ОБЛАСТЕН КРЪГ 2015
Класиране – ОБЛАСТЕН КРЪГ 2015
5 клас
ГРУПА А
Ангел | Иванов | Калоянов | 5 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански |
Кирил | Иванов | Пашалиев | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев |
Ивана | Георгиева | Ванчева | 5 | Първо ОУ "Св Св ирил и Методий"К | Гоце Делчев |
Йоана | Аспарухова | Апостолова | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев |
Стоян | Стоянов | Георгиев | 5 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански |
Бранимир | Борисов | Борисов | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Васил | Димитров | Василев | 5 | СОУ "Гео Милев" | Варна |
Даниела | Колева | Колева | 5 | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай |
Александра | Александрова | Александрова | 5 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" | Благоевград |
Полина | Атанасова | Атанасова | 5 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
ГРУПА В
Йоана | Николаева | Бакърджиева | 5 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково |
Александър | Ивайлов | Димитров | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Поля | Василева | Какалова | 5 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" | Благоевград |
Алек | Алексов | Кючуков | 5 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Ловеч |
Надежда | Георгиева | Гошева | 5 | Обединен детски комплекс | Благоевград |
Велизар | Петров | Ангелов | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Антон | Стоилов | Станоев | 5 | Обединен детски комплекс | Благоевград |
Иван | Златков | Иванов | 5 | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай |
Любов | Младенова | Георгиева | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Елица | Ивова | Иванова | 5 | ОУ "Климент Охридски" | Сталийска махала |
Десислава | Тодорова | Стоянова | 5 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград |
Кристиян | Станимиров | Димитров | 5 | СОУ "Гео Милев" | Варна |
Преслав | Тихомиров | Атанасов | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Сияна | Владимирова | Йорданова | 5 | 2 ОУ "Константин Фотинов" | Лом |
Атанас | Радков | Радичев | 5 | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай |
Десислава | Олегова | Маринова | 5 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Даниела | Христова | Христова | 5 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Михаела | Бориславова | Везирска | 5 | 54 СОУ "Св. Иван Рилски" | София |
Радослав | Стефанов | Стефанов | 5 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Диляра | Мелин | Рашидова | 5 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Трейси | Венцислав | Трайкова | 5 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана |
Селин | Синан | Селиман | 5 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Мирела | Искренова | Иванова | 5 | СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Златарица |
ГРУПА С
Мария | Христова | Писарова | 5 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Мирослав | Кирилов | Рангелов | 5 | ОУ "Климент Охридски" | Сталийска махала |
Виктор | Тончев | Тонев | 5 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Мария | Росенова | Шишкова | 5 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Стефан | Петков | Захариев | 5 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Сезен | Тунджаева | Местанова | 5 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград |
Венелина | Мирославова | Манева | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Дарина | Димитрова | Димитрова | 5 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Габриел | Георгиев | Петров | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Бойко | Сарандев | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | |
Христиан | Атанасов | Атанасов | 5 | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Габрово |
Полина | Ивайлова | Петева | 5 | СОУ "Гео Милев" | Варна |
Калоян | Панайотов | Панайотов | 5 | СОУ "Гео Милев" | Варна |
Лили | Пламенова | Папазова | 5 | СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Златарица |
Анастасия | Бончева | Колева | 5 | СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Златарица |
ГРУПА А
Христина | Анатолиева | Андонова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | Цветята на България |
Ана | Ивайлова | Атанасова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | Цветята на България |
Петя | Константинова | Петрова | 5 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна | Цветята на България |
Антония | Спасова | Геранова | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | екип Ан-Жи |
Жана | Тодорова | Панайотова | 5 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | екип Ан-Жи |
Тиана | Димитрова | Димитрова | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | Екип 5 |
Лиляна | Севдалинова | Павлова | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | Екип 5 |
Жоро | Светославов | Димитров | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | Екип 5 |
Николай | Живков | Колев | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | Екип 5 |
ГРУПА В
Анелия | Пенчева | Димитрова | 5 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | Алфа |
Ния | Тодорова | Караянова | 5 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | Алфа |
