Класиране

 

КЛАСИРАНЕ

 ОБЛАСТЕН КРЪГ

 

ПЕТИ КЛАС

ШЕСТИ КЛАС

СЕДМИ КЛАС

 

Критерии класиране – ОБЛАСТЕН КРЪГ 2013 

Резултати от ОБЛАСТЕН КРЪГ 5-7 клас 

 


КЛАСИРАНЕ

ПЪРВИ КРЪГ

 

Класираните ученици получават право на участие в областния кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация

На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!

ПЕТИ КЛАС

Индивидуални участници

Виктория Иванова Спасова  Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ 
Виргиния Спасова  Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ 
Ива Дончева Иванова Димитровград ПМГ "Иван Вазов"
Иван Иванов Пашалиев  Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ 
Маргарита Тихомирова Драганова  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев"
Алис Детелинова Сандалова Казанлък ПМГ "Никола Обрешков"
Никола Пламенов Павлов Варна "П. Р. Славейков"
Станимир Костов Василев Кърджали ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Ивана Костадинова Златкова  Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ 
Венеса Красимирова Петкова Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев"
Дарин Дианов Георгиев Варна ОУ "Захари Стоянов"

Екипно участиe

 

Симона Христова Гюзлева   Стара Загора ПМГ"Гео Милев" 650
Ренета Георгиева Георгиева Стара Загора ПМГ"Гео Милев"  
Ралица Маринова Генева Стара Загора ПМГ"Гео Милев"  
       
Деян Василев Владимиров Видин СОУ "П.Р.Славейков" 630
Евгени Георгиев Сръбски Видин СОУ "П.Р.Славейков"  
       
Росен Николаев Петров Благоевград 8СОУ "Арсени Костенцев" 580
Стоян Антонов Мавродиев Благоевград 8СОУ "Арсени Костенцев"  
Християн Иванов Митов Благоевград 8СОУ "Арсени Костенцев"  
Костадин Венциславов Терзииски  Благоевград 8СОУ "Арсени Костенцев"  
Кристиян Ивайлов Митов Благоевград 8СОУ "Арсени Костенцев"  

ШЕСТИ КЛАС

Индивидуални участници

Владимир Мартинов Вълков Харманли ОУ"Иван Вазов"
Мария Благоева Шопова  Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ 
Илиян Свиленоов Драганов Горна Оряховица ОУ "Иван Вазов"
Калоян Стоянов Георгиев Сандански Трето ОУ "Христо Ботев"
Гергана Костадинова Попова Сандански Трето ОУ "Христо Ботев"
Анна-Мария Ангелова Петрова Сандански Трето ОУ "Христо Ботев"
Христо Костов Христов Варна ОУ"Цар Симеон I "
Христомир Каменов Нанев Шумен Трето ОУ "Димитър Благоев"
Теодора Николова Атанасова Тутракан СОУ "Йордан Йовков"
Йоана Ганкова Манчовска Мездра ОУ"Христо Ботев"

Екипно участие

 

Велиана Георгиева Кирова  Сандански 3 ОУ "Христо Ботев" 840
Веселина Иванова Пашова Сандански 3 ОУ "Христо Ботев"  
       
Анелия Атанасова Стойчева  Харманли ОУ"Иван Вазов" 820
Жанет Йорданова Йорданова Харманли ОУ"Иван Вазов"  
Станислава Живкова Карабоюкова Харманли ОУ"Иван Вазов"  
Владимир Мартинов Вълков Харманли ОУ"Иван Вазов"  
       
Георги Димитров    Поморие СОУ "Иван Вазов" 815
Константин Благоев Поморие СОУ "Иван Вазов"  
Кристиян Попов Поморие СОУ "Иван Вазов"  
Мартин Янчев Поморие СОУ "Иван Вазов"  

СЕДМИ КЛАС

Индивидуални участници

Ивана Костадинова Попова Сандански ОУ "Христо Ботев"
Катина Мирославова Великова Благоевград 8СОУ "Арсени Костенцев"
Едже Четин Хадджъсюлюш Дулово ОУ"Христо Смирненски"
Симеон Росенов Симеонов Силистра СОУ "Никола Й. Вапцаров"
Любомир Василев Вълев Карлово СОУ "Христо Проданов"
Никол Николаева Димитрова Плевен ОУ "Йордан Йовков"
Жанет Георгиева Трифонова Карлово СОУ “Христо Проданов”
Стефка Петрова Нойкова Провадия 1 ОУ "Христо Смирненски"
Денислав Станимиров Стайков Плевен ОУ " Йордан Йовков"
Патриция Ангелова Пешева   Берковица ІІІ ОУ" Иван Вазов"

Екипно участие

Ивана Георгиева Григорова Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“  1000
Илиян Иванов Дробенов Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“   
Мартин Боянов Пеев Гоце Делчев Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“   
       
Ванеса Стефанова Славчева  Казанлък ПМГ“ Никола Обрешков“  820
Михаела Тинкова Сребчева  Казанлък ПМГ“ Никола Обрешков“   
       
Ваня Иванова Миланова Костинброд Първо ОУ "Васил Левски" 640
Снежина Филипова Филипова Костинброд Първо ОУ "Васил Левски"  
Теодора Росенова Василева Костинброд Първо ОУ "Васил Левски"  

 

Go to Top