Втори клас
Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв.
Участието на Национален кръг е след направена регистрация.
КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ
ВТОРИ КЛАС
ГРУПА А | |||
Мирела Ненова Милкова | Варна | ОУ "Цар Симеон |" | 89 |
Йоана Филипова Николова | Благоевград | Пето СОУ "Георги Измирлиев" | 89 |
Петър Жан Иванов | Видин | СОУ "Петко Рачов Славейков" | 88 |
Кирил Делянов Петков | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” | 87 |
Русана Георгиева Тончева | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” | 87 |
Яна Ивайлова Атанасова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 87 |
Иван Михалов Георгиев | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 84 |
Антония Симеонова Димитрова | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 84 |
Мария Александрова Кирилова | Русе | ЦУТНТ | 83 |
Гергана Стоянова Зайкова | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" | 83 |
ГРУПА Б | |||
Михаил Викторов Ковачки | Бургас | ОУ "Елин Пелин" | 82 |
Владимир Веселинов Спасов | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" | 82 |
Георги Танчев Пърлев | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" | 82 |
Николай Светлозаров Ташев | Бургас | ОУ "Васил Априлов" | 82 |
София Стефанова Сивриева | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 81 |
Михаела Николаева Тенева | Бургас | ОУ "Елин Пелин" | 81 |
Николай Димитров Станков | Бургас | ОУ "Елин Пелин" | 81 |
Антония Тодорова Стоянова | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” | 80 |
Станислав Красимиров Великов | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 80 |
Йоана Методиева Тихова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 80 |
Стела Станимирова Куруджиева | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" | 80 |
Румен Асенов Кочев | Пазарджик | ОУ "Любен Каравелов" | 80 |
Изабел Евгениева Крамарска | Самоков | ОУ "Св.св. Кирил и Методий" | 80 |
Алдеан Ивайлов Мечков | Бургас | ОУ "СВ. Климент Охридски” | 79 |
Вероника Велиславова Найденова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 79 |
Жаклин Стоянова Йорданова | Бургас | ОУ "Елин Пелин" | 78 |
Моника Златкова Николова | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" | 77 |
Жанет Христова Желева | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" | 77 |
Марио Венциславов Владимиров | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 76 |
Теодора Георгиева Георгиева | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 76 |
Иван Петров Левичаров | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" | 76 |
Тихомир Емилов Кънчев | Левски | ОУ "Максим Горки" | 76 |
Резултатите на всички участници от втори клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата.