Четвърти клас
Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв.
Участието на Национален кръг е след направена регистрация.
КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ
ЧЕТВЪРТИ КЛАС
ГРУПА А | |||
Тереза Йорданова Христова | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" | 150 |
Димитър Владимиров Тагарев | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 138 |
Джемиле Ибрахим Тиберска | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ | 128 |
Евелина Иванова Русатева | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" | 101 |
Ирена Станимирова Димитрова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 100 |
Петина Иванова Христова | Шумен | НУ "Княз Борис I" | 97 |
Никол – Валери Димитрова Димитрова | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" | 96 |
Дани Николаев Джонов | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" | 91 |
Михаела Пламенова Пеева | Бургас | ОУ "Найден Геров" | 91 |
Бойко Иванов Мавродиев | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | 91 |
ГРУПА Б | |||
Синтия Бориславова Чалъкова | Плевен | СОУ "Иван Вазов" | 90 |
Жаклин Николаева Торкова | Пловдив | ОУ "Георги Бенковски" | 90 |
Виктория Янкова Стражакова | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 90 |
Петя Илианова Стоянова | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 90 |
Василена Димитрова Аргирова | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" | 88 |
Пламен Иванов Симеонов | Павликени | СОУ "Бачо Киро" | 88 |
Йоанна Мирославова Славейкова | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ | 86 |
Мустафа Мехмедов Бодев | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ | 84 |
Християн Юриев Панов | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" | 82 |
Марио Мирославов Мирков | София | Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ | 82 |
Вилена Димитрова Василева | Русе | СОУ "Възраждане" | 82 |
Юнуз Неджиб Юнуз | Варна | СОУ "Любен Каравелов" | 80 |
Симона Цветомирова Резашка | Плевен | СОУ "Иван Вазов" | 78 |
Белослава Веселинова Загарева | София | Петдесет и шесто СОУ "Проф.Константин Иречек" | 78 |
Анна Росенова Михалкова | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" | 77 |
Микаела Димитрова Димитрова | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" | 75 |
Жасмина Христова Каравълчева | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" | 75 |
Никол Николаева Стоева | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 70 |
Зори Димитрова Байкушева | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" | 65 |
Яна Михайлова Янкова | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" | 65 |
Резултатите на всички участници от четвърти клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата.