Класиране
КЛАСИРАНЕ
ОБЛАСТЕН КРЪГ
Критерии класиране – ОБЛАСТЕН КРЪГ 2013
Резултати от ОБЛАСТЕН КРЪГ 5-7 клас
КЛАСИРАНЕ
ПЪРВИ КРЪГ
Класираните ученици получават право на участие в областния кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация.
На всички пожелаваме успех в третия – областен кръг!
ПЕТИ КЛАС
Индивидуални участници
Виктория Иванова Спасова | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ |
Виргиния Спасова | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ |
Ива Дончева Иванова | Димитровград | ПМГ "Иван Вазов" |
Иван Иванов Пашалиев | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ |
Маргарита Тихомирова Драганова | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Алис Детелинова Сандалова | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Никола Пламенов Павлов | Варна | "П. Р. Славейков" |
Станимир Костов Василев | Кърджали | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Ивана Костадинова Златкова | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ |
Венеса Красимирова Петкова | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Дарин Дианов Георгиев | Варна | ОУ "Захари Стоянов" |
Екипно участиe
Симона Христова Гюзлева | Стара Загора | ПМГ"Гео Милев" | 650 |
Ренета Георгиева Георгиева | Стара Загора | ПМГ"Гео Милев" | |
Ралица Маринова Генева | Стара Загора | ПМГ"Гео Милев" | |
Деян Василев Владимиров | Видин | СОУ "П.Р.Славейков" | 630 |
Евгени Георгиев Сръбски | Видин | СОУ "П.Р.Славейков" | |
Росен Николаев Петров | Благоевград | 8СОУ "Арсени Костенцев" | 580 |
Стоян Антонов Мавродиев | Благоевград | 8СОУ "Арсени Костенцев" | |
Християн Иванов Митов | Благоевград | 8СОУ "Арсени Костенцев" | |
Костадин Венциславов Терзииски | Благоевград | 8СОУ "Арсени Костенцев" | |
Кристиян Ивайлов Митов | Благоевград | 8СОУ "Арсени Костенцев" |
ШЕСТИ КЛАС
Индивидуални участници
Владимир Мартинов Вълков | Харманли | ОУ"Иван Вазов" |
Мария Благоева Шопова | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ |
Илиян Свиленоов Драганов | Горна Оряховица | ОУ "Иван Вазов" |
Калоян Стоянов Георгиев | Сандански | Трето ОУ "Христо Ботев" |
Гергана Костадинова Попова | Сандански | Трето ОУ "Христо Ботев" |
Анна-Мария Ангелова Петрова | Сандански | Трето ОУ "Христо Ботев" |
Христо Костов Христов | Варна | ОУ"Цар Симеон I " |
Христомир Каменов Нанев | Шумен | Трето ОУ "Димитър Благоев" |
Теодора Николова Атанасова | Тутракан | СОУ "Йордан Йовков" |
Йоана Ганкова Манчовска | Мездра | ОУ"Христо Ботев" |
Екипно участие
Велиана Георгиева Кирова | Сандански | 3 ОУ "Христо Ботев" | 840 |
Веселина Иванова Пашова | Сандански | 3 ОУ "Христо Ботев" | |
Анелия Атанасова Стойчева | Харманли | ОУ"Иван Вазов" | 820 |
Жанет Йорданова Йорданова | Харманли | ОУ"Иван Вазов" | |
Станислава Живкова Карабоюкова | Харманли | ОУ"Иван Вазов" | |
Владимир Мартинов Вълков | Харманли | ОУ"Иван Вазов" | |
Георги Димитров | Поморие | СОУ "Иван Вазов" | 815 |
Константин Благоев | Поморие | СОУ "Иван Вазов" | |
Кристиян Попов | Поморие | СОУ "Иван Вазов" | |
Мартин Янчев | Поморие | СОУ "Иван Вазов" |
СЕДМИ КЛАС
Индивидуални участници
Ивана Костадинова Попова | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Катина Мирославова Великова | Благоевград | 8СОУ "Арсени Костенцев" |
Едже Четин Хадджъсюлюш | Дулово | ОУ"Христо Смирненски" |
Симеон Росенов Симеонов | Силистра | СОУ "Никола Й. Вапцаров" |
Любомир Василев Вълев | Карлово | СОУ "Христо Проданов" |
Никол Николаева Димитрова | Плевен | ОУ "Йордан Йовков" |
Жанет Георгиева Трифонова | Карлово | СОУ “Христо Проданов” |
Стефка Петрова Нойкова | Провадия | 1 ОУ "Христо Смирненски" |
Денислав Станимиров Стайков | Плевен | ОУ " Йордан Йовков" |
Патриция Ангелова Пешева | Берковица | ІІІ ОУ" Иван Вазов" |
Екипно участие
Ивана Георгиева Григорова | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ | 1000 |
Илиян Иванов Дробенов | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ | |
Мартин Боянов Пеев | Гоце Делчев | Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ | |
Ванеса Стефанова Славчева | Казанлък | ПМГ“ Никола Обрешков“ | 820 |
Михаела Тинкова Сребчева | Казанлък | ПМГ“ Никола Обрешков“ | |
Ваня Иванова Миланова | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" | 640 |
Снежина Филипова Филипова | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" | |
Теодора Росенова Василева | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |