Първи кръг 2016
……………………………………………………………………………………………….
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Тереза | Иванова | Иванова | 1 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 995 |
Мария | Руменова | Манева | 1 | Частно основно училище "Веда" | София | 970 |
Алейна | Мутлу | Башлъ | 1 | ПЧСОУ"Леонардо да Винчи" | Русе | 950 |
Здравко | Стефанов | Енчев | 1 | Средно общообразователно училище"Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 930 |
Ивана | Иванова | Колева | 1 | Частно средно общообразователно училище "Нов век" | Кирилово | 930 |
Виктория | Кирилова | Илиева | 1 | Частно основно училище "Веда" | София | 920 |
Виктория | Петрова | Петрова | 1 | Център за ученическо техническо и научно творчество – Русе | Русе | 910 |
Стефан | Тодоров | Караянов | 1 | Основно училище "Найден Геров" | Бургас | 875 |
Антония | Янкова | Елкина | 1 | СОУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 870 |
Йоанна | Йоанни | Мантзуни | 1 | Средно общообразователно училище"Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 870 |
Рафаил-Исаак | Константину | Пириллис | 1 | 8 СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 870 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Любомира | Асенова | Точева | 2 | Осмо СОУ "Арсени Косенцев" | Благоевград | 955 |
Кристин | Драгомирова | Николова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 930 |
Иван | Иванов | Попов | 2 | Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" | Първомай | 927 |
Лиляна | Деянова | Личева | 2 | НУ Св Св Кирил и Методий | Тополовград | 920 |
Елица | Миленова | Серафимова | 2 | СОУ "Христо Ботев" | Русе | 918 |
Невена | Нелкова | Каспарова | 2 | ОУ "Васил Левски" | Разград | 900 |
Константин | Красимиров | Добрев | 2 | Основно училище "Найден Геров" | Бургас | 890 |
Димитър | Илиев | Орков | 2 | Обединен детски комплекс | Благоевград | 880 |
Ноела | Валериева | Йоткова | 2 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 877 |
Райна | Ивайлова | Енчева | 2 | ПЧСОУ"Леонардо да Винчи" | Русе | 869 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Даниел | Василев | Новоселски | 3 | Обединен детски комплекс | Благоевград | 995 |
Виктория | Илиева | Бикова | 3 | Център за ученическо техническо и научно творчество – Русе | Русе | 990 |
Елизабет | Димитрова | Илиева | 3 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 980 |
Виктория | Валентинова | Чорбоджийска | 3 | Осмо СОУ "Арсени Костенцев" | Благоевград | 970 |
Мария Ния | Хавиер | Морено | 3 | ПЧСОУ"Леонардо да Винчи" | Русе | 970 |
Георги | Виталиев | Потоцкий | 3 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 970 |
Анета | Драгомирова | Димова | 3 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 960 |
Георги | Миленов | Божилов | 3 | НУ Св Св Кирил и Методий | Тополовград | 950 |
Йоана | Костадинова | Катарджиева | 3 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 950 |
Ванеса | Ангелова | Калинкова | 3 | Основно училище "Братя Миладинови" | Бургас | 930 |
Даная | Йорданова | Миладинова | 3 | 5 СОУ"Георги Измирлиев" -Благоевград | Благоевград | 910 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Мартина | Боянова | Дочева | 4 | ОУ "Св Св Кирил и Методий" | Карлово | 920 |
Бенита | Запрянова | Стоилова | 4 | Обединен детски комплекс | Благоевград | 910 |
Александър | Недялков | Алексиев | 4 | Частна занималня "Вълшебен свят" | Габрово | 910 |
Белослава | Иванова | Цветкова | 4 | Второ основно училище "Петко Рачов Славейков" | гр. Стара Загора | 910 |
Калоян | Стойков | Гюров | 4 | ИКТ – Център | Казанлък | 910 |
Мелиса | Сунай | Кемик | 4 | ОУ "Антон Страшимиров" | Бургас | 900 |
Полина | Живкова | Живкова | 4 | Първо основно училище "Христо Смирненски" | Провадия | 900 |
Димитър | Тончев | Енев | 4 | Второ основно училище "Петко Рачов Славейков" | гр. Стара Загора | 890 |
Мария | Миленова | Ботева | 4 | Второ основно училище "Петко Рачов Славейков" | гр. Стара Загора | 890 |
Гергана | Добромирова | Добрева | 4 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград | 890 |
Ивана | Борисова | Сачкова | 4 | Второ основно училище Димитър Благоев | Благоевград | 890 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Габриела | Милкова | Гочева | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | 930 |
Виолета | Георгиева | Попова | 5 | 1. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Гоце Делчев | 920 |
Сиана | Дианова | Димова | 5 | ПМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 920 |
