Пети клас
Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв.
Участието на Национален кръг е след направена регистрация.
КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ
ПЕТИ КЛАС
ГРУПА А | ТОЧКИ | ||
Зорница Красимирова Манева | Харманли | ОУ "Иван Вазов" | 141 |
Илияна Димитрова Симеонова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 131 |
Стефани Георгиева Георгиева | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 131 |
Александър Константинов Илиев | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" | 121 |
Мариян Пламенов Коцев | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 121 |
Илиана Андонова Шапкова | Сандански | ОУ "Христо Ботев" | 121 |
Ивана Костадинова Златкова | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 115 |
Иван Иванов Пашалиев | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 114 |
Васил Маринов Михайлов | Видин | ОУ "Еп.Софроний Врачански" | 109 |
Виргиния Иванова Спасова | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 106 |
ГРУПА Б | |||
Виктория Иванова Спасова | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 105 |
Лорианна Любомирова Драганова | Разград | ОУ "Васил Левски" | 105 |
Жанина Живкова Добрева | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" | 104 |
Боян Ивелинов Йорданов | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 104 |
Габриела Георгиева Георгиева | Харманли | ОУ "Иван Вазов" | 104 |
Павлина Руменова Георгиева | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 103 |
Асля Исмаил Джевдет | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" | 102 |
Маргарита Тихомирова Драганова | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | 99 |
Алис Детелинова Сандалова | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" | 98 |
Цветелин Христомиров Христов | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ | 98 |
Венеса Красимирова Петкова | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | 98 |
Ива Дончева Иванова | Димитровград | ПМГ "Иван Вазов" | 98 |
Ивена Сребчева | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" | 97 |
Езги Севен Ахмед | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" | 97 |
Веселин Емилов Иванов | Монтана | Девето СОУ "Йордан Радичков" | 96 |
Цветелина Петева Иванова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 96 |
Румина Бориславова Костадинова | Сандански | ОУ "Христо Ботев" | 95 |
Яна Георгиева Балтаджиева | Гоце Делчев | ПМГ "Яне Сандански" | 95 |
Деница Валентинова Иванова | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | 94 |
Станимир Костов Василев | Кърджали | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 91 |
ПЕТИ КЛАС – ЕКИПИ
Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат екипите, класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 20 лв. (такса за екипа).
Участието на Национален кръг е след направена регистрация.
ГРУПА А | точки | |||
Радослава Георгиева Траянова | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 198 |
Веселка Яворова Крумова | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
Анна-Мария Асенова Петрово | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
Александрина Любомирова Владова | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
Симона Христова Гюзлева | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" | 165 |
Ренета Георгиева Георгиева | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" | |
Ралица Маринова Генева | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" | |
Кристиян Иванов Митов | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 154 |
Християн Ивайлов Митов | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
Костадин Венциславов Терзииски | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
Стоян Антонов Мавродиев | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
Росен Николаев Петров | 5 | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | |
ГРУПА Б | ||||
Кристина Венциславова Каровска 5в | 5 | Благоевград | Осмо "Арсени Костенцев" | 108 |
Никол Николова Стойкова | 5 | Благоевград | Осмо "Арсени Костенцев" | |
Кейтлин Георгиева Петрова | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" | 86 |
Глория Илиянова Георгиева | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Резултатите на всички участници от пети клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата.