Областен кръг 2017
IT Знайко 2017
РЕЗУЛТАТИ IT Знайко – ОБЛАСТЕН КРЪГ
……………
ГРУПА А | |||||||
RULD1004 | Симона | Стоянова | Станчева | 1 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 960 |
RULD1001 | Алла | Росенова | Декова | 1 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 940 |
BLG81007 | Борислав | Ангелов | Гаргавелов | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 920 |
BLG81009 | Димитрина | Тодорова | Търнарова | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 910 |
BK1001 | Зорница | Тошкова | Денкова | 1 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 900 |
VGM1001 | Ралица | Юриева | Иванова | 1 | СУ "Гео Милев" | Варна | 900 |
RUC1010 | Соня | Десиславова | Станчева | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 900 |
RZ1002 | Кристиян | Йорданов | Георгиев | 1 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 895 |
BSNBU1017 | Мария | Георгиева | Атанасова | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 890 |
RULD1005 | Славея | Иванова | Гьокова | 1 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 890 |
ГРУПА В | |||||||
RZ1001 | Александър | Стефанов | Стоянов | 1 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 880 |
RULD1003 | Правда | Димитрова | Тодорова | 1 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 880 |
GB1001 | Беата | Валентин | Недкова | 1 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 870 |
BJ1001 | Азад | Сурен | Ширинян | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 860 |
SZ1002 | Василена | Николаева | Николаева | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 860 |
BLG81010 | Ивана | Николаева | Николова | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 850 |
BSAS1001 | Аделина | Веселинова | Стойкова | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 840 |
BLG81006 | Анна | Венциславова | Мазнева | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 820 |
BJ1003 | Александър | Ивайлов | Тодоров | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 820 |
BJ1004 | Георги | Иванов | Миланов | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 820 |
BSNBU1004 | Атанас | Пламенов | Конаров | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 820 |
RULD1006 | Явор | Йорданов | Илиев | 1 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 820 |
RUC1004 | Десислава | Антонова | Добрева | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 820 |
BSNBU1006 | Валерия | Георгиева | Капитанова | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 810 |
BSNBU1019 | Мартин | Георгиев | Кръстев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 810 |
SZ1003 | Виктория | Тодорова | Тодорова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 810 |
BSNBU1010 | Денислав | Събинов | Проданов | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 800 |
BSNBU1013 | Ивелина | Йорданова | Фотева | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 800 |
BSBM1001 | Ивайла | Руменова | Кесерджиева | 1 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 800 |
PMGK1002 | Мария | Стефанова | Тончева | 1 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 800 |
BSAS1007 | Милена | Илиянова | Михалева | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 800 |
ГРУПА С | |||||||
BSNBU1020 | Никол | Радославова | Георгиева | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 790 |
BSNBU1025 | Стефания | Детелинова | Кънчева | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 790 |
BL1008 | Хана | Пламенова | Димитрова | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 790 |
BLG81001 | Алекс | Димитров | Цветков | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 780 |
BLG81011 | Ивана | Иванова | Тодорова | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 780 |
BLG81014 | Стела | Стоянова | Заваринова | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 780 |
BJ1002 | Алекса | Каменова | Каменова | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 780 |
BSNBU1008 | Виктория | Иванова | Петкова | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 780 |
PZ1002 | Венислава | Яворова | Пенова | 1 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 780 |
SZ1004 | Дамян | Дамянов | Генов | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 780 |
SZ1016 | Нина | Светославова | Славова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 780 |
BLG81005 | Анна | Кирилова | Качулска | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 760 |
BSNBU1003 | Антон | Валентинов | Георгиев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 760 |
BSNBU1009 | Георги | Искренов | Манолов | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 760 |
BSNBU1011 | Елина | Диманова | Йолдова | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 760 |
BSNBU1015 | Кристиан | Руменов | Андреев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 760 |
LV1001 | Георги | Георгиев | Борисов | 1 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 760 |
SZ1008 | Екатерина | Николаева | Трифонова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 760 |
BLG81003 | Алексия | Красимирова | Джавелкова | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 750 |
BSNBU1001 | Александър | Георгиев | Атанасов | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 740 |
BSNBU1023 | Станислав | Иванов | Боев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 740 |
BSNBU1014 | Карина | Александрова | Танева | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 730 |
RUC1005 | Иван | Светославов | Стоянов | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 730 |
RUC1007 | Ивана | Тодорова | Москова | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 730 |
BJ1007 | Илия | Иванов | Миланов | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 720 |
BJ1009 | Христина | Викторова | Панева | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 720 |
BSNBU1002 | Александър | Андреев | Клековкин | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 720 |
BSNBU1016 | Максим | Янчев | Янчев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 720 |
PR1008 | Теодора | Боянова | Стоева | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 720 |
SZ1006 | Динка | Павлова | Дионисиева | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 720 |
VCS1007 | Симона | Владимирова | Иванова | 1 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 720 |
KU1001 | Георгия | Димитрова | Георгиева | 1 | 5. ОУ "Христо Ботев" | Кюстендил | 720 |
PNG1005 | Тимона | Любенова | Трахнова | 1 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 715 |
PVHD1012 | Николай | Божидаров | Стойчев | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 715 |
PVHD1005 | Божидар | Христов | Терзиев | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 715 |
KB1002 | Габриел | Ганчев | Тодоров | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 715 |
ГРУПА D | |||||||
BSNBU1007 | Виктория | Йорданова | Георгиева | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 710 |
BSNBU1012 | Ивайла | Калинова | Ламбева | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 710 |
RUC1008 | Калина | Александрова | Тотева | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 710 |
BLG81004 | Ангел | Яворов | Хаджиев | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 700 |
BLG81008 | Габриела | Мирославова | Филатова | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 700 |
BJ1005 | Дарина | Ивайлова | Иванова | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 700 |
BSNBU1005 | Борислав | Константинов | Стойчев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 700 |
BSNBU1024 | Станислав | Мирославов | Цветков | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 700 |
PZ1001 | Антоний | Спасов | Дичев | 1 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 700 |
PR1004 | Лилия | Ивайлова | Николаева | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 700 |
PR1006 | Соня | Йовчева | Терзийска | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 700 |
PMGK1001 | Андон | Николов | Данков | 1 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 700 |
SZ1012 | Магдалена | Николаева | Трифонова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 700 |
BSNBU1021 | Никол | Живкова | Иванова | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 690 |
BSNBU1022 | Симеон | Миленов | Кралев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 690 |
BSAS1008 | Ралица | Петрова | Славова | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 690 |
RUC1001 | Валентина | Миленова | Христова | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 690 |
RUC1006 | Иван | Драгомиров | Друмев | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 690 |
SZ1017 | Нора | Иванова | Тодорова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 690 |
BLG81012 | Радослава | Недялкова | Василева | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 680 |
BSAS1005 | Даниел | Станимиров | Познаков | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 680 |
PNG1001 | Деян | Петков | Чолаков | 1 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 670 |
SZ1010 | Ивелин | Божидаров | Петров | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 670 |
BJ1006 | Деяна | Деянова | Димитрова | 1 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 660 |
VCS1001 | Виктория | Стоянова | Георгиева | 1 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 660 |
LV1004 | Ивет | Серьожева | Червенкова | 1 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 660 |
SZ1007 | Ева | Славова | Златарова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 660 |
SZ1013 | Мая | Михайлова | Димова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 660 |
BSNBU1018 | Мартин | Николаев | Матеев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 640 |
PNG1003 | Нели | Илиянова | Недкова | 1 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 640 |
PNG1004 | Николета | Димитрова | Ненова | 1 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 640 |
BL1002 | Ема | Ивайлова | Великова | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 640 |
BSAS1002 | Алекса | Наскова | Статева | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 630 |
BASA1011 | Християн | Атанасов | Гроздев | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 630 |
PVHD1011 | Катрин | Трендафилова | Маринова | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 630 |
BL1007 | Станислава | Андреевна | Иванова | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 630 |
BSAS1009 | Сиана | Костова | Славова | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 620 |
BSAS1010 | Симона | Добринова | Денева | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 620 |
PR1005 | Росен | Живков | Жечев | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 620 |
BL1004 | Иван | Георгиев | Георгиев | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 620 |
SZ1020 | Стелиана | Стоянова | Тончева | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 615 |
SZ1024 | Цветина | Георгиева | Георгиева | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 615 |
BLG81002 | Александър | Кирилов | Чапкънов | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 610 |
PVHD1001 | Алексия | Любомирова | Караатанасова | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 610 |
SFV1003 | Калина | Димова | Пашова | 1 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 610 |
SFV1004 | Мариам | Станиславова | Сидерова | 1 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 610 |
SZ1018 | Радостин | Стоянов | Христов | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 610 |
PNG1002 | Елена | Христова | Каракашева | 1 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 605 |
BLG81013 | Симеон | Славейков | Попдимитров | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 600 |
BSAS1004 | Георги | Деянов | Аладжов | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 600 |
PR1007 | Стефани | Георгиева | Георгиева | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 600 |
PR1009 | Янислав | Георгиев | Георгиев | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 600 |
BL1001 | Богоя | Иванова | Ботева | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 600 |
SZ1019 | Рая | Боянова | Петрова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 600 |
SZ1022 | Теодор | Германов | Германов | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 600 |
BSNBU1027 | Христо | Георгиев | Гюзелев | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 590 |
PVHD1002 | Ана | Уан | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 590 | |
PVHD1003 | Анна-Мария | Тодорова | Тодорова | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 590 |
PVHD1006 | Васил | Николаев | Понев | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 590 |
PVHD1008 | Дарина | Пламенова | Дингилева | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 590 |
PVHD1010 | Иван | Стилянов | Дамянов | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 590 |
PVHD1014 | Христина | Стоянова | Топалова | 1 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 590 |
PR1001 | Алейна | Мехмедова | Мустафова | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 590 |
PR1002 | Даяна | Станиславова | Тодорова | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 590 |
RUC1002 | Велислав | Веселинов | Георгиев | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 590 |
RUC1003 | Георги | Веселинов | Георгиев | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 590 |
SZ1011 | Илиян | Ленков | Щилянов | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 590 |
RUC1009 | Симона | Стилиянова | Грозева | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 580 |
RUC1011 | Теодор | Теодоров | Ангеловски | 1 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 580 |
BL1005 | Никол | Ивайлова | Ненчева | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 580 |
SFV1001 | Боян | Александров | Шопов | 1 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 570 |
PR1003 | Кристиян | Димитров | Христов | 1 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 560 |
BL1006 | Симона | Стилянова | Балташка | 1 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 560 |
SZ1014 | Моника | Веселинова | Кисьова | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 550 |
LV1003 | Елица | Кирилова | Драганова | 1 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 540 |
LV1005 | Тедислава | Иванова | Петрова | 1 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 540 |
KB1003 | Георги | Веселинов | Янев | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 530 |
KB1008 | Калоян | Красимиров | Борилков | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 530 |
KB1009 | Никол | Костова | Стойчева | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 530 |
KB1010 | Станимир | Златков | Коев | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 530 |
SZ1021 | Стефан | Миленов | Димитров | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 530 |
SZ1023 | Теодор | Стойчев | Тодоров | 1 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 530 |
LV1002 | Деница | Петкова | Димитрова | 1 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 520 |
BLG81016 | Юлиян | Миленов | Барков | 1 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 500 |
BSAS1006 | Кристиан | Йорданов | Атанасов | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 500 |
BSMHB1003 | Стефан | Кирилов | Калев | 1 | СУ "Христо Ботев" | Бургас, кв. Черно море | 500 |
VCS1004 | Емилия | Кирилова | Няголова | 1 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 500 |
VCS1005 | Кристиян | Даниелов | Дянков | 1 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 500 |
BSNBU1026 | Тодор | Антонов | Тороманов | 1 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 490 |
BSMHB1001 | Гюлшен | Васви | Хюсеин | 1 | СУ "Христо Ботев" | Бургас, кв. Черно море | 490 |
