Областен кръг 09.03.2013
За всички участници
можете да разгледате галерията, за да се ориентирате в кои папки да намерите по-лесно картинките
Пункт 1. СОУ "Никола Вапцаров" Айтос. Начало 9:00 часа | |||
Моника Златкова Николова | 2 | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" |
Мелиса Гьонюл Сабри | 2 | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" |
Жанет Христова Желева | 2 | Айтос | СОУ "Никола Вапцаров" |
Пункт 2. Второ ОУ "Христо Смирненски", Берковица, Начало 9:00 часа | |||
Елица Момчилова Тараланска | 1 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Лора Александрова Каменова | 1 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Натали Славомирова Зарчева | 1 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Теа Йорданова Дамянова | 1 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Габриела Мирославова Митева | 2 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Карла Красимирова Асенова | 2 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Теди Тихомирова Тодорова | 2 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Боряна Олег Цветкова | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Валери Ангелов Митов | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Вероника Мирославова Стефанова | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Христа Юлианова Иванова | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Моника Добромирова Йоцова | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Дани Николаев Джонов | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Кристиян Пламенов Тодоров | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Стела Минчева Паунова | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Яна Михайлова Янкова | 4 | Берковица | Второ ОУ "Христо Смирненски" |
Патриция Ангелова Пешева | 7 | Берковица | Трето ОУ "Иван Вазов" |
Пункт 3 Осмо СОУ "Арсени Костенцев", Благоевград | ||
Начало 9.00 часа | ||
Юлиян Стефанов Тумбев | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Юлия Атанасова Аврамова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Теодора Георгиева Георгиева | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Катерина Христова Панкова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Елена Павлова Александрова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Виктория Кирилова Ковачева | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Радост Иванова Мишова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Симона Александрова Янева | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Лидия Петрова Сидмакова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Иван Костадинов Гърков | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Емел Мехмед Сунай | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Катерина Мариянова Иванова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Марио Венциславов Владимиров | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Антония Симеонова Димитрова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Теодор Атанасов Диманков | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Оля Николаева Карапанова | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Моника Ромео Харалампиева | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Димитър Николаев Георгиев | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Иван Михалов Георгиев | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Александрина Стоянова Френска | 2 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Катерина Руменова Михайлова | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Игнасио Александров Вретенарски | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Камелия Георгиева Хаджиева | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Неда Любомирова Кресничка | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Магдалена Христова Миладинова | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Симеон Антонов Калайджийски | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Светлана Василева Николова | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Екатерина Димитрова Лалева | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Мартин Здравков Гръчки | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Елена Иванова Борисова | 3 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
31. Любен Тодоров Христов | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
32. Таня Васкова Мавродиева | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Борис Иванов Доколяков | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Георги Еленков Янушев | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Асен Васков Ханджийски | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Ангел Петров Седмаков | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Екип: | ||
Кристиян Иванов Митов | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Християн Ивайлов Митов | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Стоян Антонов Мавродиев | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Костадин Венциславов Терзииски | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Росен Николаев Петров | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Екип | ||
Никол Николаева Стойкова | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Кристина Венциславова Каровска | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Начало 11.00 часа | ||
Ангел Янков Стражаков | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Андрея Пламенова Ташева | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Кирил Бориславов Войнов | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Мария Бориславова Михайлова | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Николай Красимиров Андонов | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Полина Георгиева Радина | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Мартина Василева Илиева | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Димитър Николаев Дамбов | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Бенита Запрянова Стоилова | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Габриела Георгиева Стойнева | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Василена Димитрова Ангелова | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Димитрия Николаева Лумбева | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Димитър Лъчезаров Сотиров | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Радослав Атанасов Илиев | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Кристина Пламенова Пацова | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Димитър Борисов Гогушев | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Михаил Георгиев Дебърлийски | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Християн Райнов Гошев | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Мелани Кирилова Чучукова | 1 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Петя Илианова Стоянова | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Димитър Владимиров Тагарев | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Венелин Костадинов Менчев | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Розалия Борисова Равначка | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Борислав Иванов Атанасов | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Петър Петров Илиев | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Ива Радославова Стамболийска | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Никол Николаева Стоева | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Виктория Янкова Стражакова | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Кристиана Владимирова Николова | 4 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Катина Мирославова Великова | 6 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Вероника Николаева Комарова | 6 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Екип | ||
Александрина Любомирова Владова | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Анна-Мария Асенова Петрова | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Весела Яворова Крумова | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Радослава Георгиева Траянова | 5 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Екип | ||
Румяна Красимирова Дамянова | 7 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Симона Владимирова Якетова | 7 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Ванеса Христова Сапунджиева | 7 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Атанас Ненков Василчев | 7 | Осмо СОУ „Арсени Костенцев” |
Поля Василева Какалова | 3 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Радина Иванова Икономова | 3 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Жозеф Ивайлов Иванов | 1 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Йоана Филипова Николова | 2 | Пето СОУ "Георги Измирлиев" |
Пункт 5 Второ основно училище "Димитър Благоев", Благоевград, начало 9:00 часа | |||
Йоана Ангелова Величкова | 2 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Ивана Димитрова Павлова | 2 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Радостина Радославова Ранчова | 2 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Ева Бориславова Тюлекова | 2 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Андон Ивайлов Тодоров | 3 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Антон Бисеров Киров | 3 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Ива Валентинова Георгиева | 3 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Евелина Николаева Георгиева | 3 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Методий Методиев Методиев | 3 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Йоанна Николаева Георгиева | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Карина Илиева Христова | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Анна Андреева Михайлова | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Георги Ивайлов Радков | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Борислав Борисов Панчев | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Пламена Пламенова Димитрова | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Мария Венциславова Бачева | 4 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Кристина Владкова Златкова | 5 | Благоевград | Второ ОУ „Димитър Благоев” |
