Пети клас

 

Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв. 

Участието на Национален кръг е след направена регистрация

 

КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ

ПЕТИ КЛАС

 

ГРУПА А     ТОЧКИ
Зорница Красимирова Манева Харманли ОУ "Иван Вазов" 141
Илияна Димитрова Симеонова Варна ОУ "Цар Симеон I" 131
Стефани Георгиева Георгиева Варна ОУ "Цар Симеон I" 131
Александър Константинов Илиев Казанлък ПМГ "Никола Обрешков" 121
Мариян Пламенов Коцев Варна ОУ "Цар Симеон I" 121
Илиана Андонова Шапкова Сандански ОУ "Христо Ботев" 121
Ивана Костадинова Златкова  Гоце Делчев Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 115
Иван Иванов Пашалиев Гоце Делчев Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 114
Васил Маринов Михайлов Видин ОУ "Еп.Софроний Врачански" 109
Виргиния Иванова Спасова Гоце Делчев Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 106
ГРУПА Б      
Виктория Иванова Спасова  Гоце Делчев Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 105
Лорианна Любомирова Драганова Разград ОУ "Васил Левски" 105
Жанина Живкова Добрева Дулово ОУ "Христо Смирненски" 104
Боян Ивелинов Йорданов Варна ОУ "Цар Симеон I" 104
Габриела Георгиева Георгиева Харманли ОУ "Иван Вазов" 104
Павлина Руменова Георгиева Варна ОУ "Цар Симеон I" 103
Асля Исмаил Джевдет  Дулово ОУ "Христо Смирненски" 102
Маргарита Тихомирова Драганова  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев" 99
Алис Детелинова Сандалова  Казанлък ПМГ "Никола Обрешков" 98
Цветелин Христомиров Христов Шумен Трето ОУ „Димитър Благоев“ 98
Венеса Красимирова Петкова  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев" 98
Ива Дончева Иванова Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 98
Ивена Сребчева Казанлък ПМГ "Никола Обрешков" 97
Езги Севен Ахмед  Дулово ОУ "Христо Смирненски" 97
Веселин Емилов Иванов Монтана Девето СОУ "Йордан Радичков" 96
Цветелина Петева Иванова Варна ОУ "Цар Симеон I" 96
Румина Бориславова Костадинова Сандански ОУ "Христо Ботев" 95
Яна Георгиева Балтаджиева Гоце Делчев ПМГ "Яне Сандански" 95
Деница Валентинова Иванова  Божурище СОУ "Летец Христо Топракчиев" 94
Станимир Костов Василев Кърджали ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 91

 

ПЕТИ КЛАС – ЕКИПИ

Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат екипите, класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 20 лв. (такса за екипа).

Участието на Национален кръг е след направена регистрация

 

ГРУПА А       точки
Радослава Георгиева Траянова 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 198
Веселка Яворова Крумова 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
Анна-Мария Асенова Петрово 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
Александрина Любомирова Владова 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
Симона Христова Гюзлева 5 Стара Загора ПМГ "Гео Милев" 165
Ренета Георгиева Георгиева 5 Стара Загора ПМГ "Гео Милев"  
Ралица Маринова Генева 5 Стара Загора ПМГ "Гео Милев"  
Кристиян  Иванов Митов 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев" 154
Християн Ивайлов Митов 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
Костадин Венциславов Терзииски 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
Стоян Антонов Мавродиев 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
Росен Николаев Петров 5 Благоевград Осмо СОУ "Арсени Костенцев"  
ГРУПА Б        
Кристина Венциславова Каровска 5в 5 Благоевград Осмо "Арсени Костенцев" 108
Никол Николова Стойкова  5 Благоевград Осмо "Арсени Костенцев"  
Кейтлин Георгиева Петрова 5 Монтана Пето СОУ "Христо Ботев" 86
Глория Илиянова Георгиева 5 Монтана Пето СОУ "Христо Ботев"  

Резултатите на всички участници от пети клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата. 

 
Go to Top