ITVakancia

IT Знайко ваканция 2014

Лятна лагер-школа

 

За пета поредна година Образование и технологии организира летни лагер-школи за ученици 1–4 и 5–10 клас. Лагерите са по 8 дни (7 нощувки).

Всеки участник може да се запише в една от двете групи:

 

Група 1: Информационни технологии

Възрастови групи: 1–2, 3–4, 5–6, 7–8, 9–10 клас

 

Група 2: Математика

Възрастови групи 1, 2, 3 и 4 клас

 

Възможности за Лято 2014

 

Филмова резиденция Лесидрен

10 – 17.08.2014

цена 290 лв. (без транспорт)

 

Хотел „Финландия“

Пампорово

2 – 9.08.2014

Цена:

1–4 клас: 300 лв. (без транспорт)

5–10 клас: 330 лв. (без транспорт)

 

Пакет „Лагер без край“

Лесидрен и Пампорово

2 – 17.08.2014 г.

Родителите водят детето на първия лагер, а го взимат от втория. Продължителността е 16 дни (15 нощувки).

1–4 клас: 590 лв. (с включен междинен транспорт и нощувка на 9.08.2014)

5–10 клас: 620 лв. (с включен междинен транспорт и нощувка на 9.08.2014)

 

Записване и повече информация: dgklaz@dgklaz.net, 0887 798262, 0882 706421

ГАЛЕРИЯ

… и още снимки

Пампорово 2013

Беклемето 2013

Приморско 2013

Пампорово 2012 и още Пампорово2012

Пампорово 2012 – втора смяна

Лозенец 2012

Момина крепост 2012

Лозенец 2011

Момина крепост 2011

Лозенец 2010

Момина крепост 2010

 

 

 

 

novo

IT Знайко+ Национален кръг

По време на състезателния тур се допуска използването на програми от офис-пакета на Майкрософт, Paint, изображения от Clip Art (без да се търсят допълнителни изображения от Office.com)

Допустими са още:  Easy Gif Animator, Sqirlz Water Reflection, Adobe Flash, Adobe Photoshop, Corel Paintеr, Momento Express, Flash Slideshow Maker, Microsoft Photo Story 3 for Windows, Audasity, Open Sankore, Movie Maker, Microsoft Research Auto Collage 2008.

Който иска да използва програми, различни от изброените, трябва предварително да уведоми организаторите. За програмите, които не са от офис-пакета, трябва да се посочи точна версия на продукта и връзка за инсталация. Ако продуктът не е с отворен код на ползване, трябва да се използва пробна версия.  

По време на състезанието няма да се оценяват проекти, създадени с програми, за които организаторите не са уведомени предварително. 

novo

Национален кръг – указания

Важно!!! Всички родители и учители, които не изпратят ЕГН на децата за застраховка до 21.04.2014 г. (за състезанието на Пампорово), молим да направят самостоятелно застраховка за пребиваването! Те поемат отговорността за децата за състезателните дни!


На 26.04.2014 г. и на 10.05.2014 г. всички знайковци са поканени да посетят пиратски остров и да се включат в търсенето на пиратското съкровище. Вечерта ще се проведе конкурс за най-атрактивен пиратски костюм, танц или песен. Очакваме всички пирати, пиратски дъщери и корабокрушенци да акустират на пиратския бряг! Очаква ни незабравим купон! Йо-хо-хо! 


ПЛАЩАНЕ

Платилите по банков път с превод от фирма или училище, моля да изпратят данни за фактура на адрес dgklaz@dgklaz.net

Учители и родители, които предпочитат да платят при регистрацията и не желаят фактура, моля да заявят желанието си на адрес dgklaz@dgklaz.net

ОРГАНИЗАЦИЯ

В състезателния ден между 7:00и 8:00 часа всички лични компютри трябва да бъдат предоставени за инсталация на галериите и работните файлове.

Участниците в националния кръг работят по една избрана от тях тема! 

Учениците от 1 и 2 клас създават рисунки с помощта на програма Paint.

Учениците 3 – 7 клас създават своите проекти с програми от офис-пакета и обявените за разрешени на областен кръг. Ако има въпроси за програми – пишете на dgklaz@dgklaz.net. 

Галерии – Галериите няма да бъдат видими предварително. Участниците не изпращат свои изображения. Ще бъдат обявени направленията, в които ще има снимки, напр. дъга, цветя, гора, и др.

Текст – Учениците имат право на 1 страница текст (лист А4). Няма да се допуска тетрадка или тефтер. 

Учениците, които ще използват звук, моля да си носят собствени слушалки. 

 

 

ITZnajko2

Галерия

Галерия от кръговете до момента

Благодарим на всички учители и родители, които ни изпратиха снимки с грамотите и наградите!

Успех и занапред!

 

 

novo

Национален кръг 2014

ТЕМИ

Моята планета Земя

Темата е посветена на международния ден на Земята (22 април). Подходящо е да се създадат рисунки, авиши, плакати, презентации, клипове за красотите на нашата планета. Темата е екологична. Може да се развива в две направления:

1.       Влиянието на човека върху планетата Земя.

2.       Невероятните природни красоти.

Олимпийски игри

Темата е посветена на международния ден на Олимпийските игри (6 април). Проектите могат да са с историческа насоченост, да описват различните спортове, конкретни игри през определена година, даден спортист, станал олимпийски шампион и др. 

Още информация можете да намерите, като проследите връзките по-долу:

Национален кръг 1 – 4 клас

Национален кръг 5 – 7 клас

ВАЖНО!

При регистрацията на учениците в полето Бележки, моля уточнете ще работи ли на собствен компютър ученика, а ако са група – с колко компютъра ще разполага групата!

След регистрирането на учениците, моля изпратете на електронния ни адрес dgklaz@dgklaz.net списък с имена и ЕГН на децата, за да направим застраховка за престоя им по време на състезанието!

Регистрация 1 – 4 клас 

краен срок за регистрация 12 април 2014 г.

Регистрация 5 – 7 клас

краен срок за регистрация 25 април 2014 г.

 

novo

Класиране Областен кръг 2014

Участниците, които са класирани на областния кръг получават право на участие на национален кръг. Те са разделени в две групи: 

Група А – участниците не заплащат такса участие 

Група Б – участниците заплащат такса участие

През тази година се обособява и трета Група В. Класираните ученици в тази група, ще получат покана за участие на национален кръг, ако участник от Група А или Б не желае да се включи в състезанието. Поканите ще се получават по реда на класиране.   

Индивидуални участници

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

Екипи

5 клас

6 клас

7 клас

 

Ще се радваме, ако ни изпратите снимки от състезанието или с грамотите от областния кръг, за да ги публикуваме.

 

 

 

Галерия областен кръг

Галериите можете да видите ТУК

Учениците могат да използват изображения и музика от всяка от папките, независимо по коя тема работят. Изображенията са разделени по папки за по-лесното им откриване.

