Здравко Стефанов Енчев 1 Средно общообразователно училище"Летец Христо Топракчиев" Божурище 930
Ивана Иванова Колева 1 Частно средно общообразователно училище "Нов век" Кирилово 930
Виктория Кирилова Илиева 1 Частно основно училище "Веда" София 920
Виктория Петрова Петрова 1 Център за ученическо техническо и научно творчество – Русе Русе 910
Стефан Тодоров Караянов 1 Основно училище "Найден Геров" Бургас 875
Антония Янкова Елкина 1 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 870
Йоанна  Йоанни Мантзуни 1 Средно общообразователно училище"Летец Христо Топракчиев" Божурище 870
Рафаил-Исаак Константину Пириллис 1 8 СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 870

Нагоре

Класирани 2. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Любомира Асенова Точева 2 Осмо СОУ "Арсени Косенцев" Благоевград 955
Кристин  Драгомирова Николова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 930
Иван Иванов Попов 2 Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 927
Лиляна Деянова Личева 2 НУ Св Св Кирил и Методий Тополовград 920
Елица Миленова Серафимова 2 СОУ "Христо Ботев" Русе 918
Невена Нелкова Каспарова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 900
Константин Красимиров Добрев 2 Основно училище "Найден Геров" Бургас 890
Димитър Илиев Орков 2 Обединен детски комплекс Благоевград 880
Ноела Валериева Йоткова 2 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 877
Райна Ивайлова Енчева 2 ПЧСОУ"Леонардо да Винчи" Русе 869

Нагоре

Класирани 3. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Даниел Василев Новоселски 3 Обединен детски комплекс Благоевград 995
Виктория Илиева Бикова 3 Център за ученическо техническо и научно творчество – Русе Русе 990
Елизабет Димитрова Илиева 3 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 980
Виктория Валентинова Чорбоджийска 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград 970
Мария Ния Хавиер Морено 3 ПЧСОУ"Леонардо да Винчи" Русе 970
Георги Виталиев Потоцкий 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 970
Анета Драгомирова Димова 3 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 960
Георги Миленов Божилов 3 НУ Св Св Кирил и Методий Тополовград 950
Йоана Костадинова Катарджиева 3 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 950
Ванеса Ангелова Калинкова 3 Основно училище "Братя Миладинови" Бургас 930
Даная Йорданова Миладинова 3 5 СОУ"Георги Измирлиев" -Благоевград  Благоевград 910

Нагоре

Класирани 4. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Мартина Боянова Дочева 4 ОУ "Св Св Кирил и Методий" Карлово 920
Бенита Запрянова Стоилова 4 Обединен детски комплекс Благоевград 910
Александър Недялков Алексиев 4 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 910
Белослава Иванова Цветкова 4 Второ основно училище "Петко Рачов Славейков" гр. Стара Загора 910
Калоян Стойков Гюров 4 ИКТ – Център Казанлък 910
Мелиса Сунай Кемик 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 900
Полина Живкова  Живкова 4 Първо основно училище "Христо Смирненски" Провадия 900
Димитър Тончев Енев 4 Второ основно училище "Петко Рачов Славейков" гр. Стара Загора 890
Мария Миленова Ботева 4 Второ основно училище "Петко Рачов Славейков" гр. Стара Загора 890
Гергана Добромирова Добрева 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 890
Ивана Борисова Сачкова 4 Второ основно училище Димитър Благоев Благоевград 890

Нагоре

Класирани 5. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

 

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Габриела Милкова Гочева 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли 930
Виолета Георгиева Попова 5 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 920
Сиана  Дианова  Димова  5 ПМГ "Нанчо Попович" Шумен 920
Радослав Тихомиров Недев 5 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 900
Рафаела Ивайлова  Радкова 5 ПМГ "Нанчо Попович" Шумен 890
Евгения   Димитрова 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово 880
Николай   Кирилов 5 СОУ "Христо Проданов" Карлово 880
Есра Ерджан Ибрахим 5 ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" Русе 880
Лъчезар Каменов Коцилков 5 ЧОУ "Веда" София 880
Александър Николаев Тодоров 5 СОУ "Максим Райкович" Лясковец 880

Нагоре

Класирани 5. клас ЕКИПИ

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Боголюба Живкова Георгиева 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли 980
Елеонора Георгиева Димитрова 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли
Николета Владимирова Маркова 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли
Тончо Борисов Михайлов 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли
             
Пресиян Йорданов Великов 5 СОУ "Йордан Йовков" – екип "Делфини" Тутракан 950
Теодор Трифонов Неделчев 5 СОУ "Йордан Йовков" – екип "Делфини" Тутракан  
             
Дамян Драгомиров Лазаров 5 СОУ "Йордан Йовков" – екип "Родолюбци" Тутракан 920
Радослав Ненчев Нейчев 5 СОУ "Йордан Йовков" – екип "Родолюбци" Тутракан  

Нагоре

Класирани 6. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Кирил Иванов Пашалиев 6 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев 910
Елина Боянова Батинкова 6 Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 910
Петра Асенова Матеева 6 ОУ "П Р Славейков" Варна 900
Атанас Радков Радичев 6 Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 870
Никола Сашев Тодоров 6 Средно общообразователно  училище "Христо Ботев" Тутракан 860
Елиа Елисеева Тилева 6 Природо-математическа гимназия"Никола Обрешков" Казанлък 840
Мариета Методиева Иванова 6 Второ СОУ "Никола Вапцаров" Монтана 830
Теодора Николаева Караславова 6 Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" Първомай 830
Йоана Илиева Баракова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 820
Десислава Тодорова Стоянова 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 820

Нагоре

Класирани 6. клас ЕКИПИ

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Дениз  Билгин  Бекир 6 Трето основно училище Димитър Благоев“ Шумен 940
Ивайло Николаев Димитров 6 Трето основно училище Димитър Благоев“ Шумен  
             
Ивана Георгиева Ванчева 6 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев 930
Йоана Аспарухова Апостолова 6 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев  
             
Габриела Николаева Колева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли 920
Жоро Светославов Димитров 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
Тиана Димитрова Димитрова 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
Николай Живков Желязков 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  

Нагоре

Класирани 7. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Анна-Мария Миленова Дамянова 7 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин 980
Валерия Симеонова Гаджева 7 Обединен детски комплекс Благоевград 880
Габриела Боянова Иванова 7 140 СОУ Иван Богоров София 830
Иво Малинов Газиев 7 Природо-математическа гимназия "Яне Сандански" Гоце Делчев 800
Анита Георгиева Дамянова 7 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 790
Христина Иванова Иванова 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 730
Марина Стоянова Михалева 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 710
Тихомира Теодорова Тодорова 7 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин 700
Гюлнур Нуржан Кяшиф 7 Средно общообразователно училище "Йордан Йовков" Тутракан 690
Илиян Павлинов Иванов 7 Средно общообразователно училище "Йордан Йовков" Тутракан 670
Микаела Димитрова Димитрова 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 670

Нагоре

Класирани 7. клас ЕКИПИ

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Калоян Иванов Милков Иванов Милков 7 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин 950
Мартин Емилов Георгиев 7 ПМГ "Екзарх Антим 1" Видин  
             
Антония Емилова Георгиева  7 СОУ „Димитър Благоев“ Град Свищов 870
Ралица Красимирова Кръстева  7 СОУ „Димитър Благоев“ Град Свищов  
             
Божидар Иванов Делииванов 7 ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" Гоце Делчев 850
Мартин Петров Кочанов 7 ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" Гоце Делчев  
Димитър Петров Манолев 7 ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" Гоце Делчев  
Радослав Стоянов Шарланев 7 ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" Гоце Делчев  

