Втори клас
КЛАСИРАНЕ
ВТОРИ КРЪГ, 2 клас
Класираните са разпределени в две групи.
Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация.
На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!
Група А
Ахмед Мехмед Орхан | с.Смолево | ОУ"Гоце Делчев" |
Гергана Стоянова Зайкова | Панагюрище | СОУ " Нешо Бончев" |
Йоана Методиева Тихова | Варна | ОУ " Цар Симеон I " |
Йоана Филипова Николова | Благоевград | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Лилия Любомирова Илиева | Габрово | ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ |
Нелина Свиленова Колева | с.Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Никол Валериева Съртмаджиева | Стара Загора | СОУ"Васил Левски" |
Стилян Мирославов Ставрев | Първомай | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" |
Стиляна Германова Котакова | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Теди Тихомирова Тодорова | Берковица | ОУ"Христо Смирненски" |
Група Б
Карла Красимирова Асенова | Берковица | ОУ"Христо Смирненски" |
Айше Сюлейман Сюлейман | с.Смолево | ОУ"Гоце Делчев" |
Александра Владимирова Николова | София | Петдесет и шесто СОУ |
Александър Христов Христов | Горна Оряховица | Частна занималня "Студио Мечта" |
Антония Симеонова Димитрова | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" |
Антония Тодорова Стоянова | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Борис Димитров Димитров | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Ева Теодорова Алексиева | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Емилия Миленова Колева | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Жанет Кирилова Стамова | Бургас | ОУ"Елин Пелин" |
Жанет Христова Желева | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" |
Здравко Светославов Колев | Плевен | ОУ "Климент Охридски" |
Златина Ангелова Маринова | Първомай | ОУ"Георги Караславов" |
Йоана Петрова Попова | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Калоян Мирославов Атанасов | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Кирил Диянов Петков | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Мариела Николаева Ангелова | Първомай | ОУ"Георги Караславов" |
Мариела Руменова Янчева | Топовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Мария Григорова Горанова | Видин | СОУ "Петко Рачов Славейков" |
Мария Кръстева Кузманова | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Ния Аспарухова Аспарухова | Мездра | ОУ "Св.св. Кирил и Методий" |
Стела Станимирова Куруджиева | Панагюрище | СОУ " Нешо Бончев" |
Цветомира Цветанова Фандъкова | Панагюрище | СОУ " Нешо Бончев" |
За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка.
Изисквания
За рисунката:
· Рисунката да отговаря на поставената тема.
· Да е създадена с програмата Paint.
· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.
· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.
Потърси помощ от родител или учител, за да изпратиш работата си!
За участие във ВТОРИ КРЪГ на състезанието IT Знайко, е необходимо да се изпратят материали по поставената тема на адрес dgklaz@dgklaz.net.
Краен срок за изпращане на готовите работи –
25 януари 2013 г.