BSMHB1002 | Михаил | Милчев | Карталов | 1 | СУ "Христо Ботев" | Бургас, кв. Черно море | 490 |
BSMHB1004 | Габриела | Калоянова | Галинова | 1 | СУ "Христо Ботев" | Бургас, кв. Черно море | 490 |
BSAS1003 | Мария | Махайлова | Николова | 1 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 480 |
KB1001 | Валентин | Пенчев | Железов | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 480 |
KB1004 | Георги | Галинов | Радиев | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 440 |
KB1007 | Димитър | Йорданов | Димитров | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 410 |
VCS1003 | Георги | Георгиев | Андреев | 1 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 400 |
KB1005 | Димитър | Димитров | Милков | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 400 |
KB1006 | Димитър | Христов | Блецов | 1 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 400 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
GB2002 | Тереза | Иванова | Иванова | 2 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 960 |
BLG82018 | Рафаил-Исаак | Константину | Пириллис | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 900 |
BJ2002 | Йоанна | Йоанни | Мантзуни | 2 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 900 |
VLK2001 | Аделина | Аднанова | Халилова | 2 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 900 |
RULD2001 | Алейна | Мутлу | 2 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 890 | |
VCS2001 | Габриела | Томова | Драганова | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 880 |
VGM2003 | Ванеса | Цветелинова | Гуркова | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 880 |
GB2004 | Александър | Радославов | Савеков | 2 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 880 |
PMGK2001 | Александра | Николова | Данкова | 2 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 880 |
VCS2008 | Станислав | Минчев | Кисьов | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 870 |
ГРУПА В | |||||||
BLG22002 | Виктория | Василева | Чонева | 2 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 855 |
BJ2001 | Аделина | Адриан | Младенова | 2 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 850 |
BJ2003 | Теодор | Петков | Петков | 2 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 850 |
VGM2006 | Деян | Николаев | Иванов | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 850 |
RUC2001 | Виктория | Петрова | Петрова | 2 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 850 |
RULD2002 | Ноа | Игорева | Ройтман | 2 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 850 |
BLG82012 | Мария-Магдалена | Николова | Николова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 840 |
BLG82014 | Надежда | Ганчова | Иванова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 840 |
KI2001 | Валентина | Станимирова | Димитрова | 2 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 840 |
BLG82009 | Камелия | Емилианова | Иванова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 830 |
PZ2001 | Александра | Илиянова | Стоянова | 2 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 830 |
BLG82004 | Габриела | Владимирова | Тагарева | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 820 |
BLG82011 | Лина | Костадинова | Джалева | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 820 |
BLG82015 | Наталия | Аспарухова | Зашева | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 820 |
BLG82010 | Кристиян | Венциславов | Иванов | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 810 |
VCS2002 | Гергана | Георгиева | Георгиева | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 800 |
VCS2004 | Йордан | Панчев | Йорданов | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 800 |
PMGK2002 | Андреа | Димитрова | Демирева | 2 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 800 |
RZ2009 | Росица | Росенова | Шишкова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 800 |
SFV2007 | Тайра | Мелтемова | Ридваева | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 800 |
BK2001 | Браян | Руменов | Бинков | 2 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 800 |
BLG82006 | Екатерина | Петрова | Марценкова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 800 |
PNG2009 | Радина | Стойкова | Врагова | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 800 |
ГРУПА С | |||||||
BLG82003 | Борислава | Григорова | Георгиева | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 780 |
VCS2003 | Емма | Тихомирова | Койчева | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 780 |
GB2003 | Момчил | Момчилов | Капитаное | 2 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 780 |
KI2003 | Ивана | Иванова | Колева | 2 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 780 |
LV2006 | Ния | Радославова | Стефанова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 780 |
PNG2001 | Антония | Янкова | Елкина | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 780 |
PNG2008 | Никол | Стефанова | Иванова | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 780 |
RZ2005 | Кристина | Ивайлова | Стефанова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 780 |
BL2005 | Лидия | Михайлова | Кънчева | 2 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 780 |
TUYY2002 | Краси | Паскова | Желязкова | 2 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 780 |
BLG22003 | Деян | Дениславов | Чонев | 2 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 760 |
VCS2005 | Магдалена | Цветомирова | Иванова | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 760 |
RZ2006 | Мария | Божидарова | Стефанова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 760 |
RZ2007 | Никол | Николаева | Нейкова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 760 |
LV2003 | Валерия | Танева | Велизарова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 750 |
LV2005 | Николай | Христов | Христов | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 750 |
BL2004 | Константин | Валентинов | Янков | 2 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 750 |
BL2006 | Мартина | Боянова | Василева | 2 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 750 |
SFV2005 | Мария | Руменова | Манева | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 750 |
BLG82020 | Симона | Георгиева | Георгиева | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 740 |
KI2002 | Дария | Миткова | Цочева | 2 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 740 |
HS2001 | Ана-Мария | Василева | Петрова | 2 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 740 |
HS2002 | Златинела | Янкова | Войникова | 2 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 740 |
PZ2006 | Сияна | Спасова | Сеферинкина | 2 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 730 |
PNG2004 | Елисавета | Каменова | Каменова | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 730 |
RUC2002 | Ема | Цветанова | Цанева | 2 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 730 |
BL2002 | Виктория | Хрисимирова | Христова | 2 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 730 |
BL2003 | Йоана | Иванова | Кюмюрджийска | 2 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 730 |
SFV2006 | Мартин | Георгиев | Пешев | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 720 |
VGM2004 | Ванеса | Цанкова | Цветкова | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 720 |
VGM2007 | Емануил | Яворов | Стойнев | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 720 |
PMKM2001 | Ангел | Боянов | Дочев | 2 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карлово | 720 |
BSAS2003 | Валентина | Стойкова | Видева | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 720 |
BSNG2001 | Стефан | Тодоров | Караянов | 2 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | 720 |
VCS2006 | Мартин | Миленов | Петров | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 720 |
VGM2002 | Биляна | Светлозарова | Петрова | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 720 |
VC2001 | Дилян | Желязков | Ростиславов | 2 | Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК | Варна | 720 |
BSNBU2002 | Ана | Стаматова | Папаринова | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 720 |
KB2003 | Ванеса | Костадинова | Бозукова | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 720 |
ГРУПА D | |||||||
RZ2008 | Преслава | Валентинова | Василева | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 710 |
RZ2004 | Ипек | Антонова | Красимирова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 710 |
SFV2008 | Теа | Пламенова | Тодорова | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 710 |
BLG82005 | Габриела | Григорова | Василева | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 710 |
BLG82007 | Ема | Владимирова | Дамянова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 710 |
BLG82013 | Моника | Венциславова | Йорданова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 710 |
KI2004 | Таня | Минчева | Минчева | 2 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 705 |
PZ2003 | Велина | Сашова | Мечкарова | 2 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 705 |
PZ2005 | Деница | Стоянова | Халачева | 2 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 705 |
SFV2003 | Калоян | Ивайлов | Катерски | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 705 |
SFV2009 | Теодор | Георгиев | Георгиев | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 705 |
LV2004 | Габриела | Георгиева | Нанкова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 705 |
PNG2003 | Дарина | Божидарова | Машева | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 705 |
BK2002 | Тома | Весков | Томов | 2 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 700 |
BLG82019 | Росен | Станоев | Тодоров | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 700 |
GB2001 | Никоела | Спасова | Колева | 2 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 700 |
LV2002 | Борислава | Милчева | Атанасова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 700 |
LV2007 | Радослава | Здравкова | Дафинова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 700 |
LV2008 | Цветелина | Георгиева | Миленова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 700 |
PZ2002 | Анна | Станиславова | Благова | 2 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 700 |
PNG2005 | Ивайло | Кирилов | Богоев | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 700 |
PNG2007 | Максимилиан | Кръстев | Нанов | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 700 |
PNG2011 | Стилиян | Георгиев | Ралчев | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 700 |
PNG2014 | Цветиана | Костадинова | Раленекова | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 700 |
RZ2002 | Борислава | Бориславова | Генчева | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 700 |
SFV2002 | Виктория | Кирилова | Илиева | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 700 |
SFV2004 | Маргарита | Димитрова | Велкова | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 700 |
BLG22001 | Венцислав | Венциславов | Стефанов | 2 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 690 |
BLG82017 | Радослава | Радославова | Доленска | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 690 |
BSAS2001 | Александър | Веселинов | Стоилов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 690 |
VC2002 | Ния | Валентинова | Василева | 2 | Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК | Варна | 690 |
BL2001 | Атанас | Георгиев | Демиров | 2 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 690 |
BLG22005 | София | Любчова | Миланова | 2 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 680 |
BLG22006 | Стоян | Красимиров | Ушатов | 2 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 680 |
VGM2008 | Магдалена | Йорданова | Стоянова | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 680 |
PNG2006 | Иван | Стойов | Зяпков | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 680 |
SFV2001 | Анна-Мария | Божидарова | Момерин | 2 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 680 |
BLG82008 | Ивана | Александрова | Мицова | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 670 |
BSNBU2006 | Ванина | Галинова | Янева | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 670 |
BSNBU2007 | Даниил | Сергеевич | Станченко | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 670 |
BSAS2006 | Габриела | Венциславова | Желязкова | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 670 |
BSAS2011 | Емил | Асенов | Христов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 670 |
VCS2007 | Пламен | Юлиян | Влаев | 2 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 670 |
LODM2003 | Емануела | Петьова | Петрова | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 670 |
BSNBU2008 | Емил | Светланов | Ангелов | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 660 |
BSNBU2011 | Николай | Николаев | Костов | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 660 |
BSAS2016 | Лора | Деянова | Атанасова | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 660 |
PZ2004 | Даниел | Бойков | Соколов | 2 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 660 |
PNG2002 | Виктор | Петров | Петров | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 660 |
PNG2013 | Теодора | Николаева | Ракова | 2 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 660 |
RZ2001 | Ая | Диянова | Дескова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 660 |
RZ2003 | Зелиха | Атанасова | Димитрова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 660 |
BLG82001 | Александър | Антонов | Ангелов | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 650 |
BLG82016 | Радослав | Илиянов | Бойчев | 2 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 650 |
BSAS2005 | Виктор | Светославов | Калчев | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 650 |
BSAS2002 | Александър | Стоянов | Иванов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 640 |
BSAS2004 | Виктор | Иванов | Генов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 640 |
BSAS2007 | Даная | Янева | Колева | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 640 |
BSAS2010 | Димитър | Янев | Величков | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 640 |
BSAS2012 | Ивайло | Младенов | Иванов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 640 |
LV2001 | Андрея | Мирославова | Михайлова | 2 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 640 |
LODM2005 | Марилена | Иванова | Николова | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 640 |
LODM2007 | Цветелина | Красимирова | Бобева | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 640 |
RZ2010 | Самуил | Самуилов | Цонев | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 640 |
BSAS2018 | Никола | Стефанов | Новаков | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 630 |
BSAS2026 | Цветан | Петров | Жеков | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 630 |
TUYY2001 | Ана-Никол | Ивелинова | Златарова | 2 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 630 |
BSNBU2003 | Антония | Георгиева | Танева | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 620 |
BSAS2008 | Денис | Петров | Иванов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 620 |
BSAS2009 | Димитър | Димитров | Христакиев | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 620 |
LODM2004 | Ивайло | Асенов | Асенов | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 620 |
BSAS2013 | Ирина | Стоянова | Панайотова | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 610 |
BSAS2014 | Кирил | Стойков | Генчев | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 600 |
BSAS2015 | Константин | Тодоров | Бимбелов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 600 |
BSAS2025 | Стелиян | Мирославов | Илиев | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 600 |