Радослав | Тихомиров | Недев | 5 | ОУ "Христо Смирненски" | Хасково | 900 |
Рафаела | Ивайлова | Радкова | 5 | ПМГ "Нанчо Попович" | Шумен | 890 |
Евгения | Димитрова | 5 | СОУ "Христо Проданов" | Карлово | 880 | |
Николай | Кирилов | 5 | СОУ "Христо Проданов" | Карлово | 880 | |
Есра | Ерджан | Ибрахим | 5 | ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" | Русе | 880 |
Лъчезар | Каменов | Коцилков | 5 | ЧОУ "Веда" | София | 880 |
Александър | Николаев | Тодоров | 5 | СОУ "Максим Райкович" | Лясковец | 880 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Боголюба | Живкова | Георгиева | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | 980 |
Елеонора | Георгиева | Димитрова | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
Николета | Владимирова | Маркова | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
Тончо | Борисов | Михайлов | 5 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
Пресиян | Йорданов | Великов | 5 | СОУ "Йордан Йовков" – екип "Делфини" | Тутракан | 950 |
Теодор | Трифонов | Неделчев | 5 | СОУ "Йордан Йовков" – екип "Делфини" | Тутракан | |
Дамян | Драгомиров | Лазаров | 5 | СОУ "Йордан Йовков" – екип "Родолюбци" | Тутракан | 920 |
Радослав | Ненчев | Нейчев | 5 | СОУ "Йордан Йовков" – екип "Родолюбци" | Тутракан |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Кирил | Иванов | Пашалиев | 6 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | 910 |
Елина | Боянова | Батинкова | 6 | Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" | Първомай | 910 |
Петра | Асенова | Матеева | 6 | ОУ "П Р Славейков" | Варна | 900 |
Атанас | Радков | Радичев | 6 | Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" | Първомай | 870 |
Никола | Сашев | Тодоров | 6 | Средно общообразователно училище "Христо Ботев" | Тутракан | 860 |
Елиа | Елисеева | Тилева | 6 | Природо-математическа гимназия"Никола Обрешков" | Казанлък | 840 |
Мариета | Методиева | Иванова | 6 | Второ СОУ "Никола Вапцаров" | Монтана | 830 |
Теодора | Николаева | Караславова | 6 | Средно общообразователно училище "Проф д-р Асен Златаров" | Първомай | 830 |
Йоана | Илиева | Баракова | 6 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 820 |
Десислава | Тодорова | Стоянова | 6 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 820 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Дениз | Билгин | Бекир | 6 | Трето основно училище Димитър Благоев“ | Шумен | 940 |
Ивайло | Николаев | Димитров | 6 | Трето основно училище Димитър Благоев“ | Шумен | |
Ивана | Георгиева | Ванчева | 6 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | 930 |
Йоана | Аспарухова | Апостолова | 6 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | |
Габриела | Николаева | Колева | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | 920 |
Жоро | Светославов | Димитров | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
Тиана | Димитрова | Димитрова | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли | |
Николай | Живков | Желязков | 6 | ОУ "Иван Вазов" | Харманли |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Анна-Мария | Миленова | Дамянова | 7 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | 980 |
Валерия | Симеонова | Гаджева | 7 | Обединен детски комплекс | Благоевград | 880 |
Габриела | Боянова | Иванова | 7 | 140 СОУ Иван Богоров | София | 830 |
Иво | Малинов | Газиев | 7 | Природо-математическа гимназия "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 800 |
Анита | Георгиева | Дамянова | 7 | СОУ "Летец Христо Топракчиев" | Божурище | 790 |
Христина | Иванова | Иванова | 7 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 730 |
Марина | Стоянова | Михалева | 7 | ПМГ "Иван Вазов" | Димитровград | 710 |
Тихомира | Теодорова | Тодорова | 7 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | 700 |
Гюлнур | Нуржан | Кяшиф | 7 | Средно общообразователно училище "Йордан Йовков" | Тутракан | 690 |
Илиян | Павлинов | Иванов | 7 | Средно общообразователно училище "Йордан Йовков" | Тутракан | 670 |
Микаела | Димитрова | Димитрова | 7 | ОУ "Алеко Константинов" | Димитровград | 670 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Калоян Иванов Милков | Иванов | Милков | 7 | ПМГ "Екзарх Антим 1" | Видин | 950 |
Мартин | Емилов | Георгиев | 7 | ПМГ "Екзарх Антим 1" | Видин | |
Антония Емилова Георгиева | 7 | СОУ „Димитър Благоев“ | Град Свищов | 870 | ||
Ралица Красимирова Кръстева | 7 | СОУ „Димитър Благоев“ | Град Свищов | |||
Божидар | Иванов | Делииванов | 7 | ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" | Гоце Делчев | 850 |
Мартин | Петров | Кочанов | 7 | ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" | Гоце Делчев | |
Димитър | Петров | Манолев | 7 | ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" | Гоце Делчев | |
Радослав | Стоянов | Шарланев | 7 | ПМГ "Яне Сандански" – "Знайвците от запаса" | Гоце Делчев |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Катрин | Захариева | Йорданова | 8 | Девето средно общообразователно училище "Йордан Радичков" | Монтана | 520 |
Божидар | Димитров | Ангелов | 8 | ПЕТО СОУ Георги Измирлиев | Благоевград | 860 |
Мария | Василева | Фърчева | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | 870 |
Ивена | Тинкова | Сребчева | 8 | Природо-математическа гимназия"Никола Обрешков" | Казанлък | 945 |
Ваня | Иванова | Иванова | 8 | СОУ "Димитър Благоев" | Свищов | 660 |
Денислав | Златков | Маринов | 8 | Средно общообразователно училище "Йордан Йовков" | Тутракан | 950 |
Рукие | Ахмед | Шакир | 8 | Средно общообразователно училище "Свети свети Кирил и Методий" | Якоруда | 640 |
Силвет | Мустафа | Кьорова | 8 | Средно общообразователно училище "Свети свети Кирил и Методий" | Якоруда | 620 |
Фатиме | Юсейн | Шиндева | 8 | Средно общообразователно училище "Свети свети Кирил и Методий" | Якоруда | 660 |
Виктория | Антонова | Георгиева | 8 | ПЕТО СОУ Георги Измирлиев | Благоевград | 670 |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | ||
Екип ВИВИ | 8 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | 1000 | ||
Виктория | Иванова | Спасова | 8 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | |
Ивана | Костадинова | Златкова | 8 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | |
Виргиния | Иванова | Спасова | 8 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | |
Иван | Иванов | Пашалиев | 8 | Първо ОУ Св Св Кирил и Методий | Гоце Делчев | |
Екип Ведонибо | 8 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | 895 | ||
Борислав | Николаев | Рачев | 8 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | |
Веселин | Пламенов | Вълов | 8 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | |
Добромир | Пламенов | Вълов | 8 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | |
Никола | Венелинов | Апостолов | 8 | ПМГ"Екзарх Антим 1" | Видин | |
Екип ПМГ | 890 | |||||
Илия | Атанасов | Шопов | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев | |
Невена | Димитрова | Джепкова | 8 | ПМГ "Яне Сандански" | Гоце Делчев |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | |||
Искрен | Георгиев | Бакалов | 4 | ИКТ Център | Казанлък | 880 | 1 място |
Мария | Великова | Михайлова | 4 | СОУ "Гео Милев" | Варна | 870 | 2 място |
Никол | Георгиева | Георгиева | 4 | Център за ученическо техническо и научно творчество – Русе | Русе | 870 | 2 място |
Стефан | Иванов | Танев | 4 | 56 СОУ Професор Константин Иречек | София | 730 | 3 място |
ИМЕНА | КЛАС | УЧИЛИЩЕ | ГРАД | ТОЧКИ | |||
Илчо | Божидаров | Машев | 6 | СОУ "Нешо Бончев" | Панагюрище | 790 | 1 място |
Диана | Василева | Иванова | 6 | Трето основно училище "Иван Вазов" | Берковица | 740 | 2 място |
Станислав | Цветелинов | Игов | 6 | Трето основно училище "Иван Вазов" | Берковица | 410 | 3 място |
ГРУПА А – Без такса на областен кръг
Индивидуално 7. клас
1. Иван Владимиров Горанов, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Гоце Делчев, Сайт „Защо в България?“ http://balgaria.weebly.com/
Екипи 7. клас
1. Методи Людмилов Фидосов, Маргарита Викторова Илиева, Габриел Дилянов Лилов, ОУ ,,Климент Охридски“, с. Сталийска махала, Сайт: „Село Сталийска махала“, http://www.daskalo.com/metodi1/
Индивидуално 8. клас
1. Ивана Иванова Денева, “СОУ "Димитър Маринов", гр. Лом, Сайт „Защо искам да остана в България?“, https://folklor-olimp.alle.bg/
Екипи 8. клас
1. Екип ГПЧЕ „Никола Вапцаров“, Шумен, Симона Петромирова Хинкова, Христина Николаева Иванова, Сайт: „Скалните феномени на България“, http://rockphenomenons.uchenici.bg/
2. Екип ПМГ „Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, Ерик Венциславов Биляров, Мария Александрова Янушева, Яна Георгиева Балтаджиева, Сайт: „Пътешествие през малките държави“, http://journey.esy.es/
3. Екип Пето СОУ „Георги Измирлиев“, гр. Благоевград, Алекс Йорданов Анастасов, Дилян Любомиров Анастасов, Сайт: „Странни животни“, http://stranni-jivotni.wix.com/strange-animals