Областен кръг 2017

IT Знайко 2017

РЕЗУЛТАТИ IT Знайко – ОБЛАСТЕН КРЪГ

 

РЕЗУЛТАТИ ПО КЛАСОВЕ

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

5 КЛАС

5 КЛАС ЕКИПИ

6 КЛАС

​6 КЛАС ЕКИПИ

7 КЛАС

​7 КЛАС ЕКИПИ

8 КЛАС

​8 КЛАС ЕКИПИ

ПРОГРАМИСТ

УЕБ

 

……………

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 КЛАС

  ГРУПА А            
RULD1004 Симона Стоянова Станчева 1 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 960
RULD1001 Алла  Росенова Декова 1 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 940
BLG81007 Борислав Ангелов Гаргавелов 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 920
BLG81009 Димитрина Тодорова Търнарова 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 910
BK1001 Зорница Тошкова Денкова 1 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 900
VGM1001 Ралица Юриева Иванова 1 СУ "Гео Милев" Варна 900
RUC1010 Соня Десиславова Станчева 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 900
RZ1002 Кристиян Йорданов Георгиев 1 ОУ "Васил Левски" Разград 895
BSNBU1017 Мария Георгиева Атанасова 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 890
RULD1005 Славея Иванова Гьокова 1 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 890
               
  ГРУПА В            
RZ1001 Александър Стефанов Стоянов 1 ОУ "Васил Левски" Разград 880
RULD1003 Правда Димитрова Тодорова 1 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 880
GB1001 Беата Валентин Недкова 1 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 870
BJ1001 Азад Сурен Ширинян 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 860
SZ1002 Василена Николаева Николаева 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 860
BLG81010 Ивана Николаева Николова 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 850
BSAS1001 Аделина Веселинова Стойкова 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 840
BLG81006 Анна Венциславова Мазнева 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 820
BJ1003 Александър Ивайлов Тодоров 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 820
BJ1004 Георги Иванов Миланов 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 820
BSNBU1004 Атанас Пламенов Конаров 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 820
RULD1006 Явор Йорданов Илиев 1 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 820
RUC1004 Десислава Антонова Добрева 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 820
BSNBU1006 Валерия Георгиева Капитанова 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 810
BSNBU1019 Мартин Георгиев Кръстев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 810
SZ1003 Виктория  Тодорова Тодорова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 810
BSNBU1010 Денислав Събинов Проданов 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 800
BSNBU1013 Ивелина Йорданова Фотева 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 800
BSBM1001 Ивайла Руменова Кесерджиева 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 800
PMGK1002 Мария  Стефанова Тончева 1 ОУ "Георги Караславов" Първомай 800
BSAS1007 Милена Илиянова Михалева 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 800
               
  ГРУПА С            
BSNBU1020 Никол Радославова Георгиева 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 790
BSNBU1025 Стефания Детелинова Кънчева 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 790
BL1008 Хана Пламенова Димитрова 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 790
BLG81001 Алекс Димитров Цветков 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 780
BLG81011 Ивана Иванова Тодорова 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 780
BLG81014 Стела Стоянова Заваринова 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 780
BJ1002 Алекса Каменова Каменова 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 780
BSNBU1008 Виктория Иванова Петкова 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 780
PZ1002 Венислава Яворова Пенова 1 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 780
SZ1004 Дамян Дамянов Генов 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 780
SZ1016 Нина Светославова Славова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 780
BLG81005 Анна Кирилова Качулска 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 760
BSNBU1003 Антон Валентинов Георгиев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 760
BSNBU1009 Георги Искренов Манолов 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 760
BSNBU1011 Елина Диманова Йолдова 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 760
BSNBU1015 Кристиан Руменов Андреев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 760
LV1001 Георги Георгиев Борисов 1 ОУ "Максим Горки" Левски 760
SZ1008 Екатерина Николаева Трифонова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 760
BLG81003 Алексия Красимирова Джавелкова 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 750
BSNBU1001 Александър Георгиев Атанасов 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 740
BSNBU1023 Станислав Иванов Боев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 740
BSNBU1014 Карина Александрова Танева 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 730
RUC1005 Иван Светославов Стоянов 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 730
RUC1007 Ивана Тодорова Москова 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 730
BJ1007 Илия Иванов Миланов 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 720
BJ1009 Христина Викторова Панева 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 720
BSNBU1002 Александър Андреев Клековкин 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 720
BSNBU1016 Максим Янчев Янчев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 720
PR1008 Теодора  Боянова  Стоева 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 720
SZ1006 Динка  Павлова Дионисиева 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 720
VCS1007 Симона Владимирова Иванова 1 ОУ "Цар Симеон I" Варна 720
KU1001 Георгия Димитрова Георгиева 1 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 720
PNG1005 Тимона Любенова Трахнова 1 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 715
PVHD1012 Николай Божидаров Стойчев 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 715
PVHD1005 Божидар Христов Терзиев 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 715
KB1002 Габриел Ганчев Тодоров 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 715
               
  ГРУПА D            
BSNBU1007 Виктория Йорданова Георгиева 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 710
BSNBU1012 Ивайла Калинова Ламбева 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 710
RUC1008 Калина Александрова Тотева 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 710
BLG81004 Ангел Яворов Хаджиев 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 700
BLG81008 Габриела Мирославова Филатова 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 700
BJ1005 Дарина Ивайлова Иванова 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 700
BSNBU1005 Борислав Константинов Стойчев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 700
BSNBU1024 Станислав Мирославов Цветков 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 700
PZ1001 Антоний Спасов Дичев 1 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 700
PR1004 Лилия Ивайлова Николаева 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 700
PR1006 Соня  Йовчева Терзийска 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 700
PMGK1001 Андон Николов Данков 1 ОУ "Георги Караславов" Първомай 700
SZ1012 Магдалена Николаева Трифонова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 700
BSNBU1021 Никол Живкова Иванова 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 690
BSNBU1022 Симеон Миленов Кралев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 690
BSAS1008 Ралица Петрова Славова 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 690
RUC1001 Валентина Миленова Христова 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 690
RUC1006 Иван Драгомиров Друмев 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 690
SZ1017 Нора Иванова Тодорова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 690
BLG81012 Радослава Недялкова Василева 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 680
BSAS1005 Даниел Станимиров Познаков 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 680
PNG1001 Деян  Петков Чолаков 1 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 670
SZ1010 Ивелин Божидаров Петров 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 670
BJ1006 Деяна Деянова Димитрова 1 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 660
VCS1001 Виктория Стоянова Георгиева 1 ОУ "Цар Симеон I" Варна 660
LV1004 Ивет Серьожева Червенкова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 660
SZ1007 Ева Славова Златарова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 660
SZ1013 Мая Михайлова Димова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 660
BSNBU1018 Мартин Николаев Матеев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 640
PNG1003 Нели Илиянова Недкова 1 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 640
PNG1004 Николета  Димитрова Ненова 1 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 640
BL1002 Ема Ивайлова Великова 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 640
BSAS1002 Алекса Наскова Статева 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 630
BASA1011 Християн Атанасов Гроздев 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 630
PVHD1011 Катрин Трендафилова Маринова 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 630
BL1007 Станислава Андреевна Иванова 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 630
BSAS1009 Сиана Костова Славова 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 620
BSAS1010 Симона Добринова Денева 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 620
PR1005 Росен Живков Жечев 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 620
BL1004 Иван Георгиев Георгиев 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 620
SZ1020 Стелиана Стоянова Тончева 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 615
SZ1024 Цветина Георгиева Георгиева 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 615
BLG81002 Александър Кирилов Чапкънов 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 610
PVHD1001 Алексия Любомирова Караатанасова 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 610
SFV1003 Калина Димова Пашова 1 ЧОУ "ВЕДА" София 610
SFV1004 Мариам Станиславова Сидерова 1 ЧОУ "ВЕДА" София 610
SZ1018 Радостин Стоянов Христов 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 610
PNG1002 Елена  Христова Каракашева 1 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 605
BLG81013 Симеон Славейков Попдимитров 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 600
BSAS1004 Георги  Деянов Аладжов 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 600
PR1007 Стефани Георгиева Георгиева 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 600
PR1009 Янислав Георгиев Георгиев 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 600
BL1001 Богоя Иванова Ботева 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 600
SZ1019 Рая Боянова Петрова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 600
SZ1022 Теодор Германов Германов 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 600
BSNBU1027 Христо Георгиев Гюзелев 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 590
PVHD1002 Ана   Уан 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 590
PVHD1003 Анна-Мария Тодорова Тодорова 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 590
PVHD1006 Васил Николаев Понев 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 590
PVHD1008 Дарина Пламенова Дингилева 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 590
PVHD1010 Иван Стилянов Дамянов 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 590
PVHD1014 Христина Стоянова Топалова 1 СУ "Христо Данов" Пловдив 590
PR1001 Алейна Мехмедова  Мустафова 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 590
PR1002 Даяна  Станиславова  Тодорова 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 590
RUC1002 Велислав Веселинов Георгиев 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 590
RUC1003 Георги Веселинов Георгиев 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 590
SZ1011 Илиян Ленков Щилянов 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 590
RUC1009 Симона Стилиянова Грозева 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 580
RUC1011 Теодор Теодоров Ангеловски 1 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 580
BL1005 Никол Ивайлова Ненчева 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 580
SFV1001 Боян Александров Шопов 1 ЧОУ "ВЕДА" София 570
PR1003 Кристиян Димитров Христов 1 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 560
BL1006 Симона Стилянова Балташка 1 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 560
SZ1014 Моника  Веселинова Кисьова 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 550
LV1003 Елица Кирилова Драганова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 540
LV1005 Тедислава Иванова Петрова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 540
KB1003 Георги Веселинов Янев 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 530
KB1008 Калоян Красимиров Борилков 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 530
KB1009 Никол Костова Стойчева 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 530
KB1010 Станимир Златков  Коев 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 530
SZ1021 Стефан Миленов Димитров 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 530
SZ1023 Теодор Стойчев Тодоров 1 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 530
LV1002 Деница Петкова Димитрова 1 ОУ "Максим Горки" Левски 520
BLG81016 Юлиян Миленов Барков 1 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 500
BSAS1006 Кристиан Йорданов Атанасов 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 500
BSMHB1003 Стефан Кирилов Калев 1 СУ "Христо Ботев"  Бургас, кв. Черно море 500
VCS1004 Емилия Кирилова Няголова 1 ОУ "Цар Симеон I" Варна 500
VCS1005 Кристиян Даниелов Дянков 1 ОУ "Цар Симеон I" Варна 500
BSNBU1026 Тодор Антонов Тороманов 1 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 490
BSMHB1001 Гюлшен Васви Хюсеин 1 СУ "Христо Ботев"  Бургас, кв. Черно море 490
BSMHB1002 Михаил Милчев Карталов 1 СУ "Христо Ботев"  Бургас, кв. Черно море 490
BSMHB1004 Габриела Калоянова Галинова 1 СУ "Христо Ботев"  Бургас, кв. Черно море 490
BSAS1003 Мария Махайлова Николова 1 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 480
KB1001 Валентин Пенчев Железов 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 480
KB1004 Георги Галинов Радиев 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 440
KB1007 Димитър Йорданов Димитров 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 410
VCS1003 Георги Георгиев Андреев 1 ОУ "Цар Симеон I" Варна 400
KB1005 Димитър Димитров Милков 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 400
KB1006 Димитър Христов Блецов 1 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 400

НАЧАЛО

……………..

2 КЛАС

  ГРУПА А          
GB2002 Тереза Иванова Иванова 2 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 960
BLG82018 Рафаил-Исаак Константину Пириллис 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 900
BJ2002 Йоанна Йоанни Мантзуни 2 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 900
VLK2001 Аделина Аднанова Халилова 2 СУ "Любен Каравелов" Варна 900
RULD2001 Алейна   Мутлу 2 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 890
VCS2001 Габриела Томова Драганова 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 880
VGM2003 Ванеса Цветелинова Гуркова 2 СУ "Гео Милев" Варна 880
GB2004 Александър Радославов Савеков 2 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 880
PMGK2001 Александра Николова Данкова 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 880
VCS2008 Станислав Минчев Кисьов 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 870
               
  ГРУПА В          
BLG22002 Виктория Василева Чонева 2 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 855
BJ2001 Аделина  Адриан Младенова 2 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 850
BJ2003 Теодор Петков Петков 2 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 850
VGM2006 Деян Николаев Иванов 2 СУ "Гео Милев" Варна 850
RUC2001 Виктория Петрова Петрова 2 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 850
RULD2002 Ноа Игорева Ройтман 2 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 850
BLG82012 Мария-Магдалена Николова Николова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 840
BLG82014 Надежда Ганчова Иванова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 840
KI2001 Валентина Станимирова Димитрова 2 ЧСУ „Нов век” Кирилово 840
BLG82009 Камелия Емилианова Иванова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 830
PZ2001 Александра Илиянова Стоянова 2 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 830
BLG82004 Габриела Владимирова Тагарева 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 820
BLG82011 Лина Костадинова Джалева 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 820
BLG82015 Наталия Аспарухова Зашева 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 820
BLG82010 Кристиян Венциславов Иванов 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 810
VCS2002 Гергана  Георгиева Георгиева 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 800
VCS2004 Йордан  Панчев Йорданов 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 800
PMGK2002 Андреа Димитрова Демирева 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай 800
RZ2009 Росица Росенова Шишкова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 800
SFV2007 Тайра Мелтемова Ридваева 2 ЧОУ "ВЕДА" София 800
BK2001 Браян Руменов Бинков 2 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 800
BLG82006 Екатерина Петрова Марценкова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 800
PNG2009 Радина  Стойкова Врагова 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 800
               
  ГРУПА С          
BLG82003 Борислава  Григорова Георгиева 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 780
VCS2003 Емма Тихомирова Койчева 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 780
GB2003 Момчил Момчилов Капитаное 2 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 780
KI2003 Ивана Иванова Колева 2 ЧСУ „Нов век” Кирилово 780
LV2006 Ния Радославова Стефанова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 780
PNG2001 Антония Янкова  Елкина 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 780
PNG2008 Никол Стефанова Иванова 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 780
RZ2005 Кристина Ивайлова Стефанова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 780
BL2005 Лидия Михайлова Кънчева 2 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 780
TUYY2002 Краси Паскова Желязкова 2 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 780
BLG22003 Деян Дениславов Чонев 2 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 760
VCS2005 Магдалена Цветомирова Иванова 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 760
RZ2006 Мария Божидарова Стефанова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 760
RZ2007 Никол Николаева Нейкова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 760
LV2003 Валерия Танева Велизарова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 750
LV2005 Николай Христов Христов 2 ОУ "Максим Горки" Левски 750
BL2004 Константин Валентинов Янков 2 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 750
BL2006 Мартина Боянова Василева 2 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 750
SFV2005 Мария Руменова Манева 2 ЧОУ "ВЕДА" София 750
BLG82020 Симона Георгиева Георгиева 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 740
KI2002 Дария Миткова Цочева 2 ЧСУ „Нов век” Кирилово 740
HS2001 Ана-Мария Василева Петрова 2 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 740
HS2002 Златинела Янкова Войникова 2 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 740
PZ2006 Сияна Спасова Сеферинкина 2 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 730
PNG2004 Елисавета Каменова Каменова 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 730
RUC2002 Ема Цветанова Цанева 2 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 730
BL2002 Виктория Хрисимирова Христова 2 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 730
BL2003 Йоана Иванова Кюмюрджийска 2 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 730
SFV2006 Мартин Георгиев Пешев 2 ЧОУ "ВЕДА" София 720
VGM2004 Ванеса Цанкова Цветкова 2 СУ "Гео Милев" Варна 720
VGM2007 Емануил Яворов Стойнев 2 СУ "Гео Милев" Варна 720
PMKM2001 Ангел Боянов Дочев 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово 720
BSAS2003 Валентина Стойкова Видева 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 720
BSNG2001 Стефан Тодоров Караянов 2 ОУ "Найден Геров" Бургас 720
VCS2006 Мартин Миленов Петров 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 720
VGM2002 Биляна Светлозарова Петрова 2 СУ "Гео Милев" Варна 720
VC2001 Дилян Желязков Ростиславов 2 Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК Варна 720
BSNBU2002 Ана Стаматова Папаринова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 720
KB2003 Ванеса Костадинова Бозукова 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 720
               
               
  ГРУПА D          
RZ2008 Преслава Валентинова Василева 2 ОУ "Васил Левски" Разград 710
RZ2004 Ипек Антонова Красимирова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 710
SFV2008 Теа Пламенова Тодорова 2 ЧОУ "ВЕДА" София 710
BLG82005 Габриела Григорова Василева 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 710
BLG82007 Ема Владимирова Дамянова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 710
BLG82013 Моника Венциславова Йорданова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 710
KI2004 Таня Минчева Минчева 2 ЧСУ „Нов век” Кирилово 705
PZ2003 Велина Сашова Мечкарова 2 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 705
PZ2005 Деница  Стоянова  Халачева 2 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 705
SFV2003 Калоян Ивайлов Катерски 2 ЧОУ "ВЕДА" София 705
SFV2009 Теодор Георгиев Георгиев 2 ЧОУ "ВЕДА" София 705
LV2004 Габриела Георгиева Нанкова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 705
PNG2003 Дарина Божидарова Машева 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 705
BK2002 Тома Весков Томов 2 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 700
BLG82019 Росен Станоев Тодоров 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 700
GB2001 Никоела Спасова Колева 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 700
LV2002 Борислава Милчева Атанасова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 700
LV2007 Радослава Здравкова Дафинова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 700
LV2008 Цветелина Георгиева Миленова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 700
PZ2002 Анна Станиславова  Благова 2 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 700
PNG2005 Ивайло Кирилов Богоев 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 700
PNG2007 Максимилиан Кръстев Нанов 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 700
PNG2011 Стилиян Георгиев Ралчев 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 700
PNG2014 Цветиана Костадинова Раленекова 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 700
RZ2002 Борислава Бориславова Генчева 2 ОУ "Васил Левски" Разград 700
SFV2002 Виктория Кирилова Илиева 2 ЧОУ "ВЕДА" София 700
SFV2004 Маргарита Димитрова Велкова 2 ЧОУ "ВЕДА" София 700
BLG22001 Венцислав Венциславов  Стефанов 2 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 690
BLG82017 Радослава Радославова Доленска 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 690
BSAS2001 Александър Веселинов Стоилов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 690
VC2002 Ния Валентинова Василева 2 Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК Варна 690
BL2001 Атанас Георгиев Демиров 2 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 690
BLG22005 София Любчова Миланова 2 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 680
BLG22006 Стоян Красимиров Ушатов 2 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 680
VGM2008 Магдалена Йорданова Стоянова 2 СУ "Гео Милев" Варна 680
PNG2006 Иван Стойов Зяпков 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 680
SFV2001 Анна-Мария Божидарова Момерин 2 ЧОУ "ВЕДА" София 680
BLG82008 Ивана Александрова Мицова 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 670
BSNBU2006 Ванина  Галинова Янева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 670
BSNBU2007 Даниил  Сергеевич Станченко 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 670
BSAS2006 Габриела Венциславова Желязкова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 670
BSAS2011 Емил Асенов Христов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 670
VCS2007 Пламен  Юлиян Влаев 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна 670
LODM2003 Емануела Петьова Петрова 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  670
BSNBU2008 Емил Светланов Ангелов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 660
BSNBU2011 Николай  Николаев Костов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 660
BSAS2016 Лора Деянова Атанасова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 660
PZ2004 Даниел Бойков Соколов 2 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 660
PNG2002 Виктор Петров Петров 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 660
PNG2013 Теодора Николаева Ракова 2 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 660
RZ2001 Ая Диянова Дескова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 660
RZ2003 Зелиха Атанасова Димитрова 2 ОУ "Васил Левски" Разград 660
BLG82001 Александър Антонов Ангелов 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 650
BLG82016 Радослав Илиянов Бойчев 2 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 650
BSAS2005 Виктор Светославов Калчев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 650
BSAS2002 Александър Стоянов Иванов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 640
BSAS2004 Виктор Иванов Генов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 640
BSAS2007 Даная Янева Колева 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 640
BSAS2010 Димитър Янев Величков 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 640
BSAS2012 Ивайло Младенов Иванов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 640
LV2001 Андрея Мирославова Михайлова 2 ОУ "Максим Горки" Левски 640
LODM2005 Марилена Иванова Николова 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  640
LODM2007 Цветелина Красимирова Бобева 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  640
RZ2010 Самуил Самуилов Цонев 2 ОУ "Васил Левски" Разград 640
BSAS2018 Никола Стефанов Новаков 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 630
BSAS2026 Цветан Петров Жеков 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 630
TUYY2001 Ана-Никол Ивелинова Златарова 2 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 630
BSNBU2003 Антония Георгиева Танева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 620
BSAS2008 Денис  Петров Иванов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 620
BSAS2009 Димитър Димитров Христакиев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 620
LODM2004 Ивайло Асенов Асенов 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  620
BSAS2013 Ирина Стоянова Панайотова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 610
BSAS2014 Кирил Стойков Генчев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 600
BSAS2015 Константин Тодоров Бимбелов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 600
BSAS2025 Стелиян Мирославов Илиев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 600
BSNBU2012 Мартин Николаев Николов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 590
VGM2001 Адриана Стойчева Димитрова 2 СУ "Гео Милев" Варна 590
LODM2006 Росен Росенов Димов 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  580
BSNBU2001 Александър Атанасов Суански 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 560
BSAS2020 Павел Свиленов Великов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 540
KB2004 Габриела Димитрова Атанасова 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 540
LODM2002 Велияна Димитрова Боянова 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  540
BSNBU2004 Алексей Михайлович Ледов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 520
BSNBU2009 Йоана Стоянова Тенева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 520
KB2002 Ванеса Петева Русева 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 520
KB2005 Георги Стефанов Кенов 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 520
BSNBU2010 Кристиан Николаев  Христов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 510
BSAS2023 Ралица Димитрова Михова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 510
KB2010 Ивайло Иванов Тодоров 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 510
LODM2001 Ангел Ангелов Томов 2 СУ "Димитър Маринов" Лом  510
BSAS2022 Петър Веселинов Георгиев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 500
KB2009 Досислав Ганчев Тодоров 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 500
BSNBU2005 Божидар Божидаров  Узунов 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 490
BSNBU2013 Сами Хишем  Бенбузид 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 490
BSAS2021 Петко Свиленов Великов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 490
BSAS2024 Свилена Свиленова Великова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 490
KB2007 Даная Атанасова Вълкова 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 490
KB2012 Максим Иванов Иванов 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 490
КВ2013 Даниил Андреевич Баулин 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 490
KB2001 Андрея  Георгиева Иванова 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 480
KB2006 Гергана Рангелова Денева 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 480
KB2008 Дилян Георгиев Дочев 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 400
KB2011 Калоян Димитров Колев 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 400

НАЧАЛО

……………..

3 КЛАС

  ГРУПА А          
BSAS3002 Антония Красимирова Митева 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 910
GB3018 Ноела Валериева Йоткова 3 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 900
HS3002 Йоан Пламенов Генадиев 3 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 890
BLGC3001 Виктория Димитрова Стефанова 3 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 840
BSNG3001 Виктория  Радостинова Йорданова 3 ОУ "Найден Геров" Бургас 840
RULD2003 Филип Красимиров Тоджаров 3 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 840
GDKM3008 Мариана Руменова Тигалонова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 830
HS3004 Маги Ангелова Абрашева 3 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 830
BLGC3007 Мария Ангелова Георгиева 3 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 825
PNG3003 Даная Бориславова Бобекова 3 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 825
               
  ГРУПА В          
BSAS3001 Александра Янева Колеолова 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 820
GB3003 Боряна Николаева Тодорова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 820
BLGC3003 Димитър Илиев Орков 3 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 810
BLGC3004 Йоана Владимирова Котева 3 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 810
GB3006 Дарин Пламенов Цанков 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 810
RZ3004 Невена Нелкова Каспарова 3 ОУ "Васил Левски" Разград 810
BLG83010 Силвестър Йорданов Велячки 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 800
BLGC3005 Калоян Стоилков Календерски 3 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 800
GB3016 Светослав Станиславов Пенков 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 800
GDKM3007 Александра Наско Цанова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 800
RUC3003 Есра Неждетова Тейкова 3 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 800
RULD3002 Георги Иванов Гьоков 3 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 800
RZ3008 Натали Иванова Колева 4 ОУ "Васил Левски" Разград 800
SFIR3001 Алекс Цветелин Протогеров 3 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 800
BLG83011 Теодора Валентинова Петрова 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 790
BSNG3002 Виктория  Николаева Славова 3 ОУ "Найден Геров" Бургас 790
GB3010 Кристиян Калоянов Стоянов 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 790
BLGC3006 Марина  Веселинова Николова 3 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 780
RZ3005 Никола Яворов Дяков 3 ОУ "Васил Левски" Разград 780
GB3011 Любомир Валентинов Савчев 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 770
GB3013 Мартин Димитров Острев 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 770
               
               
  ГРУПА С          
BSNG3005 Стела Елинова Дойчинова 3 ОУ "Найден Геров" Бургас 760
GB3012 Мария Георгиева Костова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 760
GB3001 Александра Сашева Попова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 750
PNG3001 Глория Стоянова Щрангова 3 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 740
RUC3002 Елица Миленова Серафимова 3 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 740
BSNG3003 Димитринка Петкова Димова 3 ОУ "Найден Геров" Бургас 730
GB3015 Рената-Крис Ярославова Алтънова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 730
PZ3001 Анелия Данаилова Комсийска 3 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 730
PZ3002 Йоанна Гаврилова Пенчева 3 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 730
VCS3002 Михаела Светломирова Иванова 3 ОУ "Цар Симеон I" Варна 730
GB3004 Виктор Василев Цветков 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 720
GB3005 Виктория Ивайлова Димитрова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 720
KI3005 Лена Иванова Колева 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 720
PMGK3001 Атанас Здравков Грозев 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 720
PMGK3002 Божидар Димитров Кавазов 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 720
PMGK3004 Деница Костадинова Фучеджиева 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 720
PMGK3005 Деян Василев Динков 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 720
PMGK3006 Николай Станчов Иванов 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 720
RULD3004 Райна Ивайлова Енчева 3 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 720
VGM3004 Лилия Маринова Маринова 3 СУ "Гео Милев" Варна 720
VPS3001 Александър Светославов Тодоров 3 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 720
GB3009 Ивайло Юлианов Стоянов 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 710
GDKM3004 Надежда Елханова Чолакова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 710
KZC3001 Георги Минчев Йорданов 3 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 710
BJ3001 Валери Валериев Дахминов 3 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 700
BLG83001 Андрю Ивайлов Петков 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 700
BSAS3005 Ина Йорданова Димитрова 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 700
BSNBU3004 Светлана Станиславова Танева 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 700
BSNG3004 Константин Красимиров Добрев 3 ОУ "Найден Геров" Бургас 700
GB3008 Денис Христов Христов 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 700
GDKM3001 Стефани Иванова Терзиева 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 700
GDKM3009 Валерия Руменова Джинева 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 700
KI3004 Кристина Боянова Томова 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 700
               
               
  ГРУПА D          
GB3017 Симеон Славов Симеонов 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 690
LODM3006 Стефани Руменова Методиева 3 СУ "Димитър Маринов" Лом  690
RZ3007 Симона Тодорова Руменова 3 ОУ "Васил Левски" Разград 690
VC3001 Катерина Пламенова Карацанова 3 Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК Варна 690
VGM3002 Йоана Иванова Костадинова 3 СУ "Гео Милев" Варна 690
GDKM3002 Радост Крумова Герова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 690
GDKM3005 Константина Димитрова Костова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 690
PZ3003 Милчо Бориславов  Генуров 3 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 690
SLV3002 Ивайло Желев Желев 3 СУ " Константин Константинов" Сливен 690
VCS3001 Иван Георгиев Калоянов 3 ОУ "Цар Симеон I" Варна 690
VGM3001 Александра Ивова Владимирова 3 СУ "Гео Милев" Варна 690
VGM3005 Ралица Димитрова Петрова 3 СУ "Гео Милев" Варна 690
GB3014 Пресиян Ивайлов Георгиев 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 680
GDKM3003 Цветелина Атанасова Караиванова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 680
PNG3002 Грета  Стоянова Дечева 3 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 680
PNG3005 Марко Николов Мечев 3 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 680
RULD3001 Анна-Мария Атанасова Атанасова 3 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 680
SFIR3003 Мариян Георгиев Георгиев 3 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 680
SIOP3001 Александра Петрова Петрова 3 ОУ "Отец Паисий" Силистра 680
BSHB3001 Божидар Петров  Атанасов 3 ОУ "Христо Ботев" Бургас 670
BSNBU3001 Веселин Николаев Желязков 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 660
GB3002 Алина-Васи Красимирова Бобойчева 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 660
KVVL3001 Борис Стойков Димов 3 СУ "Васил Левски" Карлово 660
PNG3006 Николай Николаев Мехтеров 3 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 660
PZ3004 Стивън Данаилов Стойков 3 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 660
PZ3005 Цветомир Ангелов Стоянов 3 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 660
RZ3002 Георги Иванов Тодоров 3 ОУ "Васил Левски" Разград 660
RZ3003 Мерве Веледова Бейтулова 3 ОУ "Васил Левски" Разград 660
KI3006 Стефания Стефанова Татарова 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 650
VGM3006 Румяна Георгиева Лазарова 3 СУ "Гео Милев" Варна 650
VGM3007 Цветомира Иванова Колева 3 СУ "Гео Милев" Варна 650
ВК3001 Цветина Здравкова Здравкова 3 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 640
GDKM3006 Ивана Димитрова Крушовска 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 640
BLG23002 Габриела Лъчезарова Ризова 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 630
BLG23005 Любомир  Владимиров Ненков 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 630
BLG23009 Светлана Петрова Иванчова 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 630
BLG83004 Елизабет Светославова Величкова 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 630
BLG83009 Петя Венциславова Бръндева 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 630
BSAS3007 Николай Димитров Дургов 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 630
BSNBU3002 Лазар Делянов Лазаров 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 630
RULD3003 Никола Светлинов Цветков 3 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 630
RZ3001 Ангел Бисеров Божанов 3 ОУ "Васил Левски" Разград 630
BLG23001 Александър Светославов Арабаджиев 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 620
PNG3004 Деница Петрова Левичарова 3 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 620
RUC3004 Радина Радославова Стефанова 3 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 620
BSAS3006 Кристиян Миленов Георгиев 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 610
BSHB3002 Божидара Петрова Стоянова 3 ОУ "Христо Ботев" Бургас 610
BSHB3004 Нели Желязкова Желева 3 ОУ "Христо Ботев" Бургас 600
SIOP3002 Валентин Иванов Иванов 3 ОУ "Отец Паисий" Силистра 600
BSNBU3003 Николай Станиславов Червенков 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 590
RUC3005 Розалина Зорницова Златева 3 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 590
BLG23003 Ива  Малинова Заимова 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 580
SLV3001 Денис Павлов Георгиев 3 СУ " Константин Константинов" Сливен 570
KI3002 Иван Василев Димитров 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 560
SIOP3003 Кристофър Ивайлов Георгиев 3 ОУ "Отец Паисий" Силистра 560
KB3001 Велин Стоянов Николов 3 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 540
KB3002 Габриела Иванова Георгиева 3 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 540
KB3003 Никола Стоянов Николов 3 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карнобат 540
BSAS3011 Явор Янчев Георгиев 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 530
BSAS3008 Петър Василев Илиев 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 520
KI3003 Йоанна Стефанова Татарова 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 520
LODM3002 Александрия Светлин Райкова 3 СУ "Димитър Маринов" Лом  520
KI3007 Християна Янкова Вълканова 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 510
BLG23006 Мартин Ангелов Ризов 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 500
BLG23008 Николай Николай Вълов 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 500
BSAS3003 Дамян Стоянов Димов 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 500
BSAS3004 Димана Димитрова Давидова 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 500
LODM3003 Илияна Людмилова Илиева 3 СУ "Димитър Маринов" Лом  500
LODM3005 Симона Светломирова Василева 3 СУ "Димитър Маринов" Лом  500
BSAS3009 Симеон Георгиев Симеонов 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 490
BLG23004 Иван  Стойков Стоименов 3 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 480
LODM3001 Александра Валентинова Кирилова 3 СУ "Димитър Маринов" Лом  460
KI3001 Галена  Руменова Койнова 3 ЧСУ „Нов век” Кирилово 450
SLV3003 Ивайло Стефанов Иванов 3 СУ " Константин Константинов" Сливен 430
LODM3004 Йоаннис Василиос Клирономос 3 СУ "Димитър Маринов" Лом  420
PMGK3003 Васко Тенчев Атанасов 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай 420
RZ3006 Петя Галинова Димитрова 3 ОУ "Васил Левски" Разград 400

НАЧАЛО

……………..