 

novo

Такса областен учители

Учителите могат да превеждат таксата на следната сметка:

Титуляр на сметката: СНЦ "Образование и технологии"
Банка: Прокредит Банк
IBAN на получателя: BG94PRCB92301023037817
BIC на банката получател: PRCBBGSF
Основание за превода: IT Знайко, име на учител, град, училище

Пунктове Областен кръг

IT Знайко и IT Знайко+

ОБЛАСТЕН КРЪГ – ПУНКТОВЕ

  Пункт 1  9:00 часа            
  ОУ "Антим I"            
BCK1001 Йоана Здравкова Георгиева 1 ОУ "Антим I" Балчик Освободен индивидуално
BCK4001 Марин  Здравков Георгиев 4 ОУ "Антим I" Балчик Освободен индивидуално
                 
  Пункт2 09:00 часа – 2, 4, 5 и 6 клас 11:30 часа – 1 и 3 клас    
  Осмо СОУ "Арсени Костенцев"          
BLG81001 Кристияна  Владимирова Владова 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81002 Кристияна  Руменова Нусторова 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81003 Валентина Димитрова Стайкова 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81004 Ива Николаева Стоева 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81005 Ивона Росенова Веселинова 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81006 Румяна Руменова Попова 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81007 Антонио Божидаров Томов 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81008 Божил Петров Благоев 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG81009 Борислав Стоянов Смилянски 1 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82001 Джоана Джамал Хайдар 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82002 Стефан Мариянов Марчев 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82003 Стефан Мариянов Марчев 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82004 Деян Иванов Петелов 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82005 Кристина Пламенова Пацова 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82006 Димитрия Николаева Лумбева 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82007 Симона Славчова Коританова 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82008 Илиян Георгиев Манов 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82009 Бенита Запрянова Стоилова 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82010 Виктория Кирилова Попова 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82011 Димитър Николаев Дамбов 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Освободен индивидуално
BLG82012 Илиян Спасов Китанов 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82013 Михаил Георгиев Дебърлийски 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82014 Стоян Николаев Станков 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82015 Димитър  Борисов Гогушев 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82016 Стефан Викторов Богданов 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG82017 Мария Бориславова Михайлова 2 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83001 Теодора  Георгиева  Георгиева 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83002 Юлия Атанасова Аврамова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83003 Юлиян Стефанов  Тумбев 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83004 Радослав Георгиев  Ерделски 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83005 Катерина Мариянова Иванова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83006 Елена Иванова Борисова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83007 Катерина  Христова  Панкова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83008 Симона Александрова Янева 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83009 Йордан Антонов Мавродиев 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83010 Елеонора Славейкова Попдимитрова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83011 Иван Михалов Георгиев 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83012 Антония Симеонова Димитрова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83013 Марио Венциславов Владимиров 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83014 Теодор Атанасов Диманков 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG83015 Оля Николаева Карапанова 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84001 Мартин Здравков Гръчки 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84002 Неда Любомирова Кресничка 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84003 Любомира  Атанасова Велкова 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84004 Симеон Антонов Калайджийски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84005 Елена  Иванова Борисова 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84006 Светлана Василева Николова 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84007 Йордан Йорданов Портокалски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84008 Илияна  Лазарова Веселинова 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84009 Велизар  Стоянов Даченски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84010 Кирил Данаилов Михтарски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84011 Любен Красимиров Димитров 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84012 Иван  Костадинов Керенчев 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG84013 Костадин Славинов Чавдарски 4 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG85001 Петя Илианова Стаянова 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG85002 Стела Йорданова Стоилова 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG85003 Валерия Симеонова Гаджева 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG85004 Димитър Владимиров Тагарев 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG86001 Кристина Райчова Тачова 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG86002 Евгения Делянова Тошева 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG8E5001 Виктория Янкова Стражакова 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Блясък
Ива Радославова Стамболийска 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Блясък
Никол Николаева Стоева 5 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Ботевград Заплаща Блясък
BLG8E6001 Кристина Венциславова Каровска 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Приятелство
Никол Николова Стоикова 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Приятелство
BLG8E6002 Анна-Мария Асенова Петрова 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Усмивка
Александрина Любомирова Владова 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Усмивка
Веселка Яворова Крумова 6 Осмо СОУ "Арсени Костенцев" Благоевград Заплаща Усмивка
                 
  Пункт3 9:00 часа – 1 и 2 клас   11:30 – 3 и 4 клас      
  Второ ОУ "Димитър Благоев"          
BLG51001 Даная Йорданова Миладинова 1 5 СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград Освободен индивидуално
BLG22001 Георги Владимиров Карадаков 2 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG22002 Мартин  Методиев Станоев 2 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG22003 Моника Любомирова  Василева 2 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG22004 Кристина  Ивайлова Рекарска 2 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG22005 Диана Ивайлова Зашева 2 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG22006 Радостина Георгиева Шопова 2 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG52001 Жозеф Ивайлов Иванов 2 5 СОУ "Георги Измирлиев"  Благоевград Освободен индивидуално
BLG52002 Яна Борисова Сливкова 2 5 СОУ "Георги Измирлиев"  Благоевград Освободен индивидуално
BLG23001 Елена Антонова Петрова 3 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG23002 Йоана  Ангелова Величкова 3 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG23003 Йоана  Николаева  Кукушлиева 3 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG23004 Радостина Радославова Ранчова 3 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG23005 Ивана Димитрова Павлова 3 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG23006 Милена  Валентинова Вълова 3 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG24001 Андон  Ивайлов Тодоров 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Освободен индивидуално
BLG24002 Ива Валентинова Георгиева 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG24003 Константина Антонова Коюмджиева 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG24004 Методий  Методиев Методиев 4 Второ ОУ "Димитър Благоев" Благоевград Заплаща индивидуално
BLG54001 Поля Василева Какалова 4 Пето СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград Освободен индивидуално
BLG54002 Александра Александрова Александрова 4 Пето СОУ "Георги Измирлиев" Благоевград Освободен индивидуално
                 
   Пункт 4 09:00 часа            
  СОУ "Летец Христо Топракчиев"          
BJ2001 Асен  Никифоров Асенов 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
BJ2002 Йоана Емилиан Данчева 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
BJ2003 Виктор  Силвиев Георгиев 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
BJ2004 Виктория Ивайлова Котова 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
BJ2005 Стефан Николаев Николов 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща индивидуално
BJ2006 Владимир Владимиров Велков 2 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща индивидуално
BJ6001 Христина Мирославова Дунеловска 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
BJ6002 Александра Борисова Ръткова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
BJ6003 Габриела Андреева Янкова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща индивидуално
BJE6001 Венеса  Красимирова Петкова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен Пеони
Дебора Данаилова Павлова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща  Пеони
Деница Валентинова Иванова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен Пеони
Кристина Ивайлова Петкова 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен Пеони
BJE6002 Огнян Владиславов   6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща ФОК
Филип Костадинов Катарджиев 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща ФОК
Алек Красимиров   5 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Заплаща ФОК
BJ7001 Ивайло Нелиев Ивайлов 7 СОУ "Летец Христо Топракчиев" Божурище Освободен индивидуално
                 