BSNBU2012 | Мартин | Николаев | Николов | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 590 |
VGM2001 | Адриана | Стойчева | Димитрова | 2 | СУ "Гео Милев" | Варна | 590 |
LODM2006 | Росен | Росенов | Димов | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 580 |
BSNBU2001 | Александър | Атанасов | Суански | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 560 |
BSAS2020 | Павел | Свиленов | Великов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 540 |
KB2004 | Габриела | Димитрова | Атанасова | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 540 |
LODM2002 | Велияна | Димитрова | Боянова | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 540 |
BSNBU2004 | Алексей | Михайлович | Ледов | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 520 |
BSNBU2009 | Йоана | Стоянова | Тенева | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 520 |
KB2002 | Ванеса | Петева | Русева | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 520 |
KB2005 | Георги | Стефанов | Кенов | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 520 |
BSNBU2010 | Кристиан | Николаев | Христов | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 510 |
BSAS2023 | Ралица | Димитрова | Михова | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 510 |
KB2010 | Ивайло | Иванов | Тодоров | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 510 |
LODM2001 | Ангел | Ангелов | Томов | 2 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 510 |
BSAS2022 | Петър | Веселинов | Георгиев | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 500 |
KB2009 | Досислав | Ганчев | Тодоров | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 500 |
BSNBU2005 | Божидар | Божидаров | Узунов | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 490 |
BSNBU2013 | Сами | Хишем | Бенбузид | 2 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 490 |
BSAS2021 | Петко | Свиленов | Великов | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 490 |
BSAS2024 | Свилена | Свиленова | Великова | 2 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 490 |
KB2007 | Даная | Атанасова | Вълкова | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 490 |
KB2012 | Максим | Иванов | Иванов | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 490 |
КВ2013 | Даниил | Андреевич | Баулин | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 490 |
KB2001 | Андрея | Георгиева | Иванова | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 480 |
KB2006 | Гергана | Рангелова | Денева | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 480 |
KB2008 | Дилян | Георгиев | Дочев | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 400 |
KB2011 | Калоян | Димитров | Колев | 2 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 400 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
BSAS3002 | Антония | Красимирова | Митева | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 910 |
GB3018 | Ноела | Валериева | Йоткова | 3 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 900 |
HS3002 | Йоан | Пламенов | Генадиев | 3 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 890 |
BLGC3001 | Виктория | Димитрова | Стефанова | 3 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 840 |
BSNG3001 | Виктория | Радостинова | Йорданова | 3 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | 840 |
RULD2003 | Филип | Красимиров | Тоджаров | 3 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 840 |
GDKM3008 | Мариана | Руменова | Тигалонова | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 830 |
HS3004 | Маги | Ангелова | Абрашева | 3 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 830 |
BLGC3007 | Мария | Ангелова | Георгиева | 3 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 825 |
PNG3003 | Даная | Бориславова | Бобекова | 3 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 825 |
ГРУПА В | |||||||
BSAS3001 | Александра | Янева | Колеолова | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 820 |
GB3003 | Боряна | Николаева | Тодорова | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 820 |
BLGC3003 | Димитър | Илиев | Орков | 3 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 810 |
BLGC3004 | Йоана | Владимирова | Котева | 3 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 810 |
GB3006 | Дарин | Пламенов | Цанков | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 810 |
RZ3004 | Невена | Нелкова | Каспарова | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 810 |
BLG83010 | Силвестър | Йорданов | Велячки | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 800 |
BLGC3005 | Калоян | Стоилков | Календерски | 3 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 800 |
GB3016 | Светослав | Станиславов | Пенков | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 800 |
GDKM3007 | Александра | Наско | Цанова | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 800 |
RUC3003 | Есра | Неждетова | Тейкова | 3 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 800 |
RULD3002 | Георги | Иванов | Гьоков | 3 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 800 |
RZ3008 | Натали | Иванова | Колева | 4 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 800 |
SFIR3001 | Алекс | Цветелин | Протогеров | 3 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 800 |
BLG83011 | Теодора | Валентинова | Петрова | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 790 |
BSNG3002 | Виктория | Николаева | Славова | 3 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | 790 |
GB3010 | Кристиян | Калоянов | Стоянов | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 790 |
BLGC3006 | Марина | Веселинова | Николова | 3 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 780 |
RZ3005 | Никола | Яворов | Дяков | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 780 |
GB3011 | Любомир | Валентинов | Савчев | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 770 |
GB3013 | Мартин | Димитров | Острев | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 770 |
ГРУПА С | |||||||
BSNG3005 | Стела | Елинова | Дойчинова | 3 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | 760 |
GB3012 | Мария | Георгиева | Костова | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 760 |
GB3001 | Александра | Сашева | Попова | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 750 |
PNG3001 | Глория | Стоянова | Щрангова | 3 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 740 |
RUC3002 | Елица | Миленова | Серафимова | 3 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 740 |
BSNG3003 | Димитринка | Петкова | Димова | 3 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | 730 |
GB3015 | Рената-Крис | Ярославова | Алтънова | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 730 |
PZ3001 | Анелия | Данаилова | Комсийска | 3 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 730 |
PZ3002 | Йоанна | Гаврилова | Пенчева | 3 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 730 |
VCS3002 | Михаела | Светломирова | Иванова | 3 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 730 |
GB3004 | Виктор | Василев | Цветков | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 720 |
GB3005 | Виктория | Ивайлова | Димитрова | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 720 |
KI3005 | Лена | Иванова | Колева | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 720 |
PMGK3001 | Атанас | Здравков | Грозев | 3 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 720 |
PMGK3002 | Божидар | Димитров | Кавазов | 3 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 720 |
PMGK3004 | Деница | Костадинова | Фучеджиева | 3 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 720 |
PMGK3005 | Деян | Василев | Динков | 3 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 720 |
PMGK3006 | Николай | Станчов | Иванов | 3 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 720 |
RULD3004 | Райна | Ивайлова | Енчева | 3 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 720 |
VGM3004 | Лилия | Маринова | Маринова | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 720 |
VPS3001 | Александър | Светославов | Тодоров | 3 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 720 |
GB3009 | Ивайло | Юлианов | Стоянов | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 710 |
GDKM3004 | Надежда | Елханова | Чолакова | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 710 |
KZC3001 | Георги | Минчев | Йорданов | 3 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 710 |
BJ3001 | Валери | Валериев | Дахминов | 3 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 700 |
BLG83001 | Андрю | Ивайлов | Петков | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 700 |
BSAS3005 | Ина | Йорданова | Димитрова | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 700 |
BSNBU3004 | Светлана | Станиславова | Танева | 3 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 700 |
BSNG3004 | Константин | Красимиров | Добрев | 3 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | 700 |
GB3008 | Денис | Христов | Христов | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 700 |
GDKM3001 | Стефани | Иванова | Терзиева | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 700 |
GDKM3009 | Валерия | Руменова | Джинева | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 700 |
KI3004 | Кристина | Боянова | Томова | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 700 |
ГРУПА D | |||||||
GB3017 | Симеон | Славов | Симеонов | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 690 |
LODM3006 | Стефани | Руменова | Методиева | 3 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 690 |
RZ3007 | Симона | Тодорова | Руменова | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 690 |
VC3001 | Катерина | Пламенова | Карацанова | 3 | Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК | Варна | 690 |
VGM3002 | Йоана | Иванова | Костадинова | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 690 |
GDKM3002 | Радост | Крумова | Герова | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 690 |
GDKM3005 | Константина | Димитрова | Костова | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 690 |
PZ3003 | Милчо | Бориславов | Генуров | 3 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 690 |
SLV3002 | Ивайло | Желев | Желев | 3 | СУ " Константин Константинов" | Сливен | 690 |
VCS3001 | Иван | Георгиев | Калоянов | 3 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 690 |
VGM3001 | Александра | Ивова | Владимирова | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 690 |
VGM3005 | Ралица | Димитрова | Петрова | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 690 |
GB3014 | Пресиян | Ивайлов | Георгиев | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 680 |
GDKM3003 | Цветелина | Атанасова | Караиванова | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 680 |
PNG3002 | Грета | Стоянова | Дечева | 3 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 680 |
PNG3005 | Марко | Николов | Мечев | 3 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 680 |
RULD3001 | Анна-Мария | Атанасова | Атанасова | 3 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 680 |
SFIR3003 | Мариян | Георгиев | Георгиев | 3 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 680 |
SIOP3001 | Александра | Петрова | Петрова | 3 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 680 |
BSHB3001 | Божидар | Петров | Атанасов | 3 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 670 |
BSNBU3001 | Веселин | Николаев | Желязков | 3 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 660 |
GB3002 | Алина-Васи | Красимирова | Бобойчева | 3 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 660 |
KVVL3001 | Борис | Стойков | Димов | 3 | СУ "Васил Левски" | Карлово | 660 |
PNG3006 | Николай | Николаев | Мехтеров | 3 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 660 |
PZ3004 | Стивън | Данаилов | Стойков | 3 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 660 |
PZ3005 | Цветомир | Ангелов | Стоянов | 3 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 660 |
RZ3002 | Георги | Иванов | Тодоров | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 660 |
RZ3003 | Мерве | Веледова | Бейтулова | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 660 |
KI3006 | Стефания | Стефанова | Татарова | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 650 |
VGM3006 | Румяна | Георгиева | Лазарова | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 650 |
VGM3007 | Цветомира | Иванова | Колева | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 650 |
ВК3001 | Цветина | Здравкова | Здравкова | 3 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 640 |
GDKM3006 | Ивана | Димитрова | Крушовска | 3 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 640 |
BLG23002 | Габриела | Лъчезарова | Ризова | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 630 |
BLG23005 | Любомир | Владимиров | Ненков | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 630 |
BLG23009 | Светлана | Петрова | Иванчова | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 630 |
BLG83004 | Елизабет | Светославова | Величкова | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 630 |
BLG83009 | Петя | Венциславова | Бръндева | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 630 |
BSAS3007 | Николай | Димитров | Дургов | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 630 |
BSNBU3002 | Лазар | Делянов | Лазаров | 3 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 630 |
RULD3003 | Никола | Светлинов | Цветков | 3 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 630 |
RZ3001 | Ангел | Бисеров | Божанов | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 630 |
BLG23001 | Александър | Светославов | Арабаджиев | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 620 |
PNG3004 | Деница | Петрова | Левичарова | 3 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 620 |
RUC3004 | Радина | Радославова | Стефанова | 3 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 620 |
BSAS3006 | Кристиян | Миленов | Георгиев | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 610 |
BSHB3002 | Божидара | Петрова | Стоянова | 3 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 610 |
BSHB3004 | Нели | Желязкова | Желева | 3 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 600 |
SIOP3002 | Валентин | Иванов | Иванов | 3 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 600 |
BSNBU3003 | Николай | Станиславов | Червенков | 3 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 590 |
RUC3005 | Розалина | Зорницова | Златева | 3 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 590 |
BLG23003 | Ива | Малинова | Заимова | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 580 |
SLV3001 | Денис | Павлов | Георгиев | 3 | СУ " Константин Константинов" | Сливен | 570 |
KI3002 | Иван | Василев | Димитров | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 560 |
SIOP3003 | Кристофър | Ивайлов | Георгиев | 3 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 560 |
KB3001 | Велин | Стоянов | Николов | 3 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 540 |
KB3002 | Габриела | Иванова | Георгиева | 3 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 540 |
KB3003 | Никола | Стоянов | Николов | 3 | СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карнобат | 540 |
BSAS3011 | Явор | Янчев | Георгиев | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 530 |
BSAS3008 | Петър | Василев | Илиев | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 520 |
KI3003 | Йоанна | Стефанова | Татарова | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 520 |
LODM3002 | Александрия | Светлин | Райкова | 3 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 520 |
KI3007 | Християна | Янкова | Вълканова | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 510 |
BLG23006 | Мартин | Ангелов | Ризов | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 500 |