Селена | Младенова | Димитрова | 5 | ОУ "Найден Геров" | Бургас | Алфа |
Елионора | Христова | Янтекелиева | 5 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | Щастие |
Димитрина | Янкова | Стоева | 5 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | Щастие |
Дамян | Димитров | Витковски | 5 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин | Рейзър |
Калоян | Калинов | Трифонов | 5 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин | Рейзър |
Самуил | Светлинов | Ганчев | 5 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин | Рейзър |
ГРУПА С
Магдалена | Христова | Миладинова | 5 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 5а |
Неда | Любомирова | Кресничка | 5 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 5а |
Светлана | Василева | Николова | 5 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 5а |
Иван | Иванов | Димов | 5 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград | Рекорд |
Кристиан | Благомиров | Димов | 5 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград | Рекорд |
Никол | Емилова | Вълчкова | 5 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом | Диаманти |
Теодора | Илиянова | Тодорова | 5 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом | Диаманти |
Димитър | Стоилов | Димитров | 5 | СОУ "Любен Каравелов" | Варна | Митковците |
Митко | Василев | Байкушев | 5 | СОУ "Любен Каравелов" | Варна | Митковците |
ГРУПА А
Иван | Владимиров | Горанов | 6 | Първо ОУ "Св Св Кирил и Методий" | Гоце Делчев |
Стоян | Миленов | Фендулов | 6 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас |
Симона | Симеонова | Пейчинова | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев |
Виктория | Маринова | Василева | 6 | СОУ "Васил Левски" | Карлово |
Мария-Анна | Бисерова | Боянова | 6 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Мартина | Тодорова | Великова | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Анна-Мария | Миленова | Дамянова | 6 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Мария | Благоева | Праматарова | 6 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Ирена | Станимирова | Димитрова | 6 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
Тихомира | Теодорова | Тодорова | 6 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
ГРУПА В
Валентина | Димова | Иванова | 6 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Димитър | Владимиров | Тагарев | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград |
Анита | Георгиева | Дамянова | 6 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище |
Микаела | Димитрова | Димитрова | 6 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Бойко | Иванов | Мавродиев | 6 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев |
Джем | Гюнчай | Назми | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово |
Ива | Николаева | Петрова | 6 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра |
Калоян | Каменов | Андреев | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Гюлнур | Нуржан | Кяшиф | 6 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Радослав | Йорданов | Карагьозов | 6 | Основно училище "Свети Свети Кирил и Методий" | Кърджали |
Марина | Стоянова | Михалева | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград |
Илиян | Павлинов | Иванов | 6 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Цветина | Пламенова | Черганска | 6 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Стилиян | Цветанов | Иванов | 6 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Валерия | Симеонова | Гаджева | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград |
Руслан | Пламенов | Василев | 6 | ОУ "Славейков" | Варна |
Мартин | Петров | Кочанов | 6 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Кевин | Месрин | Ферхад | 6 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово |
Емона | Емилова | Великова | 6 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра |
Калоян | Веселинов | Колев | 6 | 54 СОУ "Св. Иван Рилски" | София |
ГРУПА С
Моника | Владимирова | Дацова | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Виктория | Валентинова | Трифонова | 6 | СОУ "Васил Левски" | Карлово |
Стилиана | Добромирова | Янкова | 6 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Иво | Малинов | Газиев | 6 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Георги | Христов | Ганчев | 6 | СОУ "Васил Левски" | Карлово |
Ивайло | Георгиев | Хиновски | 6 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Божидара | Светославова | Цонева | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Георги | Веселинов | Ангелов | 6 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Станислав | Светлинов | Петков | 6 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра |
Йоана | Росенова | Йорданова | 6 | Първо основно училище "Васил Левски" | Костинброд |
Петър | Антонов | Тонев | 6 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Цветелина | Любенова | Илиева | 6 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана |
Любомира | Кирилова | Василева | 6 | Първо основно училище "Васил Левски" | Костинброд |
Дария | Антонова | Тончева | 6 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Христина | Иванова | Иванова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград |
ГРУПА А
Йоана | Иванова | Калоянова | 6 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Приятели |