   Пункт 5 9:00 часа            
  ОУ "Братя Миладинови"              
BSBM1001 Ванеса Ангелова Калинкова 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен индивидуално
BSBM1002 Ивайла Георгиева Христова 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен индивидуално
BSBM1003 Елена Руменова Кесерджиева 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен индивидуално
BSBM1004 Виктория Руменова Станкова 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен индивидуално
BSBM1005 Димитър Димитров Стайков 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Заплаща индивидуално
BSBM1006 Юлияна Иванова Сарафова 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен индивидуално
BSBM1007 Дея  Красимирова Евтимова 1 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Заплаща индивидуално
BSVA1001 Виктор Георгиев Грозев 1 ОУ "Васил Априлов" Бургас Освободен индивидуално
BSVA1002 Павел Христов Петров 1 ОУ "Васил Априлов" Бургас Заплаща индивидуално
BSBME5001 Марин Стойчев Шарапанов 5 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен ОУ "Братя Миладинови"
Детелина Детелинова Лилова 5 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Освободен ОУ "Братя Миладинови"
BSBM5001 Светлин Христов Иванов 5 ОУ "Братя Миладинови" Бургас Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 6 9:00 часа            
  ОУ "Св Климент Охридски"            
BSKO3001 Русана Георгиева Тончева 3 ОУ "Св Климент Охридски" Бургас Освободен индивидуално
BSKO3002 Емилия Миленова Колева 3 ОУ "Св Климент Охридски" Бургас Освободен индивидуално
BSKO3003 Антония Тодорова Апостолова 3 ОУ "Св Климент Охридски" Бургас Заплаща индивидуално
BSKO3004 Петър Златков Стайков 3 ОУ "Св Климент Охридски" Бургас Заплаща индивидуално
BSKO3005 Петър Красимиров Стоев 3 ОУ "Св Климент Охридски" Бургас Заплаща индивидуално
BSKO3006 Илиян Димитров Димитров 3 ОУ "Св. Климент Охридски" Бургас Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 7 9:00 часа            
  ОУ "Антон Страшимиров"            
BSAS2001 Яна Петкова Григорова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2002 Цветелина Георгиева Маврова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Освободен индивидуално
BSAS2003 Тони Пламенова Ставрева 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2004 Стоян Стоянов Иванов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2005 Стоян Славов Пеев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2006 Стилян Георгиев Костадинов 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2007 Радостин Манолов Пенев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2008 Мелиса Сунай Кемик 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2009 Мария Георгиева Каменска 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2010 Магдалена Миленова Иванова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2011 Ивета Миленова Иванова 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2012 Даниел Николаев Колев 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS2013 Анелия Валентинова Георгиева 2 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS3001 Жанина  Георгиева Георгиева 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS3002 Кристина  Николова Димитрова 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS3003 Георги Тодоров Гогов 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS3004 Жулиета Панайотова Георгиева 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS3005 Георги Димитров Драгоев 3 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
BSAS4001 Димитър  Тодоров Бимбелов 4 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 8 9:00 часа            
  ОУ "Цар Симеон I"            
VNG3001 Ивайла Трендафилова Живкова 3 СОУ "Гео Милев" Варна Заплаща индивидуално
VNC2001 Петър Дениславов Братоев 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC2002 Ралица Живкова Желева 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC2003 Виктория Антонова Андонова 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC2004 Николай Николаев Личев 2 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC3001 Вероника Велиславова Найденова 3 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC3002 София Стефанова Сивриева 3 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC3003 Елеонора Миленова Милева 3 ОУ "Цар Симеон I" Варна Освободен индивидуално
VNC3004 Йолина Маринова Цветанова 3 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4001 Христина  Анатолиева Андонова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4002 Валентин  Атанасов Вълканов 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4003 Дилян Димитров Симеонов 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4004 Кристиана Викторова Иванова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4005 Елица Владимирова Стоянова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4006 Хрисия Георгиева Горанова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4007 Мила Пламенова Стефанова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4008 Кристиян Радков Александров 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4009 Димо Николаев Ненов 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4010 Цветелина Димитрова Стефанова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC4011 Петя Константинова Петрова 4 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNG4001 Кристиян Станимиров Димитров 4 СОУ "Гео Милев" Варна Освободен индивидуално
VNG4002 Мариела Христова Димитрова 4 СОУ "Гео Милев" Варна Заплаща индивидуално
VNG4003 Калоян Панайотов Панайотов 4 СОУ "Гео Милев" Варна Заплаща индивидуално
VNC5001 Деница Димитрова Гамбезова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC5002 Ирена Станимирова Димитрова 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC5003 Руслан Пламенов Василев 5 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC6001 Мариян Пламенов Коцев 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC6002 Илияна Димитрова Симеонова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC6003 Боян Ивелинов Йорданов 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC6004 Стефани Георгиева Георгиева 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC6005 Павлина Руменова Георгиева 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC6006 Цветелина Пешева Иванова 6 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
VNC7001 Христо Костов Христов 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна Освободен индивидуално
VNC7002 Виолина Недкова Христова 7 ОУ "Цар Симеон I" Варна Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 9 9:00 часа            
  ПМГ "Екзарх Антим I"            
VDMG5001 Мартин Емилов Георгиев 5 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG6001 Любен Орлинов Бишков 6 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG6002 Асен Веселинов Доцински 6 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG6003 Никола Венелинов Апостолов 6 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG7001 Владислав Станиславов Ангелов 7 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG7002 Петър Богданов Тодоров 7 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG7003 Борислав Ивов Бранимиров 7 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Заплаща индивидуално
VDMG7004 Мирослав Дионисиев Дионисиев 7 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин Освободен индивидуално
                 
   Пункт 10 9:00 часа            
  ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"          
GB2001 Александър Недялков Алексиев 2 Занималня "Вълшебен свят" Габрово Освободен индивидуално
GB3001 Галя Искренова Антонова 3 Занималня "Вълшебен свят" Габрово Заплаща индивидуално
GB3002 Лилия Любомирова Илиева 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4001 Любов Младенова Георгиева 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4002 Преслав Тихомиров Атанасов 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Освободен индивидуално
GB4003 Бранимир Борисов Борисов 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4004 Мелани Христова Христова 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4005 Венелина Мирославова Манева 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Освободен индивидуално
GB4006 Катерина Иванова Василева 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4007 Александра Евгениева Гергова 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4008 Велизар Петров Ангелов 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4009 Александър Илиянов Митев 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4010 Виктор Димитров Ангелов 4 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
GB4011 Борис Свиленов Минчев 4 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 11 9:00 часа            
  Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"          
GD3001 Ирена Валери Вълчева 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща индивидуално
GD3002 Мария Петрова Гудева 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща индивидуално
GD3003 Виолета Георгиева Попова 3 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща индивидуално
GD4001 Кирил Иванов Пашалиев 4 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD4002 Ивана Георгиева Ванчева 4 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща индивидуално
GD5001 Симона Симеонова Пеъчинова 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD5002 Иван Владимиров Горанов 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD6001 Виргиния  Иванова Спасова 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD6002 Виктория Иванова Спасова 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD6003 Иван Иванов Пашалиев 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD6004 Ивана Костадинова Златкова 6 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD6005 Адиле Исмаил Качангар 6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"  с. Брезница Заплаща индивидуално
GD6006 Гюлферин Исмаил Ходжа 6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"  с. Брезница Заплаща индивидуално
GD6007 Благой Георгиев Спасов 6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"  с. Брезница Заплаща индивидуално
GD6008 Илия Атанасов Шопов 6 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Заплаща индивидуално
GD7001 Мария Благоева Шопова 7 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен индивидуално
GD7002 Рени Георгиева Дерменджиева 7 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща индивидуално
GDE5001 Бойко Иванов Мавродиев 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен Бо-Ни-Ив
Никол Димитрова Белянова 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен Бо-Ни-Ив
Иван Крумов Сидеров 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Освободен Бо-Ни-Ив
GDE5002 Иван Благомиров Томов 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща ТоМиНи
Иван Иванов Николов 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща ТоМиНи
Йоанис Иванов Мицов 5 Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев Заплаща ТоМиНи
GDE5003 Иво Малинов Газиев 5 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Освободен ПМГ-ГД-5
Мария Благоева Праматарова 5 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Освободен ПМГ-ГД-5
Мартин Петров Кочанов 5 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Освободен ПМГ-ГД-5
Цветина Пламенова Черганска 5 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Освободен ПМГ-ГД-5
GDE6001 Яна Георгиева Балтаджиева 6 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Заплаща ПМГ6клас
Елиф Саид Даргут 6 ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев Заплаща ПМГ6клас
GDE6002 Саид  Мехмед Мерсимов 6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"  с. Брезница Заплаща Юсеид
Юсеин Юсуф  Шабу 6 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"  с. Брезница Заплаща Юсеид
                 
