Трети клас
КЛАСИРАНЕ
ВТОРИ КРЪГ, 3 клас
Класираните са разпределени в две групи.
Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация.
На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!
Група А
Поля Василева Какалова | Благоевград | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Анелия Пенчева Димитрова | Бургас | ОУ"Найден Геров" |
Петя Константинова Петрова | Варна | ОУ "Цар Симеон І" |
Христина Анатолиева Андонова | Варна | ОУ "Цар Симеон І" |
Кирил Иванов Пашалиев | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св Кирил и Методий" |
Елина Боянова Батинкова | Първомай | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" |
Йоана Здравкова Грозева | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Фатиме Хусеин Хайрола | с.Смолево | ОУ "Гоце Делчев" |
Катрина Кристофър Торп | София | 107 ОУ "Хан Крум" |
Виолета Валентинова Димитрова | Сливен | Детски комплекс |
Веселина Ивелинова Няголова | Русе | ЦУТНТ |
Група Б
Радина Иванова Икономова | Благоевград | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Никол Пламенова Маринова | Ботевград | ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
Ния Тодорова Караянова | Бургас | ОУ"Найден Геров" |
Калоян Панайотов Панайотов | Варна | СОУ "Гео Милев" |
Виктор Димитров Ангелов | Габрово | ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ |
Преслав Тихомиров Атанасов | Габрово | ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ |
Диян Михайлов | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Ралица Руменова Асенова | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Георги Людмилов Киров | Пазарджик | ОУ "Любен Каравелов" |
Василена Яворова Илчева | Русе | ЦУТНТ |
Елина Люсиенова Папазян | Русе | ЦУТНТ |
Рукие Реджеп Сюлейман | с.Смолево | ОУ"Гоце Делчев" |
Елица Ивова Иванова | с.Сталийска махала | ОУ "Климент Охридски" |
Беатрис Цветанова Емилова | с.Сталийска махала | ОУ "Климент Охридски" |
Флорианна Цветанова Цокова | София | Деведесет и шесто СОУ"Лев Николаевич Толстой" |
Валерия Георгиева Панайотова | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Ангел Стамов Стамов | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Красимир Тодоров Лозев | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Марин Желязков Гаврилов | Царево | СОУ"Н.Вапцаров" |
За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка, съчинение или презентация по темата. Избери как да разработиш темата, начинът, по който да я представиш и изпрати своята работа в срок.
Изисквания
За рисунката:
· Рисунката да отговаря на поставената тема.
· Да е създадена с програмата Paint.
· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.
· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.
Изисквания
За съчинението:
· Съчинението да отговаря на поставената тема.
· Да е оформено като файл, създаден с програмата Word.
· В съчинението да има вмъкнати графични обекти – снимки или собствена рисунка.
Изисквания
За Презентацията:
· Презентацията да отговаря на поставената тема.
· Да е оформено като файл, създаден с програмата Power Point.
· В презентацията да има вмъкнати графични обекти – снимки или собствена рисунка.
За участие във ВТОРИ КРЪГ на състезанието IT Знайко, е необходимо да се изпратят материали по поставената тема на адрес dgklaz@dgklaz.net.
Краен срок за изпращане на готовите работи –
25 януари 2013 г.