BLG23008 | Николай | Николай | Вълов | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 500 |
BSAS3003 | Дамян | Стоянов | Димов | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 500 |
BSAS3004 | Димана | Димитрова | Давидова | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 500 |
LODM3003 | Илияна | Людмилова | Илиева | 3 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 500 |
LODM3005 | Симона | Светломирова | Василева | 3 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 500 |
BSAS3009 | Симеон | Георгиев | Симеонов | 3 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 490 |
BLG23004 | Иван | Стойков | Стоименов | 3 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 480 |
LODM3001 | Александра | Валентинова | Кирилова | 3 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 460 |
KI3001 | Галена | Руменова | Койнова | 3 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 450 |
SLV3003 | Ивайло | Стефанов | Иванов | 3 | СУ " Константин Константинов" | Сливен | 430 |
LODM3004 | Йоаннис | Василиос | Клирономос | 3 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 420 |
PMGK3003 | Васко | Тенчев | Атанасов | 3 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 420 |
RZ3006 | Петя | Галинова | Димитрова | 3 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 400 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
BJ4001 | Георги | Виталиев | Потоцкий | 4 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 990 |
RULD4003 | Калина | Цветелинова | Стоянова | 4 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 930 |
HS4007 | Михаела | Иванова | Иванова | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 920 |
VLK4006 | Илина | Йорданова | Димитрова | 4 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 910 |
KZC4001 | Александър | Тошков | Попминчев | 4 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 910 |
BSNBU4010 | Ивайла | Димитрова | Неделчева | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 895 |
LV4005 | Любена | Боянова | Георгиева | 4 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 885 |
VCS4002 | Владимир | Велиславов | Найденов | 4 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 880 |
VLK4002 | Виктория | Николаева | Желязкова | 4 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 880 |
HS4008 | Самир | Касим | Касим | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 880 |
ГРУПА B | |||||||
VGM4001 | Бианка | Стефан | Ставрева | 4 | СУ "Гео Милев" | Варна | 870 |
RULD4001 | Ванина | Емилианова | Дикова | 4 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 870 |
VLK4003 | Дилян | Иванов | Иванов | 4 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 865 |
RZ4001 | Анна | Росенова | Шишкова | 4 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 865 |
HS4003 | Ева | Стойчева | Айвазова | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 865 |
VGM4003 | Дамян | Борисов | Попов | 4 | СУ "Гео Милев" | Варна | 860 |
RZ4002 | Никол | Владимирова | Рацова | 4 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 860 |
VLK4004 | Димитър | Димитров | Кунев | 4 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 850 |
GB4002 | Тея | Красимир | Петрова | 4 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 850 |
BSNBU4008 | Дарина | Николаева | Митрева | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 820 |
VLK4001 | Асен | Мирославов | Балев | 4 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 820 |
GB4001 | Анета | Драгомирова | Димова | 4 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 820 |
BLGC4003 | Светослав | Спасов | Иванов | 4 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 815 |
VGM4002 | Виктор | Симеонов | Попов | 4 | СУ "Гео Милев" | Варна | 815 |
BSNBU4004 | Вероника | Павлова | Михова | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 810 |
RULD4002 | Дария | Миленова | Добрева | 4 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 800 |
RULD4004 | Кристина | Георгиева | Петкова | 4 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 800 |
BSBM4003 | Елена | Руменова | Кесерджиева | 4 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 800 |
BSNBU4013 | Ния | Александрова | Стоянова | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 795 |
RULD4005 | Моника | Кора | Якобсен | 4 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 795 |
BSNBU4014 | Тодор | Николаев | Петров | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 790 |
LV4003 | Ивана | Светославова | Иванова | 4 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 785 |
SIOP4001 | Ния | Бориславова | Атанасова | 4 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 785 |
ГРУПА C | |||||||
VLK4005 | Евгения | Станимирова | Димитрова | 4 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 765 |
BSNBU4009 | Деница | Иванова | Дойчева | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 760 |
VGM4004 | Никола | Галинов | Балчев | 4 | СУ "Гео Милев" | Варна | 760 |
HS4006 | Мина | Евгениева | Колева | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 760 |
BLG24002 | Цветанка | Василева | Василева | 4 | 2. ОУ "Димитър Благоев" | Благоевград | 745 |
BSBM4004 | Ивайла | Георгиева | Христова | 4 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 745 |
BLGC4002 | Димитър | Теодоров | Велчев | 4 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 740 |
KZC4004 | Йордан | Станимиров | Велков | 4 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 740 |
HS4005 | Емилия | Владимирова | Димитрова | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 740 |
KZC4003 | Делян | Костадинов | Младенов | 4 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 730 |
KZC4006 | Цветан | Николаев | Дюлгеров | 4 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 730 |
LV4004 | Йоанна | Христова | Петрова | 4 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 730 |
BSBM4002 | Ванеса | Ангелова | Калинкова | 4 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 720 |
SFIR4002 | Георги | Живков | Даскалов | 4 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 720 |
BSVA4002 | Николай | Василев | Деспотов | 4 | ОУ "Васил Априлов" | Бургас | 715 |
BSNBU4011 | Калоян | Георгиев | Демирев | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 710 |
BSBM4005 | Сияна | Тодорова | Майсторова | 4 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 710 |
BSVA4001 | Марио | Ивелинов | Златев | 4 | ОУ "Васил Априлов" | Бургас | 700 |
SFIR4003 | Йоана | Христианова | Церовска | 4 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 700 |
LV4002 | Венцислав | Венциславов | Георгиев | 4 | ОУ "Максим Горки" | Левски | 690 |
BLG84006 | Румяна | Руменова | Попова | 4 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 685 |
BSNBU4015 | Цветан | Николаев | Кирилов | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 670 |
HS4004 | Ева-Мария | Кирилова | Кирилова | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 670 |
BSHB4001 | Димитър | Георгиев | Димитров | 4 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 660 |
BLGC4004 | Стефани | Стефанова | Бандутова | 4 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 650 |
BSNBU4007 | Виктория | Панайотова | Пейчева | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 650 |
KU4003 | Мила | Стефанова | Митова | 4 | 5. ОУ "Христо Ботев" | Кюстендил | 650 |
BSHB4003 | Маноел | Георгиев | Димитров | 4 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 645 |
BSNBU4003 | Борислав | Стоянов | Георгиев | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 630 |
PNG4001 | Георги | Богомилов | Чардаков | 4 | СУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 620 |
PZ4001 | Любомира | Петрова | Шаркова | 4 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 620 |
SP4005 | Христиана | Христова | Мутафчиева | 4 | НУ "Неделя Петкова" | Сопот | 620 |
KU4001 | Андреа | Велизарова | Георгиева | 4 | 5. ОУ "Христо Ботев" | Кюстендил | 620 |
PR4003 | Никол | Ивайлова | Николаева | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 620 |
PR4004 | Никол | Петрова | Христова | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 620 |
ГРУПА D | |||||||
BLG84001 | Валентина | Димитрова | Стайкова | 4 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 610 |
BSHB4005 | Пламен | Росенов | Дайлянов | 4 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 610 |
BSHB4006 | Теодора | Златинова | Вълева | 4 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 610 |
VCS4001 | Александър | Валентинов | Вълков | 4 | Частна занималня "Клас Вени" | Варна | 610 |
BLG84002 | Доника | Тодорова | Търнарова | 4 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 605 |
BLG84004 | Ивона | Росенова | Веселинова | 4 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 600 |
SP4002 | Милен | Данаилов | Семков | 4 | НУ "Неделя Петкова" | Сопот | 600 |
BSHB4002 | Димитър | Атанасов | Костов | 4 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 590 |
SP4001 | Ивайла | Ивелинова | Димитрова | 4 | НУ "Неделя Петкова" | Сопот | 590 |
SFIR4001 | Валентина | Георгиева | Калчева | 4 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 590 |
BSNBU4002 | Александър | Пламенов | Мавров | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 580 |
HS4002 | Виктория | Станимирова | Петрова | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 580 |
SP4003 | Надежада | Генчева | Гавраилова | 4 | НУ "Неделя Петкова" | Сопот | 575 |
VC4001 | Йоанна | Мирославова | Тодорова | 4 | Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК | Варна | 570 |
PZ4002 | Натали | Иванова | Джокова | 4 | ОУ "Любен Каравелов" | Пазарджик | 570 |
PR4002 | Иваела | Андрианова | Александрова | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 570 |
HS4001 | Антония | Николаева | Стоименова | 4 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 570 |
BSHB4004 | Петя | Павлинова | Златева | 4 | ОУ "Христо Ботев" | Бургас | 550 |
LODM4001 | Дарина | Георгиева | Борисова | 4 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 550 |
PR4005 | Ния | Антонова | Йовчева | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 550 |
PR4008 | Стефан | Миленов | Тунчев | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 550 |
BSNBU4001 | Александра | Вадимовна | сидоренко | 4 | НБУ "Михаил Лъкатник" | Бургас | 540 |
PR4007 | Симона | Станиславова | Тодорова | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 530 |
SP4004 | Радомир | Иванов | Данаилов | 4 | НУ "Неделя Петкова" | Сопот | 510 |
SP4006 | Деница | Пламенова | Донкова | 4 | НУ "Неделя Петкова" | Сопот | 510 |
PR4001 | Александър | Живков | Андонов | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 500 |
TUYY4001 | Иван | Диянов | Дяков | 4 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 500 |
PR4006 | Ралица | Георгиева | Славова | 4 | 1. ОУ "Христо Смирненски" | Провадия | 490 |
KI4001 | Божидар | Красимиров | Динков | 4 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 490 |
KI4002 | Ивайла | Мирославова | Дамянова | 4 | ЧСУ „Нов век” | Кирилово | 490 |
BLG84003 | Ива | Николаева | Стоева | 4 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 490 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
PMKM5001 | Мартина | Боянова | Дочева | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Карлово | 840 |
BLG85001 | Кристина | Пламенова | Пацова | 5 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 810 |
GB5001 | Александър | Недялков | Алексиев | 5 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 800 |
BLGC5002 | Кристиян | Лъчезаров | Панов | 5 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 790 |
BSNBU5002 | Виктория | Станкова | Димова | 5 | ППМГ "Акад. Никола Обрешков" | Бургас | 790 |
VLK5007 | Дарина | Маринова | Димитрова | 5 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 790 |
VLK5008 | Деница | Христова | Радева | 5 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 790 |
KZC5001 | Георги | Бориславов | Петров | 5 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 790 |
BSNBU5007 | Георги | Иванов | Пеев | 5 | СУ "Димчо Дебелянов" | Бургас | 780 |
VLK5005 | Алпер | Мустафов | Алиосманов | 5 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 780 |
ГРУПА B | |||||||
BSNBU5008 | Борис | Павлов | Михайлов | 5 | СУ "Епископ Константин Преславски" | Бургас | 770 |
KVVL5004 | Лилия | Йорданова | Дунеловска | 5 | СУ "Васил Левски" | Карлово | 770 |
BL5001 | Никола | Венцислав | Славчев | 5 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 770 |
BLG55001 | Преслава | Петрова | Сеганова | 5 | 5. СУ "Георги Измирлиев" | Благоевград | 760 |
GDKM5001 | Кристияна | Калоянова | Владимирова | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 760 |
SA5001 | Валентин | Генов | Ангелов | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | 760 |
RUMG5001 | Димитър | Диянов | Георгиев | 5 | ПМГ "Баба Тонка" | Русе | 760 |
RZ5001 | Мануела | Стоянова | Стоянова | 5 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 750 |
RZ5003 | Християн | Каменов | Костов | 5 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 740 |
RUC5001 | Симона | Симеонова | Младенова | 5 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 740 |
LODM5001 | Боряна | Адриянова | Личова | 5 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 730 |
RULD5004 | Михаил | Александров | Николов | 5 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 730 |
SA5003 | Стоил | Спартаков | Димитров | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | 730 |
PMGK5001 | Запрян | Желязков | Павлов | 5 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 720 |
RZNI5001 | Владимир | Дианов | Неделчев | 5 | ОУ "Никола Икономов" | Разград | 720 |
BJ5001 | Богиня | Димитрова | Дахминова | 5 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 710 |
VCS5001 | Александра | Владимирова | Петрова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 710 |
KZC5006 | Кристиана | Миленова | Ботевска | 5 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 710 |
RULD5001 | Алис | Туна | 5 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 710 | |
RULD5006 | Ния | Краснодарова | Недялкова | 5 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 710 |
BJ5002 | Виктория | Ивайлова | Котова | 5 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 710 |
BSNBU5003 | Крис | Иванов | Арабаджиев | 5 | ППМГ "Акад. Никола Обрешков" | Бургас | 710 |
HS5001 | Юсеин | Юмер | Тасим | 5 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 710 |
ГРУПА C | |||||||
BJ5003 | Виктория | Ивайлова | Тодорова | 5 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 700 |
BJ5004 | Йоана | Емилиан | Данчева | 5 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 700 |
BSNBU5005 | Стелла | Диянова | Славова | 5 | ППМГ "Акад. Никола Обрешков" | Бургас | 700 |
BSNBU5009 | Нина | Николаева | Стефанова | 5 | СУ "Епископ Константин Преславски" | Бургас | 700 |
VPS5014 | Яна | Илиянова | Ризова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 700 |
VLK5009 | Деян | Александров | Златев | 5 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 700 |
VLK5010 | Зейнур | Шериф | Хасан | 5 | СУ "Любен Каравелов" | Варна | 700 |
KVVL5003 | Калоян | Стойков | Димов | 5 | СУ "Васил Левски" | Карлово | 700 |
KO5001 | Анелия | Цветанова | Колчева | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 700 |
BLG85002 | Кристиян | Мирославов | Ревалски | 5 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 680 |
BSNBU5006 | Стефани | Стоянова | Кирязова | 5 | ППМГ "Акад. Никола Обрешков" | Бургас | 680 |
KO5002 | Мария | Стоянова | Цветанова | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 680 |
KVHP5001 | Василена | Николаева | Нанева | 5 | СУ "Христо Проданов" | Карлово | 670 |
VPS5007 | Елинор | Атанасова | Атанасова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 660 |
RZ5002 | Стела | Петрова | Димитрова | 5 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 660 |