   Пункт 12 9:00 часа            
  ОУ "Алеко Константинов"             
DG4001 Ангел Красимиров Хубенов 4 ОУ "Алеко Константинов"  Димитровград Заплаща индивидуално
DG4002 Виктор Тончев Тонев 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG4003 Дарина Иванова Иванова 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG4004 Георги Мишев Янев 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG4005 Стефан Петков Захариев 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG4006 Иван Иванов Димов 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG4007 Петър Иванов Иванов 4 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG5001 Микаела Димитрова Димитрова 5 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DG6001 Рени Диянова Делчева 6 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Освободен индивидуално
DG7001 Ирина Димитрова Митева 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща индивидуално
DGE7001 Ирина Димитрова Митева 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Освободен Ирина-Габриела-Ангел
Габриела Николаева Жекова 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Освободен Ирина-Габриела-Ангел
Ангел Александров Ангелов 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Освободен Ирина-Габриела-Ангел
DGE7002 Александър Георгиев Боев 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща екип01
Марин Михайлов Димитров 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща екип01
Добромир Михайлов Димитров 7 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща екип01
DGE5001 Ива Иванова Иванова 5 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща екип02
Виктория Илиева Георгиева 5 ОУ "Алеко Константинов" Димитровград Заплаща екип02
                 
   Пункт 13 9:00 часа            
  ПМГ "Иван Вазов"              
DGMGE6001 Ана Делчева Делчева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момичета
Валентина Емилова Стефанова 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момичета
Виктория Данчева Данева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момичета
Габриела Димитрова Янакиева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момичета
Гергана Георгиева Гочева 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момичета
DGMGE6002 Алкис Дорос Алкивиадис 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момчета
Александър Евгениев Галчев 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момчета
Георги Атанасов Ангелов 6 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща екип6клас-момчета
DGMGE5001 Кристина Младенова Христова 5 ПМГ със засилено изучаване на чужди езици "Иван Вазов" Димитровград Заплаща Приятелки
Никол-Валери Димитрова Димитрова 5 ПМГ със засилено изучаване на чужди езици "Иван Вазов" Димитровград Заплаща Приятелки
Оля Светославова Атанасова 5 ПМГ със засилено изучаване на чужди езици "Иван Вазов" Димитровград Заплаща Приятелки
DGMG5001 Виктор Красимиров Гочев 5 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград Заплаща индивидуално
DGMG5002 Марина Стоянова Михалева 5 ПМГ със засилено изучаване на чужди езици "Иван Вазов" Димитровград Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 14 9:00 часа            
  ОУ "Христо Смирненски"            
DU5001 Кевин Месрин Ферхад 5 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Освободен индивидуално
DU5002 Джем Гюнчай Назми 5 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Заплаща индивидуално
DU5003 Кевин Месрин Ферхад 5 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Освободен индивидуално
DU6001 Фатмегюл Али Сейфидин 6 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Заплаща индивидуално
DU6002 Аслъ Исмаил Джевдет 6 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Заплаща индивидуално
DU7001 Светлана Янкова  Великова 7 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Освободен индивидуално
DU7002 Атилла Рейхан Узунов 7 ОУ "Христо Смирненски" Дулово Освободен индивидуално
                 
   Пункт 15 9:00 часа            
  ПМГ "Никола Обрешков"            
KZ5001 Ивета Найденова Найденова 5 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ5002 Венко Михайлов Венков 5 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ5003 Георги Веселинов Ангелов 5 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ6001 Александър Константинов Илиев 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ6002 Антон Митков Пашов 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ6003 Христо Иванов Нанков 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ6004 Мира Янкова Илиева 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ7001 Дечко Тонев Калъксъзов 7 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ6002 Ивена Тинкова Сребчева 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ6003 Естир Лазарова Маджарова 6 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък Заплаща индивидуално
KZ5004 Любомир Димитров Люцканов 5 СОУ "Екзарх Антим I" Казанлък Заплаща индивидуално
KZE5001 Светослава  Янкова Атанасова 5 СОУ "Екзарх Антим I" Казанлък Заплаща Светулковците
Радиана Пламенова Духтева 5 СОУ "Екзарх Антим I" Казанлък Заплаща Светулковците
Симона Тодорова Пашова 5 СОУ "Екзарх Антим I" Казанлък Заплаща Светулковците
                 
   Пункт 16 9:00 часа            
  СОУ "Васил Левски"             
KL5001 Виктория Валентинова Трифонова 5 СОУ "Васил Левски"  Карлово Освободен индивидуално
KL5002 Георги Христов Ганчев 5 СОУ "Васил Левски"  Карлово Заплаща индивидуално
KL5003 Виктория Маринова Василева 5 СОУ "Васил Левски" Карлово Заплаща индивидуално
KL2001 Калоян Стойков Димов  2  СОУ "Васил Левски" Карлово Освободен индивидуално
                 
   Пункт 17 9:00 часа            
  СОУ "СВ. Св. Кирил и Методий"          
KB1001 Теодор Иванов Мирчев 1 СОУ "СВ. Св. Кирил и Методий" Карнобат Освободен индивидуално
                 
   Пункт 18              
SK1001 Божидар Красимиров Динков 1 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Заплаща индивидуално
SK1002 Иван Роберто Бадолати 1 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Заплаща индивидуално
SK2001 Пламен Митков Цочев 2 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Заплаща индивидуално
SK2002 Мартин Стойков Османлиев 2 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Заплаща индивидуално
SK2003 Румен Руменов Стефанов 2 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Заплаща индивидуално
SK3001 Йончо Йончев Дойнов 3 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Заплаща индивидуално
SK3001 Михаела Светлозарова Славова 3 ЧСОУ „Нов век” Кирилово Освободен индивидуално
                 
   Пункт 19              
KB6001 Цветелина  Иванова Петкова 6 Първо ОУ "Васил Левски" Костинброд Заплаща индивидуално
KB7001 Венцислав Найденов Ташев 7 Първо ОУ "Васил Левски" Костинброд Заплаща индивидуално
KB7002 Никита Емилиянова Тимова 7 Първо ОУ "Васил Левски" Костинброд Заплаща индивидуално
KBE7001 Калоян Михайлов Маджунов 7 Първо ОУ "Васил Левски" Костинброд Заплаща ЕКИП
Галин Митков Илиев 7 Първо ОУ "Васил Левски" Костинброд Заплаща ЕКИП
                 
   Пункт 20       09:00      
LMG1001 Любена Боянова Георгиева 1 ОУ "Максим Горки" Левски Освободен индивидуално
LMG1002 Ивана  Светославова Иванова 1 ОУ "Максим Горки" Левски Освободен индивидуално
LMG1003 Памела Мирославова Караджова 1 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG2001 Ванеса Стефанова Стефанова 2 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG2002 Борислав Костадинов Костадинов 2 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG2003 Надя Живкова Славева 2 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG2004 Анастас Теодосиев Досев 2 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG2005 Райна Ивайлова Дихонова 2 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG2006 Благовест Димитров Панков 2 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG4001 Петя Димитрова Петрова 4 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG4002 Виктория Христова Христова 4 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG4003 Елица Галимирова Христова 4 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
LMG4004 Алтънай Ердинай Реджеб 4 ОУ "Максим Горки" Левски Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 21              
LV2001 Стела Бориславова Драгоманска 2 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща индивидуално
LV2002 Бояна Владимирова Боянова 2 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща индивидуално
LV2003 Владислав Константинов Александров 2 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща индивидуално
LV6001 Яна Бориславова Драгоманска 6 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща
LV6002 Михаела Георгиева Атанасова 6 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща
LV6003 Ивана Павлова Еврева 6 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща
LV6004 Никол Николаева Георгиева 6 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща
LV6005 Елица Анатолиева Ангелова 6 ОУ "Васил Левски"  Ловеч Заплаща
                 
   Пункт 22 9:00 часа     9:00 часа      
LM1001 Виктория Стефанова Габровска 1 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2001 Бранимир Емилов Витанов 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2002 Боряна Адриянова Личова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2003 Илиана Горанова Русинова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2004 Николай Николаев Петров 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2005 Йоанна Димитрова Валентинова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2006 Александра Димитрова Валентинова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM2007 Соня - Баттианиова 2 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM3001 Биляна Илиянова Тодорова 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM3002 Ивана Горанова Русинова 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM3003 Цветан Йорданов Иванов 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM3004 Валентин Цветомиров Иванов 3 СОУ "Диминър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM3005 Паолина Димитрова Герасимова 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM3006 Цветомир Росенов Гаврилов 3 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4001 Радостин Анатолиев Иванов 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4002 Никол Емилова Вълчкова 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4003 Дейвид Сергеев Георгиев 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4004 Алекс Василев Петров 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4005 Вергиния Василева Тодорова 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4006 Николай Росенов Гаврилов 4 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM4007 Елица Ивова Иванова 4 ОУ "Климент Охридски" Сталийска махала Освободен индивидуално
LM4008 Беатрис Цветанова Емилова 4 ОУ "Климент Охридски" Сталийска махала Освободен индивидуално
LM5001 Виктория Стефанова Габровска 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM5002 Цветомир Жорев Василев 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM5003 Стефан Иванов Кузманов 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM5004 Ивайла Ивайлова Емилова 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM5005 Мария Ивайлова Димитрова 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LM5006 Беатрис Цветанова Тодорова 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LME5001 Йоанна Божидарова Николова 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Зайци"
Рафаела Димитрова Георгиева 5 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Зайци"
LME6001 Естер Николаева Георгиева 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Лъвове"
Люсиена Красимирова Иванова 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Лъвове"
Венеса Ивова Ганчина 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Лъвове"
LME6002 Дейвид Йорданов Каменов 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Претенденти"
Мартин Стефанов Димитров 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Претенденти"
Калоян Росенов Иванов 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Претенденти"
Иво Яворов Василев 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Претенденти"
LME6003 Лъчезар Руменов Методиев 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Математици"
Грета Викторова Конярска 6 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Математици"
LM7001 Иван Боянов Трайков 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща индивидуално
LME7001 Никола Бориславов Иванов 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Дунав"
Радостин Миленов Радков 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Дунав"
LME7002 Кристин Андреева Колицова 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Ентусиасти"
Мая Красимирова Георгиева 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Ентусиасти"
Мирослав Красимиров Георгиев 7 СОУ "Димитър Маринов" Лом  Заплаща "Ентусиасти"
                 
   Пункт 23 9:00 часа            
  СОУ "Максим Райкович"            
LS3001 Калоян  Мирославов Атанасов 3 СОУ "Максим Райкович" Лясковец Освободен индивидуално
                 
   Пункт 24 9:00 часа            
  ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"          
MZ2001 Виктория Велинова Цонова 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мездра Заплаща индивидуално
MZ2002 Павлин Данаилов Петров 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мездра Заплаща индивидуално
MZ2003 Николай Цветомиров Стефанов 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мездра Заплаща индивидуално
MZ3001 Ния Аспарухова Аспарухова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мездра Заплаща индивидуално
MZ3002 Даниела Красимирова Иванова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мездра Освободен индивидуално
MZ3003 Марияна Генова Мустакинова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мездра Заплаща индивидуално
MZ7001 Йоана Ганкова Манчовска 7 ОУ "Христо Ботев" Мездра Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 25 9:00 часа            
  Пето СОУ "Христо Ботев"            
MN1001 Димитър Димитров Нисторов 1 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN1002 Александър  Георгиев Димитров 1 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN1003 Валентин  Ганчов Валентинов 1 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN1004 Марио Пламенов Ангелов 1 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN1005 Борил Пламенов Миков 1 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN1006 Виктория Дилянова Димитрова 1 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN2001 Пламен Пламенов Банков 2 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN2002 Николай  Веселинов Николаев 2 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN5001 Габриела  Ивова Ангелова 5 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN5002 Луиза Димитрова Александрова 5 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN5003 Иван Добринов Иванов 5 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MN5004 Наталия Миленова Георгиева 5 Второ СОУ "Никола Вапцаров" Монтана Освободен индивидуално
MNE6001 Глория Илиянова  Георгиева 6 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Линери
Кейтлин Георгиева Петрова 6 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Линери
Невелина Пламенова Петкова 6 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Линери
MN6004 Тони  Анатолиев Николов 6 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща индивидуално
MNE7001 Джулия Пламенова Иванова 7 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Джуванис
Ванеса Рони  Василева 7 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Джуванис
Денис Тодоров Тодоров 7 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Джуванис
Мартин Ангелов Иванов 7 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана Заплаща Джуванис
                 
  Пункт 26 9:00 часа            
  Девето СОУ "Йордан Радичков"          
MN95001 Симоне Николай Николова 5 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща индивидуално
MN95002 Бянка Михайлова Димитрова 5 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща индивидуално
MN95003 Цветелина Любенова Илиева 5 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща индивидуално
MN9E5001 Симона Павлинова Младенова 5 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща Екип 1 – 5 клас
Розалия Мартин Маркова 5 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща Екип 1 – 5 клас
MN9E6001 Веселин Емилов Иванов 6 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща Екип 1 – 6 клас
Кристиян Георгиев Иванов 6 Девето СОУ "Йордан Радичков" Монтана Заплаща Екип 1 – 6 клас
                 