4 КЛАС

ГРУПА А
BJ4001 Георги Виталиев Потоцкий 4 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 990
RULD4003 Калина Цветелинова Стоянова 4 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 930
HS4007 Михаела Иванова Иванова 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 920
VLK4006 Илина Йорданова Димитрова 4 СУ "Любен Каравелов" Варна 910
KZC4001 Александър Тошков Попминчев 4 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 910
BSNBU4010 Ивайла Димитрова Неделчева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 895
LV4005 Любена Боянова Георгиева 4 ОУ "Максим Горки" Левски 885
VCS4002 Владимир Велиславов Найденов 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна 880
VLK4002 Виктория Николаева Желязкова 4 СУ "Любен Каравелов" Варна 880
HS4008 Самир  Касим Касим 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 880
               
ГРУПА B
VGM4001 Бианка Стефан Ставрева 4 СУ "Гео Милев" Варна 870
RULD4001 Ванина Емилианова Дикова 4 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 870
VLK4003 Дилян Иванов Иванов 4 СУ "Любен Каравелов" Варна 865
RZ4001 Анна Росенова Шишкова 4 ОУ "Васил Левски" Разград 865
HS4003 Ева Стойчева Айвазова 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 865
VGM4003 Дамян Борисов Попов 4 СУ "Гео Милев" Варна 860
RZ4002 Никол Владимирова Рацова 4 ОУ "Васил Левски" Разград 860
VLK4004 Димитър Димитров Кунев 4 СУ "Любен Каравелов" Варна 850
GB4002 Тея Красимир Петрова 4 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 850
BSNBU4008 Дарина Николаева Митрева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 820
VLK4001 Асен  Мирославов Балев 4 СУ "Любен Каравелов" Варна 820
GB4001 Анета Драгомирова Димова 4 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 820
BLGC4003 Светослав Спасов Иванов 4 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 815
VGM4002 Виктор Симеонов Попов 4 СУ "Гео Милев" Варна 815
BSNBU4004 Вероника Павлова Михова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 810
RULD4002 Дария Миленова Добрева 4 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 800
RULD4004 Кристина Георгиева Петкова 4 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 800
BSBM4003 Елена Руменова Кесерджиева 4 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 800
BSNBU4013 Ния Александрова Стоянова 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 795
RULD4005 Моника Кора Якобсен 4 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 795
BSNBU4014 Тодор Николаев Петров 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 790
LV4003 Ивана Светославова Иванова 4 ОУ "Максим Горки" Левски 785
SIOP4001 Ния Бориславова Атанасова 4 ОУ "Отец Паисий" Силистра 785
               
ГРУПА C
VLK4005 Евгения Станимирова Димитрова 4 СУ "Любен Каравелов" Варна 765
BSNBU4009 Деница Иванова Дойчева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 760
VGM4004 Никола Галинов Балчев 4 СУ "Гео Милев" Варна 760
HS4006 Мина Евгениева Колева 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 760
BLG24002 Цветанка Василева Василева 4 2. ОУ "Димитър Благоев" Благоевград 745
BSBM4004 Ивайла Георгиева Христова 4 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 745
BLGC4002 Димитър Теодоров Велчев 4 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 740
KZC4004 Йордан Станимиров Велков 4 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 740
HS4005 Емилия Владимирова  Димитрова 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 740
KZC4003 Делян Костадинов Младенов 4 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 730
KZC4006 Цветан  Николаев Дюлгеров 4 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 730
LV4004 Йоанна Христова Петрова 4 ОУ "Максим Горки" Левски 730
BSBM4002 Ванеса Ангелова Калинкова 4 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 720
SFIR4002 Георги Живков Даскалов 4 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 720
BSVA4002 Николай Василев Деспотов 4 ОУ "Васил Априлов" Бургас 715
BSNBU4011 Калоян Георгиев Демирев 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 710
BSBM4005 Сияна Тодорова Майсторова 4 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 710
BSVA4001 Марио Ивелинов Златев 4 ОУ "Васил Априлов" Бургас 700
SFIR4003 Йоана Христианова Церовска 4 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 700
LV4002 Венцислав Венциславов Георгиев 4 ОУ "Максим Горки" Левски 690
BLG84006 Румяна Руменова Попова 4 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 685
BSNBU4015 Цветан Николаев Кирилов 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 670
HS4004 Ева-Мария Кирилова Кирилова 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 670
BSHB4001 Димитър Георгиев Димитров 4 ОУ "Христо Ботев" Бургас 660
BLGC4004 Стефани Стефанова Бандутова 4 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 650
BSNBU4007 Виктория Панайотова Пейчева 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 650
KU4003 Мила  Стефанова  Митова 4 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 650
BSHB4003 Маноел Георгиев Димитров 4 ОУ "Христо Ботев" Бургас 645
BSNBU4003 Борислав Стоянов Георгиев 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 630
PNG4001 Георги Богомилов Чардаков 4 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище 620
PZ4001 Любомира Петрова Шаркова 4 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 620
SP4005 Христиана Христова Мутафчиева 4 НУ "Неделя Петкова" Сопот 620
KU4001 Андреа Велизарова  Георгиева 4 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 620
PR4003 Никол Ивайлова Николаева 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 620
PR4004 Никол Петрова Христова 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 620
               
ГРУПА D
BLG84001 Валентина Димитрова Стайкова 4 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 610
BSHB4005 Пламен Росенов Дайлянов 4 ОУ "Христо Ботев" Бургас 610
BSHB4006 Теодора Златинова Вълева 4 ОУ "Христо Ботев" Бургас 610
VCS4001 Александър Валентинов Вълков 4 Частна занималня "Клас Вени" Варна 610
BLG84002 Доника Тодорова Търнарова 4 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 605
BLG84004 Ивона Росенова Веселинова 4 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 600
SP4002 Милен Данаилов Семков 4 НУ "Неделя Петкова" Сопот 600
BSHB4002 Димитър Атанасов Костов 4 ОУ "Христо Ботев" Бургас 590
SP4001 Ивайла Ивелинова Димитрова 4 НУ "Неделя Петкова" Сопот 590
SFIR4001 Валентина Георгиева Калчева 4 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 590
BSNBU4002 Александър Пламенов Мавров 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 580
HS4002 Виктория Станимирова  Петрова 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 580
SP4003 Надежада Генчева  Гавраилова 4 НУ "Неделя Петкова" Сопот 575
VC4001 Йоанна Мирославова Тодорова 4 Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК Варна 570
PZ4002 Натали  Иванова  Джокова 4 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик 570
PR4002 Иваела Андрианова Александрова 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 570
HS4001 Антония Николаева Стоименова 4 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 570
BSHB4004 Петя Павлинова Златева 4 ОУ "Христо Ботев" Бургас 550
LODM4001 Дарина Георгиева Борисова 4 СУ "Димитър Маринов" Лом  550
PR4005 Ния Антонова  Йовчева 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 550
PR4008 Стефан Миленов Тунчев 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 550
BSNBU4001 Александра Вадимовна сидоренко 4 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 540
PR4007 Симона Станиславова  Тодорова 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 530
SP4004 Радомир Иванов Данаилов 4 НУ "Неделя Петкова" Сопот 510
SP4006 Деница Пламенова Донкова 4 НУ "Неделя Петкова" Сопот 510
PR4001 Александър  Живков Андонов 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 500
TUYY4001 Иван Диянов Дяков 4 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 500
PR4006 Ралица  Георгиева Славова 4 1. ОУ "Христо Смирненски" Провадия 490
KI4001 Божидар Красимиров Динков 4 ЧСУ „Нов век” Кирилово 490
KI4002 Ивайла Мирославова Дамянова 4 ЧСУ „Нов век” Кирилово 490
BLG84003 Ива  Николаева Стоева 4 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 490

НАЧАЛО

……………..

5 КЛАС

ГРУПА А
PMKM5001 Мартина Боянова Дочева 5 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово 840
BLG85001 Кристина Пламенова Пацова 5 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 810
GB5001 Александър Недялков Алексиев 5 Частна занималня "Вълшебен свят" Габрово 800
BLGC5002 Кристиян Лъчезаров Панов 5 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 790
BSNBU5002 Виктория Станкова Димова 5 ППМГ "Акад. Никола Обрешков" Бургас 790
VLK5007 Дарина  Маринова Димитрова 5 СУ "Любен Каравелов" Варна 790
VLK5008 Деница Христова Радева 5 СУ "Любен Каравелов" Варна 790
KZC5001 Георги Бориславов Петров 5 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 790
BSNBU5007 Георги Иванов Пеев 5 СУ "Димчо Дебелянов" Бургас 780
VLK5005 Алпер Мустафов Алиосманов 5 СУ "Любен Каравелов" Варна 780
               
ГРУПА B
BSNBU5008 Борис Павлов Михайлов 5 СУ "Епископ Константин Преславски" Бургас 770
KVVL5004 Лилия Йорданова Дунеловска 5 СУ "Васил Левски" Карлово 770
BL5001 Никола Венцислав Славчев 5 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 770
BLG55001 Преслава Петрова Сеганова 5 5. СУ "Георги Измирлиев" Благоевград 760
GDKM5001 Кристияна Калоянова Владимирова 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 760
SA5001 Валентин Генов Ангелов 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански 760
RUMG5001 Димитър Диянов Георгиев 5 ПМГ "Баба Тонка" Русе 760
RZ5001 Мануела Стоянова Стоянова 5 ОУ "Васил Левски" Разград 750
RZ5003 Християн Каменов Костов 5 ОУ "Васил Левски" Разград 740
RUC5001 Симона Симеонова Младенова 5 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 740
LODM5001 Боряна Адриянова Личова 5 СУ "Димитър Маринов" Лом  730
RULD5004 Михаил Александров Николов 5 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 730
SA5003 Стоил Спартаков Димитров 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански 730
PMGK5001 Запрян Желязков Павлов 5 ОУ "Георги Караславов" Първомай 720
RZNI5001 Владимир Дианов Неделчев 5 ОУ "Никола Икономов" Разград 720
BJ5001 Богиня Димитрова Дахминова 5 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 710
VCS5001 Александра Владимирова Петрова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна 710
KZC5006 Кристиана  Миленова Ботевска 5 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 710
RULD5001 Алис   Туна 5 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 710
RULD5006 Ния Краснодарова Недялкова 5 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 710
BJ5002 Виктория Ивайлова Котова 5 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 710
BSNBU5003 Крис Иванов Арабаджиев 5 ППМГ "Акад. Никола Обрешков" Бургас 710
HS5001 Юсеин Юмер  Тасим 5 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 710
               
ГРУПА C
BJ5003 Виктория Ивайлова Тодорова 5 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 700
BJ5004 Йоана Емилиан Данчева 5 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 700
BSNBU5005 Стелла Диянова Славова 5 ППМГ "Акад. Никола Обрешков" Бургас 700
BSNBU5009 Нина Николаева Стефанова 5 СУ "Епископ Константин Преславски" Бургас 700
VPS5014 Яна Илиянова Ризова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 700
VLK5009 Деян Александров Златев 5 СУ "Любен Каравелов" Варна 700
VLK5010 Зейнур Шериф Хасан 5 СУ "Любен Каравелов" Варна 700
KVVL5003 Калоян Стойков Димов 5 СУ "Васил Левски" Карлово 700
KO5001 Анелия   Цветанова   Колчева 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 700
BLG85002 Кристиян Мирославов Ревалски 5 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 680
BSNBU5006 Стефани Стоянова Кирязова 5 ППМГ "Акад. Никола Обрешков" Бургас 680
KO5002 Мария   Стоянова   Цветанова 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 680
KVHP5001 Василена Николаева Нанева 5 СУ "Христо Проданов" Карлово 670
VPS5007 Елинор Атанасова Атанасова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 660
RZ5002 Стела Петрова Димитрова 5 ОУ "Васил Левски" Разград 660
BSBM5002 Никола Петков  Кралев 5 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 650
KVHP5003 Преслав Бойков Пръмов 5 СУ "Христо Проданов" Карлово 650
BSNBU5004 Никола Валентинов Ганчев 5 ППМГ "Акад. Никола Обрешков" Бургас 640
BSAS5001 Тони Пламенова Ставрева 5 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 640
BSBM5001 Мартин  Валентинов  Мартинов 5 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 640
TUHB5001 Гюляй   Шефкет Мехмед 5 СУ "Христо Ботев" Тутракан 640
VPS5004 Габриела Николаева Колева 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 630
KVHP5002 Донна Димитрова  Дамянова 5 СУ "Христо Проданов" Карлово 630
VPS5001 Алекс  Ралев Христов 5 ОУ "П Р Славейков" Варна 620
RULD5003 Матю Петров Петров 5 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 620
RULD5005 Никола Яворов Николов 5 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 620
SE5003 Елиза Мариянова Минкова 5 СУ "Васил Левски" Севлиево 620
SH5001 Стефани Антонова Димова 5 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен 620
BJ5005 Мирослава Екимова Китова 5 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 610
VPS5013 Никол  Лазарова Лазарова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 610
GDPMG5001 Виолета Димитрова Дерменджиева 5 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 610
RULD5002 Ивайла Йорданова Илиева 5 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 610
SLV5001 Панайот Евтимов  Максимов  5 СУ " Константин Константинов" Сливен 610
BSNBU5001 Йоана Иванова Агафонова 5 ОУ "Братя Миладинови" Бургас 610
KVVL5001 Виктория Стоянова Барбова 5 СУ "Васил Левски" Карлово 610
KVVL5002 Дани Йорданова Илиева 5 СУ "Васил Левски" Карлово 610
TUHB5004 Лора Диянова Терзийска 5 СУ "Христо Ботев" Тутракан 610
SH5002 Съби Тошков Тодоров 5 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен 610
SE5001 Петър Георгиев Вълев 5 СУ "Васил Левски" Севлиево 610
SZ5001 Мария Миленова Ботева 5 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 610
               
ГРУПА D
TUHB5003 Имилияна Венциславова Йорданова 5 СУ "Христо Ботев" Тутракан 560
VCS5002 Гергана Галинова Галенова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна 550
SIMG5002 Никол Тодорова Стоянова 5 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 550
TUHB5002 Доа   Решад Тахирова 5 СУ "Христо Ботев" Тутракан 550
SE5002 Иво Ивов Стоянов 5 СУ "Васил Левски" Севлиево 540
SIOP5001 Петя Бориславова Данова 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра 520
SIOP5001 Светлозара Станиславова Ковачева 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра 520
VPS5003 Владимира Йорданова  Маджарова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 510
SZ5002 Мая Недялкова Христова 5 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 510
VPS5002 Владимир Александров Владимиров 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 500
VPS5006 Елена  Георгиева  Чепишева 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 490
SIMG5001 Мартина Мартинова Иванова 5 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 480
VPS5012 Лилия Миленова Антонова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 460
VPS5009 Йоанна  Велизарова Дякова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 440
VPS5010 Йоанна  Даниелова Цветанова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 440
VPS5011 Кристиан Красенов Петров 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 440
VPS5008 Емануела Тихомирова Тодорова 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 410
VPS5005 Георги Лъчезаров  Бачев 5 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 320

НАЧАЛО

……………..

5 КЛАС ЕКИПИ

 

ГРУПА А
VDE5001 Гергана  Мирославова Димитрова 5 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 820
VDE5001 Лилия  Дамянова Боянова 5 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин  
PMAZE5001 Елица Христова Николова 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 800
PMAZE5001 Мария Димчева Димитрова 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай  
PMAZE5001 Мартина Румен Досева 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай  
PMAZE5001 Мила Николаева Георгиева 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай  
HAE5001 Анджела Диянова Димитрова 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли 790
HAE5001 Михрибан Наим Сали 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
HAE5001 Симона Петрова Желязкова 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
HAE5001 София Добромирова Делева 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
               
ГРУПА В
GDKME5001 Антония Илиева Левакова 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 770
GDKME5001 Христина Димитрова Арнаудова 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев  
SAE5001 Гергана  Костадинова Арабаджиева 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански 740
SAE5001 Илияна Георгиева Пингалова 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански  
SAE5001 Катерина Павлинова Рибарева 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански  
TUYYE5002 Дениз Нурай Невзат 5 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 730
TUYYE5002 Семих Садък Хюсеин 5 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
TUYYE5001 Гергана Златева Бончева 5 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 730
TUYYE5001 Пламена Вескова Димитрова 5 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
               
ГРУПА С
SEE5001 Антоанета Даниелова Иванова 5 СУ "Васил Левски" Севлиево 710
SEE5001 Александра Красимирова Петрова 5 СУ "Васил Левски" Севлиево  
SZE5001 Георги  Тончев Енев 5 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора 700
SZE5001 Димитър Тончев Енев 5 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора  
SZE5001 Мария Тончева Енева 5 2. ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора  
GDKME5001 Антъни Атанасов Атанасов 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 700
GDKME5001 Николай Николаев Витанов 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев  
SAE5002 Александар Янев Каменаров 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански 700
SAE5002 Александър Емилов Патронски 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански  
SAE5002 Иван  Стефанов Георгиев 5 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански  
VDE5002 Елена Борисова Асенова 5 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 670
VDE5002 Надя Паскалева Паскова 5 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин  
VCSE5001 Виктория Тодорова Николова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна 650
VCSE5001 Виктория Антонова Андонова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE5001 Доника Златомирова Колева 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE5001 Пламена Дианова Проданова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
PMAZE5002 Ани Емануилова Запрянова 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 640
PMAZE5002 Даниела Костадинова Костадинова 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай  
               
ГРУПА D
PMAZE5003 Благой Ангелов Енчев 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 620
PMAZE5003 Жаклина Василева Петева 5 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай  
SEE5002 Виктория Александрова Гуглина 5 СУ "Васил Левски" Севлиево 620
SEE5002 Стефани Христова Христова 5 СУ "Васил Левски" Севлиево  
SEE5002 Кристин Красимирова Иванова 5 СУ "Васил Левски" Севлиево  
SEE5002 Моника Тихомирова Нихова 5 СУ "Васил Левски" Севлиево  
SVE5001 Иван Иванов Мочков 5 СУ "Николай Катранов" Свищов 610
SVE5001 Йордан Иванов Шопов 5 СУ "Николай Катранов" Свищов  
ROE5001 Мадлен Миленова Маломирова 5 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 580
ROE5001 Марио Владиславов Пашински 5 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца  
ROE5001 Теодора Богомилова Богданова 5 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца  
KOE5001 Александър     Бранимиров Ангелов 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 570
KOE5001 Божидар    Пламенов   Соколов 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE5001 Васил   Александров Алексиев 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE5001 Диан   Владиславов Николаев 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE5002 Габриела    Христова   Методиева 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 570
KOE5002 Златина   Росенова   Александрова 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE5002 Инес  Веселинова   Ишмериева 5 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
RUMGE5001 Виктория Пламенова  Петрова 5 ПМГ "Баба Тонка" Русе 560
RUMGE5001 Вяра Симеонова Симеонова 5 ПМГ "Баба Тонка" Русе  

 

НАЧАЛО

……………..

6 КЛАС

ГРУПА А
VCS6001 Вероника Велиславова Найденова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 930
GDKM6001 Виолета Георгиева Попова 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 850
BLG56001 Дарина Томова Бреньовска 6 5. СУ "Георги Измирлиев" Благоевград 840
GDKM6002 Мария Петрова Гудева 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 780
VGM6003 Ива Петрова Петрова 6 СУ "Гео Милев" Варна 770
VGM6005 Светослав Илиев Славов 6 СУ "Гео Милев" Варна 770
GDKM6003 Георги Димитров Чонгов 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 760
HS6002 Мелек Мюслюм Кямил 6 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 740
VGM6001 Антоанета Антонова Леваневска 6 СУ "Гео Милев" Варна 730
GB6001 Лилия Любомирова Илиева 6 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 730
               
ГРУПА В
LOKF6002 Йоана Иванова Любенова 6 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  720
RULD6003 Есра Ерджан Ибрахим 6 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 710
TUYY6004 Ванеса Димитрова Димитрова 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 710
BLGC6001 Атанас Славев Капитански 6 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 700
VCS6002 Елеонора Миленова Милева 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 700
TUYY6005 Ганка Пламенова Гвоздейкова 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 700
DUHS6001 Аркан Рейхан Узунов 6 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 690
PMAZ6001 Павел Веселинов Аргиров 6 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 690
RZ6001 Крисия Маринова Тодорова 6 ОУ "Васил Левски" Разград 690
RULD6007 Тереза Тихомирова Тодорова 6 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 690
BLGC6002 Елеонора Славейкова Попдимитрова 6 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 680
DGPMG6004 Моника Валентинова Велчева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 680
KZC6002 Мартин Атанасов Колев 6 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 680
KZC6003 Явор Атанасов Читаков 6 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 680
GDPMG6002 Здравко Любомиров Колджиев 6 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 670
RULD6006 Явор Красимиров Тоджаров 6 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 660
BJ6003 Елица Викторова Петрова 6 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 660
VP6001 Габриела Станчева Цвяткова 6 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Варна 660
GDPMG6001 Азим Алиев Пендев 6 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 660
DGPMG6003 Георги Иванов Гочев 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 660
DGPMG6005 Надежда Пламенова Митева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 660
TUYY6002 Александра Асенова Раева 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 660
TUYY6006 Мира Стойчева Стойчева 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 660
VGM6002 Веселка Илиева Пиронкова 6 СУ "Гео Милев" Варна 660
RO6001 Благовест Теодоров Мирославов 6 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 660
               
ГРУПА С
BJ6001 Виктория Росенова Боцева 6 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 640
BJ6002 Виктория Валериева Йорданова 6 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 640
RULD6001 Александър   Мартинович 6 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 640
RULD6002 Анелия Александър Голдщайн 6 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 640
SFIB6001 Ема Емилова Велкова 6 140. СУ "Иван Богоров" София 640
SH6001 Пламена Николаева Николова 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен 640
SFIB6002 Калина Николаева Пепелджийска 6 140. СУ "Иван Богоров" София 620
DGPMG6006 Нели Пламенова Тотева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 610
KO6002 Стефани Първанова Мишева 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 610
RZ6002 Николета Ивайлова Тодорова 6 ОУ "Васил Левски" Разград 600
TUHB6001 Гергана Ивайлова Иванова 6 СУ "Христо Ботев" Тутракан 590
RO6002 Вероника Емилова Ангелова 6 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 580
TUYY6003 Биляна Руменова Паунова 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 570
KZC6001 Калоян Янков Янакиев 6 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 560
SIMG6001 Данаил Ивайлов  Павлов 6 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 560
TUHB6002 Мария   Данаилова Николова 6 СУ "Христо Ботев" Тутракан 560
RULD6005 Ферай Сунаева Реджебова 6 ПЧСУ "Леонардо да Винчи" Русе 560
DUHS6002 Дарина Тодорова Христова 6 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 550
KO6001 Мартин Ивов Митов 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 550
TUHB6003 Моника Енчева Енчева 6 СУ "Христо Ботев" Тутракан 550
LODM6002 Ивана Горанова Русинова 6 СУ "Димитър Маринов" Лом  530
LOKF6001 Дейвид Иванов Терзийски 6 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  530
SH6002 Траян Димчев Киров 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен 500
VPS6003 Явор Галинов Христов 6 ОУ "П. Р. Славейков" Варна 460
RO6004 Християна Ивайлова Ангелова 6 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 460

НАЧАЛО
……………..