BSBM5002 | Никола | Петков | Кралев | 5 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 650 |
KVHP5003 | Преслав | Бойков | Пръмов | 5 | СУ "Христо Проданов" | Карлово | 650 |
BSNBU5004 | Никола | Валентинов | Ганчев | 5 | ППМГ "Акад. Никола Обрешков" | Бургас | 640 |
BSAS5001 | Тони | Пламенова | Ставрева | 5 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 640 |
BSBM5001 | Мартин | Валентинов | Мартинов | 5 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 640 |
TUHB5001 | Гюляй | Шефкет | Мехмед | 5 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 640 |
VPS5004 | Габриела | Николаева | Колева | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 630 |
KVHP5002 | Донна | Димитрова | Дамянова | 5 | СУ "Христо Проданов" | Карлово | 630 |
VPS5001 | Алекс | Ралев | Христов | 5 | ОУ "П Р Славейков" | Варна | 620 |
RULD5003 | Матю | Петров | Петров | 5 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 620 |
RULD5005 | Никола | Яворов | Николов | 5 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 620 |
SE5003 | Елиза | Мариянова | Минкова | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | 620 |
SH5001 | Стефани | Антонова | Димова | 5 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 620 |
BJ5005 | Мирослава | Екимова | Китова | 5 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 610 |
VPS5013 | Никол | Лазарова | Лазарова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 610 |
GDPMG5001 | Виолета | Димитрова | Дерменджиева | 5 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 610 |
RULD5002 | Ивайла | Йорданова | Илиева | 5 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 610 |
SLV5001 | Панайот | Евтимов | Максимов | 5 | СУ " Константин Константинов" | Сливен | 610 |
BSNBU5001 | Йоана | Иванова | Агафонова | 5 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | 610 |
KVVL5001 | Виктория | Стоянова | Барбова | 5 | СУ "Васил Левски" | Карлово | 610 |
KVVL5002 | Дани | Йорданова | Илиева | 5 | СУ "Васил Левски" | Карлово | 610 |
TUHB5004 | Лора | Диянова | Терзийска | 5 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 610 |
SH5002 | Съби | Тошков | Тодоров | 5 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 610 |
SE5001 | Петър | Георгиев | Вълев | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | 610 |
SZ5001 | Мария | Миленова | Ботева | 5 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 610 |
ГРУПА D | |||||||
TUHB5003 | Имилияна | Венциславова | Йорданова | 5 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 560 |
VCS5002 | Гергана | Галинова | Галенова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 550 |
SIMG5002 | Никол | Тодорова | Стоянова | 5 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 550 |
TUHB5002 | Доа | Решад | Тахирова | 5 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 550 |
SE5002 | Иво | Ивов | Стоянов | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | 540 |
SIOP5001 | Петя | Бориславова | Данова | 5 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 520 |
SIOP5001 | Светлозара | Станиславова | Ковачева | 5 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 520 |
VPS5003 | Владимира | Йорданова | Маджарова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 510 |
SZ5002 | Мая | Недялкова | Христова | 5 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 510 |
VPS5002 | Владимир | Александров | Владимиров | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 500 |
VPS5006 | Елена | Георгиева | Чепишева | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 490 |
SIMG5001 | Мартина | Мартинова | Иванова | 5 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 480 |
VPS5012 | Лилия | Миленова | Антонова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 460 |
VPS5009 | Йоанна | Велизарова | Дякова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 440 |
VPS5010 | Йоанна | Даниелова | Цветанова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 440 |
VPS5011 | Кристиан | Красенов | Петров | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 440 |
VPS5008 | Емануела | Тихомирова | Тодорова | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 410 |
VPS5005 | Георги | Лъчезаров | Бачев | 5 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 320 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
VDE5001 | Гергана | Мирославова | Димитрова | 5 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 820 |
VDE5001 | Лилия | Дамянова | Боянова | 5 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | |
PMAZE5001 | Елица | Христова | Николова | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 800 |
PMAZE5001 | Мария | Димчева | Димитрова | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | |
PMAZE5001 | Мартина | Румен | Досева | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | |
PMAZE5001 | Мила | Николаева | Георгиева | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | |
HAE5001 | Анджела | Диянова | Димитрова | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | 790 |
HAE5001 | Михрибан | Наим | Сали | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
HAE5001 | Симона | Петрова | Желязкова | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
HAE5001 | София | Добромирова | Делева | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
ГРУПА В | |||||||
GDKME5001 | Антония | Илиева | Левакова | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 770 |
GDKME5001 | Христина | Димитрова | Арнаудова | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | |
SAE5001 | Гергана | Костадинова | Арабаджиева | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | 740 |
SAE5001 | Илияна | Георгиева | Пингалова | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | |
SAE5001 | Катерина | Павлинова | Рибарева | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | |
TUYYE5002 | Дениз | Нурай | Невзат | 5 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 730 |
TUYYE5002 | Семих | Садък | Хюсеин | 5 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
TUYYE5001 | Гергана | Златева | Бончева | 5 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 730 |
TUYYE5001 | Пламена | Вескова | Димитрова | 5 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
ГРУПА С | |||||||
SEE5001 | Антоанета | Даниелова | Иванова | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | 710 |
SEE5001 | Александра | Красимирова | Петрова | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | |
SZE5001 | Георги | Тончев | Енев | 5 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | 700 |
SZE5001 | Димитър | Тончев | Енев | 5 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | |
SZE5001 | Мария | Тончева | Енева | 5 | 2. ОУ "П. Р. Славейков" | Стара Загора | |
GDKME5001 | Антъни | Атанасов | Атанасов | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 700 |
GDKME5001 | Николай | Николаев | Витанов | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | |
SAE5002 | Александар | Янев | Каменаров | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | 700 |
SAE5002 | Александър | Емилов | Патронски | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | |
SAE5002 | Иван | Стефанов | Георгиев | 5 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | |
VDE5002 | Елена | Борисова | Асенова | 5 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 670 |
VDE5002 | Надя | Паскалева | Паскова | 5 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | |
VCSE5001 | Виктория | Тодорова | Николова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 650 |
VCSE5001 | Виктория | Антонова | Андонова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE5001 | Доника | Златомирова | Колева | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE5001 | Пламена | Дианова | Проданова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
PMAZE5002 | Ани | Емануилова | Запрянова | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 640 |
PMAZE5002 | Даниела | Костадинова | Костадинова | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | |
ГРУПА D | |||||||
PMAZE5003 | Благой | Ангелов | Енчев | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 620 |
PMAZE5003 | Жаклина | Василева | Петева | 5 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | |
SEE5002 | Виктория | Александрова | Гуглина | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | 620 |
SEE5002 | Стефани | Христова | Христова | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | |
SEE5002 | Кристин | Красимирова | Иванова | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | |
SEE5002 | Моника | Тихомирова | Нихова | 5 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | |
SVE5001 | Иван | Иванов | Мочков | 5 | СУ "Николай Катранов" | Свищов | 610 |
SVE5001 | Йордан | Иванов | Шопов | 5 | СУ "Николай Катранов" | Свищов | |
ROE5001 | Мадлен | Миленова | Маломирова | 5 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 580 |
ROE5001 | Марио | Владиславов | Пашински | 5 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | |
ROE5001 | Теодора | Богомилова | Богданова | 5 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | |
KOE5001 | Александър | Бранимиров | Ангелов | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 570 |
KOE5001 | Божидар | Пламенов | Соколов | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE5001 | Васил | Александров | Алексиев | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE5001 | Диан | Владиславов | Николаев | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE5002 | Габриела | Христова | Методиева | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 570 |
KOE5002 | Златина | Росенова | Александрова | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE5002 | Инес | Веселинова | Ишмериева | 5 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
RUMGE5001 | Виктория | Пламенова | Петрова | 5 | ПМГ "Баба Тонка" | Русе | 560 |
RUMGE5001 | Вяра | Симеонова | Симеонова | 5 | ПМГ "Баба Тонка" | Русе |
……………..
ГРУПА А | |||||||
VCS6001 | Вероника | Велиславова | Найденова | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 930 |
GDKM6001 | Виолета | Георгиева | Попова | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 850 |
BLG56001 | Дарина | Томова | Бреньовска | 6 | 5. СУ "Георги Измирлиев" | Благоевград | 840 |
GDKM6002 | Мария | Петрова | Гудева | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 780 |
VGM6003 | Ива | Петрова | Петрова | 6 | СУ "Гео Милев" | Варна | 770 |
VGM6005 | Светослав | Илиев | Славов | 6 | СУ "Гео Милев" | Варна | 770 |
GDKM6003 | Георги | Димитров | Чонгов | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 760 |
HS6002 | Мелек | Мюслюм | Кямил | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 740 |
VGM6001 | Антоанета | Антонова | Леваневска | 6 | СУ "Гео Милев" | Варна | 730 |
GB6001 | Лилия | Любомирова | Илиева | 6 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 730 |
ГРУПА В | |||||||
LOKF6002 | Йоана | Иванова | Любенова | 6 | 2. ОУ "Константин Фотинов" | Лом | 720 |
RULD6003 | Есра | Ерджан | Ибрахим | 6 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 710 |
TUYY6004 | Ванеса | Димитрова | Димитрова | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 710 |
BLGC6001 | Атанас | Славев | Капитански | 6 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 700 |
VCS6002 | Елеонора | Миленова | Милева | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 700 |
TUYY6005 | Ганка | Пламенова | Гвоздейкова | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 700 |
DUHS6001 | Аркан | Рейхан | Узунов | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово | 690 |
PMAZ6001 | Павел | Веселинов | Аргиров | 6 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 690 |
RZ6001 | Крисия | Маринова | Тодорова | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 690 |
RULD6007 | Тереза | Тихомирова | Тодорова | 6 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 690 |
BLGC6002 | Елеонора | Славейкова | Попдимитрова | 6 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 680 |
DGPMG6004 | Моника | Валентинова | Велчева | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 680 |
KZC6002 | Мартин | Атанасов | Колев | 6 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 680 |
KZC6003 | Явор | Атанасов | Читаков | 6 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 680 |
GDPMG6002 | Здравко | Любомиров | Колджиев | 6 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 670 |
RULD6006 | Явор | Красимиров | Тоджаров | 6 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 660 |
BJ6003 | Елица | Викторова | Петрова | 6 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 660 |
VP6001 | Габриела | Станчева | Цвяткова | 6 | ОУ "Св. Патриарх Евтимий" | Варна | 660 |
GDPMG6001 | Азим | Алиев | Пендев | 6 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 660 |
DGPMG6003 | Георги | Иванов | Гочев | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 660 |
DGPMG6005 | Надежда | Пламенова | Митева | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 660 |
TUYY6002 | Александра | Асенова | Раева | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 660 |
TUYY6006 | Мира | Стойчева | Стойчева | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 660 |
VGM6002 | Веселка | Илиева | Пиронкова | 6 | СУ "Гео Милев" | Варна | 660 |
RO6001 | Благовест | Теодоров | Мирославов | 6 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 660 |
ГРУПА С | |||||||
BJ6001 | Виктория | Росенова | Боцева | 6 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 640 |
BJ6002 | Виктория | Валериева | Йорданова | 6 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 640 |
RULD6001 | Александър | Мартинович | 6 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 640 | |
RULD6002 | Анелия | Александър | Голдщайн | 6 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 640 |
SFIB6001 | Ема | Емилова | Велкова | 6 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | 640 |
SH6001 | Пламена | Николаева | Николова | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 640 |
SFIB6002 | Калина | Николаева | Пепелджийска | 6 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | 620 |
DGPMG6006 | Нели | Пламенова | Тотева | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 610 |
KO6002 | Стефани | Първанова | Мишева | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 610 |
RZ6002 | Николета | Ивайлова | Тодорова | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 600 |
TUHB6001 | Гергана | Ивайлова | Иванова | 6 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 590 |
RO6002 | Вероника | Емилова | Ангелова | 6 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 580 |
TUYY6003 | Биляна | Руменова | Паунова | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 570 |
KZC6001 | Калоян | Янков | Янакиев | 6 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 560 |
SIMG6001 | Данаил | Ивайлов | Павлов | 6 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 560 |
TUHB6002 | Мария | Данаилова | Николова | 6 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 560 |
RULD6005 | Ферай | Сунаева | Реджебова | 6 | ПЧСУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 560 |
DUHS6002 | Дарина | Тодорова | Христова | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово | 550 |
KO6001 | Мартин | Ивов | Митов | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 550 |
TUHB6003 | Моника | Енчева | Енчева | 6 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 550 |
LODM6002 | Ивана | Горанова | Русинова | 6 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 530 |
LOKF6001 | Дейвид | Иванов | Терзийски | 6 | 2. ОУ "Константин Фотинов" | Лом | 530 |
SH6002 | Траян | Димчев | Киров | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 500 |
VPS6003 | Явор | Галинов | Христов | 6 | ОУ "П. Р. Славейков" | Варна | 460 |
RO6004 | Християна | Ивайлова | Ангелова | 6 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 460 |
НАЧАЛО
……………..
