Първи клас
КЛАСИРАНЕ
ВТОРИ КРЪГ, 1 клас
Класираните са разпределени в две групи.
Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация.
На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!
Група А
Жоузеф Ивайлов Иванов | Благоевград | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Сунай Маргаритов Юлиянов | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев |
Никола Валентинов Ганчев | Бургас | НБУ "Михаил Лакатник" |
Стоян Стоянов Иванов | Бургас | ОУ "Антон Страшимиров" |
Никол Димитрова Гагова | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Гаяне Ашот Погосян | Горна Оряховица | Частна занималня "Студио Мечта" |
Александър Стефанов Стефанов | Левски | СОУ " Крум Попов" |
Полина Живкова Живкова | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Веселина Динкова Велева | Първомай | ОУ"Георги Караславов" |
Невена Дойнова Трифонова | Стара Загора | Второ ОУ "П.Р.Славейков" |
Група Б
Салихе Али Бодева | с.Смолево | ОУ"Гоце Делчев" |
Йордан Тодоров Узунов | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Пепа Иванова Василева | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Павлин Данаилов Петров | Мездра | ОУ " Св.св. Кирил и Методий" |
Елица Момчилова Тараланска | Берковица | ОУ"Христо Смирненски" |
Тони Пламенова Ставрева | Бургас | ОУ "Антон Страшимиров" |
Габриела Деянова Панайотова | Варна | ОУ" Цар Симеон І" |
Сиана Христова Стефанова | София | 56 СОУ "Професор Константин Иречек" |
Неделин Маринов Генев | Стара Загора | Второ ОУ "П.Р.Славейков" |
Славена Веселинова | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Стилян Георгиев Костадинов | Бургас | ОУ "Антон Страшимиров" |
Виктория Станкова Колева | Бургас | НБУ "Михаил Лакатник" |
Румен Руменов Стефанов | с.Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Нарисувай рисунка с програмата Paint по темата.
Изисквания:
· Рисунката да отговаря на поставената тема.
· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.
Потърси помощ от родител или учител, за да изпратиш работата си!
За участие във ВТОРИ КРЪГ на състезанието IT Знайко, е необходимо да се изпратят материали по поставените теми за всеки клас на адрес dgklaz@dgklaz.net.
Краен срок за изпращане на готовите работи –
25 януари 2013 г.