​6 КЛАС ЕКИПИ

 

ГРУПА А
HAE6001 Боголюба Живкова Георгиева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли 800
HAE6001 Габриела Милкова Гочева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
HAE6001 Елеонора Георгиева Димитрова 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
HAE6001 Николета Владимирова Маркова 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
HAE6001 Тончо Борисов Михайлов 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли  
HSE6001 Елена  Томова Томова 6 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 780
HSE6001 Ясмин Петкова Боянова 6 ОУ "Христо Смирненски" Хасково  
SHE6001 Дани Димитрова Стоянова 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен 770
SHE6001 Елена Красимирова Гинкова 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен  
SHE6001 Сияна Диянова Димова 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен  
               
ГРУПА B
GDKME6001 Мартин Борисов Христов 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 750
GDKME6001 Румен Руменов Пехливанов 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев  
BLGE86002 Антония Симеонова Димитрова 6 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 740
BLGE86002 Иван Михалов Георгиев 6 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград  
BLGE86002 Симона Симеонова Митревска 6 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград  
TUYYE6002 Ерен   Узун 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 730
TUYYE6002 Кристиян Руменов Тодоров 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
TUYYE6002 Мартин Мариянов Вълев 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
TUYYE6002 Теодор Трифонов Неделчев 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
               
ГРУПА C
SHE6002 Ива Станиславова Бориславова 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен 720
SHE6002 Рафаела Ивайлова Радкова 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен  
SHE6002 Татяна Веселинова Вълчева 6 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен  
VCSE6002 Десислава Мирославова Митева 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 720
VCSE6002 Йоана Методиева Тихова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE6002 Мариела Ненова Милкова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
KZMGE6002 Михаела Галинова Николова 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 710
KZMGE6002 Наталия Иванова Иванова 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
KZMGE6002 Пламена Тенчева Князова 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
KZMGE6002 Христиела Христова Кръстева 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
KZMGE6002 Стефани Йонкова Иванова 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
KZMGE6001 Методий Огнянов Николов 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 690
KZMGE6001 Христо Христомилов Партенов 6 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
PMGKE6001 Мариела Николаева Ангелова 6 ОУ "Георги Караславов" Първомай 680
PMGKE6001 Николай Танев Банев 6 ОУ "Георги Караславов" Първомай  
TUYYE6003 Пресиян Йорданов Великов 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 680
TUYYE6003 Радослав Ненчев Нейчев 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
VCSE6001 Галин Динков Стоименов 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 660
VCSE6001 Тонислав Георгиев Георгиев 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE6003 Йолина Маринова Цветанова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 660
VCSE6003 София Стефанова Сивриева 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE6003 Яна Ивайлова Атанасова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
DGPMGE6001 Калоян Дамянов Павлов 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 660
DGPMGE6001 Мартин Валентинов Петров 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград  
VMGE6001 Анастасия Станиславова Людмилова 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна 660
VMGE6001 Виктория  Бориславова  Славчева 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна  
VMGE6001 Ивайла  Веселинова  Стоилова 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна  
               
ГРУПА D
ВКЕ6001 Карла Красимирова Асенова 6 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 640
ВКЕ6001 Теди Тихомирова Тодорова 6 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица  
TUYYE6001 Дамян Драгомиров Лазаров 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 640
TUYYE6001 Мартин Георгиев Попов 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
TUYYE6001 Селин Сезгин Ниази 6 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
VC6001 Александър Бисеров Димитров 6 Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК Варна 640
VC6002 Петър Руменов Добрев 6 Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК Варна  
KOE6003 Десислава Бориславова Тодорова 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 640
KOE6003 Зосия Ивайлова Борисова 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE6003 Катрин Димитрова Методиева 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE6003 Никол Цветанова Методиева 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
RUMGE6001 Константин Ивов Георгиев 6 ПМГ "Баба Тонка" Русе 620
RUMGE6001 Даниел Николаев Генчев 6 ПМГ "Баба Тонка" Русе  
RUMGE6001 Волен Божидаров Кръстев 6 ПМГ "Баба Тонка" Русе  
VMGE6002 Александър  Радомиров  Димитров 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна 620
VMGE6002 Даниел  Емилов  Димитров 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна  
VMGE6002 Даница  Руменова  Костова 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна  
VMGE6002 Илиян  Светославов  Илиев 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна  
VMGE6002 Калоян  Йорданов  Караиванов 6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна  
KOE6002 Георги Евгениев Гълъбов 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 590
KOE6002 Кардам Ивайлов Георгиев 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE6002 Мартин Огнянов Досев 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE6001 Алекс Стефанов Драгоев 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд 560
KOE6001 Даниел Ивов Георгиев 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  
KOE6001 Ендрю Николо Мауриелло 6 1. ОУ "Васил Левски" Костинброд  

 

НАЧАЛО

……………..

7 КЛАС

ГРУПА А
GDKM6003 Жана Тодорова Панайотова 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 840
VD7005 Десислава Олегова Маринова 7 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 820
VD7006 Стефани Венциславова Боянова 7 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 820
PMAZ7002 Даниела Колева Колева 7 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 820
SA7001 Ангел Иванов Калоянов 7 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански 820
VGM7001 Калоян Панайотов Панайотов 7 СУ "Гео Милев" Варна 790
SE7001 Ренета Иванова Николова 7 СУ "Васил Левски" Севлиево 790
KZMG7001 Валерия Минчева Стаменова 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 780
GB7003 Преслав Тихомиров Атанасов 7 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 770
GB7002 Любов Младенова Георгиева 7 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 750
               
ГРУПА В
SFIB7001 Анна Николаева Кузманова 7 140. СУ "Иван Богоров" София 740
DGPMG7001 Десислава Тодорова Стоянова 7 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 730
SFIR7001 Михаела Бориславова Везирска 7 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 730
TUYY7003 Диляра Мелин Рашидова 7 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 730
TUHB7006 Никола Сашев  Тодоров 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 730
BLG57001 Поля Василева Какалова 7 5. СУ "Георги Измирлиев" Благоевград 720
BJ7001 Калина Александрова Миленова 7 СУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище 720
GB7001 Велизар Петров Ангелов 7 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 720
VD7004 Десислава Цанкова Христова 7 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 710
RUC7001 Арзу Неждет Тейкова 7 ЦПЛР-ЦУТНТ  Русе 710
LODM7002 Никол Емилова Вълчкова 7 СУ "Димитър Маринов" Лом  690
TUYY7001 Велислава Бориславова Димова 7 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 680
PMAZ7004 Христо Николаев  Добриков 7 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 670
KZMG7003 Елиа Елисеева Тилева 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 660
PMAZ7003 Иван Златков Иванов 7 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай 660
TUHB7004 Карин Красимирова Иванова 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 660
RZ7001 Мария Росенова Шишкова 7 ОУ "Васил Левски" Разград 650
TUHB7003 Елвин   Еркин Каранасуф 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 640
TR7001 Ели Петрова Божанова 7 1. СУ "Свети Седмочисленици" Търговище 640
RZ7001 Дилек Гюнер Исмет 7 ОУ "Васил Левски" Разград 620
               
ГРУПА С
LOKF7001 Андрей Иванов Кръстев 7 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  610
LOKF7002 Елизабет Едуард Джонова 7 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  610
LOKF7003 Яна  Ивайлова Иванова 7 2. ОУ "Константин Фотинов" Лом  610
TUHB7001 Александър Валентинов Наков 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 610
TUHB7002 Дарина  Димитрова Димитрова  7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 610
TUHB7007 Пресиян  Ивайлов Николов 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 610
TUHB7008 Трифон   Миленов Маринов 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 610
DUHS7001 Даниел Свиленов Стоянов 7 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 610
KZMG7002 Габриела Мирославова Димитрова 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 610
TUHB7005 Милица  Мариянова Стоянова 7 СУ "Христо Ботев" Тутракан 610
GB7004 Христиан Атанасов Атанасов 7 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 590
SIOP7001 Вержиния Георгиева Тодорова 7 ОУ "Отец Паисий" Силистра 590
TUYY7002 Даниела Христова Христова 7 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 590
VCS7005 Петър Тодоров Динков 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна 550
RO7001 Никалас Янков Тодоров 7 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 500
HS7001 Велизар Данев Данев 7 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 450

НАЧАЛО

……………..

​7 КЛАС ЕКИПИ

ГРУПА А
GDKME7001 Ивана Георгиева Ванчева 7 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 760
GDKME7001 Йоанна Аспарухова Апостолова 7 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев  
GDKME7001 Антония Спасова Геранова 7 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев  
RZE6001 Ася Росенова Андреева 6 ОУ "Васил Левски" Разград 750
RZE6001 Симона Росенова Андреева 6 ОУ "Васил Левски" Разград  
VCSE7001 Ана Ивайлова Атанасова 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна 730
VCSE7001 Валентин Атанасов Вълканов 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE7001 Петя Константинова Петрова 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
VCSE7001 Христина Анатолиева Андонова 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна  
               
ГРУПА В
VDE7001 Веселин Петров Милчев 7 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 700
VDE7001 Калоян Калинов Трифонов 7 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин  
DGPSE7001 Александър Атанасов Христов 7 ОУ "Пенчо Славейков" Димитровград 690
DGPSE7001 Живко Красимиров Жечев 7 ОУ "Пенчо Славейков" Димитровград  
DGPSE7001 Ивайло Георгиeв Василев 7 ОУ "Пенчо Славейков" Димитровград  
SAE7001 Васил Димитров Карачоров 7 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански 680
SAE7001 Стоян Стоянов Георгиев 7 3. ОУ "Христо Ботев" Сандански  
               
ГРУПА С
KZMGE7001 Алис Ахмед Мехмед 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 670
KZMGE7001 Анастасия Георгиева Георгиева 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
VPE7001 Биляна  Тодорова Влаева 7 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Варна 640
VPE7001 Иван Радославов Мирнов 7 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Варна  
SFIRE7001 Кристина Илиянова Заркова 7 54. СУ "Св. Иван Рилски" София 600
SFIRE7001 Светлозара Иванова Червенкова 7 54. СУ "Св. Иван Рилски" София  
DGPSE7002 Мирела Тодорова Манолова 7 ОУ "Пенчо Славейков" Димитровград 560
DGPSE7002 Пламена Милкова Панева 7 ОУ "Пенчо Славейков" Димитровград  
KZMGE7002 Александър Иванов Бояджиев 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 510
KZMGE7002 Златко Златков Гочев 7 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
ROE7001 Михаела Гълъбинова Милякова 7 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца  
ROE7001 Никол  Георгиева Николова 7 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца  
ROE7002 Полина Лилова  Бенчева 7 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 510
ROE7002 Василиса  Игоревна Сержанович 7 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца  
SIMGE7002 Мария Живкова Василева 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 510
SIMGE7002 Теодора Светлинова Тодорова 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  
SIMGE7002 Християна Иванова Петрова 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  

НАЧАЛО

……………..

