Четвърти клас
КЛАСИРАНЕ
ВТОРИ КРЪГ, 4 клас
Класираните са разпределени в две групи.
Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация.
На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!
Група А
Кристина Димитрова Димитрова | Бургас | ОУ"Найден Геров" |
Йоанна Мирославова Славейкова | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Марина Стоянова Михалева | Димитровград | ОУ "Алеко Констнантинов" |
Ина Михайлова Михайлова | Лясковец | СОУ"Максим Райкович" |
Мирела Христова Симеонова | Плевен | СОУ"Иван Вазов" |
Жаклин Николаева Торкова | Пловдив | ОУ "Георги Бенковски" |
Тереза Йорданова Христова | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Георги Любомиров Вълев | с.Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Джемиле Ибрахим Тиберска | с.Смолево | ОУ"Гоце Делчев" |
Звезделина Георгиева Пеева | София | 56 СОУ Константин Иречек" |
Андрея Васкова Спирова | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Александър Йонков Обрешков | Сливен | Детски комплекс |
Група Б
Александра Борисова Андонова | Русе | СОУ "Възраждане" |
Симона Йорданова Йорданова | Първомай | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" |
Силвия Илиева Кекова | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Стефан Иванов Кузманов | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Анна Андреева Михайлова | Благоевград | 2 ОУ " Димитър Благоев" |
Захари Емилов Маринов | Плевен | СОУ"Иван Вазов" |
Росица Петкова Димитрова | Бургас | ОУ"Найден Геров" |
Микаела Димитрова Димитрова | Димитровград | ОУ"АлекоКонстантинов" |
Никол-Валери Димитрова Димитрова | Димитровград | ОУ"АлекоКонстантинов" |
Симона Цветомирова Резашка | Плевен | СОУ "Иван Вазов" |
Синтия Чалъкова | Плевен | СОУ"Иван Вазов" |
Деница Евгениева Германова | София | 56 СОУ Константин Иречек" |
Мирослава Симеонова | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Вилена Димитрова Василева | Русе | СОУ "Възраждане" |
Кристина Ивайлова Иванова – ЕКИП | видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Теодора Ивайлова Петрова – ЕКИП | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка, съчинение, презентация или мултимедиен продукт по темата. Избери как да разработиш темата, начинът, по който да я представиш и изпрати своята работа в срок.
Изисквания
За рисунката:
· Рисунката да отговаря на поставената тема.
· Да е създадена с програмата Paint.
· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.
· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.
Изисквания
За съчинението:
· Съчинението да отговаря на поставената тема.
· Да е оформено като файл, създаден с програмата Word.
· В съчинението да има вмъкнати графични обекти – снимки или собствена рисунка.
Изисквания
За Презентацията:
· Презентацията да отговаря на поставената тема.
· Да е оформено като файл, създаден с програмата Power Point.
· В презентацията да има вмъкнати графични обекти – снимки или собствена рисунка. Да се включат музика, преходи и ефекти.
Изисквания
За Мултимедийния проект:
· Проектът да отговаря на поставената тема.
· Да е оформен като файл, създаден с програмата Power Point, Movie Maker, Photo Story или др.
· Да има вмъкната графика и/или звук.
За участие във ВТОРИ КРЪГ на състезанието IT Знайко, е необходимо да се изпратят материали по поставените теми за всеки клас на адрес dgklaz@dgklaz.net.
Краен срок за изпращане на готовите работи –
25 януари 2013 г.