ГРУПА А | |||||||
HAE6001 | Боголюба | Живкова | Георгиева | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | 800 |
HAE6001 | Габриела | Милкова | Гочева | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
HAE6001 | Елеонора | Георгиева | Димитрова | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
HAE6001 | Николета | Владимирова | Маркова | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
HAE6001 | Тончо | Борисов | Михайлов | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
HSE6001 | Елена | Томова | Томова | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 780 |
HSE6001 | Ясмин | Петкова | Боянова | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | |
SHE6001 | Дани | Димитрова | Стоянова | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 770 |
SHE6001 | Елена | Красимирова | Гинкова | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | |
SHE6001 | Сияна | Диянова | Димова | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | |
ГРУПА B | |||||||
GDKME6001 | Мартин | Борисов | Христов | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 750 |
GDKME6001 | Румен | Руменов | Пехливанов | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | |
BLGE86002 | Антония | Симеонова | Димитрова | 6 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 740 |
BLGE86002 | Иван | Михалов | Георгиев | 6 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | |
BLGE86002 | Симона | Симеонова | Митревска | 6 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | |
TUYYE6002 | Ерен | Узун | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 730 | |
TUYYE6002 | Кристиян | Руменов | Тодоров | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
TUYYE6002 | Мартин | Мариянов | Вълев | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
TUYYE6002 | Теодор | Трифонов | Неделчев | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
ГРУПА C | |||||||
SHE6002 | Ива | Станиславова | Бориславова | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 720 |
SHE6002 | Рафаела | Ивайлова | Радкова | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | |
SHE6002 | Татяна | Веселинова | Вълчева | 6 | ППМГ "Нанчо Попович" | Шумен | |
VCSE6002 | Десислава | Мирославова | Митева | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 720 |
VCSE6002 | Йоана | Методиева | Тихова | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE6002 | Мариела | Ненова | Милкова | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
KZMGE6002 | Михаела | Галинова | Николова | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 710 |
KZMGE6002 | Наталия | Иванова | Иванова | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
KZMGE6002 | Пламена | Тенчева | Князова | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
KZMGE6002 | Христиела | Христова | Кръстева | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
KZMGE6002 | Стефани | Йонкова | Иванова | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
KZMGE6001 | Методий | Огнянов | Николов | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 690 |
KZMGE6001 | Христо | Христомилов | Партенов | 6 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
PMGKE6001 | Мариела | Николаева | Ангелова | 6 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | 680 |
PMGKE6001 | Николай | Танев | Банев | 6 | ОУ "Георги Караславов" | Първомай | |
TUYYE6003 | Пресиян | Йорданов | Великов | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 680 |
TUYYE6003 | Радослав | Ненчев | Нейчев | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
VCSE6001 | Галин | Динков | Стоименов | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 660 |
VCSE6001 | Тонислав | Георгиев | Георгиев | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE6003 | Йолина | Маринова | Цветанова | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 660 |
VCSE6003 | София | Стефанова | Сивриева | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE6003 | Яна | Ивайлова | Атанасова | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
DGPMGE6001 | Калоян | Дамянов | Павлов | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 660 |
DGPMGE6001 | Мартин | Валентинов | Петров | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | |
VMGE6001 | Анастасия | Станиславова | Людмилова | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | 660 |
VMGE6001 | Виктория | Бориславова | Славчева | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | |
VMGE6001 | Ивайла | Веселинова | Стоилова | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | |
ГРУПА D | |||||||
ВКЕ6001 | Карла | Красимирова | Асенова | 6 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 640 |
ВКЕ6001 | Теди | Тихомирова | Тодорова | 6 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | |
TUYYE6001 | Дамян | Драгомиров | Лазаров | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 640 |
TUYYE6001 | Мартин | Георгиев | Попов | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
TUYYE6001 | Селин | Сезгин | Ниази | 6 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
VC6001 | Александър | Бисеров | Димитров | 6 | Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК | Варна | 640 |
VC6002 | Петър | Руменов | Добрев | 6 | Център за подкрепа за личностно развитие – ОДК | Варна | |
KOE6003 | Десислава | Бориславова | Тодорова | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 640 |
KOE6003 | Зосия | Ивайлова | Борисова | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE6003 | Катрин | Димитрова | Методиева | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE6003 | Никол | Цветанова | Методиева | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
RUMGE6001 | Константин | Ивов | Георгиев | 6 | ПМГ "Баба Тонка" | Русе | 620 |
RUMGE6001 | Даниел | Николаев | Генчев | 6 | ПМГ "Баба Тонка" | Русе | |
RUMGE6001 | Волен | Божидаров | Кръстев | 6 | ПМГ "Баба Тонка" | Русе | |
VMGE6002 | Александър | Радомиров | Димитров | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | 620 |
VMGE6002 | Даниел | Емилов | Димитров | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | |
VMGE6002 | Даница | Руменова | Костова | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | |
VMGE6002 | Илиян | Светославов | Илиев | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | |
VMGE6002 | Калоян | Йорданов | Караиванов | 6 | МГ "Д-р Петър Берон" | Варна | |
KOE6002 | Георги | Евгениев | Гълъбов | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 590 |
KOE6002 | Кардам | Ивайлов | Георгиев | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE6002 | Мартин | Огнянов | Досев | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE6001 | Алекс | Стефанов | Драгоев | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | 560 |
KOE6001 | Даниел | Ивов | Георгиев | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд | |
KOE6001 | Ендрю | Николо | Мауриелло | 6 | 1. ОУ "Васил Левски" | Костинброд |
……………..
ГРУПА А | |||||||
GDKM6003 | Жана | Тодорова | Панайотова | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 840 |
VD7005 | Десислава | Олегова | Маринова | 7 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 820 |
VD7006 | Стефани | Венциславова | Боянова | 7 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 820 |
PMAZ7002 | Даниела | Колева | Колева | 7 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 820 |
SA7001 | Ангел | Иванов | Калоянов | 7 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | 820 |
VGM7001 | Калоян | Панайотов | Панайотов | 7 | СУ "Гео Милев" | Варна | 790 |
SE7001 | Ренета | Иванова | Николова | 7 | СУ "Васил Левски" | Севлиево | 790 |
KZMG7001 | Валерия | Минчева | Стаменова | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 780 |
GB7003 | Преслав | Тихомиров | Атанасов | 7 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 770 |
GB7002 | Любов | Младенова | Георгиева | 7 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 750 |
ГРУПА В | |||||||
SFIB7001 | Анна | Николаева | Кузманова | 7 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | 740 |
DGPMG7001 | Десислава | Тодорова | Стоянова | 7 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 730 |
SFIR7001 | Михаела | Бориславова | Везирска | 7 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 730 |
TUYY7003 | Диляра | Мелин | Рашидова | 7 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 730 |
TUHB7006 | Никола | Сашев | Тодоров | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 730 |
BLG57001 | Поля | Василева | Какалова | 7 | 5. СУ "Георги Измирлиев" | Благоевград | 720 |
BJ7001 | Калина | Александрова | Миленова | 7 | СУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 720 |
GB7001 | Велизар | Петров | Ангелов | 7 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 720 |
VD7004 | Десислава | Цанкова | Христова | 7 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 710 |
RUC7001 | Арзу | Неждет | Тейкова | 7 | ЦПЛР-ЦУТНТ | Русе | 710 |
LODM7002 | Никол | Емилова | Вълчкова | 7 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 690 |
TUYY7001 | Велислава | Бориславова | Димова | 7 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 680 |
PMAZ7004 | Христо | Николаев | Добриков | 7 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 670 |
KZMG7003 | Елиа | Елисеева | Тилева | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 660 |
PMAZ7003 | Иван | Златков | Иванов | 7 | СУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай | 660 |
TUHB7004 | Карин | Красимирова | Иванова | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 660 |
RZ7001 | Мария | Росенова | Шишкова | 7 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 650 |
TUHB7003 | Елвин | Еркин | Каранасуф | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 640 |
TR7001 | Ели | Петрова | Божанова | 7 | 1. СУ "Свети Седмочисленици" | Търговище | 640 |
RZ7001 | Дилек | Гюнер | Исмет | 7 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 620 |
ГРУПА С | |||||||
LOKF7001 | Андрей | Иванов | Кръстев | 7 | 2. ОУ "Константин Фотинов" | Лом | 610 |
LOKF7002 | Елизабет | Едуард | Джонова | 7 | 2. ОУ "Константин Фотинов" | Лом | 610 |
LOKF7003 | Яна | Ивайлова | Иванова | 7 | 2. ОУ "Константин Фотинов" | Лом | 610 |
TUHB7001 | Александър | Валентинов | Наков | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 610 |
TUHB7002 | Дарина | Димитрова | Димитрова | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 610 |
TUHB7007 | Пресиян | Ивайлов | Николов | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 610 |
TUHB7008 | Трифон | Миленов | Маринов | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 610 |
DUHS7001 | Даниел | Свиленов | Стоянов | 7 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово | 610 |
KZMG7002 | Габриела | Мирославова | Димитрова | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 610 |
TUHB7005 | Милица | Мариянова | Стоянова | 7 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 610 |
GB7004 | Христиан | Атанасов | Атанасов | 7 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово | 590 |
SIOP7001 | Вержиния | Георгиева | Тодорова | 7 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | 590 |
TUYY7002 | Даниела | Христова | Христова | 7 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 590 |
VCS7005 | Петър | Тодоров | Динков | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 550 |
RO7001 | Никалас | Янков | Тодоров | 7 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 500 |
HS7001 | Велизар | Данев | Данев | 7 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 450 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
GDKME7001 | Ивана | Георгиева | Ванчева | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 760 |
GDKME7001 | Йоанна | Аспарухова | Апостолова | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | |
GDKME7001 | Антония | Спасова | Геранова | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | |
RZE6001 | Ася | Росенова | Андреева | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 750 |
RZE6001 | Симона | Росенова | Андреева | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград | |
VCSE7001 | Ана | Ивайлова | Атанасова | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 730 |
VCSE7001 | Валентин | Атанасов | Вълканов | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE7001 | Петя | Константинова | Петрова | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
VCSE7001 | Христина | Анатолиева | Андонова | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | |
ГРУПА В | |||||||
VDE7001 | Веселин | Петров | Милчев | 7 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 700 |
VDE7001 | Калоян | Калинов | Трифонов | 7 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | |
DGPSE7001 | Александър | Атанасов | Христов | 7 | ОУ "Пенчо Славейков" | Димитровград | 690 |
DGPSE7001 | Живко | Красимиров | Жечев | 7 | ОУ "Пенчо Славейков" | Димитровград | |
DGPSE7001 | Ивайло | Георгиeв | Василев | 7 | ОУ "Пенчо Славейков" | Димитровград | |
SAE7001 | Васил | Димитров | Карачоров | 7 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | 680 |
SAE7001 | Стоян | Стоянов | Георгиев | 7 | 3. ОУ "Христо Ботев" | Сандански | |
ГРУПА С | |||||||
KZMGE7001 | Алис | Ахмед | Мехмед | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 670 |
KZMGE7001 | Анастасия | Георгиева | Георгиева | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
VPE7001 | Биляна | Тодорова | Влаева | 7 | ОУ "Св. Патриарх Евтимий" | Варна | 640 |
VPE7001 | Иван | Радославов | Мирнов | 7 | ОУ "Св. Патриарх Евтимий" | Варна | |
SFIRE7001 | Кристина | Илиянова | Заркова | 7 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | 600 |
SFIRE7001 | Светлозара | Иванова | Червенкова | 7 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | София | |
DGPSE7002 | Мирела | Тодорова | Манолова | 7 | ОУ "Пенчо Славейков" | Димитровград | 560 |
DGPSE7002 | Пламена | Милкова | Панева | 7 | ОУ "Пенчо Славейков" | Димитровград | |
KZMGE7002 | Александър | Иванов | Бояджиев | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 510 |
KZMGE7002 | Златко | Златков | Гочев | 7 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
ROE7001 | Михаела | Гълъбинова | Милякова | 7 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | |
ROE7001 | Никол | Георгиева | Николова | 7 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | |
ROE7002 | Полина | Лилова | Бенчева | 7 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 510 |
ROE7002 | Василиса | Игоревна | Сержанович | 7 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | |
SIMGE7002 | Мария | Живкова | Василева | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 510 |
SIMGE7002 | Теодора | Светлинова | Тодорова | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | |
SIMGE7002 | Християна | Иванова | Петрова | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра |
……………..