Анелия Николаева Младенова | 5 | Благоевград | Второ ОУ „Димитър Благоев” |
Ивана Ивайлова Василева | 5 | Благоевград | Второ ОУ „Димитър Благоев” |
Деяна Бойкова Христова | 5 | Благоевград | Второ ОУ „Димитър Благоев” |
Любен Спасов Новоселски | 5 | Благоевград | Второ ОУ „Димитър Благоев” |
Александра Николова Манасиева | 5 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Райчо Димитров Димитров | 5 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Пламен Любомиров Галинов | 6 | Благоевград | Второ ОУ "Димитър Благоев" |
Пункт 6 СОУ "Летец Христо Топракчиев", Божурище, Начало 9:00 часа | |||
Асен Никифоров Асенов | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Богиня Димитрова Дахминова | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Виктор Силвиев Георгиев | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Виктория Ивайлова Тодорова | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Владимир Владимиров Велков | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Иван Антонов Цветанов | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Йоана Емилиян Данчева | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Мария Миленова Гергова | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Мирослава Екимова Китова | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Омуртаг Драгомиров Петров | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Стефан Николаев Николов | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Сунай Маргаритов Юлиянов | 1 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Венеса Красимирова Петкова | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Габриела Андреева Янкова | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Деница Валентинова Иванова | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Илияна Емилова Иванова | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Мариян Богданов Иванов | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Маргарита Тихомирова Драганова | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Филип Костадинов Катарджиев | 5 | Божурище | СОУ "Летец Христо Топракчиев" |
Пункт 7 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", Ботевград, Начало 9:00 часа | |||
Никол Пламенова Маринова | 3 | Ботевград | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Яна Любомирова Томова | 3 | Ботевград | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Мартин Петров Бончев | 3 | Ботевград | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Пункт 8 ОУ "Васил Левски", Ботевград, Начало 9:00 часа | |||
Ивайло Николаев Кардашев | 3 | Ботевград | ОУ "Васил Левски" |
Паулина Радославова Илиева | 3 | Ботевград | ОУ "Васил Левски" |
Пункт 9 СОУ "Антон Страшимиров", Бургас, Начало 9:00 часа | |||
Даниел Николаев Колев | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Валентина Красимирова Кънчева | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Веселина Георгиева Жекова | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Златозар Невенов Поптолев | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Жанет Тодорова Желязкова | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Стоян Стоянов Иванов | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Стилян Георгиев Костадинов | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Тони Пламенова Ставрева | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Радостин Манолов Пенев | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Яна Петкова Григорова | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Мелиса Сунай Кемик | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Мария Георгиева Каменска | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Теодор Иванов Танев | 1 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Жасмина Христова Каравълчева | 4 | Бургас | СОУ "Антон Страшимиров" |
Живко Красимиров Койчев | 4 | Бургас | ОУ"Антон Страшимиров" |
Надежда Милкова Костова | 5 | Бургас | ОУ"Антон Страшимиров" |
Андон Димитров Андонов | 5 | Бургас | ОУ"Антон Страшимиров" |
Никола Александров Милев | 5 | Бургас | ОУ"Антон Страшимиров" |
Преслава Георгиева Петрова | 5 | Бургас | СОУ"Антон Страшимиров" |
Пункт 10 НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас, Начало 9:00 часа | |||
Любомир Василев Бозуков | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Рая Николаева Асеникова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Йоана Иванова Агафонова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Михаела Николаева Кацарова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Мария Георгиева Кабадова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Грета Руменова Едрева | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Виктория Станкова Димова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Димитър Христов Берданков | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Ивелина Валентинова Славова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Михаела Михаилова Георгиева | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Ния Станимирова Рунчева | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Стелла Диянова Славова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Стефани Стоянова Кирязова | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Никола Петков Кралев | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Крис Иванов Арабаджиев | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Фатме Мустафа Халил | 3 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Кристина Янчева Петкова | 3 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Каталина Николаева Харитова | 3 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Вивиан Павлинова Йорданова | 3 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Хрис Христов Бадаров | 3 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Никола Валентинов Ганчев | 1 | Бургас | НБУ "Михаил Лъкатник" |
Далина Янева Русинова | 3 | Царево | СОУ "Н. Вапцаров" |
Марин Желязков Гаврилов | 3 | Царево | СОУ "Н. Вапцаров" |
Пункт 11 ОУ „ СВ. Климент Охридски”, Бургас, Начало 9:00 часа | |||
Алдеан Ивайлов Мечков | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Антония Тодорова Апостолова | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Антония Тодорова Стоянова | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Борис Димитров Димитров | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Емилия Миленова Колева | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Илиян Димитров Илиев | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Иван Маринов Шишков | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
йоана Петрова Попова | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Кирил Делянов Петков | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Мария Кръстева Кузманова | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Петър Златков Стайков | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Петър Красимиров Стоев | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Русана Георгиева Тончева | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Симеон Радостинов Николов | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Стиляна Германова Котакова | 2 | Бургас | ОУ „ СВ. Климент Охридски” |
Пункт 12 ОУ "Елин Пелин" Бургас, Начало 9:00 часа | |||
Антония Евгениева Тодорова | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Димитър Атанасов Иванов | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Жаклин Стоянова Йорданова | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Жаклин Тодорова Златева | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Жанет Кирилова Стамова | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Михаела Николаева Тенева | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Михаил Викторов Ковачки | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Николай Димитров Станков | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Светослав Петров Николов | 2 | Бургас | ОУ "Елин Пелин" |
Пункт 13 ОУ "Найден Геров" Бургас, Начало 9:00 часа | |||
Анелия Пенчева Димитрова | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Симона мирославова Вълканова | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Томас Григориев Читадзе | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Тамара Красимирова Стоянова | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Мария Андреанова Андреева | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Ния Тодорова Караянова | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Петър Станимиров Петров | 3 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Кристина Димитрова Димитрова | 4 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Росица Петкова Димитрова | 4 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Михаела Пламенова Пеева | 4 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Надежда Стилиянова Стоянова | 4 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Лазар Симеонов Вълчев | 4 | Бургас | ОУ "Найден Геров" |
Пункт 14 ОУ "Братя Миладинови" Бургас, Начало 9:00 часа | |||
Виржиния Павел Манукян | 3 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Теодор Марианов Петров | 3 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Александър Руменов Тенев | 3 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Симеон Михайлов Гърненков | 3 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Мартина Димитрова Аргирова | 2 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Никола Каменов Бакалов | 2 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Жана Георгиева Георгиева | 2 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Николай Светлозаров Ташев | 2 | Бургас | ОУ "Васил Априлов" |
Василена Димитрова Аргирова | 4 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Радост Радостинова Стойкова | 4 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Христомир Савов Димов | 4 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Християн Юриев Панов | 4 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Стефан Йорданов Гавраилов | 4 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Евелина Иванова Русатева | 4 | Бургас | ОУ "Братя Миладинови" |
Пункт 15 ОУ "Хаджи Димитър", Бяла, Начало 9:00 часа | |||
Айхан Хюсеинов Хасанов | 2 | Бяла | ОУ "Хаджи Димитър" |
Кристина Кондева Стоянова | 3 | Бяла | ОУ "Хаджи Димитър" |
Владимира Иванова Алексиева | 3 | Бяла | ОУ "Хаджи Димитър" |
Мариела Тенева Данева | 3 | Бяла | ОУ "Хаджи Димитър" |
Мартин Стоянов Георгиев | 4 | Бяла | ОУ "Хаджи Димитър" |
Пункт 16 ОУ "Цар Симеон I" Варна | |||
Начало 9:00 часа | |||
Лина Талиб Акеш | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Иванина Ивова Тополоева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Велина Костова Костова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Александър Кънчев Атанасов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Кристиян Стефанов Петров | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Ивайло Иванов Георгиев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Кристиянна Йорданова Янкова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Мирослав Мартинов Мавродиев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Виктор Златков Златев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Елена ПетроваМиланова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Велислав Петев Станчев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Ева Ивайлова Костова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Виктория Антонова Андонова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Александър Емилов Генов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Дария Парушева Янева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Есра Мустафова Алиева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Габриела Деянова Панайотова | 1 | Варна | ОУ"Цар Симеон |" |
Кристалена Станимирова Стоянова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Богомил Момчилов Илиев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Ели Емилова Хюсеинова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Десислава Мирославова Стоянова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Димитър Николаев Палазов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Валентин Александров Събев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Мариела Павлова Павлова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Ивелина Стефанова Иванова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Виктор Каменов Иванов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Люсиан Алдинов Найденов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Николай Николаев Личев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Радослав Мирославов Влаев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Красен Борисов Георгиев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Кристина Ненова Милкова | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Михаела Галинова Тонева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Рая Емилова Иванова | 1 | Варна | ОУ."П.Р.Славейков" |
Доротея Каменова Колева | 4 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Елица Георгиева Василева | 4 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Деница Димитрова Гамбезова | 4 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Вероника Янчева Геритлиева | 4 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Ирена Станимирова Димитрова | 4 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Юнуз Неджиб Юнуз | 4 | Варна | СОУ "Любен Каравелов" |
Начало 11:00 часа | |||
Мария Христова Енчева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Никола Здравков Николов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Кристина Теодорова Кръстева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Лазар Радев Лазаров | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Албена Деянова Стоева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Василена Пламенова Паскалева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Пресиян Миленов Маринов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Георги Недков Иванов | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Здравко Христов Енчев | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Божена Ивайлова Добрева | 1 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Вероника Велиславова Найденова | 2 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
София Стефанова Сивриева | 2 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Яна Ивайлова Атанасова | 2 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Станислав Красимиров Великов | 2 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Йолина Маринова Цветанова | 2 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Огнян Боянов Арсов | 2 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Мирела Ненова Милкова | 2 | Варна | ОУ"Цар Симеон |" |
Йоана Методиева Тихова | 2 | Варна | ОУ"Цар Симеон |" |
Калоян Панайотов Панайотов | 3 | Варна | СОУ "Гео Милев" |
Петя Константинова Петрова | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Дилян Даниелов Димитров | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Христина Анатолиева Андонова | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Валентин Атанасов Вълканов | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Гергана Емилова Георгиева | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Ана Ивайлова Атанасова | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Венцислав Станиславов Белев | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Васил Станиславов Василев | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Хрисия Георгиева Горанова | 3 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Виолина Недкова Христова | 6 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Кристина Ясенова Станева | 6 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Христо Костов Христов | 6 | Варна | ОУ"Цар Симеон |" |
Начало 13:00 часа | |||
Боян Ивелинов Йорданов | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Венета Деянова Стоева | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Иван Стефанов Апостолов | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Цветелина Петева Иванова | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Павлина Руменова Георгиева | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Данаил Георгиев Аладънски | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Сара Хюсеин Харанди | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Илияна Димитрова Симеонова | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Теодор Николаев Георгиев | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Мариян Пламенов Коцев | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Стефани Георгиева Георгиева | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Дарин Дианов Георгиев | 5 | Варна | ОУ ''Захари Стоянов" |
Kристофър Добромиров Каров | 5 | Варна | ОУ "Цар Симеон I" |
Пункт 16A ОУ "П. Р. Славейков" Варна Начало 9:00 часа | |||
Никола Пламенов Павлов | 5 | Варна | ОУ "П. Р. Славейков" |
Петър Емилов Иванов | 5 | Варна | ОУ "П. Р. Славейков" |
Петър Станимиров Колев | 5 | Варна | ОУ "П. Р. Славейков" |
Николай Пламенов Неделчев | 5 | Варна | ОУ "П. Р. Славейков" |
Свилен Свиленов Грозданов | 5 | Варна | ОУ "П. Р. Славейков" |
Николай Николаев Николов | 5 | Варна | ОУ "П. Р. Славейков" |
Пункт 17 ОУ "Неофит Рилски" Велинград, Начало 9:00 часа | |||
Антон Илиев Гагов | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Йордан Тодоров Узунов | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Костадин Благоев Чапкънов | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Люси Емилов Диваков | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Мария Георгиева Тюфекчиева | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Никол Димитрова Гагова | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Николай Сергеев Методиев | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Петя Ненкова Сеизова | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Светломир Росенов Рабчин | 1 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Атанаска Пламенова Маркова | 2 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Алек Златков Кехайов | 2 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Мануела Недкова Мукова | 2 | Велинград | ОУ "Неофит Рилски" |
Пункт 18 СОУ "Петко Рачов Славейков" Видин, Начало 9:00 часа | |||
Петър Жан Иванов | 2 | Видин | СОУ "Петко Рачов Славейков" |
Симона Огнянова Първулова | 3 | Видин | СОУ "Петко Рачов Славейков" |
Пункт 19 СОУ „Цар Симеон Велики“ Видин,Начало 9:00 часа | |||
Стефани Венциславова Боянова | 3 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Йоанна Мирославова Славейкова | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Мартин Славеев Павлов | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Петя Петрова Тодорова | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Самуил Сашов Недков | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Томислав Цветанов Стойков | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Теодора Ивайлова Петрова | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Савина Александрова Славчева | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Цветомир Тошков Цветков | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Беатрис Бисерова Андреева | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Зорница Мартинова Василева | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Ерика Емилова Герасимова | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Валерия Валентинова Ангелова | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Денис Богомилова Валериева | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Катрин Ивайлова Методиева | 4 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Иван Иванов Георгиев | 5 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Никол Ивайлова Иванова | 5 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Рени Валериева Георгиева | 5 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Цвета Сергеева Здравковска | 5 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Звездомир Делянов Димитров | 5 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Моника Николаева Иванова | 5 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Ванеса Георгиева Иванова | 5 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Жени Живкова Серафимова | 5 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Михаела Викторова Нинова | 6 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Радослав Даниел Петров | 6 | Видин | СОУ „Цар Симеон Велики“ |
Кирил Геомилев Тодоров | 6 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Анжела Ивайлова Симеонова | 6 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Десислава Стойчева Тодорова | 6 | Видин | СОУ "Цар Симеон Велики" |
Пункт 20 ОУ "Еп.Софроний Врачански" Видин, Начало 9:00 часа | |||
Стефани Снежанова Михайлова | 6 | Видин | ОУ "Еп.Софроний Врачански" |
Роза Ефремова Георгиева | 6 | Видин | ОУ "Еп.Софроний Врачански" |
Петра Цокова Георгиева | 6 | Видин | ОУ"Еп.Софроний Врачански" |
Васил Маринов Михайлов | 5 | Видин | ОУ"Еп.Софроний Врачански" |
Пункт 21 ПМГ "Екзарх Антим I" Видин, Начало 9:00 часа | |||
Никола Венелинов Апостолов | 5 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Мирослав Дионисиев Дионисиев | 6 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Калоян Ивов Тодоров | 6 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Радинела Бориславова Гочева | 6 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Ивайло Емилов Стоянов | 7 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Мартин Даниелов Василев | 7 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Ралица Венелинова Апостолова | 7 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Мартин Станиславов Поломски | 7 | Видин | ПМГ "Екзарх Антим I" |
Пункт 22 ЕГ "Йоан Екзарх" Враца, Начало 9:00 часа | |||
Елеонора Иванова Дамянова | 6 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Тодор Пламенов Ценов | 6 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Кристиян Мирославов Гоцов | 5 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Никола Станиславов Драмкин | 5 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Стефани Мирославова Луканова | 5 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Патрисия Емилова Ефтомова | 5 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Павел Тодоров Стефанов | 5 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Никол Николаева Найденова | 7 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Джулия Цветелинова Цветанова | 7 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Георги Митков Тунчев | 7 | Враца | ЕГ "Йоан Екзарх" |
Пункт 23 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", Габрово, Начало 9:00 часа | |||
Лилия Любомирова Илиева | 2 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Анимир Тихомиров Георгиев | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Бранимир Борисов Борисов | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Велизар Петров Ангелов | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Венелина Мирославова Манева | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Виктор Димитров Ангелов | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Иван Христов Ковачев | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Катерина Иванова Василева | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Любов Младенова Георгиева | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Мелани Христова Христова | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Преслав Тихомиров Атанасов | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Христиан Атанасова Атанасов | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Христофор Григоров Илиев | 3 | Габрово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Мирослава Николаева Ангелова | 3 | Габрово | Занималня "Вълшебен свят" |
Пункт 24 Занималня "Студио мечта" Горна Оряховица | |||
Начало 9:00 часа | |||
Гаяне Ашот Погосян | 1 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Мадлен Петрова Минова | 1 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Стефани Стефанова Кумова | 1 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Наталия Деянова Тодорова | 1 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Александър Христов Христов | 2 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Данаил Ивайлов Ичков | 3 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Иван Георгиев Николов | 3 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Росица Росенова Мъжлекова | 3 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Петко Георгиев Пехливанов | 3 | Горна Оряховица | Частна занималня "Студио Мечта" |
Тедислав Бисеров Николов | 4 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Христиана Стефанова Русанова | 4 | Горна Оряховица | Занималня "Студио мечта" |
Начало 12:30 часа | |||
Илиян Свиленов Драганов | 6 | Горна Оряховица | ОУ "Иван Вазов" |
Калоян Мирославов Атанасов | 2 | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Стефан Александров Геранлиев | 3 | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Изабела Иванова Недялкова | 3 | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Ина Михайлова Михайлова | 4 | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Денислав Йорданов Керчев | 4 | Лясковец | СОУ "Максим Райкович" |
Пункт 25 Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Гоце Делчев | зала | |||
Начало 9:00 часа | ||||
Георги Димитров Чонгов | 2 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Кирил Иванов Пашалиев | 2 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Иван Владимиров Горанов | 3 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Бойко Иванов Мавродиев | 4 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Божидар Иванов Делииванов | 4 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Васил Неделчев Маргаритов | 4 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Иван Иванов Пашалиев | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Ивана Тодорова Кобакова | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Калина Петрова Кръстилова | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Мартин Христов Русков | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Здравко Иванов Перков | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Ивана Костадинова Златкова | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Виктория Иванова Спасова | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Яна Георгиева Балтаджиева | 5 | Гоце Делчев | ПМГ "Яне Сандански" | компютърен кабинет 2 |
Венета Иванова Караманова | 5 | Гоце Делчев | ПМГ "Яне Сандански" | компютърен кабинет 2 |
Виргиния Иванова Спасова | 5 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Мария Благоева Шопова | 6 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Рени Георгиева Дерменджиева | 6 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Надежда Любенова Койкова | 6 | Гоце Делчев | ПМГ "Яне Сандански" | компютърен кабинет 2 |
Кристина Костадинова Попова | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Рафаела Ехатова Абдулова | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Марина Петрова Гълъбова | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Йоанна Николова Тафрова | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Дейвис Мустафов Мейзинев | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 1 |
Виолета Жекова Станчева | 7 | Гоце Делчев | ПМГ "Яне Сандански" | компютърен кабинет 2 |
Ивана Георгиева Григорова | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Мартин Боянов Пеев | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Илиян Иванов Дробенов | 7 | Гоце Делчев | Първо ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | компютърен кабинет 2 |
Пункт 26 СОУ "Любен Каравелов" Димитровград, Начало 9:00 | |||
Мария Боянова Никова | 2 | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Елица Генчева Манолова | 2 | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Диян Михаилов Канев | 3 | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Валентин Венциславов Ангелов | 3 | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Калина Живкова Кръстева | 3 | Димитровград | СОУ "Любен Каравелов" |
Пункт 27 ПМГ "Иван Вазов" Димитровград, Начало 9:00 | |||
Ива Дончева Иванова | 5 | Димитровград | ПМГ "Иван Вазов" |
Виктория Данчева Данева | 5 | Димитровград | ПМГ "Иван Вазов" |
Елена Емилова Визирополова | 5 | Димитровград | ПМГ "Иван Вазов" |
Жаклин Добромирова Добрева | 5 | Димитровград | ПМГ "Иван Вазов" |
Стилиана Добромирова Янкова | 4 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Марина Стоянова Михалева | 4 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Никол – Валери Димитрова Димитрова | 4 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Микаела Димитрова Димитрова | 4 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Веселин Иванов Пенев | 6 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Добромир Здравков Зафиров | 6 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Габриела Живкова Стефанова | 6 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Добромир Михайлов Димитров | 6 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Марин Михайлов Димитров | 6 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Мария Георгиева Кирева | 5 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Явора Антониева Запрянова | 6 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Мария Иванова Маврова | 7 | Димитровград | ОУ "Алеко Константинов" |
