Втори клас
Класиране
ПЪРВИ КРЪГ
ДЕКЕМВРИ 2012
Учениците от 2. клас. които взеха участие в първи кръг на състезанието са 201.
Класираните са разпределени в две групи.
Класираните в Група А получават право на участие в трети кръг, без да заплащат такса правоучатие, но след направена регистрация.
На всички останали пожелаваме успех във втори кръг!
Група А
Йоана Филипова Николова | Благоевград | 5 СОУ "Георги Измирлиев" |
Александра Владимирова Николова | София | 56 СОУ |
Теди Тихомирова Тодорова | Берковица | 7 ОУ "Христо Смирненски" |
Марио Венциславов Владимиров | Благоевград | 8 СОУ "Арсени Костенцев" |
Мартина Димитрова Пенчева | Русе | ЦУТНТ |
Михаела Светлозарова Славова | с. Кирилово, общ. Стара Загора | ЧСОУ "Нов век" |
Лилия Любомирова Илиева | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Мирела Ненова Милкова | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Николай Светозаров Ташев | Бургас | ОУ "Васил Априлов" |
Петър Жан Иванов | Видин | СОУ "П. Р. Славейков" |
Група Б
Мартина Димитрова Аргирова | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Карла Красимирова Асенова | Берковица | 7 ОУ "Христо Смирненски" |
Теодор Атанасов Диманков | Благоевград | 8 СОУ "Арсени Костенцев" |
Мариела Николаева Ангелова | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Антония Евгениева Тодорова | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Даяна Боянова Михайлова | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Йоана Петрова Попова | Бургас | ОУ "Св. Климент Охридски" |
Илиян Лилянов Куков | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Тюлин Бюлент Кадир | Провадия | СОУ "Димитър Благоев" |
Мария Боянова Никова | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Калоян Мирославов Атанасов | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Мелиса Гьонюл Сабри | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" |
Моника Златкова Николова | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" |
Силвия Ивайлова Йончева | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Александър Христов Христов | Горна Оряховица | Частна занималня "Студио Мечта" |
Стилян Мирославов Ставрев | Първомай | СОУ "Проф. д-р Асен Златаров" |
Мариела Руменова Янчева | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Радина Косева Косева | Разград | ОУ "Никола Икономов" |
Анелия Николаева Вукадинова | Самоков | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Работите на учениците, класирани в Група А могат да се видят ТУК
Работите на учениците, класирани в Група Б могат да се видят ТУК
ЗАДАЧА ЗА ВТОРИ КЛАС
теми:
За да участваш в състезанието, трябва да разработиш свой проект, който е под формата на компютърна рисунка. Избери една от темите, начинът, по който да я представиш и изпрати своята работа в срок.
Изисквания
За рисунката:
· Рисунката да отговаря на поставената тема.
· Да е създадена с програмата Paint.
· В рисунката да се отличават поне три предмета или герои.
· За създаване на отделните обекти се допуска използване на инструменти за оцветяване, за чертане на геометрични фигури, за изтриване, за копиране и вмъкване на елементи, за създаване на собствен цвят и др.
Потърси помощ от родител или учител, за да изпратиш работата си!
За участие в първи кръг на състезанието материалите трябва да се изпратят до 23.11.2012 г. на адрес dgklaz@dgklaz.net като прикачен файл или чрез SkyDrive. В полето за тема запишете: IT Знайко, първи кръг.