ГРУПА А | |||||||
GDKM8001 | Симона | Симеонова | Пейчинова | 8 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 910 |
DGPMG8001 | Ивета | Делянова | Георгиева | 8 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 900 |
VD8001 | Анна-Мария | Миленова | Дамянова | 8 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 830 |
GDPMG8002 | Цветина | Пламенова | Черганска | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 800 |
GDPMG8001 | Мария | Благоева | Праматарова | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 760 |
DGPMG8002 | Марина | Стоянова | Михалева | 8 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 730 |
DUHS8001 | Джем | Гюнчай | Назми | 8 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово | 730 |
TR8001 | Елинор | Георгиева | Георгиева | 8 | 1. СУ "Свети Седмочисленици" | Търговище | 720 |
VCS8001 | Ирена | Станимирова | Димитрова | 8 | 4. ЕГ "Жулио Кюри" | Варна | 700 |
DUGM8001 | Кевин | Месрин | Ферхад | 8 | ПАГ "Гео Милев" | Русе | 700 |
ГРУПА В | |||||||
SA8001 | Борислав | Йорданов | Геров | 8 | СУ "Никола Йонков Вапцаров" | Петрич | 690 |
TUYY8001 | Илиян | Павлинов | Иванов | 8 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 690 |
TUHB8001 | Галиана | Димитрова | Стефанова | 8 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 690 |
DGPMG8003 | Микаела | Димитрова | Димитрова | 8 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 640 |
TR8002 | Нихал | Ниязиева | Сюлейманова | 8 | 1. СУ "Свети Седмочисленици" | Търговище | 640 |
TUHB8002 | Марсел | Морис | Озер | 8 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 600 |
LODM8001 | Ванеса | Емилова | Стефанова | 8 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 590 |
TUHB8003 | Филип | Валентинов | Калчев | 8 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 590 |
LODM8002 | Средко | Ивов | Средков | 8 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 580 |
HANR8001 | Михаела | Мирчева | Мирчева | 8 | СУ "Неофит Рилски" | Харманли | 560 |
……………..
ГРУПА А | |||||||
TUHBE8001 | Радослав | Ивелинов | Русев | 8 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | 730 |
TUHBE8001 | Ростислав | Миленов | Митев | 8 | СУ "Христо Ботев" | Тутракан | |
TUYYE8001 | Гюлнур | Нуржан | Кяшиф | 8 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | 640 |
TUYYE8001 | Ясмин | Шенол | Али | 8 | СУ "Йордан Йовков" | Тутракан | |
KZMGE8001 | Георги | Василев | Чолев | 8 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 620 |
KZMGE8001 | Желязко | Диянов | Дончев | 8 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
KZMGE8001 | Станислав | Василев | Чолев | 8 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
ГРУПА B | |||||||
SIMGE8002 | Кристиан | Денков | Костадинов | 8 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 600 |
SIMGE8002 | Мадлен | Георгиева | Николова | 8 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | |
SIMGE8002 | Янаки | Кирилов | Киров | 8 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | |
SIMGE8001 | Антония | Тодорова | Николова | 8 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 580 |
SIMGE8001 | Ива | Николаева | Петрова | 8 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | |
SFMGE8001 | Габриела | Боянова | Иванова | 8 | НПМГ "Акад. Любомир Чакалов" | София | 580 |
SFMGE8001 | Мария | Христова | Иванова | 8 | НПМГ "Акад. Любомир Чакалов" | София |
……………..
3 КЛАС ПРОГРАМИСТ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
BLG83008 | Никола | Здравков | Мавродиев | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 790 |
VGN3003 | Кристиан | Петров | Щерев | 3 | СУ "Гео Милев" | Варна | 730 |
BLG83002 | Анелия | Иванова | Йомова | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 710 |
ГРУПА В | |||||||
SFV3001 | Дамян | Калинов | Ставрев | 3 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 700 |
SFV3002 | Юлия | Викторова | Несторова | 3 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 700 |
SFV3003 | Атанас | Илианов | Зафиров | 3 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 700 |
HS3001 | Илия | Христов | Христов | 3 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 690 |
HS3005 | Михаил | Ангелов | Тенев | 3 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 690 |
PVQS3001 | Златин | Христов | Джуров | 3 | ОУ "Яне Сандански" | Пловдив | 690 |
PVQS3002 | Мартин | Веселинов | Данев | 3 | ОУ "Яне Сандански" | Пловдив | 690 |
BLG83003 | Даяна | Илиева | Бужева | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 680 |
BLG83005 | Калоян | Владиславов | Ангелов | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 680 |
BLG83006 | Костадин | Янков | Петров | 3 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 680 |
4 КЛАС ПРОГРАМИСТ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
BLG84005 | Кристияна | Любомирова | Владова | 4 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 820 |
BL4001 | Дмитрий | Артемович | Юриев | 4 | ЧСУ "Юрий Гагарин" | с. Близнаци, обл. Варна | 800 |
SFIG4002 | Християн | Олег | Харалампиев | 4 | 79. СУ "Индира Ганди" | София | 800 |
SFIG4001 | Теодор | Николаев | Стоянов | 4 | 79. СУ "Индира Ганди" | София | 740 |
ГРУПА В | |||||||
VGM4005 | Николай | Великов | Михайлов | 4 | СУ "Гео Милев" | Варна | 720 |
KU4002 | Виктор | Руменов | Тасков | 4 | 5. ОУ "Христо Ботев" | Кюстендил | 720 |
KZC4005 | Стоян | Пенков | Зланков | 4 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 720 |
PVEA4001 | Димитър | Димитров | Вълчев | 4 | ОУ "Екзарх Антим I" | Пловдив | 710 |
PVQS4001 | Аделина | Троева | Троева | 4 | ОУ "Яне Сандански" | Пловдив | 710 |
SFV4002 | Константин-Александър | Юлий | Репунц | 4 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 710 |
PVEA4002 | Йоана | Стефанова | Станева | 4 | ОУ "Екзарх Антим I" | Пловдив | 700 |
PVHD4002 | Кристина | Стефанова | Ламбрева | 4 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 690 |
PVHD4003 | Кристофър | Станиславов | Тодоров | 4 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 690 |
PVEA4003 | Стела | Станимирова | Попова | 4 | ОУ "Екзарх Антим I" | Пловдив | 670 |
PVHD4001 | Кристина | Венциславова | Тодорова | 4 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 670 |
BLGC4001 | Даниел | Василев | Новоселски | 4 | Център за личностно и творческо развитие | Благорвград | 670 |
SFV4001 | Ивайла | Стойкова | Тодорова | 4 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 670 |
ВК4001 | Александра | Николаева | Василева | 4 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 670 |
PVHD4004 | Силвия | Георгиева | Трайкова | 4 | СУ "Христо Данов" | Пловдив | 660 |
SFV4004 | Ния | Руменова | Николова | 4 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 650 |
5 КЛАС ПРОГРАМИСТ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
KZMG5003 | Татяна | Тодорова | Георгиева | 5 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 680 |
BLGC5001 | Бенита | Запрянова | Стоилова | 5 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 670 |
KZMG5001 | Дариа | Станислав | Станева | 5 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 660 |
SFVE5001 | Марк | Василев | Константинов | 5 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 660 |
SFVE5001 | Янко | Иванов | Диков | 5 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 0 |
ГРУПА В | |||||||
KZMG5002 | Свилен | Галинов | Бъчваров | 5 | ППМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | 650 |
KZC5002 | Десимира | Георгиева | Георгиева | 5 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 650 |
KZC5003 | Искрен | Георгиев | Бакалов | 5 | ЦПО "ИКТ Център" | Казанлък | 650 |
ВК5001 | Теа | Йорданова | Дамянова | 5 | 2. ОУ "Христо Смирненски" | Берковица | 640 |
6 КЛАС ПРОГРАМИСТ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
DGPMG6001 | Виктория | Константинова | Вакрилова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 730 |
VD6001 | Александра | Росенова | Венелинова | 6 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 710 |
VCS6004 | Симеон | Константинов | Костов | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 700 |
ГРУПА В | |||||||
DGPMG6002 | Георги | Миленов | Монев | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 690 |
VGM6004 | Калоян | Емилов | Бакърджиев | 6 | СУ "Гео Милев" | Варна | 680 |
LODM6001 | Алекзандър | Владимиров | Владимиров | 6 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 680 |
SFV6001 | Димитрия | Иванова | Димитрова | 6 | ЧОУ "ВЕДА" | София | 670 |
VD6002 | Виктор | Валериев | Витанов | 6 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 650 |
BLGC6003 | Марио | Венциславов | Владимиров | 6 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 630 |
VCS6003 | Никола | Самуилов | Стойчев | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | 630 |
BLGE86001 | Вероника | Николова | Николова | 6 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 610 |
BLGE86001 | Теодор | Атанасов | Диманков | 6 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | |
BLGE86001 | Християна | Радославова | Иванова | 6 | 8. СУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | |
HSE6002 | Гено | Стойчев | Стойчев | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 610 |
HSE6002 | Радослав | Тихомиров | Недев | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | |
7 КЛАС ПРОГРАМИСТ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
VD7003 | Дамян | Димитров | Витковски | 7 | ППМГ "Екзарх Антим I" | Видин | 740 |
8 КЛАС ПРОГРАМИСТ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
GDPMGE8001 | Димитър | Петров | Манолев | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 700 |
GDPMGE8001 | Мартин | Петров | Кочанов | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
……………..