Пункт 28 ОУ "Христо Смирненски" Дулово, Начало 11:00 | |||
Асля Исмаил Джевдет | 5 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Есра Вахид Салимехмед | 5 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Езги Севен Ахмед | 5 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Жанина Живкова Добрева | 5 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Тихомир Деянов Драгнев | 5 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Фатмегюл Али Сейфидин | 5 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Атилла Рейхан Узунов | 6 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Едже Четин Хаджъсюлюш | 7 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Ванеса Русева Русева | 7 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Кристиян Марчел Сакалян | 7 | Дулово | ОУ "Христо Смирненски" |
Пункт 29 ПМГ "Никола Обрешков" Казанлък, Начало 9:00 часа | |||
Алис Детелинова Сандалова | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Естир Лазарова Маджарова | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Костадин Николаев Иванов | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Мира Янкова Илиева | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Александър Константинов Илиев | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Ерик Владимиров Милев | 6 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Валентин Илиев Альов | 6 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Дивна Руменова Сомова | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Цвета Добрева Добрева | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Александра Георгиева Колунчева | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Мариела Славова Славчева | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Галина Евгениева Безлова | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Мартин Мирославов Белчев | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
екип: Михаела Тинкова Сребчева | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Ванеса Стефанова Славчева | 7 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
екип: Мартин Тошков Башкехайов | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Йордан Христов Павлов | 5 | Казанлък | ПМГ "Никола Обрешков" |
Пункт 30 СОУ "Христо Проданов" Карлово, Начало 9:00 | |||
Любомир Василев Вълев | 7 | Карлово | СОУ "Христо Проданов" |
Жанет Георгиева Трифонова | 7 | Карлово | СОУ "Христо Проданов" |
Величка Николова Люртова | 7 | Карлово | СОУ "Христо Проданов" |
Васил Георгиев Стоянов | 7 | Карлово | СОУ "Христо Проданов" |
Пункт 31 ЧСОУ "Нов век" Кирилово | |||
Начало 9:00 часа | |||
Арабела Петрова Димитрова | 1 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Румен Руменов Стефанов | 1 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Христомир Иванов Рашев | 1 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Николай Иванов Николов | 1 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Мартин Стойков Османлиев | 1 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Нелина Свиленова Колева | 2 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Михаела Светлозарова Славова | 2 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Васил Веселинов Тончев | 2 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Начало 11:00 часа | |||
Наска Гитова Бончева | 4 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Георги Любомиров Вълев | 4 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Цветелина Кирилова Желевска | 5 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Николай Кирилов Желевски | 5 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Николай Руменов Койнов | 5 | Кирилово | ЧСОУ "Нов век" |
Лия Светославова Михалкова | 2 | Стара Загора | Шесто основно училище "Свети Никола" |
Християна Антонова Павлова | 2 | Стара Загора | Шесто основно училище "Свети Никола" |
Пункт 32 Първо ОУ "Васил Левски" Костинброд, Начало 9:00 часа | |||
Ваня Иванова Миланова | 7 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Снежина Филипова Филипова | 7 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Теодора Росенова Василева | 7 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Борислав Симеонов Цветанов | 7 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Мартин Веселинов Стоичков | 7 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Венцислав Найденов Ташев | 6 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Калоян Михайлов Маджунов | 6 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Никита Емилиянова Тимова | 6 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Кирил Веселинов Ишмериев | 6 | Костинброд | Първо ОУ "Васил Левски" |
Пункт 33 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Кърджали, Начало 9:00 часа | |||
Станимир Костов Василев | 5 | Кърджали | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Селин Ниязи Ахмед | 6 | Кърджали | ОУ “Св. св. Кирил и Методий“ |
Пункт 34 СОУ "Крум Попов" Левски, Начало 9:00 часа | |||
Валерий- Юлиен Бисеров Богданов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Александър Стефанов Стефанов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Явор Ивелинов Ангелов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Йордан Христов Йорданов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Христо Христов Йорданов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Мирела Илиева Петрова | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Гергана Станимирова Маринова | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Денислав Галинов Топалов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Алекс Ивелинов Ангелов | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Мила Николаева Иванова | 1 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Дара Димитрова Йорданова | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Габриела Георгиева Спирова | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Рая Цветанова Матева | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Мартин Владимиров Цветанов | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Момчил Светославов Спиридонов | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Антонио Иванов Георгиев | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Ралица Руменова Асенова | 3 | Левски | СОУ "Крум Попов" |
Пункт 35 ОУ "Максим Горки" Левски, Начало 9:00 часа | |||
Христо Даниелов Василев | 2 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Гергана Веселинова Георгива | 2 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Тихомир Емилов Кънчев | 2 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Виктория Христова Христова | 3 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Елица Галимирова Христова | 3 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Петя Димитрова Петрова | 3 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Крис Христов Атанасов | 3 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Алтънай Ердинай Реджеп | 3 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Никола Елицов Михайлов | 4 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Гергана Георгиева Георгиева | 4 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Георги Радославов Рачев | 4 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Ния Красимирова Николова | 4 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Аркан Джансевер Адем | 4 | Левски | ОУ "Максим Горки" |
Пункт 36 ОУ „Христо Никифоров” Ловеч, Начало 9:00 часа | |||
Божидар Иванов Иванов | 2 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Денис Георгиев Георгиев | 2 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Петко Александров Петков | 2 | Ловеч | ОУ "Христо Никифоров" |
Петко Николаев Николов | 3 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Моника Бориславова Иванова | 4 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Михаела Анатолиева Иванова | 4 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Николай Георгиев Георгиев | 4 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Никола Мирославов Минков | 4 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Преслава Александрова Бутанска | 4 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Никола Петров Йотов | 4 | Ловеч | ОУ „Христо Никифоров” |
Станислав Емилов Христов | 4 | Ловеч | ОУ "Христо Никифоров" |
Пункт 37 СОУ „Димитър Маринов” Лом, Начало 9:00 часа | |||
Ивана Горанова Русинова | 2 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Алекзандър Владимиров Владимиров | 2 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Цветан Йорданов Иванов | 2 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Никол Емилова Вълчкова | 3 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Никол Мирославова Йосифова | 3 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Александра Цветомирова Александрова | 3 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Силви Красимиров Зарков | 3 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Йоанна Божидарова Николова | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Стефан Иванов Кузманов | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Цветомир Жорев Василев | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Ева Александрова Георгиева | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Моника Ивайлова Костова | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Ивайла Ивайлова Емилова | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Мария Ивайлова Димитрова | 4 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Алекс Георгиев Аспарухов | 5 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Венеса Ивова Ганчина | 5 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Дейвид Йорданов Каменов | 5 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Грета Викторова Конярска | 5 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Лъчезар Руменов Методиев | 5 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Любомир Валериев Любенов | 6 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Кристин Андреева Колицова | 6 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Станислав Владимиров Владимиров | 6 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Димитър Живков Горанов | 7 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Илиян Красимиров Николов | 7 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Йоан Стефанов Иванов | 7 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Ивет Петьова Иванова | 7 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Кристина Красимирова Заркова | 7 | Лом | СОУ "Димитър Маринов" |