Нагоре

Класирани 8. клас

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Катрин Захариева Йорданова 8 Девето средно общообразователно училище "Йордан Радичков" Монтана 520
Божидар Димитров Ангелов 8 ПЕТО СОУ Георги Измирлиев Благоевград 860
Мария Василева Фърчева 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 870
Ивена Тинкова Сребчева 8 Природо-математическа гимназия"Никола Обрешков" Казанлък 945
Ваня Иванова Иванова 8 СОУ "Димитър Благоев" Свищов 660
Денислав Златков Маринов 8 Средно общообразователно училище "Йордан Йовков" Тутракан 950
Рукие Ахмед Шакир 8 Средно общообразователно училище "Свети свети Кирил и Методий" Якоруда 640
Силвет Мустафа Кьорова 8 Средно общообразователно училище "Свети свети Кирил и Методий" Якоруда 620
Фатиме  Юсейн Шиндева 8 Средно общообразователно училище "Свети свети Кирил и Методий" Якоруда 660
Виктория  Антонова Георгиева 8 ПЕТО СОУ Георги Измирлиев Благоевград 670

Нагоре

Класирани 8. клас ЕКИПИ

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ
Екип ВИВИ     8 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев 1000
Виктория Иванова Спасова 8 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев
Ивана Костадинова Златкова 8 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев
Виргиния  Иванова  Спасова 8 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев
Иван  Иванов  Пашалиев 8 Първо ОУ Св Св Кирил и Методий Гоце Делчев
             
Екип Ведонибо   8 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин 895
Борислав Николаев  Рачев 8 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин  
Веселин Пламенов Вълов 8 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин  
Добромир Пламенов Вълов 8 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин  
Никола  Венелинов Апостолов 8 ПМГ"Екзарх Антим 1" Видин  
             
Екип ПМГ           890
Илия Атанасов Шопов 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев
Невена Димитрова Джепкова 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев

 

Нагоре

Класирани – ПРОГРАМИСТ

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ  
Искрен Георгиев Бакалов 4 ИКТ Център Казанлък 880 1 място
Мария Великова Михайлова 4 СОУ "Гео Милев" Варна 870 2 място
Никол Георгиева Георгиева 4 Център за ученическо техническо и научно творчество – Русе Русе 870 2 място
Стефан Иванов  Танев 4 56 СОУ Професор Константин Иречек София 730 3 място
ИМЕНА КЛАС УЧИЛИЩЕ ГРАД ТОЧКИ  
Илчо Божидаров Машев 6 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище 790 1 място
Диана Василева Иванова 6 Трето основно училище "Иван Вазов" Берковица 740 2 място
Станислав Цветелинов Игов 6 Трето основно училище "Иван Вазов" Берковица 410 3 място

Нагоре

Класирани – УЕБ

ГРУПА А - Без такса на областен кръг

Индивидуално 7. клас

1.       Иван Владимиров Горанов, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Гоце Делчев, Сайт „Защо в България?“ http://balgaria.weebly.com/

Екипи 7. клас

1.      Методи Людмилов Фидосов, Маргарита Викторова Илиева, Габриел Дилянов Лилов, ОУ ,,Климент Охридски“, с. Сталийска махала, Сайт: „Село Сталийска махала“, http://www.daskalo.com/metodi1/

Индивидуално 8. клас

1.       Ивана Иванова Денева, “СОУ "Димитър Маринов", гр. Лом, Сайт „Защо искам да остана в България?“, https://folklor-olimp.alle.bg/

Екипи 8. клас

1.       Екип ГПЧЕ „Никола Вапцаров“, Шумен, Симона Петромирова Хинкова, Христина Николаева Иванова, Сайт: „Скалните феномени на България“, http://rockphenomenons.uchenici.bg/

2.       Екип ПМГ „Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, Ерик Венциславов Биляров, Мария Александрова Янушева, Яна Георгиева Балтаджиева, Сайт: „Пътешествие през малките държави“, http://journey.esy.es/

3.       Екип Пето СОУ „Георги Измирлиев“, гр. Благоевград, Алекс Йорданов Анастасов, Дилян Любомиров Анастасов, Сайт: „Странни животни“, http://stranni-jivotni.wix.com/strange-animals

Нагоре

Go to Top