7 КЛАС УЕБ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
SFIBE7001 | Ванеса | Теодорова | Милева | 7 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | 800 |
SFIBE7001 | Виктория | Николаева | Милева | 7 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | |
LOKO7001 | Елица | Ивова | Иванова | 7 | ОУ "Климент Охридски" | Сталийска махала | 710 |
LODM7003 | Силви | Красимиров | Зарков | 7 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 700 |
ГРУПА В | |||||||
SIMGE7003 | Калоян | Калинов | Манев | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 690 |
SIMGE7003 | Сиана | Георгиева | Михайлова | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | |
SIMGE7001 | Александра-Виктория | Венциславова | Димова | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 680 |
SIMGE7001 | Маринела | Бранимирова | Николова | 7 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | |
LODM7001 | Калоян | Александров | Петров | 7 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 680 |
BLGC7001 | Антон | Стоилов | Станоев | 7 | Център за личностно и творческо развитие | Благоевград | 660 |
PVQS7001 | Денис | Петров | Божков | 7 | ОУ "Яне Сандански" | Пловдив | 640 |
8 КЛАС УЕБ | |||||||
ГРУПА А | |||||||
GDKM8002 | Иван | Владимиров | Горанов | 8 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 730 |
SIMG8001 | Цветелин | Григоров | Захариев | 8 | ПМГ "Св. Климент Охридски" | Силистра | 710 |
RO8002 | Яница | Георгиева | Панчева | 8 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 700 |
SFIBE8001 | Гергана | Георгиева | Йорданова | 8 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | 710 |
SFIBE8001 | Камелия | Мирославова | Йорданова | 8 | 140. СУ "Иван Богоров" | София | |
ГРУПА В | |||||||
RO8001 | Теодор | Христов | Христов | 8 | СУ "Васил Левски" | Роман, обл. Враца | 640 |
DGPMG8004 | Стилиана | Добромирова | Янкова | 8 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 590 |
DGPMGE8001 | Виктория | Илиева | Георгиева | 8 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 610 |
DGPMGE8001 | Христина | Иванова | Иванова | 8 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | |
LODME8001 | Веселин | Александров | Михайлов | 8 | СУ "Димитър Маринов" | Лом | 540 |
LODME8001 | Натанаил | Фиделе | Лосапио | 8 | СУ "Димитър Маринов" | Лом |
……………..
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Регистрация IT Знайко – Областен кръг
11.03.2017 г.
РЕГИСТРАЦИЯТА ПРИКЛЮЧИ!
……………….
Регламент
Теми
Организация
Файлове:
ITZnayko_2017_oblasten_reglament
Областен кръг 11.03.2017
Областният кръг на състезанието IT Знайко се провежда в състезателни центрове в цялата страна след регистрация на учениците за участие. За всеки ученик се осигурява компютърно работно място. Времето за работа на състезателите е както следва:
– За 1 – 4 клас – 90 мин.
– За 5 – 8 клас – 120 мин.
Формите за участие в състезанието са:
– индивидуална за ученици от 1 до 8 клас;
– екипна – за ученици от 5 до 8 клас. В един екип могат да участват до 5 състезатели.
Право на участие в областния кръг за състезанието IT Знайко имат всички ученици от 1 до 8 клас. Таксата за участие в областния кръг на състезанието IT Знайко е както следва:
– За индивидуално участие – 10 лв. на ученик;
– За екипно участие – 20 лв. на екип.
От такса за участие са освободени всички ученици, класирани в група А на предварителния дистанционен кръг на състезанието.
Регистрацията за участие става през електронната система на състезанието, достъпна през сайта: www.itznayko.bg след 01.02.2017 г. Всички ученици, желаещи да се състезават на областен кръг (включително, класираните в група А на дистанционния кръг) трябва да направят регистрация за участие в срок до 28.02.2017 година.
Таксата се превежда по банков път по сметка посочена на сайта. Желателно е групово превеждане на таксата.
Центровете за провеждане на областния кръг на състезанието се определят на база направените регистрации за участие. Всяко училище може да заяви желание да бъде център за провеждане на областния кръг на състезанието IT Знайко. Приходите от таксата за участие се поделя поравно между организаторите и центровете за провеждане на състезанието.
Всички ученици, класирани на първите 30 места за всеки клас получават право да се състезават в националния кръг на състезанието, който се провежда на два етапа:
– Национален кръг IT Знайко – за ученици 1 до 4 клас;
– Национален кръг IT Знайко + – за ученици от 5 до 8 клас.
Първите 10 класирани ученици от Областен кръг за всеки клас са освободени от такса за участие в националния кръг. Останалите заплащат такса за участие, в размер както на областен кръг.
Учениците, класирани на вторите 30 места за всеки клас получават право да се състезават в т. нар. Малък финал на националния кръг на състезанието, който се провежда на два етапа:
– Малък финал IT Знайко – за ученици 1 до 4 клас;
– Малък финал IT Знайко + – за ученици от 5 до 8 клас.
Учениците заплащат такса за участие, в размер както на областен кръг.
Наградният фонд на състезанието се осигурява от Майкрософт и фирми от бизнеса. …………….
……………………………………..
IT Знайко 2017
1-2 клас
Приключения в света на животните
Вълшебствата на пролетта
Учениците работят с програма MS Paint върху предварително подготвен графичен файл, в който има дадени елементи. Задачата се състои в доразвиване на графичния проект, според дадената тема. Ще бъдат предложени няколко изходни файла, от които ученикът трябва да избере един и да работи само по него. Изходните изображения могат да бъдат местени. Може да се променя размерът на работния лист.
Пример: изходният файл съдържа изображения на зайче и дърво. Ученикът трябва да доразвие рисунката по темата „Приключения в света на животните“.
3-8 клас – теми:
Тема 1. Ще ти разкажа за една държава
Изберете държава, която ви е направила впечатление и ни разкажете за нейното местоположение, климат, жители, традиции, обичаи. Опишете най-ярките забележителности, свързани с култура, религия, легенди…
Тема 2. Съвременни открития
Кое съвременно откритие ви е направило силно впечатление – разкажете ни за него. Например 3D принтер – как работи, за какво се използва, за какво се очаква да се използва в бъдеще, как ще повлияе на човечеството.
Тема 3. Героите на новото време
Живеем в труден свят, но има личности, които впечатляват с благородство, добрина, смелост и талант. Някои са известни, други – съвсем обикновени хора. Ако се възхищавате на такъв човек, познат на мнозина или близък само на вас, разкажете ни за него – с какво ви е впечатлил, защо, какъв е, защо за вас той е герой.
Тема 4. Приключения в света на животните
Представете си, че сте някакво животно (птица, риба). Разкажете ни за невероятно интересна случка, която сте преживели (от името на избраното животно). Опишете кои са вашите приятели, с които обичате да пътешествате, да лудувате; къде сте ходили; какво се е случило.
Тема 5. Вълшебствата на пролетта
Пролетта е сезон, в който природата се събужда за нов живот. Нарисувайте, опишете или презентирайте промените, които пролетта предизвиква у животните, растенията, хората. Разкажете ни за пролетните пазници, какво символизират, защо и как се празнуват.
Учениците от 3 до 8 клас могат да избират и да работят по една от темите!
3-8 клас
Учениците от 3. до 8. клас създават самостоятелно свой проект по поставената тема. Крайният продукт може да бъде оформен като презентация, текстов документ или видеоклип. Допустими софтуерни технологии: MS Office Word, MS Office PowerPoint, MS Office Publisher, MS Excel, MS Paint, Windows Movie Maker, Auto Collage, Photo Story 3 for Windows, Photo Scape, Momento Express, Tux Paint и др.
За изпълнение на проекта не се допуска Интернет достъп. Всички ресурси, които учениците могат да използват се намират с папка-галерии*
3-8 клас – програмист
Учениците от категория Програмист избират една от представените теми. Създават самостоятелно свой проект по поставено задание с минимални изисквания.
Участниците в категория IT Знайко Програмист разработват състезателен проект чрез визуално програмиране (като използват Scratch, Kodu, App Inventor, Alice и др.). Програмата за работа трябва да бъде предварително заявена, за да бъде инсталирана в залата!
7-8 клас – уеб
Учениците от категория Уеб избират една от представените теми.
Учениците от категория Уеб създават самостоятелно свой проект по поставено задание с минимални изисквания. Използват свободна уеб платформа.
Важно! Учениците от категория Уеб използват интернет!!!
…………………………………….
*Съдържание на папката с допустими ресурси (при допълнително запитване и съгласуване, галерията може да бъде допълнена до 04.03.2017 (dgklaz@dgklaz.net – за въпроси)):
Изображения:
– растения – цветя, треви, дървета;
– животни – зайци, гълъби, мечета, лисица, вълк, мечка, котка, куче, кон, магаре, пеперуди, птички, лебед, дракон, лъв, тигър, маймуна, зебра.
– морски обитатели – риби, медузи, рачета, раковини, водорасли, корали,
– предмети – 3D принтер, космическа ракета, луноход, скафандър, компас, трактор, полицейска кола, полицейска палка, пожарна кола, линейка.
– герои – феи, елфи, трол, гном, принцеси, принцове, вълшебници, вещици, баби, момче, момиче, цар, царица, робот.
– фон – гора, трева, поле, море, детска площадка, небе, планети, слънце, море, остров, плаж, снежна писта, ескимос, иглу.
Звукови файлове:
– Животни – котка, куче, лъв, мечка, вълк, кон, магаре, птици, маймуна;
– Музикални файлове за фон;
– Влак, параход, клаксон, полицейска кола, линейка, пожарна.
Организация Областен кръг 11 март 2017 г.
Галерии – Предварителните галерии могат да се разгледат ТУК. Те ще бъдат обновявани периодично до 5 март 2017 г.
……
Важно! В областния кръг право на участие имат всички ученици от 1. до 8. клас, независимо дали са участвали в първи кръг.
Важно! Всички участници, които желаят да участват в областния кръг, трябва да бъдат регистрирани от учител или родител, независимо дали са участвали в първи кръг и дали са класирани.
Важно! Регистрацията на учениците ще е отворена до 28 февруари 2017 г.
…
Регистрация
ГРАД – Ако Вашият град или село не е вписан в падащото меню, изберете ДРУГ ГРАД, а след наименованието на училището, запишете града, напр. СОУ "Иван Вазов", гр. Поморие.
ЕКИП – за регистрация на екип се регистрира всеки член на екипа, името на екипа се записва в полето Име на екип
ПРОГРАМИСТ, УЕБ – за участие в категориите ПРОГРАМИСТ и УЕБ, е необходимо да се запише в полето Допълнителни бележки категорията, в която работи участникът
…
Важно! Пунктовете за провеждане на областния кръг ще бъдат избрани на база направените от тях заявки и броя на регистрираните ученици от съответното училище и град.
Важно! Училищата, които желаят да организират провеждане на областния кръг, моля да заявят желанието си на електронната ни поща dgklaz@dgklaz.net.
Координаторите за дадения пункт да изпратят актуален адрес и телефон, за да можем да изпратим предварително сертификатите за участие и инструкциите за работа.
Важно! Такса участие – заплаща се след направена регистрация. Училищата-пунктове заплащат след проведен разговор с организаторите. Родителите, които сами са регистрирали своите деца, превеждат таксата-участие до 8 март 2017 г. по сметка:
Титуляр на сметката: СНЦ "Образование и технологии"
Банка: Прокредит Банк
IBAN на получателя: BG94PRCB92301023037817
BIC на банката получател: PRCBBGSF
Основание за превода: такса областен – име на ръководител (или участник)
…..
Галерии
Съдържание на папката с допустими ресурси:
Изображения:
– растения – цветя, треви, дървета;
– животни – зайци, гълъби, мечета, лисица, вълк, мечка, котка, куче, кон, магаре, пеперуди, птички, лебед, дракон, лъв, тигър, маймуна, зебра.
– морски обитатели – риби, медузи, рачета, раковини, водорасли, корали,
– предмети – 3D принтер, космическа ракета, луноход, скафандър, компас, трактор, полицейска кола, полицейска палка, пожарна кола, линейка.
– герои – феи, елфи, трол, гном, принцеси, принцове, вълшебници, вещици, баби, момче, момиче, цар, царица, робот.
– фон – гора, трева, поле, море, детска площадка, небе, планети, слънце, море, остров, плаж, снежна писта, ескимос, иглу.
Звукови файлове:
– Животни – котка, куче, лъв, мечка, вълк, кон, магаре, птици, маймуна;
– Музикални файлове за фон;
– Влак, параход, клаксон, полицейска кола, линейка, пожарна.
Галерията ще бъде публикувана предварително, за да могат участниците да се ориентират по-бързо в деня на състезанието. Ако за избраната тема, няма достатъчно изображения, след допълнително запитване и съгласуване с организаторите, галерията може да бъде допълнена до 04.03.2017 г.
За един участник могат да се изпращат до 3 изображения на електронната поща dgklaz@dgklaz.net. В писмото с прикачените файлове да се отбележи по коя тема ще работи ученикът. Файловете да са именувани на латиница по следния начин IvanIvanov1.jpg (Първо име_Фамилия_Номер на изображението).
Окончателната галерия пунктовете ще получат от организаторите!
Няма да се допускат изображения, които не са включени в общата галерия!
За въпроси – dgklaz@dgklaz.net