Беатрис Цветанова Емилова | 3 | Сталийска махала | ОУ "Климент Охридски" |
Елица Ивова Иванова | 3 | Сталийска махала | ОУ "Климент Охридски" |
Ивайло Анатолиев Иванов | 5 | Вълчедръм | Второ ОУ "Иван Вазов" |
Анелия Руменова Михайлова | 7 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Ана-Мария Иванова Горанова | 7 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Здравко Венелинов Владиславов | 7 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Сашко Цанков Николов | 7 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Иван Боянов Трайков | 6 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Никола Бориславов Иванов | 6 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Радостин Миленов Радков | 6 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Естер Николаева Георгиева | 5 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Люсиена Красимирова Иванова | 5 | Лом | СОУ „Димитър Маринов” |
Пункт 38 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Мездра, Начало 9:00 часа | |||
Николай Цветомиров Стефанов | 1 | Мездра | ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
Павлин Данаилов Петров | 1 | Мездра | ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
Даниела Красимирова Иванова | 2 | Мездра | ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
Мариана Генова Мустакинова | 2 | Мездра | ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
Ния Аспарухова Аспарухова | 2 | Мездра | ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
Йоана Ганкова Манчовска | 6 | Мездра | ОУ "Христо Ботев" |
Пункт 39 Пето СОУ "Христо Ботев" Монтана, Начало 9:00 | |||
Изабел Георги Рапонска | 2 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Пламен Пламенов Банков | 1 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Симона Валентинова Тодорова | 2 | Монтана | 4. ОУ "Иван Вазов" |
Даниел Иванов Димитров | 3 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Луиза Димитрова Александрова | 4 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Иван Добринов Иванов | 4 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Тони Анатолиев Николов | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Александър Бориславов Симеонов | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Алекс Иванов Павлов | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Мария Малинова Димитрова | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Тихомир Димитров Николаев | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Никол Евгениева Николова | 7 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Теди Тодорова Христова | 7 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Кристина Димитрова Петкова | 7 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Денис Тодоров Тодоров | 6 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Марти Ангелов Иванов | 6 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Георги Руменов Георгиев | 6 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Бисер Георгиев Костов | 6 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Кейтлин Георгиева Петрова | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Глория Илиянова Георгиева | 5 | Монтана | Пето СОУ "Христо Ботев" |
Михаел Ивов Николов | 5 | Монтана | Девето СОУ "Йордан Радичков" |
Веселин Емилов Иванов | 5 | Монтана | Девето СОУ "Йордан Радичков" |
Кристиян Георгиев Иванов | 5 | Монтана | Девето СОУ "Йордан Радичков" |
Тихомир Пламенов Спасов | 5 | Монтана | Девето СОУ "Йордан Радичков" |
Пункт 40 СОУ "Бачо Киро" Павликени, Начало 9:00 | |||
Катерина Ивайлова Георгиева | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Тошко Тодоров Енев | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Румяна Руменова Мирчева | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Славена Бисерова Веселинова | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Ивона Цветанова Иванова | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Анна-Мария Данаилова Димитрова | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Зорница Димитрова Здравкова | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Йоанна Деянова Бобева | 1 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Йоана Калинова Дечкова | 4 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Мирослава Мирославова Симеонова | 4 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Венцислав Венциславов Илиев | 4 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Пламен Иванов Симеонов | 4 | Павликени | СОУ "Бачо Киро" |
Пункт 41 СОУ "Нешо Бончев" Панагюрище, Начало 9:00 | |||
Александър Христов Червенков | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Богдан Радославов Раков | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Виктор Иванов Илиев | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Габриела Кирилова Кирилова | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Галя Лукова Станчева | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Нено Димитров Червенков | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Светослав Стайов Денин | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Стилян Веселинов Сребров | 1 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Виктория Владиславова Ламбева | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Доника Николаева Джунова | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Гергана Стоянова Зайкова | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Стела Станимирова Куруджиева | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Иван Петров Левичаров | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Георги Танчев Пърлев | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Калина Валентинова Александрова | 2 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
ЦВЕТОМИРА ЦВЕТАНОВА ФАНДЪКОВА | 2 | Панагюрище | ОУ "Любен Каравелов" |
АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА МАЗНЕКОВА | 3 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
ГЕРГАНА ДОНЧЕВА НОНОВА | 3 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
ИВАНИНА ДОБРИНОВА ДОБРЕВА | 3 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
ИЛЧО БОЖИДАРОВ МАШЕВ | 3 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
СТАНИСЛАВА РАДОСЛАВОВА САКОВА | 3 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
ХРИСТИЯНА СТЕФАНОВА КОКОТАНЕКОВА | 3 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Георги Маринов Пешков | 3 | Панагюрище | СОУ Нешо Бончев |
Митко Стоянов Мачеев | 4 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Силвия Илиева Кекова | 4 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Стела Николаева Петришка | 4 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Стоян Стойов Зяпков | 4 | Панагюрище | СОУ "Нешо Бончев" |
Пункт 42 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик, Начало 9:00 | |||
Георги Людмилов Киров | 3 | Пазарджик | ОУ "Любен Каравелов" |
Румен Асенов Кочев | 2 | Пазарджик | ОУ "Любен Каравелов" |
Васил Спасов Попов | 2 | Пазарджик | ОУ "Любен Каравелов" |
Пункт 43 ОУ "Йордан Йовков" Плевен, Начало 9:00 | |||
Здравко Светославов Колев | 2 | Плевен | ОУ "Климент Охридски" |
Мирела Христова Симеонова | 4 | Плевен | СОУ "Иван Вазов" |
Симона Цветомирова Резашка | 4 | Плевен | СОУ "Иван Вазов" |
Синтия Бориславова Чалъкова | 4 | Плевен | СОУ "Иван Вазов" |
Захари Емилов Маринов | 4 | Плевен | СОУ "Иван Вазов" |
Денислав Станимиров Стайков | 7 | Плевен | ОУ "Йордан Йовков" |
Никол Николаева Димитрова | 7 | Плевен | ОУ "Йордан Йовков" |
Пункт 45 СОУ "Иван Вазов", Поморие, Начало 9:00 | |||
Георги Петков Димитров | 6 | Поморие | СОУ "Иван Вазов" |
Константин Христов Благоев | 6 | Поморие | СОУ "Иван Вазов" |
Мартин Славчев Янчев | 6 | Поморие | СОУ "Иван Вазов" |
Кристиян Матеев Попов | 6 | Поморие | СОУ "Иван Вазов" |
Пункт 46 Първо ОУ "Христо Смирненски", Провадия, Начало 9:00 | |||
Ванеса Цветелинова Шалаверова | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Полина Живкова Живкова | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Татяна Цветелинова Шалаверова | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Маргарита Младенова Георгиева | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Камеля Стоянова Недялкова | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Пламена Радославова Петкова | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Йордан Димчев Йорданов | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Надежда Велизарова Радоева | 1 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Нелис Аднанова Ереджебова | 3 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Тереза Йорданова Христова | 4 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Теодор Ивайлов Иванов | 4 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Ивета Атанасова Асенова | 4 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Павел Снежанов Железов | 4 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Пламен Веселинов Христов | 4 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Александър Асенов Илков | 4 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Айлис Аднанова Ереджебова | 5 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Стефка Петрова Нойкова | 7 | Провадия | Първо ОУ "Христо Смирненски" |
Пункт47 ОУ "Георги Караславов", Първомай Начало 9:00 | |||
Веселина Динкова Велева | 1 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Любов Иванова Димитрова | 1 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Запрян Желязков Павлов | 1 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Кристияна Георгиева Честименова | 1 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Златина Ангелова Маринова | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Габриела Станиславова Ханджиева | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Петя Добрева Велкова | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Мариела Василева Делева | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Ангел Борисов Славчев | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Мариела Николаева Ангелова | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Денислав Петров Динев | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Аврам Петров Динев | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Николай Танев Банев | 2 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Йоана Здравкова Грозева | 3 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Мария Светланова Димитрова | 3 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Наталия Николаева Славчева | 3 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Иван Ангелов Танев | 6 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Елена Стефанова Павлова | 7 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Даниела Борисова Андонова | 7 | Първомай | ОУ "Георги Караславов" |
Пункт 48 СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" Първомай, Начало 9:00 | |||
Мила Николаева Георгиева | 1 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Мартина Боянова Дочева | 1 | Карлово | ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Стилян Мирославов Ставрев | 2 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Теодор Делчев | 2 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Денислав Веселинов Спасов | 2 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Владимир Веселинов Спасов | 2 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Полина Кирилова Ушева | 2 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Иван Нниколаев Герасимов | 2 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Елина Боянова Батинкова | 3 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Джулиана Бисерова Иванова | 3 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Мартина Христова Христова | 3 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Румяна Данчева Палазова | 3 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Мира Станимирова Бонева | 3 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Симона Йорданова Йорданова | 4 | Първомай | СОУ "Проф. Д-р Асен Златаров" |
Пламен Кирилов Боюклиев | 5 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Ивайло Василев Налбантов | 6 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Боряна Тончева Вълкова | 6 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Кристина Стойчева Стоева | 6 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Наталия Данаилова Христозова | 6 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Николай Петров Николов | 6 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Веселина Еленова Танева | 6 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Костадин Делчев Динков | 7 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Данаил Калоянов Кърпаров | 7 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Калоян Иванов Танев | 7 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Иван Костадинов Григоров | 7 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Йоанна Венциславова Колешева | 7 | Първомай | СОУ "Проф. Асен Златаров" |
Пункт 49 ОУ "Васил Левски" Разград, Начало 9:00 | |||
Лорианна Любомирова Драганова | 5 | Разград | ОУ "Васил Левски" |
Боряна Бориславова Иванова | 6 | Разград | ОУ "Васил Левски" |
Никол Светославова Стоянова | 6 | Разград | ОУ "Васил Левски" |
Иванджелиста Стефанова Дамянова | 7 | Разград | ОУ "Васил Левски" |
Габриела Данаилова Златева | 6 | Разград | ОУ "Васил Левски" |
Пункт 50 ЦУТНТ-Русе | |||
Начало 9:00 | |||
Александра Пламенова Иванова | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Димитър Деянов Георгиев | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Никол Георгиева Георгиева | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Рая Йорданова Йорданова | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Яница Иво Цонева | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Валентин Дианов Тамахкяров | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Василена Ивелинова Беджева | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Виктор Даниел Ковачев | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Вихра Любомирова Македонска | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Дея Иванова Иванова | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Ивона Мартинова Маркова | 1 | Русе | ЦУТНТ |
Гергана Йорданова Йорданова | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Елица Димитрова Чернакова | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Йордан Василев Петков | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Лора Искренова Иванова | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Мария Александрова Кирилова | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Мартина Димитрова Пенчева | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Начало 11:00 часа | |||
Стефан Йорданов Димитров | 2 | Русе | ЦУТНТ |
Даниела Ивелинова Димитрова | 2 | Русе | ОУ "Любен Каравелов" |
Анна Драгомирова Друмева | 2 | Русе | ОУ "Любен Каравелов" |
Калина Красимирова Иванчева | 2 | Русе | ОУ "Любен Каравелов" |
Борис Иванов Томов | 2 | Русе | ОУ "Любен Каравелов" |
Калина Илкова Станчева | 2 | Русе | ОУ "Любен Каравелов" |
Василена Яворова Илчева | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Веселина Ивелинова Няголова | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Елина Люсиенова Папазян | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Магдалена Константинова Дюлгерова | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Миряна Бойкова Иванова | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Галимир Галинов Костадинов | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Николай Евгениев Тодоров | 3 | Русе | ЦУТНТ |
Йоан Йорданов Димитров | 4 | Русе | ЦУТНТ |
Вилена Димитрова Василева | 4 | Русе | СОУ "Възраждане" |
Александра Борисова Андонова | 4 | Русе | СОУ "Възраждане" |
Магдалена Георгиева Мушакова | 5 | Русе | МГ "Баба Тонка" |
Симона Веселинова Веселинова | 5 | Русе | МГ "Баба Тонка" |
Калоян Димитров Димов | 6 | Русе | ОУ "Иван Вазов |
Пункт 51 ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" Самоков, Начало 9:00 | |||
Анелия Николаева Вукадинова | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Ева Христова Иванова | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Изабел Евгениева Крамарска | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Мария Димитрова Ангелова | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Мелани Костантинова Чолакова | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Ростислав Евгениев Атанасов | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Юлита Любомирова Маджарова | 2 | Самоков | ОУ"Св.Св. Кирил и Методий" |
Пункт 52 ОУ "Христо Ботев", Сандански, Начало 9:00 | |||
Радослав Илиянов Стоянов | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Светослав Борисов Нушев | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Румина Бориславова Костадинова | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Илиана Андонова Шапкова | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Димитрина Димитрова Цветкова | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Ивана Юриева Тасева | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Борислава Петрова Стойчева | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Антон Петров Стоянов | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Елена Емилова Голова | 5 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Калоян Стоянов Георгиев | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Гергана Костадинова Попова | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Анна – Мария Ангелова Петрова | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Елеонора Стефанова Тодорова | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Стоян Георгиев Атанасов | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Василена Николаева Мицева | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Яна Петрова Петрова | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Ивана Костадинова Попова | 7 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Велиана Георгиева Кирова | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Веселина Иванова Пашова | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Станислав Георгиев Ханджийски | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Михаил Емилов Георгиев | 6 | Сандански | ОУ "Христо Ботев" |
Пункт 53, СОУ "Васил Левски" Севлиево, Начало 9:00 | |||
Маргарита Станимирова Стоянов | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Даниел Николаев Георгиев | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Калин Венциславов Драшков | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Георги Георгиев Кръстев | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Антоний Яниславов Янков | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Димитър Христофоров Денчев | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Христофор Христов Томчев | 4 | Севлиево | СОУ "Васил Левски" |
Пункт 54 ОУ "Отец Паисий" Силистра, Начало 9:00 | |||
Петър Петров Гагов | 5 | Силистра | ОУ "Отец Паисий" |