Славина | Георгиева | Каракашева | 6 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Приятели |
Йоанис | Иванов | Мицов | 6 | 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | Вирхушка |
Илия | Петров | Поппов | 6 | 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | Вирхушка |
Иван | Иванов | Николов | 6 | 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | Вирхушка |
Йоана | Ангелова | Йорданова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Пантери |
Никол-Валери | Димитрова | Димитрова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Пантери |
Оля | Светославова | Атанасова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Пантери |
Полина | Миленова | Стойнова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Пантери |
ГРУПА В
Кристиян | Атанасов | Йорданов | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | Екип 6 |
Дейвид | Иванов | Лавчев | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | Екип 6 |
Ива | Радославова | Стамболийска | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 6б |
Никол | Николова | Стоева | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 6б |
Даниела | Йорданова | Стоянова | 6 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Екип1 |
Гергана | Йорданова | Френгова | 6 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Екип1 |
Валентина | Андонова | Коларова | 6 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Екип1 |
Александра | Асенова | Асенова | 6 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом | Ние сме 1 |
Виктория | Стефанова | Габровска | 6 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом | Ние сме 1 |
ГРУПА С
Михаил | Филипов | Кошничаров | 6 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | ТИМ |
Христо | Красимиров | Николов | 6 | ОУ "Братя Миладинови" | Бургас | ТИМ |
Али | Хюсеин | Али | 6 | СОУ "Любен Каравелов" | Варна | Каравеловци |
Ендер | Ахмед | Исаил | 6 | СОУ "Любен Каравелов" | Варна | Каравеловци |
Амди | Юсуфов | Жульов | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 6а |
Борислав | Георгиев | Стоянов | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 6а |
Борислав | Борисов | Ташев | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 6а |
Васил | Иванов | Цветков | 6 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 6а |
ГРУПА А
Мира | Янкова | Илиева | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Симона | Стойчева | Стоева | 7 | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай |
Габриела | Андреева | Янкова | 7 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище |
Цветелин | Христомиров | Христов | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Денислав | Златков | Маринов | 7 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Мариян | Пламенов | Коцев | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
Мария | Христова | Червенкова | 7 | ОУ "Васил Левски" | Разград |
Христина | Мирославова | Дунеловска | 7 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище |
Божидар | Димитров | Ангелов | 7 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" | Благоевград |
Павлина | Руменова | Георгиева | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
ГРУПА В
Мария | Георгиева | Кирева | 7 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Дани | Ивайлов | Кръстев | 7 | Второ ОУ "Христо Смирненски" | Берковица |
Борислава | Христова | Алексиева | 7 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище |
Лора | Любомирова | Ламбрева | 7 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Михаил | Георгиев | Христов | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
Илия | Атанасов | Шопов | 7 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Ростислав | Тодоров | Петков | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
Елиф | Саид | Даргут | 7 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Грета | Викторова | Конярска | 7 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом |
Илияна | Димитрова | Симеонова | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
Яна | Георгиев | Балтджиева | 7 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Марияна | Валериева | Бочукова | 7 | ОУ "Захари Стоянов" | Пловдив |
Виолета | Атанасова | Кехайова | 7 | Обединен детски комплекс | Благоевград |
Цветелина | Иванова | Петкова | 7 | Първо основно училище "Васил Левски" | Костинброд |
Емилиян | Славов | Василев | 7 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Рени | Диянова | Делчева | 7 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Александър | Константинов | Илиев | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Александър | Петров | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | |
Аслъ | Исмаил | Джевдет | 7 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово |
ГРУПА С
Адиле | Исмаил | Качангар | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев |
Атанас | Димитров | Митев | 7 | ОУ "Цар Симеон I" | Варна |
Рени | Диянова | Делчева | 7 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград |
Фатмегюл | Али | Сейфидин | 7 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово |
Иван | Димитров | Драголов | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Велизар | Бисеров | Милчов | 7 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом |
Дамян | Красимиров | Методиев | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Христо | Иванов | Нанков | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък |
Ивана | Иванова | Денева | 7 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом |
Бора | Ниязи | Ниязи | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Елица | Владимирова | Стефанова | 7 | 54 СОУ "Св. Иван Рилски" | София |
Антон | Живков | Иванов | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Абдуррахман-Енес | Мустафа | Егели | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Рида | Шенолов | Ридаев | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Радослав | Стилиянов | Митков | 7 | Трето ОУ "Димитър Благоев" | Шумен |
Александрия | Константинова | Русимова | 7 | Второ ОУ "Христо Смирненски" | Берковица |
ГРУПА А
Виктория | Иванова | Спасова | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | екип ВИВИ |
Виргиния | Иванова | Спасова | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | екип ВИВИ |
Иван | Иванов | Пашалиев | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | екип ВИВИ |
Ивана | Костадинова | Златкова | 7 | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | екип ВИВИ |
Светослав | Борисов | Нушев | 7 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Екип 7-1 |
Радослав | Илиянов | Стоянов | 7 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Екип 7-1 |
Илияна | Андонова | Шапкова | 7 | Трето ОУ " Христо Ботев" | Сандански | Екип 7-1 |
Ивена | Тинкова | Сребчева | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | Приказно вълшебство |
Ойа | Сунай | Челик | 7 | ПМГ "Никола Обрешков" | Казанлък | Приказно вълшебство |
ГРУПА В
Виктория | Данчева | Данева | 7 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Лудите бобъри |
Димана | Тодорова | Маринчева | 7 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Лудите бобъри |
Жаклин | Добромирова | Добрева | 7 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | Лудите бобъри |
Веселин | Пламенов | Вълов | 7 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин | Ведони |
Добромир | Пламенов | Вълов | 7 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин | Ведони |
Никола | Венелинов | Апостолов | 7 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин | Ведони |
Кристиян | Георгиев | Иванов | 7 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана | Екип 2 – 7 клас |
Теодор | Руменов | Здравков | 7 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана | Екип 2 – 7 клас |
Симеон | Бориславов | Джонгалов | 7 | 9 СОУ "Йодан Радичков" | Монтана | Екип2 – 7 клас |
ГРУПА С
Христо | Христов | Добрев | 7 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | ХХД-ВРГ-Сс |
Виктор | Радославов | Гайдаров | 7 | ОУ "Отец Паисий" | Силистра | ХХД-ВРГ-Сс |
Кристина | Райчова | Тачова | 7 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 7а |
Мария | Иванова | Таушанова | 7 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 7а |
Михаела | Владимирова | Лазарова | 7 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 7а |
Веселин | Емилов | Иванов | 7 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана | Екип 1 – 7 клас |
Венелин | Емилов | Генов | 7 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана | Екип 1- 7 клас |
Цветелин | Красимиров | Каменов | 7 | 9 СОУ "Йордан Радичков" | Монтана | Екип 1- 7 клас |
ГРУПА А
Христо | Костов | Христов | 8 | Математическа гимназия "Д-р Петър Берон" | Варна |
Ивайло | Нелиев | Ивайлов | 8 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище |
Боряна | Тончева | Вълкова | 8 | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай |
Калоян | Стоянов | Георгиев | 8 | Гимназия "Яне Сандански" | Сандански |
Борислав | Ивов | Бранимиров | 8 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Гергана | Костадинова | Попова | 8 | Гимназия "Яне Сандански" | Сандански |
Габриела | Петрова | Косулиева | 8 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Мирослав | Дионисиев | Дионисиев | 8 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Йоана | Ганкова | Манчовска | 8 | ПМГ " Акад Иван Ценов" Враца | Мездра |
Светлана | Янкова | Великова | 8 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово |
ГРУПА В
Ирина | Николаева | Стоева | 8 | Гимназия "Яне Сандански" | Сандански |
Кристина | Стойчева | Стоева | 8 | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" | Първомай |
Цветелина | Стефанова | Александрова | 8 | 2 ОУ "Константин Фотинов" | Лом |
Симона | Людмилова | Лилова | 8 | ПМГ "Екзарх Антим I" | Видин |
Христина | Тодорова | Атанасова | 8 | СОУ "Васил Левски" | Карлово |
Мария | Благоева | Шопова | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
Даяна | Златкова | Тодорова | 8 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Наталия | Стефанова | Миткова | 8 | СОУ "Неофит Рилски" | Харманли |
Теодора | Николова | Атанасова | 8 | СОУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
Атилла | Рейхан | Узунов | 8 | ОУ "Христо Смирненски" | Дулово |
ГРУПА А
Няма класирани
ГРУПА В
Никола | Бориславов | Иванов | 8 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом | Дунав |
Радостин | Миленов | Радков | 8 | СОУ "Димитър Маринов" | Лом | Дунав |
Областен кръг – 14.03.2015
Регламент, критерии, теми – ОБЛАСТЕН КРЪГ 14 март 2015 г.
