Първи клас
Според регламента на състезанието, право на участие в Националния кръг имат участниците класирани в Група А и Група Б на Областния кръг. Класираните в група А не заплащат такса участие, а класираните в Група Б заплащат 10 лв.
Участието на Национален кръг е след направена регистрация.
КЛАСИРАНЕ ОБЛАСТЕН КРЪГ
ПЪРВИ КЛАС
ГРУПА А | |||
Запрян Желязков Павлов | Първомай | ОУ "Георги Караславов" | 99 |
Йоана Иванова Агафонова | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" | 99 |
Никола Валентинов Ганчев | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" | 99 |
Никол Георгиева Георгиева | Русе | ЦУТНТ | 99 |
Христо Христов Йорданов | Левски | СОУ "Крум Попов" | 97 |
Денислав Галинов Топалов | Левски | СОУ "Крум Попов" | 97 |
Валентин Дианов Тамахкяров | Русе | ЦУТНТ | 97 |
Мария Георгиева Каменска | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" | 96 |
Владимир Владимиров Велков | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | 95 |
Виктор Силвиев Георгиев | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | 94 |
ГРУПА Б | |||
Явор Ивелинов Ангелов | Левски | СОУ "Крум Попов" | 93 |
Йордан Христов Йорданов | Левски | СОУ "Крум Попов" | 93 |
Виктория Станкова Димова | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" | 93 |
Кристина Ненова Милкова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" | 93 |
Грета Руменова Едрева | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" | 93 |
Ивелина Валентинова Славова | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" | 93 |
Неделин Маринов Генев | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" | 93 |
Димитър Деянов Георгиев | Русе | ЦУТНТ | 93 |
Мелиса Сунай Кемик | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" | 92 |
Невена Дойнова Трифонова | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" | 91 |
Люси Емилов Диваков | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" | 91 |
Гаяне Ашот Погосян | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" | 90 |
Мартина Боянова Дочева | Карлово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 90 |
Жозеф Ивайлов Иванов | Благоевград | Пето СОУ "Георги Измирлиев" | 90 |
Маргарита Младенова Георгиева | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" | 90 |
Йоана Емилиян Данчева | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | 90 |
Тони Пламенова Ставрева | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" | 89 |
Кирил Бориславов Войнов | Благоевград | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | 89 |
Салихе Али Бодева | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ | 89 |
Мария Георгиева Славова | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" | 85 |
Николай Иванов Николов | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" | 85 |
Резултатите на всички участници от първи клас на Областния кръг ще бъдат обявени през седмицата.