   Пункт 27 9:00 часа            
  СОУ "Бачо Киро"            
PN1001 Йордан  Димитров Димитров 1 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN2001 Йоанна Деянова Бобева 2 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN2002 Славена Бисерова Веселинова 2 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN2003 Симона Петрова Петрова 2 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN2004 Зорница Димитрова Здравкова 2 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN2005 Румяна Руменова Мирчева 2 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN2006 Ралица Радославова Маринова 2 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
PN5001 Йоана Калинова Дечкова 5 СОУ "Бачо Киро" Павликени Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 28 9:00 часа            
  ОУ "Любен Каравелов"             
PZ1001 Любомира  Петрова Шаркова 1 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик Заплаща индивидуално
PZ2001 Изабел Николаева Маратилова 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик Заплаща индивидуално
PZ2002 Николай Николаев Маратилов 2 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик Заплаща индивидуално
PZ3001 Александра  Александрова Минкова 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик Освободен индивидуално
PZ3002 Антоан Атанасов  Атанасов 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик Заплаща индивидуално
PZ3003 Румен  Асенов Кочев 3 ОУ "Любен Каравелов"  Пазарджик Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 29 9:00 часа            
  СОУ "Нешо Бончев"            
PS3001 Гергана Стоянова Зайкова 3 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище Освободен индивидуално
PS3002 Кристина Велкова Мичкюрова 3 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище Освободен индивидуално
PS3003 Виктория Владиславова Ламбева 3 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище Заплаща индивидуално
PS3004 Даниела Иванова Илкова 3 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище Заплаща индивидуално
PS3005 Теодора Мирославова Цветкова 3 ОУ "Двайсти април" Панагюрище Освободен индивидуално
PS3006 Николай Христов Найденов 3 ОУ "Двайсти април" Панагюрище Заплаща индивидуално
PS4001 Гергана Дончева Нонова 4 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 30 9:00 часа            
  СОУ "Иван Вазов"              
PL1001 Димитър Илианов Мирчев 1 СОУ "Иван Вазов" Плевен Заплаща индивидуално
PL1002 Деяна Върбанова Върбанова 1 СОУ "Иван Вазов"  Плевен Освободен индивидуално
PL1003 Кристина Михайлова Георгиева 1 СОУ "Иван Вазов" Плевен Освободен индивидуално
PL1004 Виктор Руменов Иванов 1 СОУ "Иван Вазов" Плевен Освободен индивидуално
                 
   Пункт 31 9:00 часа            
  ОУ "Захари Стоянов"            
PLV6001 Венета Славчева Кирева 6 ОУ "Захари Стоянов" Пловдив Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 32 9:00 часа            
  Първо ОУ "Христо Смирненски"          
PR1001 Александър Живков Андонов 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1002 Димитър Иванов Димитров 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1003 Иваела Андриянова Александрова 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1004 Никол Ивайлова Николаева 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1005 Никол Петрова Христова 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1006 Ния Антонова Йовчева 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1007 Ралица  Георгиева Славова 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1008 Рая Бисерова Русева 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1009 Светлин Недков Кънев 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1010 Стефан Миленов Тунчев 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR1011 Цветелина Илиева Стоянов 1 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR2001 Маргарита Младенова  Георгиева 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Освободен индивидуално
PR2002 Надежда Велизарова  Радоева 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Освободен индивидуално
PR2003 Жанета Валентинова  Койчева 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR2004 Камелия Стоянова Недялкова 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR2005 Йордан Димчев Йорданов 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR2006 Ванеса Цветелинова Шалаверова 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR2007 Полина Живкова Живкова 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR2008 Татяна Цветелинова Шалаверова 2 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR3001 Георги Христов Николов 3 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR3002 Пламена Светославова Ненкова 3 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR3003 Светослав Радославов Димитров 3 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR3004 Ивета Димитрова Владимирова 3 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
PR5001 Тереза Йорданова Христова 5 Първо ОУ "Христо Смирненски" Провадия Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 33 9:00 часа            
  СОУ "Проф д-р Асен Златаров"          
PAZ3001 Стилян Мирославов Ставрев 3 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Освободен индивидуално
PAZ3002 Венелин Веселинов Найдев 3 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ4001 Джулиана Бисерова Иванова 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Освободен индивидуално
PAZ4002 Елина Боянова Батинкова 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Освободен индивидуално
PAZ4003 Мартина Христова Христова 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Освободен индивидуално
PAZ4004 Даниела Колева Колева 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Освободен индивидуално
PAZ4005 Весела Владимирова Данаджиева 4 СОУ "Проф д-р Асен Златаров" Първомай Освободен индивидуално
PAZ5001 Симона Йорданова Йорданова 5 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ6001 Симона Стойчева Стоева 6 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ7001 Боряна Тончева Вълкова 7 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ7002 Ивайло Василев Налбантов 7 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ7003 Христа Ангелова Петкова 7 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ7004 Николай Петров Николов 7 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ7005 Николай Тошков Радев 7 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
PAZ7006 Кристина Стойчева Стоева 7 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" Първомай Заплаща индивидуално
KL2002 Мартина Боянова Дочева 2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 34 9:00 часа            
  ОУ "Георги Караславов"            
PGK2001 Запрян Желязков  Павлов 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай Освободен индивидуално
PGK2002 Кристияна Георгиева Честименова 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK2003 Любов Иванова Димитрова 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK2004 Веселина Данкова Велева 2 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3001 Златина Ангелова Маринова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3002 Габриела Станиславова Ханджиева 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3003 Здравка Бориславова Ангелова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3004 Златка Янкова Димитрова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3005 Златомира Василева Петрова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3006 Мариела Василева Делева 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3007 Мариела Николаева Ангелова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3008 Рена Иванова Страхилова 3 ОУ"Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3009 Петя Добрева Велкова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3010 Николай Танев Банев 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK3011 Мима Рачева Тодорова 3 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK4001 Йоана Здравкова  Грозева 4 ОУ "Георги Караславов" Първомай Заплаща индивидуално
PGK7001 Иван Ангелов Танев 7 ОУ "Георги Караславов" Първомай Освободен индивидуално
                 
   Пункт 35 9:00 часа            
  ОУ "Васил Левски"            
RG3001 Васил Тонев Калчев 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3002 Ивета Станимирова Вълчева 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3003 Ивета Ивайлова Стефанова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3004 Роман Тонев Калчев 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3005 Мартин Юлиянов Десков 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3005 Мерт Нергинов Хамдиев 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3006 Радина Аспарухова Русинова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3007 Мехди Билент Исмет 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3008 Пресиян Василев Василев 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3009 Любомир Кирилов Драганов 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3010 Деян Данаилов Проданов 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3011 Ивайла Иванова Стоянова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3012 Дариел Искренов Христов 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3013 Цвета Атанасова Любомирова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3014 Ели Ивайлова Ковачка 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3015 Бейти Мустафа Бейти 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3016 Тереза Стоянова Стоянова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3017 Виктория Стоянова Стоянова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3017 Хюлия Илхан Шакир 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3018 Николета Ивайлова Тодорова 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3019 Борахан Биржан Мехмед 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG3020 Александър Калинов Симеонов 3 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG4001 Джем Стефанов Енчев 4 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG4002 Тугай Левентов Ахмедов 4 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG4003 Дилек  Бюнер Исмет 4 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG4004 Селин Синан Селиман 4 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5001 Калоян Каменов Андреев 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5002 Радена Радославова Трифонова 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5003 Светослава Николаева Маджарова 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5004 Мартина Тодорова Великова 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5005 Петър Антонов Тонев 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5005 Моника Владимирова Дацова 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RG5006 Божидара Светославова Цонева 5 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща индивидуално
RGE6001 Боряна Бориславова Иванова 6 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща БВ
Вероника Тодорова Тодорова 6 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща БВ
RGE7001 Никол Светославова Стоянова 7 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща МН
Михаела  Пламенова  Пенева 7 ОУ "Васил Левски" Разград Заплаща МН
                 
   Пункт 36 9:00 часа            
  ЦУТНТ              
RU1001 Виктория Илиева Бикова 1 ЦУТНТ Русе Освободен индивидуално
RU1002 Ивайло Симеонов Симеонов 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1003 Радостина Николаева Кичукова 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1004 Виктория Бориславова Рачева 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1005 Бела Йовкова Йорданова 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1006 Мария Ния Хавиер Морено 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1007 Йоана Николаева Николова 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1008 Тея Пламенова Чобанова 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU1009 Данаил Димчев Недялков 1 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU2001 Валентин Дианов Тамахкяров 2 ЦУТНТ Русе Освободен индивидуално
RU2002 Димитър Диянов Георгиев 2 ЦУТНТ Русе Освободен индивидуално
RU2003 Никол Георгиева Георгиева 2 ЦУТНТ Русе Освободен индивидуално
RU2004 Лилия константинова Касабова 2 ЦУТНТ Русе Освободен индивидуално
RU2005 Василена Ивелинова Беджева 2 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU2006 Вихра Любомирова Македонска 2 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU2007 Симона Симеонова Младенова 2 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU2008 Мартин  Валериев Велизаров 2 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU3001 Мария Александрова Кирилова 3 ЦУТНТ Русе Освободен индивидуално
RU3002 Никол Яворова Дечева 3 ОУ "Любен Каравелов" Русе Освободен индивидуално
RU3003 Даниела Ивелинова Димитрова 3 ОУ "Любен Каравелов" Русе Заплаща индивидуално
RU3004 Анна Драгомирова Друмева 3 ОУ "Любен Каравелов" Русе Заплаща индивидуално
RU3005 Велина Мирославова Недева 3 ОУ "Любен Каравелов" Русе Заплаща индивидуално
RU3006 Лора Искренова Иванова 3 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU3007 Мартина Димитрова Пенчева 3 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU3008 Борис Иванов Томов 3 ОУ "Любен Каравелов" Русе Заплаща индивидуално
RU4001 Марчела-Бела  Деянова Благомирова 4 ОУ "Любен Каравелов" Русе Освободен индивидуално
RU4002 Веселина Ивелинова Няголова 4 ЦУТНТ Русе Заплаща индивидуално
RU7001 Светлана Миленова Вълчева 7 СОУ "Възраждане" Русе Освободен индивидуално
                 
   Пункт 37 9:00 часа            
  ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"          
SV3001 Мелани Костантинова Чолакова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3002 Ева  Христова Иванова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3003 Анелия Николаева Вукадинова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3004 Константина Веселинова Халваджиева 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3005 Изабел Евгениева Крамарска 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3006 Юлита Любомирова Маджарова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3007 Мария Димитрова Ангелова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3008 Джована Иванова Ангелкова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3009 Анна Мария Бориславова Чилингирова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3010 Александра Владимирова Малинова 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
SV3011 Яна Александрова Йовева 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Самоков Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 38 9:00 часа – 5 клас   11:30 часа – 6 и 7 клас    
  Трето ОУ "Христо Ботев"            
SD5001 Славина   Георгиева  Каракашева 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Освободен индивидуално
SD5002 Йоана Иванова Калоянова 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща индивидуално
SD5003 Живко  Еленов Станков 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща индивидуално
SD5004 Здравко Здравков Даскалов 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща индивидуално
SD5005 Виктор Бориславов Анталавичев 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща индивидуално
SD7001 Анна-Мария Василева Петрова 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Освободен индивидуално
SD7007 Гергана Костадинова  Попова 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Освободен индивидуално
SDE5001 Йосиф Малинов Йосифов 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 1
Малин Антонов Андонов 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 1
SDE5002 Гергана Йорданова Френгова 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 2
Даниела Йорданова Стоянова 5 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 2
SDE6001 Румина  Бориславова  Костадинова  6 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 3
Илияна  Андонова  Шапкова  6 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 3
SDE6002 Светослав  Борисов  Нушев 6 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 4
Радослав  Илиянов  Стоянов 6 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 4
SDE7001 Веселина  Иванова  Пашова 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Освободен ЕКИП 5
Василена  Николаева  Мицева 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Освободен ЕКИП 5
SDE7002 Велиана  Георгиева  Кирова 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 6
Станислав  Георгиев  Ханджийски 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 6
Калоян  Стоянов Георгиев 7 Трето ОУ "Христо Ботев" Сандански Заплаща ЕКИП 6
                 
   Пункт 39 9:00 часа            
  ОУ "Отец Паисий"            
SI5001 Мартин Младенов Петков 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра Заплаща индивидуално
SI5002 Станислав Светлинов Петков 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра Заплаща индивидуално
SI5006 Захари Иванов Върбанов 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра Заплаща индивидуално
SI5003 Джан Метин Хайри 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра Заплаща индивидуално
SI5004 Валентин Миленов Георгиев 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра Заплаща индивидуално
SI5005 Георги Ивайлов Йорданов 5 ОУ "Отец Паисий" Силистра Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 40 9:00 часа            
  Детски комплекс              
SL2001 Пламена Георгиева Стойнова 2 НУ "Васил Левски" Сливен Заплаща индивидуално
SL6001 Дамян Данчев Василев 6 Детски комплекс Сливен Освободен индивидуално
                 
   Пункт 41 10:00 часа            
  ОУ "Гоце Делчев"            
SM2001 Юсуф Мустафа Юсуф 2 ОУ "Гоце Делчев" Смолево Освободен индивидуално
SM2002 Салихе Али Бодева 2 ОУ "Гоце Делчев" Смолево Освободен индивидуално
SM3001 Айше Сюлейман Сюлейман 3 ОУ "Гоце Делчев" Смолево Освободен индивидуално
SM3002 Ахмед Мехмед Орхан 3 ОУ "Гоце Делчев" Смолево Освободен индивидуално
SM4001 Рукие Реджеп Сюлейман 4 ОУ "Гоце Делчев" Смолево Освободен индивидуално
SM4002 Фатиме Хусеин  Хъйрола 4 ОУ "Гоце Делчев" Смолево Освободен индивидуално
                 
   Пункт 42 9:00 часа            
  СОУ "Отец Паисий"            
  Денис Боянов Сливаров 6 СОУ "Отец Паисий" Смолян Освободен индивидуално
                 
   Пункт 43 9:00 часа            
  56 СОУ „Проф. Константин Иречек“          
SF1001 Ина Руменова Малчева  1 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ София Освободен индивидуално
SF1002 Мария Кирилова Николова 1 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ София Освободен индивидуално
SF1003 Кристина Благовестова Марковска  1 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ София Освободен индивидуално
SF4001 Теодора Георгиева Априлова 4 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ София Освободен индивидуално
                 
  Пункт 44 9:00 часа            
  55 СОУ "Петко Каравелов"            
SF5001 Еди Еди Фесчиян 5 55 СОУ "Петко Каравелов" София Освободен индивидуално
                 
   Пункт 45 9:00 часа            
  ПМГ "Гео Милев"            
SZ2001 Невена Дойнова Трифонова 2 Второ ОУ "Петко Рачов Славейков" Стара Загора Заплаща индивидуално
SZ3001 Никол Валериева Съртмаджиева 3 СОУ "Васил Левски" Стара Загора Освободен индивидуално
SZ5001 Христо Валериев Съртмаджиев 5 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Заплаща индивидуално
SZ5002 Анита Евгениева Семерджиева 5 СОУ "Васил Левски" Стара Загора Заплаща индивидуално
SZ5003 Ивет Деянова Друмева 5 СОУ "Васил Левски" Стара Загора Заплаща индивидуално
SZE6001 Адриана Радославова Райкова 6 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Освободен Алфа
Валентин Бориславов Димитров 6 ПМГ "Гео Милев Стара Загора Освободен Алфа
Даниел Дечков Неделчев 6 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Освободен Алфа
SZE6002 Кирил Кънев Киров 6 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Заплаща Вселена
Костадин Неделчев Костадинов 6 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Заплаща Вселена
SZE7001 Михаел Георгиев Миланов 7 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Заплаща М-М
Михаела Диянова Гогалова 7 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Освободен М-М
Милица Красимирова Иванова 7 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Освободен М-М
SZE7002 Присияна Мирославова Близнакова 7 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Заплаща Мьобиус
Янина Добринова Генчева 7 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Заплаща Мьобиус
                 
   Пункт 46 9:00 часа            
  НУ "Св Св Кирил и Методий"          
TG1001 Георги Миленов Божилов 1 НУ "Св Св Кирил и Методий" Тополовград Освободен индивидуално
TG1002 Божидар Тодоров Илиев 1 НУ "Св Св Кирил и Методий" Тополовград Освободен индивидуално
TG1003 Любомир Тенков Иванов 1 НУ "Св Св Кирил и Методий" Тополовград Освободен индивидуално
TG2001 Мария Георгиева Славова 2 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград Заплаща индивидуално
TG3001 Денис Насков Георгиев 3 НУ "Св Св Кирил и Методий" Тополовград Освободен индивидуално
                 
   Пункт 47 9:00 часа            
  СОУ "Йордан Йовков"            
TK5001 Гюлнур Нуржан Кяшиф 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Освободен индивидуално
TK5002 Илиян Павлинов Иванов 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Освободен индивидуално
TK5003 Пламен Бисеров Калчев 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Заплаща индивидуално
TK5004 Николай Николаев Димитров 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Заплаща индивидуално
TK5005 Никола Стоянов Калчев 5 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Заплаща индивидуално
TK7001 Даяна Златкова Тодорова 7 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Заплаща индивидуално
TK7002 Теодора Николова Атанасова 7 СОУ "Йордан Йовков" Тутракан Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 48 9:00 часа            
  ОУ "Иван Вазов"            
HM3001 Тончо  Борисов Михайлов 3 ОУ "Иван Вазов" Харманли Освободен индивидуално
HM3002 Николета Владимирова Маркова 3 ОУ "Иван Вазов" Харманли Освободен индивидуално
HM3003 Боголюба Живкова Георгиева 3 ОУ "Иван Вазов" Харманли Заплаща индивидуално
HM3004 Габриела Милкова Гочева 3 ОУ "Иван Вазов" Харманли Освободен индивидуално
HM3005 Елеонора Георгиева Димитрова 3 ОУ "Иван Вазов" Харманли Заплаща индивидуално
HM5001 Дейвид Иванов Лавчев 5 ОУ "Иван Вазов" Харманли Заплаща индивидуално
HME6001 Зорница Красимирова Манева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Освободен Електрика
Габриела Георгиева Георгиева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Освободен Електрика
Маргарита Ангелова Горастева 6 ОУ "Иван Вазов" Харманли Освободен Електрика
                 
   Пункт 49 9:00 часа            
  ОУ "Христо Смирненски"            
HK3001 Цветомир Христов Стайков 3 ОУ "Христо Смирненски" Хасково Заплаща индивидуално
HK4001 Йоана Николаева Бакърджиева 4 ОУ "Христо Смирненски"  Хасково Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 50 9:00 часа            
  Трето ОУ "Димитър Благоев"          
SH6001 Цветелин Христомиров Христов 6 Трето ОУ "Димитър Благоев" Шумен Освободен индивидуално
SH7001 Иван Йорданов Иванов  7 Трето ОУ "Димитър Благоев" Шумен Заплаща индивидуално
SH6002 Дамян Красимиров Методиев 6 Трето ОУ "Димитър Благоев" Шумен Заплаща индивидуално
SHE6001 Недрет  Неджатин Ибрям 6 СОУ "Йоан Екзарх Български" Шумен Заплаща хуманитарна гимназия
Стефан  Ивелинов Койчев 6 СОУ "Йоан Екзарх Български" Шумен Заплаща хуманитарна гимназия
Мартин Красимиров  Великов 6 СОУ "Йоан Екзарх Български" Шумен Заплаща хуманитарна гимназия
SH3001 Мартин Найденов Цолов 3 СОУ "Сава Доброплодни" Шумен Заплаща индивидуално
                 
   Пункт 51 9:00 часа            
  НБУ "Михаил Лъкатник"              
BSNBU2001 Виктория Станкова Димова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2002 Георги Иванов Пеев 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2003 Ивелина Валентинова Славова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2004 Йоана Детелинова Кънчева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2005 Никола Валентинов Ганчев 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2006 Стелла Диянова Славова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2007 Стефани Стоянова Кирязова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2008 Димитър Христов Берданков 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Освободен индивидуално
BSNBU2009 Крис Иванов Арабаджиев 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Освободен индивидуално
BSNBU2010 Аделина Валентинова Бързилова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2011 Жени Живкова Гавраилова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2012 Кристиян Петров Живков 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2013 Симона Миленова Милева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2014 Йоана Иванова Агафонова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2015 Грета Руменова Едрева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2016 Мариела Недкова Стойчева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2017 Нина Николаева Стефанова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2018 Михаела Николаева Кацарова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Освободен индивидуално
BSNBU2019 Мария Георгиева Кабадова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2020 Стефани Иванова Янкова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2021 Румяна Светославова Събкова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2022 Калина Евгениева Танчева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2023 Калоян Деянов Петров 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2024 Никки Ивон Николова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2025 Никола Петков Кралев 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2026 Виолина Христова Димитрова 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2026 Лияна Радостинова Пирева 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU3001 Чавдар  Калинов Жеков 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU3002 Ния  Дончева Дюлгерска 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU3003 Дара  Йорданова Ибришимова 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU3004 Анита  Здравкова Златева 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU3005 Димитър  Георгиев Иванов 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BDNBU Нели  Бистрева  Илиева 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
  Цветелина истрева Илиева 3 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално
BSNG4001 Анелия Пенчева Димитрова 4 ОУ "Найден Геров" Бургас Заплаща индивидуално
BSNG4002 Ния Тодорова Караянова 4 ОУ "Найден Геров" Бургас Освободен индивидуално
BSNG7001 Никола Павлов Делчев 7 СОУ "Васил Левски" Бургас Заплаща индивидуално
BSNBU2027 Нигел  Заринов  Райков 2 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас Заплаща индивидуално

Областен въпроси/отговори

Ще поместим отговори на постъпили въпроси във връзка с провеждане на областния кръг на състезанията IT Знайко и  IT Знайко+:

1. Участниците не изпращат изображения за галериите. Те могат да използват предоставените галерии от организаторите. Галериите ще бъдат публикувани предварително за разглеждане. 

2. По предложение на ръководители, взехме решение учениците да имат право да използват по време на състезанието предварително обмислени текстове по проекта. Текстовете могат да бъдат в размер до един лист А4. Текстовете са на хартия, на отделен единичен лист. Няма да се допуска внасяне в залите на тетрадки, тефтери и др.  

3. Разрешава се да се разшири темата: Аз съм мениджър на … Освен предложените, учениците могат да реализират темата в желана от тях насока, напр. Аз съм мениджър на футболен клуб. 

4. Разрешени за използване са програмите Flash Slideshow Maker, Momento Express.  

5. Учениците от 1. и 2. клас рисуват като довършват рисунка по избрана от тях тема. Те не използват изображения от галериите!

 

Go to Top