ТЕМИ
5-6 клас
Приказен пъзел
Учениците от 5. и 6. клас работят с програми според характера на продукта, който искат да създадат. Допустими са програмите от офис-пакета на Майкрософт, MS Paint, Windows Movie Maker, Microsoft Research Auto Collage, Photo Story 3 for Windows, Photo Scape, Momento Express, Tux Paint.
На учениците се предлага да работят по темата Приказен пъзел, като имат възможност да:
– създадат своя приказка с герои по избор;
– създадат приказка, в която на герои от различни приказки се случват необикновени истории;
– да разработят игри за приказки и приказни герои;
– да създадат приказни математически игри и истории.
7.-8. клас
Учениците от 7. и 8. клас избират да работят по една от двете теми:
Тийн свят – за по-добър свят
Учениците могат да изберат програмите, чрез които да реализират своя проект – Microsoft Office, MS Paint, Windows Movie Maker, Microsoft Research Auto Collage, Photo Story 3 for Windows, Photo Scape Momento Express, Tux Paint.
Учениците могат да създават проекти по темата в различни насоки, например:
– тийнейджърите и съвременното общество;
– какво харесват тийнейджърите, в какво вярват, в какъв свят искат да живеят;
– приятелството;
– хоби и интереси;
– и др.
Приказен пъзел
Учениците работят с програми според характера на продукта, който искат да създадат. Допустими са програмите от офис-пакета на Майкрософт, MS Paint, Windows Movie Maker, Microsoft Research Auto Collage, Photo Story 3 for Windows, Photo Scape, Momento Express, Tux Paint.
На учениците се предлага да работят по темата Приказен пъзел, като имат възможност да:
– създадат своя приказка с герои по избор;
– създадат приказка, в която на герои от различни приказки се случват необикновени истории;
– да разработят игри за приказки и приказни герои;
– да създадат приказни математически игри и истории.
Участие
Вторият кръг е регионален и присъствен. Заплаща се такса участие
Регистрация за участие на областния кръг за състезанията IT Знайко и IT Знайко+ може да се направи до 04.03.2015 г.
1. – 4. клас – само индивидуално участие – такса 10 лв.
5. – 7. клас – индивидуално участие – такса 10 лв.; екипно участие – такса 20 лв. на екип.
Училищата-домакини поделят таксите с организаторите.
Всички участници се готвят по поставените теми.
Участниците ще разполагат с галерии с изображения и звукови файлове.
Изображения:
– растения – цветя, треви, дървета;
– животни – зайци, гълъби, мечета, лисица, вълк, мечка, котка, куче, кон, магаре, пеперуди, птички, лебед, дракон, лъв, тигър, маймуна, зебра,
– предмети – каляски, вълшебни пръчици, корони, трон,
– герои – феи, елфи, трол, гном, принцеси, принцове, вълшебници, вещици, баби, момче, момиче, цар, царица, робот,
– фон – гора, трева, поле, море, детска площадка, небе, планети, слънце,
– икони на компютърни програми, браузъри и социални мрежи;
– групи младежи;
– известни тинейджъри – общественици, певци и артисти: Малала Юсуфзай, Майли Сайръс, Селена Гомес, Деми Ловато, Джъстин Бийбър, Джонас Брадърс , Рафи, Дивна, Михаела Филева, Вензи, …
Звукови файлове:
– Животни – котка, куче, лъв, мечка, вълк, кон, магаре, птици, маймуна,
– Музикални файлове за фон
– Влак, параход, клаксон,
Молим училищата-пунктове да осигурят слушалки. Участниците могат да носят и да ползват свои слушалки по време на работата си.
На участниците се разрешава да използват текст – до една страница (А4) печатен текст и до 1 лист ръкописен текст. В листа не се допуска да има чертежи и схеми. Допуска се само текст. Листът се проверява при настаняването на участниците от квесторите.
Важно! Файловете на участниците трябва да се именуват на латиница според указанието!