8 КЛАС

ГРУПА А
GDKM8001 Симона Симеонова Пейчинова 8 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 910
DGPMG8001 Ивета Делянова Георгиева 8 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 900
VD8001 Анна-Мария Миленова Дамянова 8 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 830
GDPMG8002 Цветина Пламенова Черганска 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 800
GDPMG8001 Мария Благоева Праматарова 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 760
DGPMG8002 Марина Стоянова Михалева 8 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 730
DUHS8001 Джем Гюнчай Назми 8 ОУ "Христо Смирненски" Дулово 730
TR8001 Елинор Георгиева Георгиева 8 1. СУ "Свети Седмочисленици" Търговище 720
VCS8001 Ирена Станимирова Димитрова 8 4. ЕГ "Жулио Кюри" Варна 700
DUGM8001 Кевин Месрин Ферхад 8 ПАГ "Гео Милев" Русе 700
               
ГРУПА В
SA8001 Борислав Йорданов Геров 8 СУ "Никола Йонков Вапцаров" Петрич 690
TUYY8001 Илиян Павлинов Иванов 8 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 690
TUHB8001 Галиана Димитрова Стефанова 8 СУ "Христо Ботев" Тутракан 690
DGPMG8003 Микаела Димитрова Димитрова 8 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 640
TR8002 Нихал Ниязиева Сюлейманова 8 1. СУ "Свети Седмочисленици" Търговище 640
TUHB8002 Марсел Морис Озер 8 СУ "Христо Ботев" Тутракан 600
LODM8001 Ванеса Емилова Стефанова 8 СУ "Димитър Маринов" Лом  590
TUHB8003 Филип   Валентинов Калчев 8 СУ "Христо Ботев" Тутракан 590
LODM8002 Средко Ивов Средков 8 СУ "Димитър Маринов" Лом  580
HANR8001 Михаела Мирчева Мирчева 8 СУ "Неофит Рилски" Харманли 560

НАЧАЛО

……………..

​8 КЛАС ЕКИПИ

ГРУПА А
TUHBE8001 Радослав  Ивелинов  Русев 8 СУ "Христо Ботев" Тутракан 730
TUHBE8001 Ростислав   Миленов Митев 8 СУ "Христо Ботев" Тутракан  
TUYYE8001 Гюлнур Нуржан Кяшиф 8 СУ "Йордан Йовков" Тутракан 640
TUYYE8001 Ясмин Шенол Али 8 СУ "Йордан Йовков" Тутракан  
KZMGE8001 Георги  Василев Чолев 8 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 620
KZMGE8001 Желязко  Диянов Дончев 8 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
KZMGE8001 Станислав Василев Чолев 8 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък  
               
ГРУПА B
SIMGE8002 Кристиан Денков Костадинов 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 600
SIMGE8002 Мадлен Георгиева Николова 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  
SIMGE8002 Янаки Кирилов Киров 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  
SIMGE8001 Антония Тодорова Николова 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 580
SIMGE8001 Ива  Николаева Петрова 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  
SFMGE8001 Габриела Боянова Иванова 8 НПМГ "Акад. Любомир Чакалов" София 580
SFMGE8001 Мария  Христова Иванова 8 НПМГ "Акад. Любомир Чакалов" София  

НАЧАЛО

……………..

ПРОГРАМИСТ

 

3 КЛАС ПРОГРАМИСТ          
ГРУПА А              
BLG83008 Никола Здравков Мавродиев 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 790
VGN3003 Кристиан Петров Щерев 3 СУ "Гео Милев" Варна 730
BLG83002 Анелия Иванова Йомова 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 710
ГРУПА В              
SFV3001 Дамян Калинов Ставрев 3 ЧОУ "ВЕДА" София 700
SFV3002 Юлия Викторова Несторова 3 ЧОУ "ВЕДА" София 700
SFV3003 Атанас Илианов Зафиров 3 ЧОУ "ВЕДА" София 700
HS3001 Илия Христов  Христов 3 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 690
HS3005 Михаил Ангелов Тенев 3 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 690
PVQS3001 Златин Христов Джуров 3 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 690
PVQS3002 Мартин Веселинов Данев 3 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 690
BLG83003 Даяна Илиева Бужева 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 680
BLG83005 Калоян Владиславов Ангелов 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 680
BLG83006 Костадин Янков  Петров 3 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 680
4 КЛАС ПРОГРАМИСТ          
ГРУПА А              
BLG84005 Кристияна Любомирова Владова 4 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 820
BL4001 Дмитрий Артемович Юриев 4 ЧСУ "Юрий Гагарин" с. Близнаци, обл. Варна 800
SFIG4002 Християн Олег Харалампиев 4 79. СУ "Индира Ганди" София 800
SFIG4001 Теодор Николаев Стоянов 4 79. СУ "Индира Ганди" София 740
ГРУПА В              
VGM4005 Николай Великов Михайлов 4 СУ "Гео Милев" Варна 720
KU4002 Виктор  Руменов Тасков 4 5. ОУ "Христо Ботев" Кюстендил 720
KZC4005 Стоян Пенков Зланков 4 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 720
PVEA4001 Димитър Димитров Вълчев 4 ОУ "Екзарх Антим I" Пловдив 710
PVQS4001 Аделина  Троева Троева 4 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 710
SFV4002 Константин-Александър Юлий Репунц 4 ЧОУ "ВЕДА" София 710
PVEA4002 Йоана Стефанова Станева 4 ОУ "Екзарх Антим I" Пловдив 700
PVHD4002 Кристина  Стефанова Ламбрева 4 СУ "Христо Данов" Пловдив 690
PVHD4003 Кристофър Станиславов Тодоров 4 СУ "Христо Данов" Пловдив 690
PVEA4003 Стела Станимирова Попова 4 ОУ "Екзарх Антим I" Пловдив 670
PVHD4001 Кристина  Венциславова Тодорова 4 СУ "Христо Данов" Пловдив 670
BLGC4001  Даниел  Василев  Новоселски  4 Център за личностно и творческо развитие Благорвград 670
SFV4001 Ивайла Стойкова Тодорова 4 ЧОУ "ВЕДА" София 670
ВК4001 Александра Николаева Василева 4 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 670
PVHD4004 Силвия Георгиева Трайкова 4 СУ "Христо Данов" Пловдив 660
SFV4004 Ния Руменова Николова 4 ЧОУ "ВЕДА" София 650
5 КЛАС ПРОГРАМИСТ          
ГРУПА А              
KZMG5003 Татяна  Тодорова Георгиева 5 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 680
BLGC5001 Бенита Запрянова Стоилова 5 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 670
KZMG5001 Дариа Станислав Станева 5 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 660
SFVE5001 Марк Василев Константинов 5 ЧОУ "ВЕДА" София 660
SFVE5001 Янко Иванов Диков 5 ЧОУ "ВЕДА" София 0
ГРУПА В              
KZMG5002 Свилен Галинов Бъчваров 5 ППМГ "Никола Обрешков" Казанлък 650
KZC5002 Десимира Георгиева Георгиева 5 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 650
KZC5003 Искрен Георгиев Бакалов 5 ЦПО "ИКТ Център"  Казанлък 650
ВК5001 Теа Йорданова Дамянова 5 2. ОУ "Христо Смирненски" Берковица 640
6 КЛАС ПРОГРАМИСТ          
ГРУПА А              
DGPMG6001 Виктория Константинова Вакрилова 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 730
VD6001 Александра Росенова Венелинова 6 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 710
VCS6004 Симеон Константинов Костов 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 700
ГРУПА В              
DGPMG6002 Георги Миленов Монев 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 690
VGM6004 Калоян Емилов Бакърджиев 6 СУ "Гео Милев" Варна 680
LODM6001 Алекзандър Владимиров Владимиров 6 СУ "Димитър Маринов" Лом  680
SFV6001 Димитрия Иванова Димитрова 6 ЧОУ "ВЕДА" София 670
VD6002 Виктор Валериев Витанов 6 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 650
BLGC6003 Марио Венциславов Владимиров 6 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 630
VCS6003 Никола Самуилов Стойчев 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна 630
BLGE86001 Вероника Николова Николова 6 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград 610
BLGE86001 Теодор Атанасов Диманков 6 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград  
BLGE86001 Християна Радославова Иванова 6 8. СУ "Арсени Костенцев" Благоевград  
HSE6002 Гено Стойчев Стойчев 6 ОУ "Христо Смирненски" Хасково 610
HSE6002 Радослав Тихомиров Недев 6 ОУ "Христо Смирненски" Хасково  
7 КЛАС ПРОГРАМИСТ          
ГРУПА А              
VD7003 Дамян Димитров Витковски 7 ППМГ "Екзарх Антим I" Видин 740
8 КЛАС ПРОГРАМИСТ          
ГРУПА А              
GDPMGE8001 Димитър  Петров Манолев 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 700
GDPMGE8001 Мартин Петров  Кочанов 8 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев  

 

НАЧАЛО

 

 

……………..

УЕБ

7 КЛАС УЕБ            
ГРУПА А              
SFIBE7001 Ванеса Теодорова Милева 7 140. СУ "Иван Богоров" София 800
SFIBE7001 Виктория Николаева Милева 7 140. СУ "Иван Богоров" София  
LOKO7001 Елица Ивова Иванова 7 ОУ "Климент Охридски" Сталийска махала 710
LODM7003 Силви Красимиров Зарков 7 СУ "Димитър Маринов" Лом  700
ГРУПА В              
SIMGE7003 Калоян Калинов Манев 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 690
SIMGE7003 Сиана Георгиева Михайлова 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  
SIMGE7001 Александра-Виктория Венциславова Димова 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 680
SIMGE7001 Маринела Бранимирова Николова 7 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра  
LODM7001 Калоян Александров Петров 7 СУ "Димитър Маринов" Лом  680
BLGC7001 Антон Стоилов Станоев 7 Център за личностно и творческо развитие Благоевград 660
PVQS7001 Денис Петров Божков 7 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 640
8 КЛАС УЕБ            
ГРУПА А              
GDKM8002 Иван Владимиров Горанов 8 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 730
SIMG8001 Цветелин Григоров Захариев 8 ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 710
RO8002 Яница Георгиева Панчева 8 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 700
SFIBE8001 Гергана Георгиева Йорданова 8 140. СУ "Иван Богоров" София 710
SFIBE8001 Камелия Мирославова  Йорданова 8 140. СУ "Иван Богоров" София  
ГРУПА В              
RO8001 Теодор Христов Христов 8 СУ "Васил Левски" Роман, обл. Враца 640
DGPMG8004 Стилиана Добромирова Янкова 8 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 590
DGPMGE8001 Виктория Илиева Георгиева 8 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград 610
DGPMGE8001 Христина Иванова Иванова 8 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград  
LODME8001 Веселин Александров Михайлов 8 СУ "Димитър Маринов" Лом  540
LODME8001 Натанаил Фиделе Лосапио 8 СУ "Димитър Маринов" Лом   

НАЧАЛО

……………..

НАЧАЛО

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Регистрация IT Знайко – Областен кръг

11.03.2017 г.

РЕГИСТРАЦИЯТА ПРИКЛЮЧИ!

 

……………….

Регламент

Теми

Организация

Файлове:

ITZnayko_2017_oblasten_reglament

ITZnayko_2017_oblasten_temi

Областен кръг 11.03.2017

 

Областният кръг на състезанието IT Знайко се провежда в състезателни центрове в цялата страна след регистрация на учениците за участие. За всеки ученик се осигурява компютърно работно място. Времето за работа на състезателите е както следва:

-        За 1 – 4 клас – 90 мин.

-        За 5 – 8 клас – 120 мин.

Формите за участие в състезанието са:

-        индивидуална за ученици от 1 до 8 клас;

-        екипна – за ученици от 5 до 8 клас. В един екип могат да участват до 5 състезатели.

Право на участие в областния кръг за състезанието IT Знайко имат всички ученици от 1 до 8 клас. Таксата за участие в областния кръг на състезанието IT Знайко е както следва:

-        За индивидуално участие – 10 лв. на ученик;

-        За екипно участие – 20 лв. на екип.

От такса за участие са освободени всички ученици, класирани в група А на предварителния дистанционен кръг на състезанието.

Регистрацията за участие става през електронната система на състезанието, достъпна през сайта: www.itznayko.bg след 01.02.2017 г. Всички ученици, желаещи да се състезават на областен кръг (включително, класираните в група А на дистанционния кръг) трябва да направят регистрация за участие в срок до 28.02.2017 година.

Таксата се превежда по банков път по сметка посочена на сайта. Желателно е групово превеждане на таксата.

Центровете за провеждане на областния кръг на състезанието се определят на база направените регистрации за участие. Всяко училище може да заяви желание да бъде център за провеждане на областния кръг на състезанието IT Знайко. Приходите от таксата за участие се поделя поравно между организаторите и центровете за провеждане на състезанието.

Всички ученици, класирани на първите 30 места за всеки клас получават право да се състезават в националния кръг на състезанието, който се провежда на два етапа:

-        Национален кръг IT Знайко – за ученици 1 до 4 клас;

-        Национален кръг IT Знайко + – за ученици от 5 до 8 клас.

Първите 10 класирани ученици от Областен кръг за всеки клас са освободени от такса за участие в националния кръг. Останалите заплащат такса за участие, в размер както на областен кръг.

 

Учениците, класирани на вторите 30 места за всеки клас получават право да се състезават в т. нар. Малък финал на националния кръг на състезанието, който се провежда на два етапа:

-        Малък финал IT Знайко – за ученици 1 до 4 клас;

-        Малък финал IT Знайко + – за ученици от 5 до 8 клас.

Учениците заплащат такса за участие, в размер както на областен кръг.

Наградният фонд на състезанието се осигурява от Майкрософт и фирми от бизнеса.                                                                                                                                                                                                                         …………….

……………………………………..

IT Знайко 2017

 

1-2 клас

Приключения в света на животните

Вълшебствата на пролетта

Учениците работят с програма MS Paint върху предварително подготвен графичен файл, в който има дадени елементи. Задачата се състои в доразвиване на графичния проект, според дадената тема. Ще бъдат предложени няколко изходни файла, от които ученикът трябва да избере един и да работи само по него. Изходните изображения могат да бъдат местени. Може да се променя размерът на работния лист.

Пример: изходният файл съдържа изображения на зайче и дърво. Ученикът трябва да доразвие рисунката по темата „Приключения в света на животните“.

3-8 клас – теми:

Тема 1. Ще ти разкажа за една държава

Изберете държава, която ви е направила впечатление и ни разкажете за нейното местоположение, климат, жители, традиции, обичаи. Опишете най-ярките забележителности, свързани с култура, религия, легенди…

Тема 2. Съвременни открития

Кое съвременно откритие ви е направило силно впечатление – разкажете ни за него. Например 3D принтер – как работи, за какво се използва, за какво се очаква да се използва в бъдеще, как ще повлияе на човечеството.

Тема 3. Героите на новото време

Живеем в труден свят, но има личности, които впечатляват с благородство, добрина, смелост и талант. Някои са известни, други – съвсем обикновени хора. Ако се възхищавате на такъв човек, познат на мнозина или близък само на вас, разкажете ни за него – с какво ви е впечатлил, защо, какъв е, защо за вас той е герой.

Тема 4. Приключения в света на животните

Представете си, че сте някакво животно (птица, риба). Разкажете ни за невероятно интересна случка, която сте преживели (от името на избраното животно). Опишете кои са вашите приятели, с които обичате да пътешествате, да лудувате; къде сте ходили; какво се е случило.

Тема 5. Вълшебствата на пролетта

Пролетта е сезон, в който природата се събужда за нов живот. Нарисувайте, опишете или презентирайте промените, които пролетта предизвиква у животните, растенията, хората. Разкажете ни за пролетните пазници, какво символизират, защо и как се празнуват.

Учениците от 3 до 8 клас могат да избират и да работят по една от темите!

 

3-8 клас

Учениците от 3. до 8. клас създават самостоятелно свой проект по поставената тема. Крайният продукт може да бъде оформен като презентация, текстов документ или видеоклип. Допустими софтуерни технологии: MS Office Word, MS Office PowerPoint, MS Office Publisher, MS Excel, MS Paint, Windows Movie Maker, Auto Collage, Photo Story 3 for Windows, Photo Scape, Momento Express, Tux Paint и др.

За изпълнение на проекта не се допуска Интернет достъп. Всички ресурси, които учениците могат да използват се намират с папка-галерии*

 

3-8 клас – програмист

Учениците от категория Програмист избират една от представените теми. Създават самостоятелно свой проект по поставено задание с минимални изисквания.

Участниците в категория IT Знайко Програмист разработват състезателен проект чрез визуално програмиране (като използват Scratch, Kodu, App Inventor, Alice и др.). Програмата за работа трябва да бъде предварително заявена, за да бъде инсталирана в залата!

7-8 клас – уеб

Учениците от категория Уеб избират една от представените теми.

Учениците от категория Уеб създават самостоятелно свой проект по поставено задание с минимални изисквания. Използват свободна уеб платформа.

Важно! Учениците от категория Уеб използват интернет!!!

…………………………………….

 

*Съдържание на папката с допустими ресурси (при допълнително запитване и съгласуване, галерията може да бъде допълнена до 04.03.2017 (dgklaz@dgklaz.net – за въпроси)):

Изображения:

–                 растения – цветя, треви, дървета;

–                 животни – зайци, гълъби, мечета, лисица, вълк, мечка, котка, куче, кон, магаре, пеперуди, птички, лебед, дракон, лъв, тигър, маймуна, зебра.

–                 морски обитатели – риби, медузи, рачета, раковини, водорасли, корали,

–                 предмети – 3D принтер, космическа ракета, луноход, скафандър, компас, трактор, полицейска кола, полицейска палка, пожарна кола, линейка.

–                 герои – феи, елфи, трол, гном, принцеси, принцове, вълшебници, вещици, баби, момче, момиче, цар, царица, робот.

–                 фон – гора, трева, поле, море, детска площадка, небе, планети, слънце, море, остров, плаж, снежна писта, ескимос, иглу.

 

Звукови файлове:

–                 Животни – котка, куче, лъв, мечка, вълк, кон, магаре, птици, маймуна;

–                 Музикални файлове за фон;

–                 Влак, параход, клаксон, полицейска кола, линейка, пожарна.

начало

Организация Областен кръг 11 март 2017 г.

 

Галерии - Предварителните галерии могат да се разгледат ТУК. Те ще бъдат обновявани периодично до 5 март 2017 г.

……

Важно! В областния кръг право на участие имат всички ученици от 1. до 8. клас, независимо дали са участвали в първи кръг. 

Важно! Всички участници, които желаят да участват в областния кръг, трябва да бъдат регистрирани от учител или родител, независимо дали са участвали в първи кръг и дали са класирани.  

Важно! Регистрацията на учениците ще е отворена до 28 февруари 2017 г

Регистрация

ГРАД – Ако Вашият град или село не е вписан в падащото меню, изберете ДРУГ ГРАД, а след наименованието на училището, запишете града, напр. СОУ "Иван Вазов", гр. Поморие.

ЕКИП – за регистрация на екип се регистрира всеки член на екипа, името на екипа се записва в полето Име на екип

ПРОГРАМИСТ, УЕБ – за участие в категориите ПРОГРАМИСТ и УЕБ, е необходимо да се запише в полето Допълнителни бележки категорията, в която работи участникът

Важно! Пунктовете за провеждане на областния кръг ще бъдат избрани на база направените от тях заявки и броя на регистрираните ученици от съответното училище и град.  

Важно! Училищата, които желаят да организират провеждане на областния кръг, моля да заявят желанието си на електронната ни поща dgklaz@dgklaz.net. 

Координаторите за дадения пункт да изпратят актуален адрес и телефон, за да можем да изпратим предварително сертификатите за участие и инструкциите за работа.

Важно! Такса участие – заплаща се след направена регистрация. Училищата-пунктове заплащат след проведен разговор с организаторите. Родителите, които сами са регистрирали своите деца, превеждат таксата-участие до 8 март 2017 г. по сметка:

Титуляр на сметката: СНЦ "Образование и технологии"

Банка: Прокредит Банк

IBAN на получателя: BG94PRCB92301023037817

BIC на банката получател: PRCBBGSF

Основание за превода: такса областен – име на ръководител (или участник)

 …..

Галерии

Съдържание на папката с допустими ресурси:

Изображения:

–                 растения – цветя, треви, дървета;

–                 животни – зайци, гълъби, мечета, лисица, вълк, мечка, котка, куче, кон, магаре, пеперуди, птички, лебед, дракон, лъв, тигър, маймуна, зебра.

–                 морски обитатели – риби, медузи, рачета, раковини, водорасли, корали,

–                 предмети – 3D принтер, космическа ракета, луноход, скафандър, компас, трактор, полицейска кола, полицейска палка, пожарна кола, линейка.

–                 герои – феи, елфи, трол, гном, принцеси, принцове, вълшебници, вещици, баби, момче, момиче, цар, царица, робот.

–                 фон – гора, трева, поле, море, детска площадка, небе, планети, слънце, море, остров, плаж, снежна писта, ескимос, иглу.

Звукови файлове:

–                 Животни – котка, куче, лъв, мечка, вълк, кон, магаре, птици, маймуна;

–                 Музикални файлове за фон;

–                 Влак, параход, клаксон, полицейска кола, линейка, пожарна.

Галерията ще бъде публикувана предварително, за да могат участниците да се ориентират по-бързо в деня на състезанието. Ако за избраната тема, няма достатъчно изображения, след допълнително запитване и съгласуване с организаторите, галерията може да бъде допълнена до 04.03.2017 г.

За един участник могат да се изпращат до 3 изображения на електронната поща dgklaz@dgklaz.net. В писмото с прикачените файлове да се отбележи по коя тема ще работи ученикът. Файловете да са именувани на латиница по следния начин IvanIvanov1.jpg (Първо име_Фамилия_Номер на изображението).

Окончателната галерия пунктовете ще получат от организаторите!

Няма да се допускат изображения, които не са включени в общата галерия!

За въпроси – dgklaz@dgklaz.net  

 

 

Go to Top