Джанер Сезгин Шукри | 6 | Силистра | ОУ "Отец Паисий" |
Христина Стефанова Тихова | 7 | Силистра | ОУ "Отец Паисий" |
Пункт 55 ОУ „Гоце Делчев“ Смолево Начало 9:00 | |||
Салихе Али Бодева | 1 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Айше Сюлейман Сюлейман | 2 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Ахмед Мехмед Орхан | 2 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Рукие Реджеп Сюлейман | 3 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Джемиле Ибрахим Тиберска | 4 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Фатиме Хусеин Хъйрола | 3 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Мустафа Мехмедов Бодев | 4 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Неджибе Мустафа Юсуф | 4 | Смолево | ОУ „Гоце Делчев“ |
Пункт 56 Петдесет и шесто СОУ "Проф.Константин Иречек" София Начало 9:00 | |||
Светослав Ради Славов | 1 | София | Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ |
Борислав Михайлов Божанов | 1 | София | Петдесет и шесто СОУ "Константин Иречек" |
Александра Владимирова Николова | 2 | София | Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ |
Катрина Кристофър Торп | 3 | София | Сто и седмо ОУ "Хан Крум" |
Звезделина Георгиева Пеева | 4 | София | Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ |
Марио Мирославов Мирков | 4 | София | Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ |
Радина Ради Славова | 4 | София | Петдесет и шесто СОУ „Проф. К. Иречек“ |
Даниел Мирославов Тонев | 4 | София | ЧСОУ 'Свети Георги" |
Белослава Веселинова Загарева | 4 | София | Петдесет и шесто СОУ "Проф.Константин Иречек" |
Христо Георгиев Добриков | 6 | София | 20 ОУ "Тодор Минков" |
Пункт 57 ПМГ "Гео Милев" Стара Загора | |||
Начало 9:00 | |||
Лилия Лозанова Пенова | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Кристиана Драгомирова Иванова | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Кирил Кънев Киров | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Янина Добринова Генчева | 6 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Елица Игнатова Желева | 6 | Стара Загора | СОУ "Васил Левски" |
Миглена Георгиева Георгиева | 6 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Ани Яворова Динчева | 6 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Милица Красимирова Иванова | 6 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Михаел Георгиев Миланов | 6 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Антон Тодоров Воев | 6 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Симона Христова Гюзлева | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Ренета Георгиева Георгиева | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Ралица Маринова Генева | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Ивайло Недялков Атанасов | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Димо Квасимиров Тодоров | 5 | Стара Загора | ПМГ "Гео Милев" |
Начало 11:00 часа | |||
Димитър Тончев Енев | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Мария Тончева Енева | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Георги Тончев Енев | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Господин Живков Жечев | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Неделин Маринов Генев | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Мария Миленова Ботева | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Невена Дойнова Трифонова | 1 | Стара Загора | ОУ "П. Р. Славейков" |
Мария Генова Бикова | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Слави Златев Маджаров | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П.Р.Славейков" |
Стефан Златев Ташев | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П.Р.Славейков" |
Карина Константинова Григорова | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П.Р.Славейков" |
Никол Светозарова Дачева | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П.Р.Славейков" |
Димитър Живков Жеков | 1 | Стара Загора | Второ ОУ "П. Р. Славейков" |
Никол Валериева Съртмаджиева | 2 | Стара Загора | СОУ "Васил Левски" |
Георги Мариянов Илиев | 3 | Стара Загора | НУ "Димитър Благоев" |
Евгени Колев Пехливанов | 3 | Стара Загора | НУ "Димитър Благоев" |
Пункт 58 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Тополовград, Начало 9:00 | |||
Мария Георгиева Славова | 1 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Пепа Иванова Василева | 1 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Николай Миленов Георгиев | 1 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Ивайла Тончева Христозова | 2 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Мариела Руменова Янчева | 2 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Валерия Георгиева Панайотова | 3 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Красимир Тодоров Лозе | 3 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Ангел Стамов Стамов | 3 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Андрея Васкова Спирова | 4 | Тополовград | НУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
Пункт 59 ОУ "Отец Паисий" Тополово, Начало 9:00 | |||
Стефан Николов Николов | 5 | Тополово | ОУ "Отец Паисий" |
Златка Здравкова Иванова | 6 | Тополово | ОУ "Отец Паисий" |
Неврие Юсеин Ходжаасан | 6 | Тополово | ОУ "Отец Паисий" |
Рейхан Раим Имам | 6 | Тополово | ОУ "Отец Паисий" |
Снежана Йорданова Чолакова | 7 | Тополово | ОУ "Отец Паисий" |
Гергана Трендафилова Кумчева | 7 | Тополово | ОУ "Отец Паисий" |
Пункт 60 СОУ "Й. Йовков" Тутракан, Начало 9:00 | |||
Николай Иванов Иванов | 6 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Даяна Златкова Тодорова | 6 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Ванина Валентинова Димитрова | 6 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Габриела Петрова Косулиева | 6 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Рахан Решад Рушид | 6 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Теодора Николова Атанасов | 6 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Неждат Невин Джефер | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Наталия Валериева Манчева | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Николай Добринов Акпунарлиев | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Ралица Радостинова Акпунарлиева | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Георги Николаев Горанов | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Александрина Огнянова Морарова | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Толга Юмитов Кантаров | 7 | Тутракан | СОУ "Й. Йовков" |
Пункт 61 ОУ "Иван Вазов" Харманли, Начало 9:00 | |||
Зорница Красимирова Манева | 5 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Габриела Георгиева Георгиева | 5 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Владимир Мартинов Вълков | 6 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Станислава Живкова Карабоюкова | 6 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Георги Владимиров Демирев | 7 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Анелия Атанасова Стойчева | 6 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Жанет Йорданова Йорданова | 6 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Станислава Живкова Карабоюкова | 6 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Владимир Мартинов Вълков | 6 | Харманли | ОУ "Иван Вазов" |
Пункт 62 СОУ "Сава Доброплодни" Шумен, Начало 9:00 | |||
Деница Ростиславова Илкова | 2 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Михаил Иванов Костов | 2 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Валентина Ставрева Каймакамудис | 2 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Мартин Найденов Цолов | 2 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Мартин Христов Маринов | 5 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Стилян Валентинов Томов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Радина Стоянова Михайлова | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Назлъ Шезайджин Фикрет | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Пресиана Ивайлова Петкова | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Иван Христов Иванов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Радостин Николаев Емануилов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Вилимир Руменов Витанов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Георги Атанасов Атанасов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Денислав Янков Митков | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Женя Пламенова Нинова | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Стилиян Янков Страхилов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Марио Даниелов Маринов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Райно Севдалинов Иванов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Сезяр Гюнаев Фикретов | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Шахин Наджи Реджеб | 7 | Шумен | СОУ "Сава Доброплодни" |
Пункт 63 Трето ОУ "Димитър Благоев" Шумен, Начало 11:00 | |||
Денислав Ангелов Ангелов | 3 | Шумен | Трето ОУ "Димитър Благоев" |
Дамян Красимиров Методиев | 5 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Цветелин Христомиров Христов | 5 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Михаил Момчилов Николов | 5 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Иван Йорданов Иванов | 6 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Иван Любомиров Димитров | 6 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Славяна Силвиева Игнатова | 6 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Христомир Каменов Нанев | 6 | Шумен | Трето ОУ „Димитър Благоев“ |
Анелия Галинова Маринова | 4 | Шумен | НУ "Княз Борис I" |
Християна Александрова Христова | 4 | Шумен | НУ "Княз Борис I" |
Константин Павлов Петров | 4 | Шумен | НУ "Княз Борис I" |
Сертан Тамеров Федаумов | 4 | Шумен | НУ "Княз Борис I" |
Петина Иванова Христова | 4 | Шумен | НУ "Княз Борис I" |